Gabor Vas jest piłkarzem występującym obecnie w Paks. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Gabor Vas
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Gabor Vas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gabor Vas wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.54, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gabor Vas oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gabor Vas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gabor Vas rozegrał w barwach Paks w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 9 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 630 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Czy Gabor Vas ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Gabor Vas nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gabor Vas to uraz barku z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 173 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Gabor Vas?
Gabor Vas ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Węgier — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Paks — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Gabor Vas?
Gabor Vas najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Gabor Vas?
Wycena 23-letniego Gabor Vas według stanu na wrzesień 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gabor Vas?
Gabor Vas urodził się 29 sierpnia 2003 na Węgrzech. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Gabor Vas – statystyki
Szczegółowe statystyki Gabor Vas w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Paks. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Gabor Vas
Atak
Obrona
Podania Gabor Vas
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Gabor Vas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Gabor Vas wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.54, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gabor Vas oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Gabor Vas – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Gabor Vas w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Gabor Vas
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 9. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 7. kolejka
|
2:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 6. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 21.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 5. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 16.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 4. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 09.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 3. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 03.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 2. kolejka
|
5:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 30.07 2026 |
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 26.07 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 1. kolejka
|
4:2 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Gabor Vas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Gabor Vas rozegrał w barwach Paks w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 9 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 630 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Gabor Vas – transfery
W trakcie kariery Gabor Vas zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Paks 2021 – obecnie
-
Paksi FC II 2020 – 2021

-
Paksi FC U17 2018 – 2020

-
Paksi FC Youth do 2018

Gabor Vas – forma
W ostatnich 5 meczach Gabor Vas zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,87. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Gabor Vas ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.87 — wynik poniżej średniej ligowej (6.09).
W ostatnich 10 meczach Gabor Vas ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.36 — wynik powyżej średniej ligowej (6.09).
W jakiej formie jest Gabor Vas?
Gabor Vas jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.87 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.54). Jego dyspozycja rośnie.
Gabor Vas – kontuzje
W trakcie kariery Gabor Vas zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 20 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gabor Vas
-
Uraz barku
27.09.25 – 18.03.26 (173 dni)
Paks opuszczone: 20 meczów
Czy Gabor Vas ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Gabor Vas nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gabor Vas to uraz barku z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 173 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gabor Vas – trofea
W trakcie kariery Gabor Vas zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Gabor Vas?
Gabor Vas zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Paks — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Węgier — 2 razy.
Gabor Vas – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gabor Vas wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gabor Vas na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gabor Vas?
Wycena Gabor Vas wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Gabor Vas wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.