Marko Matanović jest piłkarzem występującym obecnie w Kisvarda FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Marko Matanovic
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Marko Matanovic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marko Matanovic wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 16,7%. Marko Matanovic oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marko Matanovic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marko Matanovic rozegrał w barwach Kisvarda FC w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 584 minuty. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Marko Matanovic?
Marko Matanovic ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Sutjeska — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Marko Matanovic?
Marko Matanovic najczęściej występuje jako Defensywny pomocnik (6). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik lub Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Marko Matanovic?
Wycena 26-letniego Marko Matanovic według stanu na wrzesień 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marko Matanovic?
Marko Matanovic urodził się 17 lipca 2000 w Czarnogórze. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Marko Matanovic – statystyki
Szczegółowe statystyki Marko Matanovic w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Kisvarda FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Marko Matanovic
Marko Matanović vs. inni
Atak
Obrona
Podania Marko Matanovic
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Marko Matanovic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marko Matanovic wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 16,7%. Marko Matanovic oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Marko Matanovic – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marko Matanovic w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Marko Matanovic
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 9. kolejka
|
1:1 | 64' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
0:1 | 86' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 7. kolejka
|
1:2 | 74' | 1 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 23.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 5. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 15.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 4. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | ||||
| 08.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 3. kolejka
|
2:4 | 36' | 1 | 0 | – | |||
| 31.07 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 2. kolejka
|
0:2 | 9' | 0 | 0 | – | |||
| 25.07 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 1. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 1 | – | |||
| 16.05 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 33. kolejka
|
0:1 | 24' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Marko Matanovic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marko Matanovic rozegrał w barwach Kisvarda FC w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 584 minuty. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Marko Matanovic – transfery
W trakcie kariery Marko Matanovic zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Kisvarda FC 2025 – obecnie
-
FK Sarajevo 2025 – 2025
-
Kisvarda FC 2024 – 2025
-
FK Sarajevo 2024 – 2024
-
Sutjeska 2021 – 2024
-
Jezero 2020 – 2021
-
OFK Titograd do 2020

Marko Matanovic – forma
W ostatnich 5 meczach Marko Matanovic zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,78. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Marko Matanovic 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.78 — wynik powyżej średniej ligowej (6.09).
W ostatnich 10 meczach Marko Matanovic 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.80 — wynik powyżej średniej ligowej (6.09).
W jakiej formie jest Marko Matanovic?
Marko Matanovic jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.78 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.85). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Marko Matanovic – trofea
W trakcie kariery Marko Matanovic zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Marko Matanovic?
Marko Matanovic zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Sutjeska — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Węgier — 1 raz.
Marko Matanovic – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marko Matanovic wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marko Matanovic na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Marko Matanovic?
Wycena Marko Matanovic wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Marko Matanovic wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.