Javier Sanguinetti jest piłkarzem występującym obecnie w Sport Huancayo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Javier Sanguinetti
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Javier Sanguinetti w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Javier Sanguinetti wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 9,6%. Javier Sanguinetti oddaje średnio 2,9 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Javier Sanguinetti w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Javier Sanguinetti rozegrał w barwach Sport Huancayo w Primera Division (Peru) 25 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 769 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Czy Javier Sanguinetti ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Javier Sanguinetti nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Javier Sanguinetti to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 20 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Javier Sanguinetti?
Javier Sanguinetti ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Javier Sanguinetti?
Javier Sanguinetti najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik lub Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Javier Sanguinetti?
Wycena 36-letniego Javier Sanguinetti według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Javier Sanguinetti?
Javier Sanguinetti urodził się 29 sierpnia 1990 w Buenos Aires w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Javier Sanguinetti – statystyki
Szczegółowe statystyki Javier Sanguinetti w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sport Huancayo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Javier Sanguinetti
Javier Sanguinetti vs. inni
Atak
Obrona
Podania Javier Sanguinetti
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Javier Sanguinetti w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Javier Sanguinetti wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 9,6%. Javier Sanguinetti oddaje średnio 2,9 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Javier Sanguinetti – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Javier Sanguinetti w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Javier Sanguinetti
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 20.09 2026 |
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
3:2 | 69' | 1 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
2:1 | 90' | 2 | 0 | ||||
| 30.08 2026 |
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
1:3 | 56' | 1 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 16.08 2026 |
Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
4:1 | 82' | 0 | 0 | – | |||
| 07.08 2026 |
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
0:2 | 85' | 0 | 0 | – | |||
| 25.07 2026 |
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
2:0 | 90' | 2 | 0 | – | |||
| 20.07 2026 |
Primera Division (Peru), 1. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Javier Sanguinetti w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Javier Sanguinetti rozegrał w barwach Sport Huancayo w Primera Division (Peru) 25 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 769 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Javier Sanguinetti – transfery
W trakcie kariery Javier Sanguinetti zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sport Huancayo 2025 – obecnie
-
Gualberto Villarroel San José 2024 – 2025

-
Makedonikos Neapolis 2023 – 2024
-
Al Najma 2022 – 2023
-
Jorge Wilstermann 2022 – 2022
-
Always Ready 2020 – 2022
-
Gualberto Villarroel SJ 2017 – 2020
-
Nacional Potosí 2016 – 2017
-
Puerto Cabello 2016 – 2016
-
Jaguares 2015 – 2016
-
Chico 2013 – 2015
-
San Miguel 2009 – 2013
-
Deportivo Moron 2008 – 2009
-
Huracan U20 do 2008

Javier Sanguinetti – forma
W ostatnich 5 meczach Javier Sanguinetti zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 4 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,26. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Javier Sanguinetti 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.58, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.26 — wynik powyżej średniej ligowej (5.74).
W ostatnich 10 meczach Javier Sanguinetti 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.98, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.35 — wynik powyżej średniej ligowej (5.74).
W jakiej formie jest Javier Sanguinetti?
Javier Sanguinetti jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 4 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.26 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.58). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Javier Sanguinetti – kontuzje
W trakcie kariery Javier Sanguinetti zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Javier Sanguinetti
-
Uraz
05.04.26 – 24.04.26 (20 dni)
Sport Huancayo opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
21.06.25 – 27.06.25 (7 dni)
Sport Huancayo opuszczone: 1 mecz
Czy Javier Sanguinetti ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Javier Sanguinetti nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Javier Sanguinetti to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 20 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Javier Sanguinetti – trofea
W trakcie kariery Javier Sanguinetti zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Javier Sanguinetti?
Javier Sanguinetti zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Always Ready — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Boliwii — 1 raz.
Javier Sanguinetti – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Javier Sanguinetti wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Javier Sanguinetti na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Javier Sanguinetti?
Wycena Javier Sanguinetti wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Javier Sanguinetti wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 0 €.