Noah Sadiki jest piłkarzem występującym obecnie w Sunderland. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Noah Sadiki
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Noah Sadiki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Noah Sadiki wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 0,0%. Noah Sadiki oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Noah Sadiki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Noah Sadiki rozegrał w barwach Sunderlandu w Premier League 9 meczów, w EFL Cup 1 mecz oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji DR Konga. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 222 minuty. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Noah Sadiki
Pierwszy transfer Noah Sadiki w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Anderlechcie do Union Saint-Gilloise za 900 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Noah Sadiki było przejście z Union Saint-Gilloise do Sunderlandu w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 17 milionów euro.
Ile zarabia Noah Sadiki?
Na podstawie kontraktu z Sunderland, Noah Sadiki otrzymuje 2,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 207,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sadiki w listopadzie 2026 to 47,9 tysiąca euro, a dziennie około 6,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Jakie trofea zdobył Noah Sadiki?
Noah Sadiki ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Union Saint-Gilloise — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Noah Sadiki?
Noah Sadiki najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Noah Sadiki?
Wycena 21-letniego Noah Sadiki według stanu na październik 2026 wynosi 40 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 40 milionów euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Noah Sadiki?
Noah Sadiki urodził się 17 grudnia 2004 w Belgii, ma narodowość kongijską. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Noah Sadiki – statystyki
Szczegółowe statystyki Noah Sadiki w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sunderland oraz reprezentacja DR Konga. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Noah Sadiki vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Noah Sadiki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Noah Sadiki wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 0,0%. Noah Sadiki oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Noah Sadiki – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Noah Sadiki w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Premier League, 9. kolejka
|
3:1 | 75' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Premier League, 8. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
1:1 | 27' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Premier League, 7. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | 8.0 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Premier League, 6. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
1:2 | 75' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
24 Wrz
Koniec
|
Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Premier League, 5. kolejka
|
5:3 | 68' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Noah Sadiki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Noah Sadiki rozegrał w barwach Sunderlandu w Premier League 9 meczów, w EFL Cup 1 mecz oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji DR Konga. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 222 minuty. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Noah Sadiki – transfery
W trakcie kariery Noah Sadiki zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 17,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sunderland 2025 – obecnie
-
Royale Union SG 2023 – 2025
-
RSC Anderlecht 2022 – 2023
-
RSC Anderlecht II 2020 – 2022
-
RSC Anderlecht U18 2020 – 2020

-
Anderlecht Youth do 2020

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Noah Sadiki
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 03.07.2025 |
|
17 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 26.07.2023 |
|
900 tys. € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 31.12.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Noah Sadiki
Pierwszy transfer Noah Sadiki w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Anderlechcie do Union Saint-Gilloise za 900 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Noah Sadiki było przejście z Union Saint-Gilloise do Sunderlandu w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 17 milionów euro.
Noah Sadiki – forma
W ostatnich 5 meczach Noah Sadiki zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,66. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Noah Sadiki i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Coventry City
3
Sunderland
1
Premier League, 9. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Sunderland
0
Leeds United
0
Premier League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Lech Poznań
1
Sunderland
1
Liga Europy, 3. runda
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
AFC Bournemouth
2
Sunderland
0
Premier League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Torreense
1
Sunderland
2
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Sunderland
0
Brighton & Hove Albion
2
Premier League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Zimbabwe
1
DR Konga
2
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
75'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
DR Konga
2
Gwinea Równikowa
0
Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Manchester City
5
Sunderland
3
Premier League, 5. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sunderland
1
AZ Alkmaar
0
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sunderland
0
Arsenal
2
Premier League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Sunderland
1
Hull City
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Brentford
1
Sunderland
1
Premier League, 3. kolejka
|
74'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Sunderland
1
Fulham
0
Premier League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Ipswich Town
2
Sunderland
1
Premier League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Anglia
2
DR Konga
1
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Cze
Koniec
|
DR Konga
3
Uzbekistan
1
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Kolumbia
1
DR Konga
0
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Portugalia
1
DR Konga
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Dania
0
DR Konga
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
35'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Sunderland
2
Chelsea
1
Premier League, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Everton
1
Sunderland
3
Premier League, 37. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Sunderland
0
Manchester United
0
Premier League, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Wolverhampton
1
Sunderland
1
Premier League, 35. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Sunderland
0
Nottingham Forest
5
Premier League, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Aston Villa
4
Sunderland
3
Premier League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Sunderland
1
Tottenham
0
Premier League, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
DR Konga
1
Jamajka
0
Mistrzostwa Świata Intercontinental Play-offs, finał
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Newcastle United
1
Sunderland
2
Premier League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Sunderland
0
Brighton & Hove Albion
1
Premier League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Leeds United
0
Sunderland
1
Premier League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lut
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Sunderland
1
Premier League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Sunderland
1
Fulham
3
Premier League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Oxford United
0
Sunderland
1
FA Cup (Anglia), 1/32 finału
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Sunderland
0
Liverpool
1
Premier League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Arsenal
3
Sunderland
0
Premier League, 25. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Sunderland
3
Burnley
0
Premier League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
West Ham United
3
Sunderland
1
Premier League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Sunderland
2
Crystal Palace
1
Premier League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sty
Karne
|
Everton
(0)
1
Sunderland
(3)
1
FA Cup (Anglia), 1/64 finału
|
120'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Sty
Dogryw.
|
Algieria
1
DR Konga
0
Puchar Narodów Afryki
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Sunderland
1
Newcastle United
0
Premier League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Manchester City
3
Sunderland
0
Premier League, 15. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Liverpool
1
Sunderland
1
Premier League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Sunderland
3
AFC Bournemouth
2
Premier League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Fulham
1
Sunderland
0
Premier League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Sunderland
2
Arsenal
2
Premier League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sunderland
1
Everton
1
Premier League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Chelsea
1
Sunderland
2
Premier League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sunderland
2
Wolverhampton
0
Premier League, 8. kolejka
|
95'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Manchester United
2
Sunderland
0
Premier League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Sunderland
1
Premier League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Sunderland
1
Aston Villa
1
Premier League, 5. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Crystal Palace
0
Sunderland
0
Premier League, 4. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Sunderland
2
Brentford
1
Premier League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Burnley
2
Sunderland
0
Premier League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Sunderland
3
West Ham United
0
Premier League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Antwerp
0
Royale Union SG
4
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Royale Union SG
0
Club Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Club Brugge
0
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Mauretania
0
DR Konga
2
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka, 6. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Royale Union SG
4
Dender FC
1
Jupiler Pro League (Belgia), 28. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lut
Dogryw.
|
Ajax
1
Royale Union SG
2
Liga Europy, play offy
|
105'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Royale Union SG
0
Ajax
2
Liga Europy, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Rangers
2
Royale Union SG
1
Liga Europy, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Royale Union SG
1
OH Leuven
0
Jupiler Pro League (Belgia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Gru
Koniec
|
KAA Gent
1
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
Nicea
1
Liga Europy, 6. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Twente
0
Royale Union SG
1
Liga Europy, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Lis
Koniec
|
DR Konga
1
Etiopia
2
Puchar Narodów Afryki
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Royale Union SG
4
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia), 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Royale Union SG
1
AS Roma
1
Liga Europy, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FC Midtjylland
1
Royale Union SG
0
Liga Europy, 3. runda
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Royale Union SG
3
KV Kortrijk
0
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
64'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Fenerbahce
2
Royale Union SG
1
Liga Europy, 1. runda
|
86'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Antwerp
2
Royale Union SG
0
Jupiler Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Etiopia
0
DR Konga
2
Puchar Narodów Afryki
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Royale Union SG
3
Beerschot VA
1
Jupiler Pro League (Belgia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Cercle Brugge
1
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Club Brugge
2
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Royale Union SG
4
Antwerp
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Antwerp
0
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Royale Union SG
1
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Royale Union SG
2
Cercle Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
OH Leuven
0
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Royale Union SG
2
Club Brugge
0
Puchar Belgii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
KV Kortrijk
1
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Royale Union SG
2
KVC Westerlo
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Club Brugge
2
Royale Union SG
1
Puchar Belgii
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
KRC Genk
0
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Royale Union SG
2
RSC Anderlecht
1
Puchar Belgii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Club Brugge
1
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
1
KV Mechelen
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
Liverpool
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
Cercle Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Toulouse
0
Royale Union SG
0
Liga Europy
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Royale Union SG
3
KV Kortrijk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
LASK
3
Royale Union SG
0
Liga Europy
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
KVC Westerlo
1
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Royale Union SG
2
LASK
1
Liga Europy
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Royale Union SG
3
Royal Charleroi
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Cercle Brugge
0
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Royale Union SG
2
Antwerp
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Lugano
0
Royale Union SG
1
Liga Europy
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Royale Union SG
5
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Maj
Koniec
|
RSC Anderlecht II
0
Beerschot VA
2
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Kwi
Karne
|
AZ Alkmaar
(4)
2
RSC Anderlecht
(1)
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
AZ Alkmaar
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
RSC Anderlecht II
0
Waasland-Beveren
4
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Lierse Kempenzonen
2
RSC Anderlecht II
0
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Mar
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Villarreal
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
RSC Anderlecht II
1
Club Brugge II
2
Challenger Pro League (Belgia)
|
61'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Beerschot VA
0
RSC Anderlecht II
0
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Ludogorets Razgrad
1
RSC Anderlecht
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Antwerp
0
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Silkeborg
0
RSC Anderlecht
2
Liga Konferencji
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Beerschot VA
1
RSC Anderlecht II
2
Challenger Pro League (Belgia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
FCSB
2
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
RSC Anderlecht II
0
Dender FC
2
Challenger Pro League (Belgia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Zulte Waregem
3
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
West Ham United
2
RSC Anderlecht
1
Liga Konferencji
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
West Ham United
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
KVC Westerlo
2
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Silkeborg
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
KAA Gent
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Lommel SK
0
RSC Anderlecht II
2
Challenger Pro League (Belgia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Sint-Truidense VV
0
RSC Anderlecht
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sie
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
Paide
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
Seraing United
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Club Brugge
1
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Noah Sadiki 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.66 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W ostatnich 10 meczach Noah Sadiki 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.78, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.51 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W jakiej formie jest Noah Sadiki?
Noah Sadiki jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.66 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.42). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Noah Sadiki – zarobki
Noah Sadiki gra w Sunderland na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Noah Sadiki w Sunderland (2025/26)
| Rocznie | 2,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 207 tys. € |
| Tygodniowo | 48 tys. € |
| Dziennie | 7 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Noah Sadiki w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,5 mln € |
| 2024/25 |
|
300 tys. € |
| 2023/24 |
|
300 tys. € |
| 2022/23 |
|
100 tys. € |
Ile zarabia Noah Sadiki?
Na podstawie kontraktu z Sunderland, Noah Sadiki otrzymuje 2,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 207,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sadiki w listopadzie 2026 to 47,9 tysiąca euro, a dziennie około 6,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Noah Sadiki – trofea
W trakcie kariery Noah Sadiki zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Noah Sadiki
Jakie trofea zdobył Noah Sadiki?
Noah Sadiki zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Union Saint-Gilloise — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Belgii — 1 raz.
Noah Sadiki – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Noah Sadiki wynosi obecnie 40 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Noah Sadiki na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Noah Sadiki
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 06.10.2026 | 21 |
|
40 mln € |
| 02.06.2026 | 21 |
|
35 mln € |
| 08.03.2026 | 21 |
|
30 mln € |
| 08.12.2025 | 20 |
|
25 mln € |
| 16.10.2025 | 20 |
|
17 mln € |
| 11.06.2025 | 20 |
|
12 mln € |
| 25.03.2025 | 20 |
|
10 mln € |
| 10.12.2024 | 19 |
|
8 mln € |
| 01.10.2024 | 19 |
|
7 mln € |
| 03.06.2024 | 19 |
|
5 mln € |
| 21.03.2024 | 19 |
|
5 mln € |
| 18.12.2023 | 19 |
|
3 mln € |
| 22.10.2023 | 18 |
|
2,5 mln € |
| 08.06.2023 | 18 |
|
2 mln € |
| 03.11.2022 | 17 |
|
1,5 mln € |
| 06.09.2022 | 17 |
|
1 mln € |
| 19.07.2022 | 17 |
|
400 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Noah Sadiki?
Wycena Noah Sadiki wynosi obecnie 40 mln €. W szczycie kariery Noah Sadiki wyceniano na 40 mln €, a najniżej na 400 tys. €.