Matias Lloci jest piłkarzem występującym obecnie w Molenbeek. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Matias Lloci
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Matias Lloci w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matias Lloci wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.33, a skuteczność strzałów to 8,3%. Matias Lloci oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matias Lloci w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matias Lloci rozegrał w barwach Molenbeeku w Challenger Pro League 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 540 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Matias Lloci?
Matias Lloci najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Matias Lloci?
Wycena 26-letniego Matias Lloci według stanu na kwiecień 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matias Lloci?
Matias Lloci urodził się 22 kwietnia 2000 w Belgii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Matias Lloci – statystyki
Szczegółowe statystyki Matias Lloci w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Molenbeek. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Matias Lloci
Matias Lloci vs. inni
Atak
Obrona
Podania Matias Lloci
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Matias Lloci w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matias Lloci wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.33, a skuteczność strzałów to 8,3%. Matias Lloci oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Matias Lloci – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matias Lloci w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Matias Lloci
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 5. kolejka
|
2:6 | 90' | 0 | 2 | – | |||
| 06.09 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 4. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 28.08 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 3. kolejka
|
2:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 21.08 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 2. kolejka
|
2:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 14.08 2026 |
Challenger Pro League (Belgia), 1. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 1 | ||||
| 30.08 2025 |
Kategoria Superiore (Albania), 2. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 27.03 2025 |
Kategoria Superiore (Albania), 31. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 22.02 2025 |
Kategoria Superiore (Albania), 26. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 04.11 2024 |
Kategoria Superiore (Albania), 12. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Matias Lloci w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matias Lloci rozegrał w barwach Molenbeeku w Challenger Pro League 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 540 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Matias Lloci – transfery
W trakcie kariery Matias Lloci zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Molenbeek 2025 – obecnie
-
Teuta Durrës 2024 – 2025
-
Excelsior Virton 2022 – 2023
-
KVC Westerlo 2022 – 2022
-
Omonia Aradippou 2021 – 2022

-
KVC Westerlo 2020 – 2021
-
KAA Gent II 2018 – 2020
-
KAA Gent U19 2017 – 2018

-
KAA Gent U17 2016 – 2017

-
KAA Gent Youth 2015 – 2016

-
SV Zulte Waregem Youth 2013 – 2015

-
Beerschot AC Youth do 2013

Matias Lloci – forma
W ostatnich 5 meczach Matias Lloci zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,26. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Matias Lloci 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.26 — wynik powyżej średniej ligowej (6.34).
W ostatnich 10 meczach Matias Lloci 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.33 — wynik powyżej średniej ligowej (6.34).
W jakiej formie jest Matias Lloci?
Matias Lloci jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.26 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.33). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Matias Lloci – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matias Lloci wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matias Lloci na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Matias Lloci?
Wycena Matias Lloci wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Matias Lloci wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.