Forma w lidze
Hull City w tabeli
8. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 5. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
4:2 bramki
1,33 gola/mecz
4 pkt
4:4 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Hull City
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Algeria | 24 | napastnik | 6 | 18 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Algeria | 24 | napastnik | 6 | 18 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,38 średnia ocena | Algeria | 24 | napastnik | 6 | 18 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Grecja | 23 | bramkarz | 6 | 22 mln € |
Przewidywany skład Hull City 5-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Hull City w tabeli Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manchester City
|
6 | 6 | 0 | 0 | 16:5 | 18 |
2
|
Arsenal
|
6 | 5 | 0 | 1 | 10:5 | 15 |
| ··· | |||||||
7
|
Leeds United
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | 9 |
8
|
Hull City
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 9 |
9
|
Liverpool
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 9 |
Wyniki Hull City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Hull City
2
Everton
2
Premier League, 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Newcastle United
2
Hull City
1
Premier League, 5. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Chelsea
2
Hull City
2
Premier League, 4. kolejka
|
Terminarz Hull City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Fulham
Hull City
Premier League, 7. kolejka
|
|
|
25 Paź 15:00
|
Hull City
Brentford
Premier League, 8. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Hull City
Ipswich Town
Premier League, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Hull City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Nigeria |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Walia |
|
8,8 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
15,2 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
14 mln € |
Hull City to klub piłkarski z Anglii występujący w Premier League. Swoim domowym obiektem jest The MKM Stadium, który może pomieścić 25 504 widzów. Zespół prowadzi Sergej Jakirovic.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Hull City?
Klub piłkarski Hull City zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hull City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hull City trafiło 18 zawodników za łączną kwotę 175,7 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 12,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Nobel Mendy z Rayo Vallecano za 23,4 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Kyle Joseph do Middlesbroughu za 4,7 mln €.
Które miejsce zajmuje Hull City w tabeli Premier League?
Hull City zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Premier League z dorobkiem 9 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Manchesteru City wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Hull City?
W wyjściowym ustawieniu Hull City między słupkami staje K. Tzolakis, a linię obrony najczęściej tworzą L. Coyle, O. Ajayi, J. Egan, N. Mendy oraz R. Giles. W środku pola grają M. Belloumi, M. Crooks, R. Slater oraz S. Thomas, a za skuteczność w ataku odpowiadają O. Mcburnie. Trener Sergej Jakirovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier League i pucharach.
Kiedy Hull City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hull City to spotkanie z Fulham, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Craven Cottage w ramach Premier League (7. kolejka). Transmisję pokaże Canal+ Sport.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hull City?
Ostatni mecz Hull City to remis z Evertonem 2:2 w Premier League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Gelhardt, Dewsbury-Hall, Barry oraz Belloumi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hull City w tym sezonie?
Bilans Hull City w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-3-1 przy 8 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 33%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hull City w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Hull City w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Hull City
Hull City terminarz
Kiedy Hull City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hull City to spotkanie z Fulham, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Craven Cottage w ramach Premier League (7. kolejka). Transmisję pokaże Canal+ Sport.
Wyniki Hull City w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Hull City w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Hull City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hull City wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Premier League, 6. kolejka
|
2:2 | 5-4-1 | 7/13 | 2/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Premier League, 5. kolejka
|
2:1 | 5-4-1 | 7/11 | 5/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Premier League, 4. kolejka
|
2:2 | 5-4-1 | 4/15 | 5/6 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
1:0 | 4-2-3-1 | 12/19 | 3/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Premier League, 3. kolejka
|
0:0 | 5-4-1 | 3/7 | 2/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Premier League, 2. kolejka
|
0:1 | 5-4-1 | 2/8 | 4/5 | |
|
25 Sie Karne
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/5 | 1/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
Premier League, 1. kolejka
|
2:0 | 5-4-1 | 1/7 | 2/3 | |
|
23 Maj Koniec
|
Championship, finał
|
1:0 | 3-4-2-1 | 1/4 | 1/1 | |
|
11 Maj Koniec
|
Championship, półfinał
|
0:2 | 3-4-2-1 | 8/14 | 4/5 |
Hull City ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-4-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-4-1 – w 6 z 6 meczów, ze średnią 1,50 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hull City?
Ostatni mecz Hull City to remis z Evertonem 2:2 w Premier League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Gelhardt, Dewsbury-Hall, Barry oraz Belloumi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hull City – tabela Premier League
Jakie miejsce w tabeli Premier League zajmuje Hull City w sezonie 2026/2027.
Miejsce Hull City w tabeli Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manchester City
|
6 | 6 | 0 | 0 | 16:5 | 11 | 18 | |
2
|
Arsenal
|
6 | 5 | 0 | 1 | 10:5 | 5 | 15 | |
3
|
Brighton & Hove Albion
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 13 | |
4
|
Brentford
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:6 | 6 | 10 | |
5
|
Everton
|
6 | 2 | 4 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
6
|
Chelsea
|
6 | 3 | 1 | 2 | 15:13 | 2 | 10 | |
7
|
Leeds United
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
8
|
Hull City
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
9
|
Liverpool
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
10
|
Ipswich Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:12 | -3 | 9 | |
11
|
Newcastle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Crystal Palace
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:12 | -3 | 7 | |
13
|
Manchester United
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
14
|
Coventry City
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 6 | |
15
|
Nottingham Forest
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
16
|
Aston Villa
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 5 | |
17
|
Sunderland
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 4 | |
18
|
AFC Bournemouth
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7:13 | -6 | 3 | |
19
|
Tottenham
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | -6 | 3 | |
20
|
Fulham
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manchester City
|
6 | 6 | 0 | 0 | 16:5 | 11 | 18 | |
2
|
Arsenal
|
6 | 5 | 0 | 1 | 10:5 | 5 | 15 | |
3
|
Brighton & Hove Albion
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 13 | |
4
|
Brentford
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:6 | 6 | 10 | |
5
|
Everton
|
6 | 2 | 4 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
6
|
Chelsea
|
6 | 3 | 1 | 2 | 15:13 | 2 | 10 | |
7
|
Leeds United
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
8
|
Hull City
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
9
|
Liverpool
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
10
|
Ipswich Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:12 | -3 | 9 | |
11
|
Newcastle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Crystal Palace
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:12 | -3 | 7 | |
13
|
Manchester United
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
14
|
Coventry City
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 6 | |
15
|
Nottingham Forest
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
16
|
Aston Villa
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 5 | |
17
|
Sunderland
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 4 | |
18
|
AFC Bournemouth
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7:13 | -6 | 3 | |
19
|
Tottenham
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | -6 | 3 | |
20
|
Fulham
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Manchester City
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 2 |
Arsenal
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 3 |
Brighton & Hove Albion
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
| 4 |
Brentford
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 7 | |
| 5 |
Everton
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 6 |
Chelsea
|
3 | 2 | 1 | 0 | 11:6 | 5 | 7 | |
| 7 |
Ipswich Town
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 8 |
Leeds United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 5 | |
| 9 |
Hull City
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
| 10 |
Newcastle United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 11 |
Manchester United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 4 | |
| 12 |
Crystal Palace
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 13 |
Coventry City
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Sunderland
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 3 | |
| 15 |
Liverpool
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 16 |
AFC Bournemouth
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 17 |
Nottingham Forest
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:2 | -2 | 1 | |
| 18 |
Aston Villa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 19 |
Tottenham
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 20 |
Fulham
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Manchester City
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 2 |
Liverpool
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 3 |
Arsenal
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 4 |
Brighton & Hove Albion
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 6 | |
| 5 |
Leeds United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Hull City
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Crystal Palace
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 8 |
Nottingham Forest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 9 |
Aston Villa
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 10 |
Brentford
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 11 |
Everton
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
Chelsea
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 13 |
Ipswich Town
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 14 |
Newcastle United
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 | 3 | |
| 15 |
Coventry City
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 3 | |
| 16 |
Manchester United
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 17 |
Tottenham
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 18 |
Sunderland
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 1 | |
| 19 |
AFC Bournemouth
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 20 |
Fulham
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 |
Które miejsce zajmuje Hull City w tabeli Premier League?
Hull City zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Premier League z dorobkiem 9 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Manchesteru City wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Hull City w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Hull City na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Hull City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,7
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 1,17
- Udane dryblingi / mecz 7,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 16,5
- Przechwyty / mecz 8,7
- Wybicia / mecz 28,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy Hull City
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hull City i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hull City to 16–30 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fulham - Hull City Po przerwie pada 50% bramek Hull City.Przebieg meczu Hull City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Hull City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Hull City
100% bramek Hull City pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hull City zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Hull City
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Hull City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Hull City wygra mecz Fulham - Hull City Hull City nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Hull City
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Hull City padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fulham - Hull City Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Hull City.Hull City – faule i karne
- Faule / mecz 10,8
- Faule rywali / mecz 6,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Hull City fauluje średnio 10,8 razy na mecz, a wymusza 6,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hull City, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Fulham - Hull City Hull City popełnia 10,8 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hull City zdobywa 1,67 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Hull City wygra mecz Fulham - Hull City Hull City zdobywa u siebie 56% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Hull City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Hull City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Hull City wygra drugą połowę meczu Fulham - Hull City Drugą połowę Hull City wygrywał w 2 z 6 meczów.Hull City – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 4,7
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,5
Hull City oddaje 8,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fulham - Hull City Hull City oddaje 8,7 strzałów na mecz.Hull City – posiadanie piłki
- U siebie 29,7%
- Na wyjeździe 36,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 6
- Najniższe w sezonie 26%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 6 meczów. Średnio Hull City utrzymuje przy piłce 33,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 26%.
Hull City wygra mecz Fulham - Hull City Hull City utrzymuje średnio 33,0% posiadania piłki.Hull City – podania
- Kluczowe / mecz 8,5
- Dośrodkowania / mecz 19,3
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 38%
Hull City wymienia średnio 285 podań na mecz przy celności 73%, z czego 8,5 to podania kluczowe.
Hull City – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Hull City to 50% meczów sezonu (3 z 6), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Fulham - Hull City Czyste konto Hull City zachowuje w 50% meczów.Hull City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 3,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Hull City wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Fulham - Hull City Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Hull City.Hull City – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 0,7
- Mecze bez kartki 0%
Hull City ogląda średnio 3,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Hull City – 0,7.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Fulham - Hull City Hull City ogląda średnio 3,3 żółtych kartek na mecz.Hull City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,33 | 0,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Hull City zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Hull City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,33 1,00 | 3,67 1,33 | 2,00 2,33 |
|
7.
|
1,67 1,33 | 1,67 1,00 | 0,67 1,00 |
|
8.
|
1,67 1,33 | 1,33 1,33 | 0,67 1,33 |
|
9.
|
0,67 2,33 | 0,67 1,67 | 1,67 0,67 |
|
10.
|
2,00 1,00 | 1,33 1,67 | 1,33 2,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Hull City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hull City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hull City - Manchester United 2:0 Premier League, 22.08.2026
- Najwyższa porażka Newcastle United - Hull City 2:1 Premier League, 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Chelsea - Hull City 2:2, Premier League, 12.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 17. minuta Ajayi, Hull City - Manchester United 2:0, Premier League, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta Millar, Coventry City - Hull City 0:1, Premier League, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Hull City w tym sezonie?
Bilans Hull City w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-3-1 przy 8 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 33%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hull City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hull City w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Hull City 5-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Hull City
-
Lucas Gourna-Douath Pomocnik Uraz łydki pauzuje od 5 dniopuszczone: 1 mecz
-
Matt Targett Obrońca Skręcenie kostki pauzuje od 31 dniopuszczone: 2 mecze
-
Nobel Mendy Obrońca Rana pauzuje od 31 dniopuszczone: 1 mecz
-
Ilyas Ansah Napastnik Uraz pleców pauzuje od 51 dniopuszczone: 7 meczów
-
Darko Gyabi Pomocnik Uraz pachwiny pauzuje od 71 dniopuszczone: 10 meczów
-
Oscar Zambrano Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 71 dniopuszczone: 6 meczów
-
Jack Butland Bramkarz Uraz dłoni pauzuje od 73 dniopuszczone: 11 meczów
-
Charlie Hughes Obrońca Uraz pachwiny pauzuje od 142 dniopuszczone: 13 meczów
Kadra Hull City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
24 | Algeria | 18 mln € | 431 tys. € | 6 | 100% | 3 | 2 | 424' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Anglia | 14 mln € | 923 tys. € | 2 | 33% | 1 | 0 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
22 | Francja | 15 mln € | 1,1 mln € | 4 | 67% | 1 | 0 | 72' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Szkocja | 7 mln € | 1,5 mln € | 6 | 100% | 0 | 1 | 532' | 4 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Szwecja | 8 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 279' | 1 | 0 | |||||||
| 47 |
|
19 | Francja | 18 mln € | 2,8 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
21 | Niemcy | 15 mln € | 750 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
27 | Anglia | 10 mln € | 923 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 513' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Walia | 14 mln € | 1,2 mln € | 4 | 67% | 0 | 1 | 206' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | Japonia | 6 mln € | 960 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 60' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
32 | Anglia | 1 mln € | 1,1 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 269' | 4 | 0 | |||||||
| 42 |
|
23 | Anglia | 15 mln € | 1,2 mln € | 3 | 50% | 0 | 0 | 91' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
23 | Francja | 8 mln € | 625 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 139' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
20 | Norwegia | 10 mln € | 70 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Belgia | 1,5 mln € | 923 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
22 | Ekwador | 1,5 mln € | 460 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
22 | Anglia | 2 mln € | 616 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
29 | Anglia | 600 tys. € | 923 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
27 | Turcja | 1,5 mln € | 1,6 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
|
19 | Grecja | 20 mln € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
22 | Senegal | 20 mln € | 630 tys. € | 5 | 83% | 1 | 0 | 343' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Anglia | 16 mln € | 2,2 mln € | 6 | 100% | 0 | 1 | 509' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
32 | Nigeria | 1 mln € | 1,1 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 514' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
33 | Irlandia | 1,5 mln € | 1,1 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 528' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
30 | Anglia | 2,5 mln € | 923 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 441' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
19 | Australia | 15 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 197' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
22 | Anglia | 15 mln € | 930 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 34' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Anglia | 3 mln € | 3,7 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
31 | Irlandia Północna | 1,5 mln € | 626 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 26' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | Anglia | 10 mln € | 308 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
23 | Grecja | 22 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
33 | Anglia | 1,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
31 | Anglia | 200 tys. € | 246 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Hull City
295,3 mln €
śr. 8,9 mln € / zawodnika
Ile Hull City wydaje na pensje
29,8 mln € rocznie
śr. 905 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
18
najliczniej: Anglia (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hull City w sezonie 2026/2027
Hull City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Hull City
Jak wygląda skład Hull City?
W wyjściowym ustawieniu Hull City między słupkami staje K. Tzolakis, a linię obrony najczęściej tworzą L. Coyle, O. Ajayi, J. Egan, N. Mendy oraz R. Giles. W środku pola grają M. Belloumi, M. Crooks, R. Slater oraz S. Thomas, a za skuteczność w ataku odpowiadają O. Mcburnie. Trener Sergej Jakirovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier League i pucharach.
Hull City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hull City w sezonie 2026/2027.
Hull City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Nigeria | 30 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Walia | 27 |
|
8,8 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
15,2 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
14 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy | 21 |
|
17 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Grecja | 19 |
|
15 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 19 |
|
2 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kanada | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
4,5 mln € |
Kluczowe transfery Hull City
Hull City bilans transferowy
- -162,8 mln € 2026
- +5,3 mln € 2025
- +7,1 mln € 2024
- -5,5 mln € 2023
- +6,6 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Hull City
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hull City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hull City trafiło 18 zawodników za łączną kwotę 175,7 mln €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 12,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Nobel Mendy z Rayo Vallecano za 23,4 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Kyle Joseph do Middlesbroughu za 4,7 mln €.
Hull City – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Hull City? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Hull City?
Klub piłkarski Hull City zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii.