Ivan Đorić jest piłkarzem występującym obecnie w NK Rudeš. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ivan Đoric
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Ivan Đoric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivan Đoric wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 14,3%. Ivan Đoric oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ivan Đoric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ivan Đoric rozegrał w barwach NK Rudeš w Prva HNL 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 591 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Ivan Đoric?
Ivan Đoric ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Ivan Đoric?
Ivan Đoric najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Đoric?
Wycena 31-letniego Ivan Đoric według stanu na grudzień 2025 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ivan Đoric?
Ivan Đoric urodził się 7 lipca 1995 w Niš w Serbii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Ivan Đoric – statystyki
Szczegółowe statystyki Ivan Đoric w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział NK Rudeš. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ivan Đoric
Ivan Đorić vs. inni
Atak
Obrona
Podania Ivan Đoric
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ivan Đoric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivan Đoric wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 14,3%. Ivan Đoric oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ivan Đoric – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ivan Đoric w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Ivan Đoric
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10 2026 |
Prva HNL, 9. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 1 | ||||
| 18.09 2026 |
Prva HNL, 8. kolejka
|
2:2 | 63' | 0 | 0 | ||||
| 13.09 2026 |
Prva HNL, 7. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Prva HNL, 6. kolejka
|
0:4 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Prva HNL, 5. kolejka
|
2:0 | 78' | 0 | 0 | – | |||
| 21.08 2026 |
Prva HNL, 4. kolejka
|
4:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
Prva HNL, 2. kolejka
|
1:6 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 02.08 2026 |
Prva HNL, 1. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 29.10 2025 |
Puchar Chorwacji, 1/16 finału
|
0:6 | 46' | 0 | 0 | – | |||
| 31.10 2021 |
Maltańska Premier League
|
2:3 | 51' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ivan Đoric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ivan Đoric rozegrał w barwach NK Rudeš w Prva HNL 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 591 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Ivan Đoric – transfery
W trakcie kariery Ivan Đoric zmieniał klub 20 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
NK Rudeš 2025 – obecnie
-
Igman Konjic 2024 – 2025
-
Zeljeznicar Sarajevo 2024 – 2024
-
Igman Konjic 2023 – 2024
-
Sloga Doboj 2022 – 2023
-
Radnik Bijeljina 2022 – 2022
-
Mosta 2021 – 2022
-
Iskra 2021 – 2021
-
FK Vozdovac 2020 – 2021
-
Napredak 2019 – 2020
-
FK Backa Backa Palanka 2017 – 2019

-
Radnik Surdulica 2016 – 2017
-
FC Sion 2016 – 2016
-
Radnik Surdulica 2016 – 2016
-
FC Sion 2016 – 2016
-
Stade Nyonnais 2016 – 2016
-
FC Sion 2016 – 2016
-
JFK Ventspils 2015 – 2016
-
JFK Ventspils Youth 2014 – 2015

-
Crvena zvezda U19 do 2014

Ivan Đoric – forma
W ostatnich 5 meczach Ivan Đoric zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ivan Đoric 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.58, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.30 — wynik powyżej średniej ligowej (6.06).
W ostatnich 10 meczach Ivan Đoric 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.58, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.47 — wynik powyżej średniej ligowej (6.06).
W jakiej formie jest Ivan Đoric?
Ivan Đoric jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.30 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.47). Jego dyspozycja rośnie.
Ivan Đoric – trofea
W trakcie kariery Ivan Đoric zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ivan Đoric?
Ivan Đoric zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w NK Rudeš — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Chorwacji — 1 raz.
Ivan Đoric – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ivan Đoric wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ivan Đoric na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Đoric?
Wycena Ivan Đoric wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Ivan Đoric wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.