
S. Pnevmonidis
napastnik #10S. Pnevmonidis jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach S. Pnevmonidis
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma S. Pnevmonidis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki S. Pnevmonidis wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.11, a skuteczność strzałów to 0,0%. S. Pnevmonidis oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał S. Pnevmonidis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie S. Pnevmonidis rozegrał w barwach Atromitos w Superleague Ellada 6 meczów, w Pucharze Grecji 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Grecja U21. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 021 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył S. Pnevmonidis?
S. Pnevmonidis ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Grecji U19 — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Olympiakos Pireus U19 — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Jaka jest wartość rynkowa S. Pnevmonidis?
Wycena S. Pnevmonidis według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 800 tysięcy euro.
S. Pnevmonidis – statystyki
Szczegółowe statystyki S. Pnevmonidis w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Atromitos oraz reprezentacja Grecja U21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki S. Pnevmonidis
S. Pnevmonidis vs. inni
Atak
Obrona
Podania S. Pnevmonidis
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma S. Pnevmonidis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki S. Pnevmonidis wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.11, a skuteczność strzałów to 0,0%. S. Pnevmonidis oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
S. Pnevmonidis – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów S. Pnevmonidis w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Mecze S. Pnevmonidis
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Superleague Ellada (Grecja), 6. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 06.10 2026 |
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 01.10 2026 |
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
4:2 | 79' | 0 | 2 | – | |||
| 26.09 2026 |
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
0:3 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Superleague Ellada (Grecja), 5. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 16.09 2026 |
Puchar Grecji, 3. runda
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 12.09 2026 |
Superleague Ellada (Grecja), 4. kolejka
|
1:1 | 34' | 0 | 0 | ||||
| 06.09 2026 |
Superleague Ellada (Grecja), 3. kolejka
|
1:1 | 31' | 0 | 0 | ||||
| 02.09 2026 |
Puchar Grecji, 1. runda
|
0:1 | 69' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Superleague Ellada (Grecja), 2. kolejka
|
1:2 | 73' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał S. Pnevmonidis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie S. Pnevmonidis rozegrał w barwach Atromitos w Superleague Ellada 6 meczów, w Pucharze Grecji 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Grecja U21. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 021 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
S. Pnevmonidis – forma
W ostatnich 5 meczach S. Pnevmonidis zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,57. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach S. Pnevmonidis 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.57.
W ostatnich 10 meczach S. Pnevmonidis 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.36.
W jakiej formie jest S. Pnevmonidis?
S. Pnevmonidis jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 3 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.57 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.11). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
S. Pnevmonidis – trofea
W trakcie kariery S. Pnevmonidis zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył S. Pnevmonidis?
S. Pnevmonidis zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Olympiakos Pireus U19 — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Grecji U19 — 2 razy.
S. Pnevmonidis – wartość rynkowa
Wartość rynkowa S. Pnevmonidis wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa S. Pnevmonidis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa S. Pnevmonidis?
Wycena S. Pnevmonidis wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery S. Pnevmonidis wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 800 tys. €.