Michael Krmencik jest piłkarzem występującym obecnie w FC Slovacko. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Michael Krmencik
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Michael Krmencik w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Michael Krmencik wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Michael Krmencik oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Michael Krmencik w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Michael Krmencik rozegrał w barwach FC Slovacko w Pucharze Czech 3 mecze, w Chance Lidze 33 mecze, w Chance Národní Lidze 1 mecz oraz w Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 1 014 minut. Średnio dawało to 26 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Michael Krmencik
Pierwszy transfer Michael Krmencik w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Viktoria Pilzno do Club Brugge za 6 milionów euro.
Czy Michael Krmencik ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Michael Krmencik nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Michael Krmencik to uraz więzadła pobocznego z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 246 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Michael Krmencik?
Michael Krmencik ma na koncie 8 trofeów — 6 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Czech — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Viktoria Pilzno — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Michael Krmencik?
Michael Krmencik najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Michael Krmencik?
Wycena 33-letniego Michael Krmencik według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Michael Krmencik?
Michael Krmencik urodził się 15 marca 1993 w Kraslice w Czechach. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Michael Krmencik – statystyki
Szczegółowe statystyki Michael Krmencik w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Slovacko. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Michael Krmencik
Michael Krmencik vs. inni
Atak
Obrona
Podania Michael Krmencik
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Michael Krmencik w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Michael Krmencik wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Michael Krmencik oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Michael Krmencik – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Michael Krmencik w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Michael Krmencik
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05 2026 |
Chance Národní Liga (Czechy)
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 23.05 2026 |
Chance Liga (Czechy), play offy baraży o utrzymanie
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 16.05 2026 |
Chance Liga (Czechy), play offy baraży o utrzymanie
|
0:3 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 12.05 2026 |
Chance Liga (Czechy), play offy baraży o utrzymanie
|
2:1 | 1' | 0 | 0 | – | |||
| 03.05 2026 |
Chance Liga (Czechy), play offy baraży o utrzymanie
|
1:1 | 28' | 0 | 0 | ||||
| 25.04 2026 |
Chance Liga (Czechy), 27. kolejka
|
1:2 | 12' | 0 | 0 | – | |||
| 19.04 2026 |
Chance Liga (Czechy), 30. kolejka
|
2:1 | 28' | 0 | 0 | – | |||
| 11.04 2026 |
Chance Liga (Czechy), 29. kolejka
|
1:3 | 39' | 0 | 0 | ||||
| 04.04 2026 |
Chance Liga (Czechy), 28. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 15.03 2026 |
Chance Liga (Czechy), 26. kolejka
|
5:2 | 31' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Michael Krmencik w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Michael Krmencik rozegrał w barwach FC Slovacko w Pucharze Czech 3 mecze, w Chance Lidze 33 mecze, w Chance Národní Lidze 1 mecz oraz w Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 1 014 minut. Średnio dawało to 26 minut gry na spotkanie.
Michael Krmencik – transfery
W trakcie kariery Michael Krmencik zmieniał klub 24 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
SK Borsice 2026 – obecnie

-
FC Slovacko 2024 – 2026
-
Apoel Nikozja 2023 – 2024
-
Persatuan Sepakbola Indonesia Jakarta 2022 – 2023

-
Club Brugge 2022 – 2022
-
Slavia Praga 2021 – 2022
-
Club Brugge 2021 – 2021
-
PAOK 2021 – 2021
-
Club Brugge 2020 – 2021
-
Viktoria Pilzno 2015 – 2020
-
Dukla Praga 2014 – 2015
-
Viktoria Pilzno 2014 – 2014
-
Banik Ostrawa 2014 – 2014
-
Viktoria Pilzno 2013 – 2014
-
Vlašim 2013 – 2013
-
Viktoria Pilzno 2013 – 2013
-
FK Caslav 2012 – 2013

-
Viktoria Pilzno 2012 – 2012
-
FK Banik Sokolov 2012 – 2012

-
Viktoria Pilzno 2011 – 2012
-
Viktoria Plzen U19 2010 – 2011

-
FC Viktoria Plzen U17 2009 – 2010

-
FC Viktoria Plzen Youth 2008 – 2009

-
FK Banik Sokolov Youth 2003 – 2008

-
SK Kraslice Youth do 2003

Historia transferów Michael Krmencik
Pierwszy transfer Michael Krmencik w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Viktoria Pilzno do Club Brugge za 6 milionów euro.
Michael Krmencik – forma
W ostatnich 5 meczach Michael Krmencik zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,41. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Michael Krmencik ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.41.
W ostatnich 10 meczach Michael Krmencik ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.45.
W jakiej formie jest Michael Krmencik?
Michael Krmencik jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.41 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.51). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Michael Krmencik – kontuzje
W trakcie kariery Michael Krmencik zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 67 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Michael Krmencik
-
Uraz o nieznanym charakterze
07.02.25 – 28.02.25 (22 dni)
FC Slovacko opuszczone: 2 mecze
- Choroba 02.08.22 – 07.08.22 (6 dni) opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
15.02.22 – 30.05.22 (105 dni)
Slavia Praga opuszczone: 17 meczów
-
Uraz mięśnia
06.12.21 – 19.12.21 (14 dni)
Slavia Praga opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia
21.07.21 – 22.08.21 (33 dni)
Slavia Praga opuszczone: 7 meczów
-
Uraz więzadła pobocznego
27.10.18 – 29.06.19 (246 dni)
Viktoria Pilzno opuszczone: 34 mecze
-
Uraz kostki
30.03.18 – 13.04.18 (15 dni)
Viktoria Pilzno opuszczone: 2 mecze
Czy Michael Krmencik ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Michael Krmencik nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Michael Krmencik to uraz więzadła pobocznego z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 246 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Michael Krmencik – trofea
W trakcie kariery Michael Krmencik zdobył 8 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Michael Krmencik?
Michael Krmencik zdobył w karierze 8 trofeów — 6 drużynowych i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Viktoria Pilzno — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Czech — 3 razy.
Michael Krmencik – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Michael Krmencik wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Michael Krmencik na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Michael Krmencik?
Wycena Michael Krmencik wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Michael Krmencik wyceniano na 4,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.