Matej Pulkrab jest piłkarzem występującym obecnie w FK Teplice. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Matej Pulkrab
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Matej Pulkrab w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matej Pulkrab wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.09, a skuteczność strzałów to 20,0%. Matej Pulkrab oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matej Pulkrab w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matej Pulkrab rozegrał w barwach FK Teplice w Chance Lidze 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 618 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Czy Matej Pulkrab ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Matej Pulkrab nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matej Pulkrab to uraz kolana z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 257 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Matej Pulkrab?
Matej Pulkrab najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Matej Pulkrab?
Wycena 29-letniego Matej Pulkrab według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matej Pulkrab?
Matej Pulkrab urodził się 23 maja 1997 (narodowość: Czechy). Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Matej Pulkrab – statystyki
Szczegółowe statystyki Matej Pulkrab w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FK Teplice. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Matej Pulkrab
Matej Pulkrab vs. inni
Atak
Obrona
Podania Matej Pulkrab
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Matej Pulkrab w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matej Pulkrab wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.09, a skuteczność strzałów to 20,0%. Matej Pulkrab oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Matej Pulkrab – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matej Pulkrab w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Matej Pulkrab
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09 2026 |
Chance Liga (Czechy), 9. kolejka
|
0:2 | 55' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
Chance Liga (Czechy), 8. kolejka
|
0:2 | 56' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Chance Liga (Czechy), 7. kolejka
|
1:3 | 24' | 1 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Chance Liga (Czechy), 6. kolejka
|
2:0 | 89' | 0 | 1 | – | |||
| 23.08 2026 |
Chance Liga (Czechy), 5. kolejka
|
0:2 | 59' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
Chance Liga (Czechy), 4. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
Chance Liga (Czechy), 3. kolejka
|
5:5 | 67' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Chance Liga (Czechy), 2. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 25.07 2026 |
Chance Liga (Czechy), 1. kolejka
|
3:1 | 88' | 2 | 0 | – | |||
| 16.05 2026 |
Chance Liga (Czechy), play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Matej Pulkrab w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matej Pulkrab rozegrał w barwach FK Teplice w Chance Lidze 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 618 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Matej Pulkrab – transfery
W trakcie kariery Matej Pulkrab zmieniał klub 15 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FK Teplice 2025 – obecnie
-
Mlada Boleslav 2023 – 2025
-
SV Sandhausen 2022 – 2023
-
Sparta Praga 2021 – 2022
-
Bohemians 1905 2020 – 2021
-
Sparta Praga 2020 – 2020
-
Bohemians 1905 2020 – 2020
-
Sparta Praga 2018 – 2020
-
Slovan Liberec 2017 – 2018
-
Sparta Praga 2016 – 2017
-
Slovan Liberec 2016 – 2016
-
Sparta Praga 2015 – 2016
-
Sparta Praha U19 2014 – 2015

-
AC Sparta Prague U17 2012 – 2014

-
Sparta Praha (Youth) 2007 – 2012

-
FK Lety Youth do 2007

Matej Pulkrab – forma
W ostatnich 5 meczach Matej Pulkrab zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,10. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Matej Pulkrab 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.10 — wynik powyżej średniej ligowej (6.15).
W ostatnich 10 meczach Matej Pulkrab 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.09 — wynik powyżej średniej ligowej (6.15).
W jakiej formie jest Matej Pulkrab?
Matej Pulkrab jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.10 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.09). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Matej Pulkrab – zarobki
Matej Pulkrab gra w FK Teplice na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 463 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Matej Pulkrab – kontuzje
W trakcie kariery Matej Pulkrab zanotował 13 kontuzji, przez które opuścił łącznie 87 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matej Pulkrab
-
Uraz
19.02.24 – 17.03.24 (28 dni)
Mlada Boleslav opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
10.02.22 – 30.03.22 (49 dni)
Sparta Praga opuszczone: 9 meczów
-
Choroba
30.01.22 – 06.02.22 (8 dni)
Sparta Praga opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
12.09.21 – 25.09.21 (14 dni)
Sparta Praga opuszczone: 4 mecze
-
Choroba
09.04.21 – 19.04.21 (11 dni)
Bohemians 1905 opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
31.03.21 – 09.04.21 (10 dni)
Bohemians 1905 opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
05.12.20 – 11.12.20 (7 dni)
Bohemians 1905 opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kolana
04.07.20 – 09.10.20 (98 dni)
Sparta Praga opuszczone: 7 meczów
-
Uraz kolana
10.06.20 – 02.07.20 (23 dni)
Bohemians 1905 opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kolana
19.03.19 – 30.11.19 (257 dni)
Sparta Praga opuszczone: 34 mecze
-
Uraz kostki
20.07.18 – 19.08.18 (31 dni)
Sparta Praga opuszczone: 6 meczów
-
Stłuczenie
14.04.17 – 29.05.17 (46 dni)
Sparta Praga opuszczone: 6 meczów
-
Stłuczenie
22.02.17 – 20.03.17 (27 dni)
Sparta Praga opuszczone: 8 meczów
Czy Matej Pulkrab ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Matej Pulkrab nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matej Pulkrab to uraz kolana z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 257 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matej Pulkrab – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matej Pulkrab wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matej Pulkrab na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Matej Pulkrab?
Wycena Matej Pulkrab wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Matej Pulkrab wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 200 tys. €.