Thodoris Faitakis
obrońca #15
Narodowość
Grecja
Aktualny klub
Kifisia
Wiek / data ur.19 lat (12.01.2007)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjaobrońca
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowab.d.
Thodoris Faitakis jest piłkarzem występującym obecnie w Kifisia. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Thodoris Faitakis
Ocena
21.05
Kifisia
–
Larisa
3:2
16.05
Asteras
–
Kifisia
0:0
12.05
Kifisia
–
Atromitos
0:3
09.05
Panseraikos
–
Kifisia
1:2
02.05
Panaitolikos
–
Kifisia
0:1
Profil gry
Pozycje
Preferowana noga
Nieznana
Kiedy urodził się Thodoris Faitakis?
Thodoris Faitakis urodził się 12 stycznia 2007 (Grecja). Obecnie piłkarz ma 19 lat.
Thodoris Faitakis – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Thodoris Faitakis. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Thodoris Faitakis
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05 2026 |
Superleague Ellada (Grecja), play offy baraży o utrzymanie
|
3:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 16.05 2026 |
Superleague Ellada (Grecja), play offy baraży o utrzymanie
|
0:0 | 23' | 0 | 0 | |||
| 12.05 2026 |
Superleague Ellada (Grecja), play offy baraży o utrzymanie
|
0:3 | – | 0 | 0 | – | ||
| 09.05 2026 |
Superleague Ellada (Grecja), play offy baraży o utrzymanie
|
1:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 02.05 2026 |
Superleague Ellada (Grecja), play offy baraży o utrzymanie
|
0:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 28.10 2025 |
Puchar Grecji, 3. kolejka
|
2:1 | – | 0 | 0 | – |
Thodoris Faitakis – forma
W ostatnich 5 meczach Thodoris Faitakis zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 1,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Thodoris Faitakis z ostatnich 5 meczów