Fabio Morselli jest piłkarzem występującym obecnie w Alcione. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Fabio Morselli
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Fabio Morselli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Fabio Morselli wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.26, a skuteczność strzałów to 10,3%. Fabio Morselli oddaje średnio 3,2 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Fabio Morselli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Fabio Morselli rozegrał w barwach Alcione w Serie C 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 710 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Fabio Morselli
Pierwszy transfer Fabio Morselli w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Juventus Primavera do Pescara Youth za 500 tysięcy euro.
Czy Fabio Morselli ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Fabio Morselli nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Fabio Morselli to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Fabio Morselli?
Fabio Morselli ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Fabio Morselli?
Fabio Morselli najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy lub Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Fabio Morselli?
Wycena 28-letniego Fabio Morselli według stanu na grudzień 2025 wynosi 275 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 275 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Fabio Morselli?
Fabio Morselli urodził się 7 kwietnia 1998, ma narodowość włoską. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Fabio Morselli – statystyki
Szczegółowe statystyki Fabio Morselli w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Alcione. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Fabio Morselli
Fabio Morselli vs. inni
Atak
Obrona
Podania Fabio Morselli
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Fabio Morselli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Fabio Morselli wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.26, a skuteczność strzałów to 10,3%. Fabio Morselli oddaje średnio 3,2 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Fabio Morselli – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Fabio Morselli w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Fabio Morselli
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 2026 |
Serie C, 9. kolejka grupy A
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 04.10 2026 |
Serie C, 8. kolejka grupy A
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 27.09 2026 |
Serie C, 7. kolejka grupy A
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 20.09 2026 |
Serie C, 6. kolejka grupy A
|
0:4 | 77' | 0 | 0 | – | |||
| 17.09 2026 |
Serie C, 5. kolejka grupy A
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | ||||
| 13.09 2026 |
Serie C, 4. kolejka grupy A
|
2:3 | 28' | 1 | 0 | – | |||
| 07.09 2026 |
Serie C, 3. kolejka grupy A
|
1:1 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Serie C, 2. kolejka grupy A
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 21.08 2026 |
Serie C, 1. kolejka grupy A
|
3:1 | 83' | 0 | 0 | – | |||
| 28.02 2026 |
Serie C, 29. kolejka grupy A
|
0:0 | 70' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Fabio Morselli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Fabio Morselli rozegrał w barwach Alcione w Serie C 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 710 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Fabio Morselli – transfery
W trakcie kariery Fabio Morselli zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 500 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Alcione 2021 – obecnie
-
Legnago Salus 2020 – 2021

-
Pescara 2020 – 2020
-
Rende 2019 – 2020

-
Pescara 2019 – 2019
-
Alma Juventus Fano 2018 – 2019

-
Pescara Youth 2018 – 2018

-
Juventus Primavera 2018 – 2018

-
Pescara Youth 2017 – 2018

-
Juventus Primavera 2017 – 2017

-
Carpi Youth 2017 – 2017

-
Juventus Primavera 2015 – 2017

-
Juventus Youth 2013 – 2015

-
Juventus Youth 2012 – 2013

-
Carpi FC Youth do 2012

Historia transferów Fabio Morselli
Pierwszy transfer Fabio Morselli w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Juventus Primavera do Pescara Youth za 500 tysięcy euro.
Fabio Morselli – forma
W ostatnich 5 meczach Fabio Morselli zanotował bilans 0 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,12. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Fabio Morselli 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.12 — wynik powyżej średniej ligowej (4.17).
W ostatnich 10 meczach Fabio Morselli 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.04 — wynik powyżej średniej ligowej (4.17).
W jakiej formie jest Fabio Morselli?
Fabio Morselli jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.12 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.26). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Fabio Morselli – kontuzje
W trakcie kariery Fabio Morselli zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Fabio Morselli
- Uraz 07.02.19 – 09.02.19 (3 dni) opuszczone: 1 mecz
- Uraz 31.07.18 – 14.09.18 (46 dni) opuszczone: 2 mecze
- Uraz 04.10.17 – 04.11.17 (32 dni) opuszczone: 5 meczów
Czy Fabio Morselli ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Fabio Morselli nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Fabio Morselli to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Fabio Morselli – trofea
W trakcie kariery Fabio Morselli zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Fabio Morselli?
Fabio Morselli zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Turniej w Viareggio — 1 raz.
Fabio Morselli – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Fabio Morselli wynosi obecnie 275 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Fabio Morselli na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Fabio Morselli?
Wycena Fabio Morselli wynosi obecnie 275 tys. €. W szczycie kariery Fabio Morselli wyceniano na 275 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.