Pavel Svatek jest piłkarzem występującym obecnie w FK Teplice. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Pavel Svatek
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Pavel Svatek w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Pavel Svatek wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.67, a skuteczność strzałów to 14,3%. Pavel Svatek oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pavel Svatek w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Pavel Svatek rozegrał w barwach FK Teplice w Chance Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 360 minut. Średnio dawało to 33 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Pavel Svatek?
Pavel Svatek najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Pavel Svatek?
Wycena 21-letniego Pavel Svatek według stanu na wrzesień 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pavel Svatek?
Pavel Svatek urodził się 18 grudnia 2004 (narodowość: Czechy). Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Pavel Svatek – statystyki
Szczegółowe statystyki Pavel Svatek w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FK Teplice. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Pavel Svatek
Pavel Svatek vs. inni
Atak
Obrona
Podania Pavel Svatek
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Pavel Svatek w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Pavel Svatek wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.67, a skuteczność strzałów to 14,3%. Pavel Svatek oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Pavel Svatek – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pavel Svatek w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Pavel Svatek
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04 2026 |
Chance Liga (Czechy), 27. kolejka
|
0:1 | 73' | 0 | 0 | – | |||
| 18.04 2026 |
Chance Liga (Czechy), 30. kolejka
|
3:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 12.04 2026 |
Chance Liga (Czechy), 29. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 04.04 2026 |
Chance Liga (Czechy), 28. kolejka
|
2:2 | 77' | 0 | 0 | – | |||
| 15.03 2026 |
Chance Liga (Czechy), 26. kolejka
|
1:1 | 24' | 1 | 0 | – | |||
| 07.03 2026 |
Chance Liga (Czechy), 25. kolejka
|
0:0 | 12' | 0 | 0 | – | |||
| 28.02 2026 |
Chance Liga (Czechy), 24. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 17.09 2025 |
Chance Liga (Czechy), 2. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 09.08 2025 |
Chance Liga (Czechy), 4. kolejka
|
3:0 | 30' | 0 | 0 | – | |||
| 02.08 2025 |
Chance Liga (Czechy), 3. kolejka
|
3:0 | 9' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Pavel Svatek w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Pavel Svatek rozegrał w barwach FK Teplice w Chance Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 360 minut. Średnio dawało to 33 minuty gry na spotkanie.
Pavel Svatek – transfery
W trakcie kariery Pavel Svatek zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FK Teplice 2024 – obecnie
-
Táborsko 2022 – 2024
-
FC SILON Taborsko U19 2021 – 2022

-
FC SILON Taborsko Youth 2014 – 2021

-
TJ Sokol Mlada Vozice Youth do 2014

Pavel Svatek – forma
W ostatnich 5 meczach Pavel Svatek zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,44. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Pavel Svatek 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.44.
W ostatnich 10 meczach Pavel Svatek 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.42.
W jakiej formie jest Pavel Svatek?
Pavel Svatek jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.44 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.67). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Pavel Svatek – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pavel Svatek wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pavel Svatek na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Pavel Svatek?
Wycena Pavel Svatek wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Pavel Svatek wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.