Samuele Righetti
obrońca #37Samuele Righetti jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Samuele Righetti
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Samuele Righetti w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuele Righetti wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 0,0%. Samuele Righetti oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Samuele Righetti w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuele Righetti rozegrał w barwach Arezzo w Serie B 6 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 600 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Czy Samuele Righetti ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Samuele Righetti nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Samuele Righetti to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 14 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Samuele Righetti?
Samuele Righetti ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Lega Pro (B) — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Samuele Righetti?
Samuele Righetti najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Samuele Righetti?
Wycena 25-letniego Samuele Righetti według stanu na czerwiec 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Samuele Righetti?
Samuele Righetti urodził się 10 października 2001 w Perugia we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Samuele Righetti – statystyki
Szczegółowe statystyki Samuele Righetti w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Arezzo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Samuele Righetti
Samuele Righetti vs. inni
Atak
Obrona
Podania Samuele Righetti
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Samuele Righetti w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuele Righetti wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 0,0%. Samuele Righetti oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Samuele Righetti – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Samuele Righetti w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Samuele Righetti
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Serie B, 6. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 20.09 2026 |
Serie B, 5. kolejka
|
1:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 11.09 2026 |
Serie B, 4. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Serie B, 3. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Serie B, 2. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Serie B, 1. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 14.08 2026 |
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
1:0 | 60' | 0 | 0 | ||||
| 08.02 2026 |
Serie C, 25. kolejka grupy B
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 30.01 2026 |
Serie C, 24. kolejka grupy B
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 25.01 2026 |
Serie C, 23. kolejka grupy B
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Samuele Righetti w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuele Righetti rozegrał w barwach Arezzo w Serie B 6 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 600 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Samuele Righetti – transfery
W trakcie kariery Samuele Righetti zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Arezzo 2024 – 2026
-
Lumezzane 2023 – 2024
-
Perugia 2023 – 2023
-
Audace Cerignola 2023 – 2023
-
Perugia 2022 – 2023
-
AS Gubbio 1910 2022 – 2022
-
Perugia 2021 – 2022
-
Aglianese 2020 – 2021

-
Perugia 2020 – 2020
-
Perugia Youth 2018 – 2020

-
Torino Under 17 2017 – 2018

-
Torino FC Youth do 2017

Samuele Righetti – forma
W ostatnich 5 meczach Samuele Righetti zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Samuele Righetti 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.72.
W ostatnich 10 meczach Samuele Righetti 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.73.
W jakiej formie jest Samuele Righetti?
Samuele Righetti jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.72 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.85). Jego dyspozycja rośnie.
Samuele Righetti – zarobki
Samuele Righetti gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 37 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Samuele Righetti – kontuzje
W trakcie kariery Samuele Righetti zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Samuele Righetti
-
Uraz
06.10.24 – 19.10.24 (14 dni)
Arezzo opuszczone: 2 mecze
Czy Samuele Righetti ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Samuele Righetti nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Samuele Righetti to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 14 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Samuele Righetti – trofea
W trakcie kariery Samuele Righetti zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Samuele Righetti?
Samuele Righetti zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Arezzo — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Lega Pro (B) — 2 razy.
Samuele Righetti – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Samuele Righetti wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Samuele Righetti na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Samuele Righetti?
Wycena Samuele Righetti wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Samuele Righetti wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.