Levi Malungu
obrońca #23Levi Malungu jest piłkarzem występującym obecnie w Francs Borains. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Levi Malungu
OcenaTransfery

Profil gry
Na jakiej pozycji gra Levi Malungu?
Levi Malungu najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Levi Malungu?
Wycena 24-letniego Levi Malungu według stanu na kwiecień 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Levi Malungu?
Levi Malungu urodził się 12 czerwca 2002 (Belgia). Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Levi Malungu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Levi Malungu. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Levi Malungu
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 33. kolejka
|
2:2 | 69' | 0 | 0 | |||
| 04.04 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 32. kolejka
|
0:2 | 86' | 0 | 0 | – | ||
| 21.03 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 31. kolejka
|
4:1 | 65' | 0 | 0 | – | ||
| 15.03 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 30. kolejka
|
3:1 | 77' | 0 | 0 | |||
| 08.03 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 28. kolejka
|
4:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 28.02 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 27. kolejka
|
0:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 21.02 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 26. kolejka
|
1:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 15.02 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 25. kolejka
|
0:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 08.02 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 24. kolejka
|
0:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 31.01 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 23. kolejka
|
0:3 | 3' | 0 | 0 | – |
Levi Malungu – transfery
W trakcie kariery Levi Malungu zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Francs Borains 2023 – obecnie
-
Charleroi B 2022 – 2023

-
MVV Maastricht 2022 – 2022
-
Charleroi B 2019 – 2022

-
Standard Liège U18 2018 – 2019

-
Standard Liège Youth 2015 – 2018

-
RFC Seraing Youth do 2015

Levi Malungu – forma
W ostatnich 5 meczach Levi Malungu zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 4,62. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Levi Malungu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Levi Malungu wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Levi Malungu na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Levi Malungu?
Wycena Levi Malungu wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Levi Malungu wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.