Balazs Balogh jest piłkarzem występującym obecnie w Paks. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Balazs Balogh
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Balazs Balogh w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Balazs Balogh wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.08, a skuteczność strzałów to 0,0%. Balazs Balogh oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Balazs Balogh w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Balazs Balogh rozegrał w barwach Paks w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 6 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 103 minuty. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Balazs Balogh
Pierwszy transfer Balazs Balogh w seniorskiej karierze miał miejsce w 2008 roku, gdy przeniósł się z Ferencvarosi TC U19 do Empoli za 200 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Balazs Balogh było przejście z Ujpest do Puskas Academy w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 500 tysięcy euro.
Czy Balazs Balogh ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Balazs Balogh nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Balazs Balogh to stan zapalny z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 117 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Balazs Balogh?
Balazs Balogh ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Węgier — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Paks — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Balazs Balogh?
Balazs Balogh najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Balazs Balogh?
Wycena 36-letniego Balazs Balogh według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Balazs Balogh?
Balazs Balogh urodził się 11 czerwca 1990 w Budapest na Węgrzech. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Balazs Balogh – statystyki
Szczegółowe statystyki Balazs Balogh w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Paks. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Balazs Balogh
Atak
Obrona
Podania Balazs Balogh
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Balazs Balogh w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Balazs Balogh wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.08, a skuteczność strzałów to 0,0%. Balazs Balogh oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Balazs Balogh – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Balazs Balogh w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Balazs Balogh
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 9. kolejka
|
3:0 | 67' | 0 | 0 | ||||
| 19.09 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 7. kolejka
|
2:4 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 6. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 21.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 5. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 16.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 4. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 09.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 3. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 03.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 2. kolejka
|
5:2 | 8' | 0 | 0 | – | |||
| 30.07 2026 |
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
2:2 | 5' | 0 | 0 | – | |||
| 26.07 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 1. kolejka
|
4:2 | 14' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Balazs Balogh w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Balazs Balogh rozegrał w barwach Paks w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 6 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 103 minuty. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Balazs Balogh – transfery
W trakcie kariery Balazs Balogh zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 700 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Paks 2019 – obecnie
-
Puskas Academy 2017 – 2019
-
Ujpest 2010 – 2017
-
Lecce 2009 – 2010
-
Empoli 2008 – 2009
-
Ferencvarosi TC U19 2006 – 2008

-
Ferencvarosi TC U17 2005 – 2006

-
Ferencvárosi TC Youth do 2005

Historia transferów Balazs Balogh
Pierwszy transfer Balazs Balogh w seniorskiej karierze miał miejsce w 2008 roku, gdy przeniósł się z Ferencvarosi TC U19 do Empoli za 200 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Balazs Balogh było przejście z Ujpest do Puskas Academy w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 500 tysięcy euro.
Balazs Balogh – forma
W ostatnich 5 meczach Balazs Balogh zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,26. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Balazs Balogh ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.26.
W ostatnich 10 meczach Balazs Balogh ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.22.
W jakiej formie jest Balazs Balogh?
Balazs Balogh jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.26 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.08).
Balazs Balogh – kontuzje
W trakcie kariery Balazs Balogh zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 45 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Balazs Balogh
-
Uraz
14.02.25 – 08.03.25 (23 dni)
Paks opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
14.11.24 – 08.12.24 (25 dni)
Paks opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
19.11.23 – 03.12.23 (15 dni)
Paks opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
16.10.23 – 05.11.23 (21 dni)
Paks opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
08.09.23 – 29.09.23 (22 dni)
Paks opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
07.02.23 – 09.03.23 (31 dni)
Paks opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
09.01.21 – 13.03.21 (64 dni)
Paks opuszczone: 10 meczów
-
Stan zapalny
06.05.16 – 30.08.16 (117 dni)
Ujpest opuszczone: 13 meczów
Czy Balazs Balogh ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Balazs Balogh nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Balazs Balogh to stan zapalny z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 117 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Balazs Balogh – trofea
W trakcie kariery Balazs Balogh zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Balazs Balogh?
Balazs Balogh zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Paks — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Węgier — 3 razy.
Balazs Balogh – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Balazs Balogh wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Balazs Balogh na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Balazs Balogh?
Wycena Balazs Balogh wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Balazs Balogh wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.