Eryk Kobza jest piłkarzem występującym obecnie w Cavalry FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Eryk Kobza
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Eryk Kobza w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Eryk Kobza wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.75, a skuteczność strzałów to 0,0%. Eryk Kobza oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Eryk Kobza w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Eryk Kobza rozegrał w barwach Cavalry FC w Canadian Championship 2 mecze, w Canadian Premier League 24 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 21 razy i spędził na boisku łącznie 1 873 minuty. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Eryk Kobza?
Eryk Kobza ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Jaka jest wartość rynkowa Eryk Kobza?
Wycena 24-letniego Eryk Kobza według stanu na maj 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Eryk Kobza?
Eryk Kobza urodził się 23 listopada 2001 w Vancouver w Kanadzie. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Eryk Kobza – statystyki
Szczegółowe statystyki Eryk Kobza w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cavalry FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Eryk Kobza
Eryk Kobza vs. inni
Atak
Obrona
Podania Eryk Kobza
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Eryk Kobza w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Eryk Kobza wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.75, a skuteczność strzałów to 0,0%. Eryk Kobza oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Eryk Kobza – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Eryk Kobza w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Eryk Kobza
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10 2026 |
Canadian Premier League, kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 03.10 2026 |
Canadian Premier League, kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 01.10 2026 |
Canadian Premier League, kolejka
|
3:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 26.09 2026 |
Canadian Premier League, kolejka
|
6:0 | 90' | 0 | 2 | – | |||
| 19.09 2026 |
Canadian Premier League, kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 14.09 2026 |
Canadian Premier League, kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 07.09 2026 |
Canadian Premier League, kolejka
|
1:3 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Canadian Premier League, kolejka
|
1:0 | 28' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Canadian Premier League, kolejka
|
3:1 | 26' | 0 | 0 | – | |||
| 09.08 2026 |
Canadian Premier League, kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Eryk Kobza w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Eryk Kobza rozegrał w barwach Cavalry FC w Canadian Championship 2 mecze, w Canadian Premier League 24 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 21 razy i spędził na boisku łącznie 1 873 minuty. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Eryk Kobza – forma
W ostatnich 5 meczach Eryk Kobza zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,08. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Eryk Kobza 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.08 — wynik powyżej średniej ligowej (5.74).
W ostatnich 10 meczach Eryk Kobza 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.78 — wynik powyżej średniej ligowej (5.74).
W jakiej formie jest Eryk Kobza?
Eryk Kobza jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.08 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.75). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Eryk Kobza – trofea
W trakcie kariery Eryk Kobza zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Eryk Kobza?
Eryk Kobza zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Cavalry FC — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Kanady — 1 raz.
Eryk Kobza – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Eryk Kobza wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Eryk Kobza na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Eryk Kobza?
Wycena Eryk Kobza wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Eryk Kobza wyceniano na 175 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.