Forma w lidze
Brentford w tabeli
4. miejsce / 10 punktów Awans do Ligi Mistrzów UEFA
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
7:1 bramki
2,33 gola/mecz
3 pkt
5:5 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Brentfordu
Wartość drużyny: 165 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Niemcy | 24 | napastnik | 6 | 50 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Anglia | 26 | napastnik | 6 | 20 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,95 średnia ocena | Norwegia | 28 | obrońca | 6 | 25 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Norwegia | 28 | obrońca | 6 | 25 mln € |
Przewidywany skład Brentfordu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Brentford w tabeli Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manchester City
|
6 | 6 | 0 | 0 | 16:5 | 18 |
2
|
Arsenal
|
6 | 5 | 0 | 1 | 10:5 | 15 |
3
|
Brighton & Hove Albion
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
4
|
Brentford
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:6 | 10 |
5
|
Everton
|
6 | 2 | 4 | 0 | 8:5 | 10 |
Wyniki Brentfordu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Aston Villa
2
Brentford
2
Premier League, 6. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Brentford
3
Chelsea
0
Premier League, 5. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Reading
1
Brentford
2
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
Terminarz Brentfordu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Brentford
Liverpool
Premier League, 7. kolejka
|
|
|
25 Paź 15:00
|
Hull City
Brentford
Premier League, 8. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Brentford
Nottingham Forest
Premier League, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Brentfordu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Senegal |
|
40,8 mln € | |
| 25 Sie 2026 |
|
Jamajka |
|
5,9 mln € | |
| 17 Sie 2026 |
|
Turcja |
|
wypożyczenie |
Brentford to klub piłkarski z Anglii występujący w Premier League. Swoim domowym obiektem jest Gtech Community Stadium, który może pomieścić 17 250 widzów. Zespół prowadzi Keith Andrews. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 165 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Ligi Angielskiej.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Brentford?
Klub piłkarski Brentford zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 3. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Brentford w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Brentfordu trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 106,3 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 5,9 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mamadou Sangare z RC Lens za 48 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ethan Pinnock do Coventry City za 5,9 mln €.
Które miejsce zajmuje Brentford w tabeli Premier League?
Brentford zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Premier League z dorobkiem 10 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Manchesteru City wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Brentfordu?
W wyjściowym ustawieniu Brentfordu między słupkami staje C. Kelleher, a linię obrony najczęściej tworzą M. Kayode, K. Ajer, J. Schuster oraz K. Lewis-Potter. W środku pola grają J. Anthony, Y. Yarmolyuk, M. Damsgaard, V. Janelt oraz K. Schade, a za skuteczność w ataku odpowiadają Igor Thiago. Trener Keith Andrews ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier League i pucharach.
Kiedy Brentford gra następny mecz?
Najbliższy mecz Brentfordu to spotkanie z Liverpoolem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Gtech Community Stadium w ramach Premier League (7. kolejka). Transmisję pokaże Canal+ Sport.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Brentfordu?
Ostatni mecz Brentfordu to remis z Aston Villą 2:2 w Premier League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Yarmolyuk, Jackson, Mcginn oraz Ajer. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Brentford w tym sezonie?
Bilans Brentfordu w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-4-0 przy 12 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Brentfordu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Brentford w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Brentfordu
Brentford terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Premier League, 7. kolejka
|
Gtech Community Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 15:00
|
Premier League, 8. kolejka
|
The MKM Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Paź 20:45
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
Stadium of Light Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 16:00
|
Premier League, 9. kolejka
|
Gtech Community Stadium U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 15:00
|
Premier League, 10. kolejka
|
The American Express Community Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
23 Lis 21:00
|
Premier League, 11. kolejka
|
Gtech Community Stadium U siebie | Trudny | |
|
28 Lis 16:00
|
Premier League, 12. kolejka
|
Old Trafford Wyjazd | Łatwy | |
|
02 Gru 21:00
|
Premier League, 13. kolejka
|
Gtech Community Stadium U siebie | Trudny | |
|
05 Gru 16:00
|
Premier League, 14. kolejka
|
Gtech Community Stadium U siebie | Trudny | |
|
12 Gru 16:00
|
Premier League, 15. kolejka
|
Craven Cottage Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Brentford gra następny mecz?
Najbliższy mecz Brentfordu to spotkanie z Liverpoolem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Gtech Community Stadium w ramach Premier League (7. kolejka). Transmisję pokaże Canal+ Sport.
Wyniki Brentfordu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Brentford w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Brentfordu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Brentford wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Premier League, 6. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 2/4 | 5/7 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Premier League, 5. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 4/16 | 2/2 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
1:2 | 4-2-3-1 | 7/12 | 0/0 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Premier League, 4. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 1/3 | 1/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Premier League, 3. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/7 | 3/5 | |
|
30 Sie Koniec
|
Premier League, 2. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 6/11 | 4/4 | |
|
25 Sie Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
1:6 | 4-2-3-1 | 7/11 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Premier League, 1. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 7/10 | 1/2 | |
|
24 Maj Koniec
|
Premier League, 38. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 2/16 | 3/5 | |
|
17 Maj Koniec
|
Premier League, 37. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 9/13 | 1/4 |
Brentford ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 6 meczów, ze średnią 1,67 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Brentfordu?
Ostatni mecz Brentfordu to remis z Aston Villą 2:2 w Premier League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Yarmolyuk, Jackson, Mcginn oraz Ajer. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Brentford – tabela Premier League
Jakie miejsce w tabeli Premier League zajmuje Brentford w sezonie 2026/2027.
Miejsce Brentfordu w tabeli Premier League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manchester City
|
6 | 6 | 0 | 0 | 16:5 | 11 | 18 | |
2
|
Arsenal
|
6 | 5 | 0 | 1 | 10:5 | 5 | 15 | |
3
|
Brighton & Hove Albion
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 13 | |
4
|
Brentford
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:6 | 6 | 10 | |
5
|
Everton
|
6 | 2 | 4 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
6
|
Chelsea
|
6 | 3 | 1 | 2 | 15:13 | 2 | 10 | |
7
|
Leeds United
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
8
|
Hull City
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
9
|
Liverpool
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
10
|
Ipswich Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:12 | -3 | 9 | |
11
|
Newcastle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Crystal Palace
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:12 | -3 | 7 | |
13
|
Manchester United
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
14
|
Coventry City
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 6 | |
15
|
Nottingham Forest
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
16
|
Aston Villa
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 5 | |
17
|
Sunderland
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 4 | |
18
|
AFC Bournemouth
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7:13 | -6 | 3 | |
19
|
Tottenham
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | -6 | 3 | |
20
|
Fulham
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manchester City
|
6 | 6 | 0 | 0 | 16:5 | 11 | 18 | |
2
|
Arsenal
|
6 | 5 | 0 | 1 | 10:5 | 5 | 15 | |
3
|
Brighton & Hove Albion
|
6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 13 | |
4
|
Brentford
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:6 | 6 | 10 | |
5
|
Everton
|
6 | 2 | 4 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
6
|
Chelsea
|
6 | 3 | 1 | 2 | 15:13 | 2 | 10 | |
7
|
Leeds United
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
8
|
Hull City
|
6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
9
|
Liverpool
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
10
|
Ipswich Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:12 | -3 | 9 | |
11
|
Newcastle United
|
6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 8 | |
12
|
Crystal Palace
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:12 | -3 | 7 | |
13
|
Manchester United
|
6 | 1 | 3 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
14
|
Coventry City
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 6 | |
15
|
Nottingham Forest
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
16
|
Aston Villa
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 5 | |
17
|
Sunderland
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 4 | |
18
|
AFC Bournemouth
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7:13 | -6 | 3 | |
19
|
Tottenham
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | -6 | 3 | |
20
|
Fulham
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Manchester City
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 2 |
Arsenal
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 9 | |
| 3 |
Brighton & Hove Albion
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 7 | |
| 4 |
Brentford
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 7 | |
| 5 |
Everton
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 6 |
Chelsea
|
3 | 2 | 1 | 0 | 11:6 | 5 | 7 | |
| 7 |
Ipswich Town
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 8 |
Leeds United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 5 | |
| 9 |
Hull City
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
| 10 |
Newcastle United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 11 |
Manchester United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 4 | |
| 12 |
Crystal Palace
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 13 |
Coventry City
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 14 |
Sunderland
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 3 | |
| 15 |
Liverpool
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 16 |
AFC Bournemouth
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 17 |
Nottingham Forest
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0:2 | -2 | 1 | |
| 18 |
Aston Villa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 19 |
Tottenham
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 20 |
Fulham
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Manchester City
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 2 |
Liverpool
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 3 |
Arsenal
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 4 |
Brighton & Hove Albion
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 6 | |
| 5 |
Leeds United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Hull City
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Crystal Palace
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 8 |
Nottingham Forest
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 9 |
Aston Villa
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 10 |
Brentford
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 11 |
Everton
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
Chelsea
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 13 |
Ipswich Town
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 14 |
Newcastle United
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 | 3 | |
| 15 |
Coventry City
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 3 | |
| 16 |
Manchester United
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 17 |
Tottenham
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 18 |
Sunderland
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 1 | |
| 19 |
AFC Bournemouth
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 20 |
Fulham
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 1 |
Które miejsce zajmuje Brentford w tabeli Premier League?
Brentford zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Premier League z dorobkiem 10 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Manchesteru City wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Brentfordu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Brentfordu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Brentford na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,8
- Strzały celne / mecz 4,5
- Asysty / mecz 0,83
- Udane dryblingi / mecz 6,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 17,2
- Przechwyty / mecz 9,8
- Wybicia / mecz 30,5
- Zablokowane strzały / mecz 5,0
Strzelcy Brentfordu
-
Kevin Schade 3
-
Vitaly Janelt 2
-
Kristoffer Ajer 1
-
Jaidon Anthony 1
-
Keane Lewis-Potter 1
-
Yehor Yarmoliuk 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Brentfordu i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Brentfordu to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Brentford - Liverpool Po przerwie pada 58% bramek Brentfordu.Przebieg meczu Brentfordu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 2-4-0 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-3-0 |
Gdy Brentford otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Brentfordu
100% bramek Brentfordu pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Brentford zdobywa w sezonie średnio 1,67 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,67.
Aktualne serie Brentfordu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Brentfordu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Brentford wygra mecz Brentford - Liverpool Brentford nie przegrywa od 6 meczów.Bramki w meczach Brentfordu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 67% meczów Brentfordu padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Brentford - Liverpool Powyżej 2,5 bramki padło w 67% meczów Brentfordu.Brentford – faule i karne
- Faule / mecz 16,0
- Faule rywali / mecz 8,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Brentford fauluje średnio 16,0 razy na mecz, a wymusza 8,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Brentfordu, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Brentford - Liverpool Brentford popełnia 16,0 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Brentford zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Brentford wygra mecz Brentford - Liverpool Brentford zdobywa u siebie 78% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Brentfordu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Brentfordu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Brentford wygra drugą połowę meczu Brentford - Liverpool Drugą połowę Brentford wygrywał w 2 z 6 meczów.Brentford – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,4
Brentford oddaje 10,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Brentford - Liverpool Brentford oddaje 10,8 strzałów na mecz.Brentford – posiadanie piłki
- U siebie 44,3%
- Na wyjeździe 46,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 6
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 6 meczów. Średnio Brentford utrzymuje przy piłce 45,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Brentford wygra mecz Brentford - Liverpool Brentford utrzymuje średnio 45,2% posiadania piłki.Brentford – podania
- Kluczowe / mecz 10,5
- Dośrodkowania / mecz 19,5
- Celność dośrodkowań 32%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 42%
Brentford wymienia średnio 374 podań na mecz przy celności 78%, z czego 10,5 to podania kluczowe.
Brentford – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Brentfordu to 33% meczów sezonu (2 z 6), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Brentford - Liverpool Czyste konto Brentford zachowuje w 33% meczów.Brentford – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Brentford wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Brentford - Liverpool Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Brentfordu.Brentford – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 0%
Brentford ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Brentfordu – 1,7.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Brentford - Liverpool Brentford ogląda średnio 2,7 żółtych kartek na mecz.Brentford według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 1-3-0 | 1,50 | 2,00 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Brentford zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Brentford na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
3,00 2,00 | 2,33 1,00 | 0,67 1,00 |
|
3.
|
2,33 2,00 | 2,67 3,33 | 0,33 1,33 |
|
4.
|
2,33 1,00 | 2,33 1,67 | 0,33 1,67 |
|
5.
|
2,33 1,00 | 1,67 1,00 | 0,67 1,00 |
|
6.
|
2,33 1,00 | 3,67 1,33 | 2,00 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Brentfordu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Brentfordu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Brentford - Tottenham 3:0 Premier League, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek AFC Bournemouth - Brentford 2:2, Premier League, 12.09.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Yarmolyuk, Aston Villa - Brentford 2:2, Premier League, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Carvalho, Brentford - Chelsea 3:0, Premier League, 18.09.2026
Jakie statystyki ma Brentford w tym sezonie?
Bilans Brentfordu w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-4-0 przy 12 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Brentford – zawodnicy
Jak wygląda kadra Brentfordu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Brentfordu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Brentfordu
-
Antoni Milambo Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 22 dniopuszczone: 1 mecz
-
Kaye Iyowuna Furo Napastnik Operacja pauzuje od 44 dniopuszczone: 5 meczów
-
Mathias Jensen Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 50 dniopuszczone: 6 meczów
-
Sepp van den Berg Obrońca Rana pauzuje od 143 dniopuszczone: 9 meczów
-
Yehor Yarmoliuk Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 145 dniopuszczone: 1 mecz
Kadra Brentfordu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
24 | Niemcy | 50 mln € | 616 tys. € | 6 | 100% | 3 | 0 | 500' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Anglia | 20 mln € | 2,8 mln € | 6 | 100% | 1 | 1 | 355' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Burkina-Faso | 35 mln € | 4 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 203' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Brazylia | 65 mln € | 4,6 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 533' | 3 | 0 | |||||||
| 13 |
|
34 | Anglia | 4 mln € | 3,1 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 18' | 1 | 0 | |||||||
| 39 |
|
20 | Brazylia | 6 mln € | 770 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
|
19 | Belgia | 8 mln € | 1,2 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
28 | Niemcy | 20 mln € | 3,1 mln € | 6 | 100% | 2 | 0 | 540' | 4 | 0 | |||||||
| 23 |
|
25 | Anglia | 30 mln € | 3,1 mln € | 6 | 100% | 1 | 1 | 476' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Ukraina | 32 mln € | 1,5 mln € | 6 | 100% | 1 | 1 | 285' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Dania | 8 mln € | 3,1 mln € | 2 | 33% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
26 | Dania | 30 mln € | 4,6 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 286' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Mali | 50 mln € | 2 mln € | 6 | 100% | 0 | 1 | 360' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Portugalia | 8 mln € | 2,5 mln € | 5 | 83% | 1 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Anglia | 1,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
21 | Holandia | 15 mln € | 1,8 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
25 | Irlandia | 30 mln € | 1,8 mln € | 3 | 50% | 0 | 0 | 197' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
28 | Norwegia | 25 mln € | 3,1 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
24 | Szkocja | 20 mln € | 4,3 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 198' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
22 | Włochy | 40 mln € | 2,5 mln € | 6 | 100% | 1 | 0 | 387' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
20 | Austria | 22 mln € | 400 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 298' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
21 | Senegal | 35 mln € | 2,2 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 129' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Jamajka | 10 mln € | 2,2 mln € | 5 | 83% | 0 | 0 | 2' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Holandia | 32 mln € | 1,2 mln € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
|
21 | Korea Południowa | 1,8 mln € | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 48 |
|
21 | Nigeria | 600 tys. € | 200 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Irlandia | 32 mln € | 3,4 mln € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Islandia | 2,5 mln € | 616 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
27 | Anglia | 300 tys. € | 616 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Brentfordu
633,7 mln €
śr. 21,9 mln € / zawodnika
Ile Brentford wydaje na pensje
61,6 mln € rocznie
śr. 2,1 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
20
najliczniej: Anglia (5 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Brentfordu w sezonie 2026/2027
Brentford wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Brentfordu
Jak wygląda skład Brentfordu?
W wyjściowym ustawieniu Brentfordu między słupkami staje C. Kelleher, a linię obrony najczęściej tworzą M. Kayode, K. Ajer, J. Schuster oraz K. Lewis-Potter. W środku pola grają J. Anthony, Y. Yarmolyuk, M. Damsgaard, V. Janelt oraz K. Schade, a za skuteczność w ataku odpowiadają Igor Thiago. Trener Keith Andrews ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier League i pucharach.
Brentford – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Brentford w sezonie 2026/2027.
Brentford transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Senegal | 21 |
|
40,8 mln € | |
| 25 Sie 2026 |
|
Jamajka | 33 |
|
5,9 mln € | |
| 17 Sie 2026 |
|
Turcja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
|
USA | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Sie 2026 |
|
Anglia | 36 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Mali | 24 |
|
48 mln € | |
| 24 Lip 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Brentfordu
Brentford bilans transferowy
- -130,6 mln € 2026
- +59,6 mln € 2025
- -30,9 mln € 2024
- -55,6 mln € 2023
- -44,7 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Brentfordu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Brentford w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Brentfordu trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 106,3 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 5,9 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mamadou Sangare z RC Lens za 48 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ethan Pinnock do Coventry City za 5,9 mln €.
Brentford – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Brentford? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Brentford?
Klub piłkarski Brentford zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 3. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Anglii.