Jeremy Martin Rostaing Verastegui jest piłkarzem występującym obecnie w Atletico Grau. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jeremy Martin Rostaing
OcenaTransfery


Profil gry
Jakie statystyki ma Jeremy Martin Rostaing w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jeremy Martin Rostaing wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.54, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jeremy Martin Rostaing oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jeremy Martin Rostaing w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jeremy Martin Rostaing rozegrał w barwach Sport Huancayo w Primera Division (Peru) 25 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 705 minut. Średnio dawało to 28 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Jeremy Martin Rostaing?
Jeremy Martin Rostaing ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Cesar Vallejo — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Jeremy Martin Rostaing?
Jeremy Martin Rostaing najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Jeremy Martin Rostaing?
Wycena 31-letniego Jeremy Martin Rostaing według stanu na listopad 2025 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 425 tysięcy euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jeremy Martin Rostaing?
Jeremy Martin Rostaing urodził się 23 maja 1995 w Lima w Peru. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Jeremy Martin Rostaing – statystyki
Szczegółowe statystyki Jeremy Martin Rostaing w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Atletico Grau. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jeremy Martin Rostaing
Atak
Obrona
Podania Jeremy Martin Rostaing
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jeremy Martin Rostaing w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Jeremy Martin Rostaing wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.54, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jeremy Martin Rostaing oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Jeremy Martin Rostaing – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jeremy Martin Rostaing w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Jeremy Martin Rostaing
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
0:1 | 55' | 0 | 0 | – | |||
| 20.09 2026 |
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
2:1 | 1' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 16.08 2026 |
Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 07.08 2026 |
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 25.07 2026 |
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
2:0 | 35' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jeremy Martin Rostaing w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Jeremy Martin Rostaing rozegrał w barwach Sport Huancayo w Primera Division (Peru) 25 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 705 minut. Średnio dawało to 28 minut gry na spotkanie.
Jeremy Martin Rostaing – transfery
W trakcie kariery Jeremy Martin Rostaing zmieniał klub 1 raz. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Universidad Cesar Vallejo Reserve 2013 – obecnie

-
Vallejo II do 2013

Jeremy Martin Rostaing – forma
W ostatnich 5 meczach Jeremy Martin Rostaing zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,10. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jeremy Martin Rostaing 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.10 — wynik powyżej średniej ligowej (6.43).
W ostatnich 10 meczach Jeremy Martin Rostaing 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.12 — wynik powyżej średniej ligowej (6.43).
W jakiej formie jest Jeremy Martin Rostaing?
Jeremy Martin Rostaing jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.10 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.54).
Jeremy Martin Rostaing – trofea
W trakcie kariery Jeremy Martin Rostaing zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jeremy Martin Rostaing?
Jeremy Martin Rostaing zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Cesar Vallejo — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Peru — 1 raz.
Jeremy Martin Rostaing – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jeremy Martin Rostaing wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jeremy Martin Rostaing na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jeremy Martin Rostaing?
Wycena Jeremy Martin Rostaing wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Jeremy Martin Rostaing wyceniano na 425 tys. €, a najniżej na 250 tys. €.