Sergio Moreno jest piłkarzem występującym obecnie w Teruel. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Sergio Moreno
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Sergio Moreno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sergio Moreno wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.37, a skuteczność strzałów to 10,0%. Sergio Moreno oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sergio Moreno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sergio Moreno rozegrał w barwach Teruel w Primera Division RFEF 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 480 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Sergio Moreno?
Sergio Moreno najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Sergio Moreno?
Wycena 27-letniego Sergio Moreno według stanu na grudzień 2025 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sergio Moreno?
Sergio Moreno urodził się 1 stycznia 1999, ma narodowość hiszpańską. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Sergio Moreno – statystyki
Szczegółowe statystyki Sergio Moreno w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Teruel. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Sergio Moreno
Sergio Moreno vs. inni
Atak
Obrona
Podania Sergio Moreno
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Sergio Moreno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sergio Moreno wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.37, a skuteczność strzałów to 10,0%. Sergio Moreno oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Sergio Moreno – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sergio Moreno w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Sergio Moreno
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
1:0 | 87' | 0 | 0 | – | |||
| 04.10 2026 |
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
4:1 | 62' | 1 | 0 | ||||
| 27.09 2026 |
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
1:1 | 75' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
2:0 | 33' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 2
|
4:0 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 31.08 2026 |
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 2
|
0:0 | 61' | 0 | 0 | ||||
| 02.11 2025 |
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 2
|
1:0 | 74' | 0 | 0 | – | |||
| 29.10 2025 |
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 13.04 2025 |
Segunda Division RFEF
|
1:1 | 27' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Sergio Moreno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sergio Moreno rozegrał w barwach Teruel w Primera Division RFEF 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 480 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Sergio Moreno – transfery
W trakcie kariery Sergio Moreno zmieniał klub 15 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Teruel 2025 – obecnie
-
Atlético Baleares 2024 – 2025
-
Estepona 2023 – 2024
-
Rayo Vallecano 2023 – 2023
-
Osasuna 2022 – 2023
-
Osasuna B 2022 – 2022
-
Rayo Vallecano 2022 – 2022
-
Amorebieta 2022 – 2022
-
Rayo Vallecano 2021 – 2022
-
Mirandes 2020 – 2021
-
Rayo Vallecano 2020 – 2020
-
Valencia B 2019 – 2020
-
Rayo Vallecano 2019 – 2019
-
Rayo Vallecano B 2018 – 2019

-
Rayo Vallecano U19 do 2018

Sergio Moreno – forma
W ostatnich 5 meczach Sergio Moreno zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,36. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Sergio Moreno 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.36 — wynik powyżej średniej ligowej (3.71).
W ostatnich 10 meczach Sergio Moreno 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.30 — wynik powyżej średniej ligowej (3.71).
W jakiej formie jest Sergio Moreno?
Sergio Moreno jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.36 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.37). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Sergio Moreno – zarobki
Sergio Moreno gra w Teruel na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 155 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Sergio Moreno – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sergio Moreno wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sergio Moreno na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Sergio Moreno?
Wycena Sergio Moreno wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Sergio Moreno wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.