Marlon Santos Teodoro
napastnik #98
Narodowość
Brazylia
Wiek / data ur.20 lat (01.11.2005)
Wzrost1,75 m
Waga78 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowab.d.
Marlon Santos Teodoro jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Marlon Santos Teodoro
Ocena
30.08
Ceará
–
Juventude
0:1
24.08
Juventude
–
Botafogo
1:3
21.08
Juventude
–
Vasco da Gama
2:0
16.08
Vitoria
–
Juventude
2:2
05.08
Santos
–
Juventude
3:1
Profil gry
Pozycje
Główna pozycja
Napastnik (9)
Preferowana noga
Nieznana
Wzrost
1,75 m
Waga
78 kg
Mapa pozycji
Na jakiej pozycji gra Marlon Santos Teodoro?
Marlon Santos Teodoro najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Kiedy urodził się Marlon Santos Teodoro?
Marlon Santos Teodoro urodził się 1 listopada 2005 (Brazylia). Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Marlon Santos Teodoro – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marlon Santos Teodoro. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Marlon Santos Teodoro
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08 2025 |
Serie A (Brazylia), 22. kolejka
|
0:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 24.08 2025 |
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
1:3 | – | 0 | 0 | – | ||
| 21.08 2025 |
Serie A (Brazylia), 14. kolejka
|
2:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 16.08 2025 |
Serie A (Brazylia), 20. kolejka
|
2:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 05.08 2025 |
Serie A (Brazylia), 18. kolejka
|
3:1 | 7' | 0 | 0 | – | ||
| 15.07 2025 |
Serie A (Brazylia), 13. kolejka
|
2:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 18.05 2025 |
Serie A (Brazylia), 9. kolejka
|
1:1 | – | 0 | 0 | – |
Marlon Santos Teodoro – forma
W ostatnich 5 meczach Marlon Santos Teodoro zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 1,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Marlon Santos Teodoro z ostatnich 5 meczów