Haritz Albisua Laskurain jest piłkarzem występującym obecnie w Teruel. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Haritz Albisua Laskurain
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Haritz Albisua Laskurain w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Haritz Albisua Laskurain wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.39, a skuteczność strzałów to 16,7%. Haritz Albisua Laskurain oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Haritz Albisua Laskurain w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Haritz Albisua Laskurain rozegrał w barwach Teruel w Primera Division RFEF 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 597 minut. Średnio dawało to 85 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Haritz Albisua Laskurain?
Haritz Albisua Laskurain najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Haritz Albisua Laskurain?
Wycena 34-letniego Haritz Albisua Laskurain według stanu na marzec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Haritz Albisua Laskurain?
Haritz Albisua Laskurain urodził się 1 października 1992 w Soraluze w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Haritz Albisua Laskurain – statystyki
Szczegółowe statystyki Haritz Albisua Laskurain w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Teruel. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Haritz Albisua Laskurain
Haritz Albisua Laskurain vs. inni
Atak
Obrona
Podania Haritz Albisua Laskurain
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Haritz Albisua Laskurain w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Haritz Albisua Laskurain wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.39, a skuteczność strzałów to 16,7%. Haritz Albisua Laskurain oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Haritz Albisua Laskurain – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Haritz Albisua Laskurain w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Haritz Albisua Laskurain
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 04.10 2026 |
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 27.09 2026 |
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
2:0 | 57' | 0 | 0 | ||||
| 12.09 2026 |
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 2
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 31.08 2026 |
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 2
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 11.01 2026 |
Primera Division RFEF, 19. kolejka grupy 2
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 30.11 2025 |
Primera Division RFEF, 14. kolejka grupy 2
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 08.11 2025 |
Primera Division RFEF, 11. kolejka grupy 2
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Haritz Albisua Laskurain w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Haritz Albisua Laskurain rozegrał w barwach Teruel w Primera Division RFEF 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 597 minut. Średnio dawało to 85 minut gry na spotkanie.
Haritz Albisua Laskurain – transfery
W trakcie kariery Haritz Albisua Laskurain zmieniał klub 17 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Teruel 2025 – obecnie
-
Alcoyano 2023 – 2025
-
Amorebieta 2022 – 2023
-
SD Logrones 2021 – 2022
-
Leioa 2020 – 2021

-
Real Balompedica Linense 2019 – 2020

-
Unionistas de Salamanca 2018 – 2019
-
La Hoya Lorca CF 2017 – 2018

-
Lleida 2017 – 2017

-
La Hoya Lorca CF 2016 – 2017

-
Barakaldo 2014 – 2016
-
Portugalete 2013 – 2014
-
Eibar 2013 – 2013
-
CD Elgoibar 2012 – 2013

-
Eibar 2012 – 2012
-
SD Eibar B (- 2012) 2010 – 2012

-
SD Eibar U19 do 2010

Haritz Albisua Laskurain – forma
W ostatnich 5 meczach Haritz Albisua Laskurain zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,44. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Haritz Albisua Laskurain 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.60, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.44 — wynik powyżej średniej ligowej (3.71).
W ostatnich 10 meczach Haritz Albisua Laskurain 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.50, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.28 — wynik powyżej średniej ligowej (3.71).
W jakiej formie jest Haritz Albisua Laskurain?
Haritz Albisua Laskurain jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.44 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.39). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Haritz Albisua Laskurain – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Haritz Albisua Laskurain wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Haritz Albisua Laskurain na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Haritz Albisua Laskurain?
Wycena Haritz Albisua Laskurain wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Haritz Albisua Laskurain wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.