Josef Svanda jest piłkarzem występującym obecnie w FK Teplice. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Josef Svanda
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Josef Svanda w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Josef Svanda wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.80, a skuteczność strzałów to 0,0%. Josef Svanda oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Josef Svanda w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Josef Svanda rozegrał w barwach FK Teplice w Chance Lidze 10 meczów, w Pucharze Czech 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 473 minuty. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Josef Svanda?
Josef Svanda najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Josef Svanda?
Wycena 24-letniego Josef Svanda według stanu na maj 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Josef Svanda?
Josef Svanda urodził się 3 grudnia 2001 (narodowość: Czechy). Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Josef Svanda – statystyki
Szczegółowe statystyki Josef Svanda w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FK Teplice. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Josef Svanda
Josef Svanda vs. inni
Atak
Obrona
Podania Josef Svanda
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Josef Svanda w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Josef Svanda wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.80, a skuteczność strzałów to 0,0%. Josef Svanda oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Josef Svanda – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Josef Svanda w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Josef Svanda
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 2026 |
Chance Liga (Czechy), 10. kolejka
|
1:1 | 34' | 0 | 0 | – | |||
| 20.09 2026 |
Chance Liga (Czechy), 9. kolejka
|
0:2 | 12' | 0 | 1 | – | |||
| 13.09 2026 |
Chance Liga (Czechy), 8. kolejka
|
0:2 | 73' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Chance Liga (Czechy), 7. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Chance Liga (Czechy), 6. kolejka
|
2:0 | 20' | 0 | 0 | – | |||
| 23.08 2026 |
Chance Liga (Czechy), 5. kolejka
|
0:2 | 19' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
Chance Liga (Czechy), 4. kolejka
|
4:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
Chance Liga (Czechy), 3. kolejka
|
5:5 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Chance Liga (Czechy), 2. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | ||||
| 25.07 2026 |
Chance Liga (Czechy), 1. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Josef Svanda w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Josef Svanda rozegrał w barwach FK Teplice w Chance Lidze 10 meczów, w Pucharze Czech 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 473 minuty. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Josef Svanda – transfery
W trakcie kariery Josef Svanda zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FK Teplice 2023 – obecnie
-
SK Slovan Varnsdorf 2023 – 2023

-
FK Teplice 2022 – 2023
-
Ústí nad Labem 2022 – 2022
-
FK Teplice 2021 – 2022
-
SFK Vrchovina Nove Mesto na Morave 2018 – 2021

-
SFK Vrchovina Nove Mesto na Morave U19 2017 – 2018

-
SFK Vrchovina Nove Mesto na Morave Yth. 2012 – 2017

-
TJ Pohledec Youth do 2012

Josef Svanda – forma
W ostatnich 5 meczach Josef Svanda zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,54. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Josef Svanda 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.66, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.54 — wynik powyżej średniej ligowej (6.15).
W ostatnich 10 meczach Josef Svanda 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.66, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.44 — wynik powyżej średniej ligowej (6.15).
W jakiej formie jest Josef Svanda?
Josef Svanda jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.54 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.80). Jego dyspozycja słabnie.
Josef Svanda – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Josef Svanda wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Josef Svanda na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Josef Svanda?
Wycena Josef Svanda wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Josef Svanda wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.