Przebieg i wynik meczu Francs Borains vs KRC Genk II (33. kolejka Challenger Pro League (Belgia))
Francs Borains - KRC Genk II (11.04.2026) wynik meczu 2:2. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 1:1
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
45'
Doliczony czas: +2 min.
+3'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 1:1
90'
Doliczony czas: +5 min.
+7'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
47%
Posiadanie piłki
53%
12
Strzały
9
Składy
Francs Borains
4-4-2
KRC Genk II
4-2-3-1
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Challenger Pro League 2025/2026
Faza rozgrywek:
33. kolejka
Data:
11.04 20:00
Stadion:
Stade Robert Urbain
Pojemnosć:
8500
Pogoda:
pochmurno, 9°C
Statystyki Francs Borains vs KRC Genk II (33. kolejka Challenger Pro League (Belgia))
Najważniejsze statystyki meczowe Francs Borains - KRC Genk II (11.04.2026): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
47%
Posiadanie piłki
53%
Atak
12
Strzały
9
4
Strzały celne
5
1
Strzały zablokowane
4
97
Ataki
87
46
Groźne ataki
30
Obrona
3
Żółte kartki
1
1
Czerwone kartki
1
16
Faule
5
14
Przechwyty
5
11
Wybicia
19
Ogólne
401
Wszystkie podania
485
8
Kluczowe podania
9
327
Dokładne podania
408
24
Dokładne długie podania
17
3
Rzuty wolne
16
3
Rzuty rożne
2
4
Spalone
0
Składy Francs Borains vs KRC Genk II (33. kolejka Challenger Pro League (Belgia))
Składy na mecz Francs Borains - KRC Genk II (11.04.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 4-4-2, goście wybrali system 4-2-3-1.
Francs Borains
4-4-2
KRC Genk II
4-2-3-1
Skład podstawowy Francs Borains
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
7.
Wydra
Philipp
5.
Jasper van Oudenhove
14.
Lima
Lucas
88'
40.
Swinnen
Victor
2.
Prunier
Mondy
78'
25.
Lavie
Corenthyn
71'
6.
Dewaest
Sebastien
88'
33.
Diliberto
Noah
83.
Kari
Yannis
Zmiany
- 71' Y. Hadjem → C. Lavie
- 78' M. Bruno → M. Prunier
- 88' A. Ali → L. Lima
- 88' M. Fixelles → S. Dewaest
Skład podstawowy KRC Genk II
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
57.
Murenzi
Aaron
21'
86.
Haroun
Kenan
56.
August de Wannemacker
77'
79.
Nzoko
Djoully
77'
67.
Camara
Ali
90'
Napastnicy
Rezerwowi
59.
Kapers
Wout
21'
60.
Lazar
Eddien
53.
Mocsnik
Manu
90'
75.
Ogbeiwi
Precious
82.
Vliegen
Olivier
87.
Yasuda
Kenshin
78.
Achahbar
Kiyan
55.
Yoshinaga
Yumeki
77'
80.
Elie Mpungu Kongolo
Zmiany
- 21' A. Murenzi → W. Kapers
- 77' August de Wannemacker → Y. Yoshinaga
- 90' A. Camara → M. Mocsnik
Miejsca Francs Borains oraz KRC Genk II w tabeli Challenger Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Waasland-Beveren
|
32 | 28 | 4 | 0 | 74:23 | 51 | 88 | |
2
|
KV Kortrijk
|
32 | 21 | 4 | 7 | 59:33 | 26 | 67 | |
3
|
Beerschot VA
|
32 | 19 | 7 | 6 | 52:31 | 21 | 64 | |
4
|
RFC Liège
|
32 | 16 | 5 | 11 | 44:39 | 5 | 53 | |
5
|
Lommel SK
|
32 | 15 | 8 | 9 | 59:46 | 13 | 53 | |
6
|
Patro Eisden
|
32 | 14 | 9 | 9 | 44:40 | 4 | 51 | |
7
|
AS Eupen
|
32 | 12 | 11 | 9 | 44:36 | 8 | 47 | |
8
|
KSC Lokeren
|
32 | 10 | 12 | 10 | 48:45 | 3 | 42 |
|
9
|
KAA Gent II
|
32 | 12 | 5 | 15 | 42:51 | -9 | 41 | |
10
|
Lierse Kempenzonen
|
32 | 10 | 8 | 14 | 35:42 | -7 | 38 | |
11
|
Seraing United
|
32 | 8 | 11 | 13 | 37:44 | -7 | 35 | |
12
|
Francs Borains
|
32 | 9 | 8 | 15 | 33:47 | -14 | 34 | |
13
|
RWDM
|
32 | 9 | 9 | 14 | 50:54 | -4 | 33 | |
14
|
RSC Anderlecht II
|
32 | 7 | 10 | 15 | 46:55 | -9 | 31 | |
15
|
KRC Genk II
|
32 | 7 | 10 | 15 | 42:59 | -17 | 31 | |
16
|
Club Brugge II
|
32 | 5 | 6 | 21 | 33:55 | -22 | 21 | |
17
|
Olympic Charleroi
|
32 | 3 | 7 | 22 | 26:68 | -42 | 16 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Play-off
Spadek
Francs Borains: -1 pkt
RWDM: -3 pkt
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Waasland-Beveren
|
32 | 28 | 4 | 0 | 74:23 | 51 | 88 | |
2
|
KV Kortrijk
|
32 | 21 | 4 | 7 | 59:33 | 26 | 67 | |
3
|
Beerschot VA
|
32 | 19 | 7 | 6 | 52:31 | 21 | 64 | |
4
|
RFC Liège
|
32 | 16 | 5 | 11 | 44:39 | 5 | 53 | |
5
|
Lommel SK
|
32 | 15 | 8 | 9 | 59:46 | 13 | 53 | |
6
|
Patro Eisden
|
32 | 14 | 9 | 9 | 44:40 | 4 | 51 | |
7
|
AS Eupen
|
32 | 12 | 11 | 9 | 44:36 | 8 | 47 | |
8
|
KSC Lokeren
|
32 | 10 | 12 | 10 | 48:45 | 3 | 42 |
|
9
|
KAA Gent II
|
32 | 12 | 5 | 15 | 42:51 | -9 | 41 | |
10
|
Lierse Kempenzonen
|
32 | 10 | 8 | 14 | 35:42 | -7 | 38 | |
11
|
Seraing United
|
32 | 8 | 11 | 13 | 37:44 | -7 | 35 | |
12
|
Francs Borains
|
32 | 9 | 8 | 15 | 33:47 | -14 | 34 | |
13
|
RWDM
|
32 | 9 | 9 | 14 | 50:54 | -4 | 33 | |
14
|
RSC Anderlecht II
|
32 | 7 | 10 | 15 | 46:55 | -9 | 31 | |
15
|
KRC Genk II
|
32 | 7 | 10 | 15 | 42:59 | -17 | 31 | |
16
|
Club Brugge II
|
32 | 5 | 6 | 21 | 33:55 | -22 | 21 | |
17
|
Olympic Charleroi
|
32 | 3 | 7 | 22 | 26:68 | -42 | 16 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Play-off
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Waasland-Beveren
|
16 | 15 | 1 | 0 | 32:9 | 23 | 46 | |
| 2 |
KV Kortrijk
|
16 | 14 | 1 | 1 | 37:14 | 23 | 43 | |
| 3 |
Beerschot VA
|
16 | 9 | 4 | 3 | 25:15 | 10 | 31 | |
| 4 |
RFC Liège
|
16 | 10 | 1 | 5 | 28:18 | 10 | 31 | |
| 5 |
Patro Eisden
|
16 | 8 | 4 | 4 | 23:22 | 1 | 28 | |
| 6 |
Lommel SK
|
16 | 8 | 3 | 5 | 29:20 | 9 | 27 | |
| 7 |
AS Eupen
|
16 | 6 | 7 | 3 | 23:16 | 7 | 25 | |
| 8 |
Francs Borains
|
16 | 6 | 5 | 5 | 17:15 | 2 | 23 | |
| 9 |
KSC Lokeren
|
16 | 4 | 8 | 4 | 28:25 | 3 | 20 |
|
| 10 |
KAA Gent II
|
16 | 5 | 4 | 7 | 20:26 | -6 | 19 | |
| 11 |
Lierse Kempenzonen
|
16 | 5 | 4 | 7 | 19:23 | -4 | 19 | |
| 12 |
Seraing United
|
16 | 5 | 4 | 7 | 24:23 | 1 | 19 | |
| 13 |
RWDM
|
16 | 4 | 5 | 7 | 26:29 | -3 | 17 | |
| 14 |
RSC Anderlecht II
|
16 | 3 | 7 | 6 | 22:26 | -4 | 16 | |
| 15 |
KRC Genk II
|
16 | 4 | 4 | 8 | 21:28 | -7 | 16 | |
| 16 |
Club Brugge II
|
16 | 3 | 3 | 10 | 14:28 | -14 | 12 | |
| 17 |
Olympic Charleroi
|
16 | 0 | 2 | 14 | 7:36 | -29 | 2 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Waasland-Beveren
|
16 | 13 | 3 | 0 | 42:14 | 28 | 42 | |
| 2 |
Beerschot VA
|
16 | 10 | 3 | 3 | 27:16 | 11 | 33 | |
| 3 |
Lommel SK
|
16 | 7 | 5 | 4 | 30:26 | 4 | 26 | |
| 4 |
KV Kortrijk
|
16 | 7 | 3 | 6 | 22:19 | 3 | 24 | |
| 5 |
Patro Eisden
|
16 | 6 | 5 | 5 | 21:18 | 3 | 23 | |
| 6 |
RFC Liège
|
16 | 6 | 4 | 6 | 16:21 | -5 | 22 | |
| 7 |
AS Eupen
|
16 | 6 | 4 | 6 | 21:20 | 1 | 22 | |
| 8 |
KSC Lokeren
|
16 | 6 | 4 | 6 | 20:20 | 0 | 22 |
|
| 9 |
KAA Gent II
|
16 | 7 | 1 | 8 | 22:25 | -3 | 22 | |
| 10 |
Lierse Kempenzonen
|
16 | 5 | 4 | 7 | 16:19 | -3 | 19 | |
| 11 |
RWDM
|
16 | 5 | 4 | 7 | 24:25 | -1 | 19 | |
| 12 |
Seraing United
|
16 | 3 | 7 | 6 | 13:21 | -8 | 16 | |
| 13 |
RSC Anderlecht II
|
16 | 4 | 3 | 9 | 24:29 | -5 | 15 | |
| 14 |
KRC Genk II
|
16 | 3 | 6 | 7 | 21:31 | -10 | 15 | |
| 15 |
Olympic Charleroi
|
16 | 3 | 5 | 8 | 19:32 | -13 | 14 | |
| 16 |
Francs Borains
|
16 | 3 | 3 | 10 | 16:32 | -16 | 12 | |
| 17 |
Club Brugge II
|
16 | 2 | 3 | 11 | 19:27 | -8 | 9 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
