Erik Silye
pomocnik #14Erik Silye jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Erik Silye
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Erik Silye w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Erik Silye wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.85, a skuteczność strzałów to 0,0%. Erik Silye oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Erik Silye w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Erik Silye rozegrał w barwach Paks w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 291 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Czy Erik Silye ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Erik Silye nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Erik Silye to uraz barku z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 101 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Erik Silye?
Erik Silye ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Puchar Węgier — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Paks — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Erik Silye?
Erik Silye najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Erik Silye?
Wycena 30-letniego Erik Silye według stanu na wrzesień 2026 wynosi 450 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Erik Silye?
Erik Silye urodził się 12 czerwca 1996 w Orosháza na Węgrzech. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Erik Silye – statystyki
Szczegółowe statystyki Erik Silye w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Paks. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Erik Silye
Erik Silye vs. inni
Atak
Obrona
Podania Erik Silye
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Erik Silye w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Erik Silye wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.85, a skuteczność strzałów to 0,0%. Erik Silye oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Erik Silye – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Erik Silye w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Erik Silye
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 9. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
0:1 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 7. kolejka
|
2:4 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 6. kolejka
|
1:1 | 19' | 0 | 0 | – | |||
| 21.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 5. kolejka
|
2:0 | 5' | 0 | 0 | – | |||
| 16.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 4. kolejka
|
3:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 09.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 3. kolejka
|
2:2 | 60' | 0 | 0 | – | |||
| 03.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 2. kolejka
|
5:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 16.05 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 33. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 03.05 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 32. kolejka
|
5:2 | 90' | 1 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Erik Silye w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Erik Silye rozegrał w barwach Paks w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 291 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Erik Silye – transfery
W trakcie kariery Erik Silye zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Paks 2023 – obecnie
-
Vasas 2020 – 2023
-
Ferencvaros 2020 – 2020
-
Mezokovesd-zsory 2019 – 2020
-
Ferencvaros 2019 – 2019
-
Mezokovesd-zsory 2018 – 2019
-
Ferencvaros 2018 – 2018
-
Soroksar 2017 – 2018
-
Ferencvaros 2017 – 2017
-
Soroksar 2016 – 2017
-
Ferencvaros 2016 – 2016
-
Ferencvarosi TC B 2015 – 2016

-
Ferencvarosi TC U19 2013 – 2015

-
Békéscsaba 1912 Előre SE U17 2011 – 2013

-
Békéscsaba 1912 Elöre SE Youth do 2011

Erik Silye – forma
W ostatnich 5 meczach Erik Silye zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,63. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Erik Silye 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.63.
W ostatnich 10 meczach Erik Silye 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.71.
W jakiej formie jest Erik Silye?
Erik Silye jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.63 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.85). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Erik Silye – kontuzje
W trakcie kariery Erik Silye zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Erik Silye
-
Uraz barku
11.11.23 – 19.02.24 (101 dni)
Paks opuszczone: 8 meczów
Czy Erik Silye ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Erik Silye nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Erik Silye to uraz barku z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 101 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Erik Silye – trofea
W trakcie kariery Erik Silye zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Erik Silye?
Erik Silye zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Paks — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Węgier — 3 razy.
Erik Silye – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Erik Silye wynosi obecnie 450 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Erik Silye na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Erik Silye?
Wycena Erik Silye wynosi obecnie 450 tys. €. W szczycie kariery Erik Silye wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.