Tommaso Mancini jest piłkarzem występującym obecnie w Livorno. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Tommaso Mancini
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Tommaso Mancini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tommaso Mancini wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.91, a skuteczność strzałów to 12,5%. Tommaso Mancini oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Tommaso Mancini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tommaso Mancini rozegrał w barwach Livorno w Serie C 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 219 minut. Średnio dawało to 22 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Tommaso Mancini
Pierwszy transfer Tommaso Mancini w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Vicenzy Virtus do Juventus U19 za 2 miliony euro.
Czy Tommaso Mancini ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Tommaso Mancini nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tommaso Mancini to złamanie kości śródstopia z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 95 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Tommaso Mancini?
Tommaso Mancini najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Tommaso Mancini?
Wycena 22-letniego Tommaso Mancini według stanu na grudzień 2025 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Tommaso Mancini?
Tommaso Mancini urodził się 23 lipca 2004, ma narodowość włoską. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Tommaso Mancini – statystyki
Szczegółowe statystyki Tommaso Mancini w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Livorno. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Tommaso Mancini
Tommaso Mancini vs. inni
Atak
Obrona
Podania Tommaso Mancini
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Tommaso Mancini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tommaso Mancini wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.91, a skuteczność strzałów to 12,5%. Tommaso Mancini oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Tommaso Mancini – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Tommaso Mancini w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Tommaso Mancini
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10 2026 |
![]() Serie C, 10. kolejka grupy B
|
4:4 | 13' | 1 | 0 | – | |||
| 11.10 2026 |
Serie C, 9. kolejka grupy B
|
1:1 | 13' | 0 | 0 | – | |||
| 03.10 2026 |
Serie C, 8. kolejka grupy B
|
0:1 | 1' | 0 | 0 | ||||
| 26.09 2026 |
Serie C, 7. kolejka grupy B
|
3:2 | 18' | 0 | 0 | – | |||
| 21.09 2026 |
Serie C, 6. kolejka grupy B
|
1:1 | 24' | 0 | 0 | ||||
| 16.09 2026 |
Serie C, 5. kolejka grupy B
|
3:2 | 62' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Serie C, 4. kolejka grupy B
|
2:0 | 19' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Serie C, 3. kolejka grupy B
|
1:0 | 23' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Serie C, 2. kolejka grupy B
|
0:0 | 33' | 0 | 0 | – | |||
| 24.08 2026 |
Serie C, 1. kolejka grupy B
|
2:1 | 13' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Tommaso Mancini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tommaso Mancini rozegrał w barwach Livorno w Serie C 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 219 minut. Średnio dawało to 22 minuty gry na spotkanie.
Tommaso Mancini – transfery
W trakcie kariery Tommaso Mancini zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Livorno 2026 – obecnie
-
Juventus U23 2026 – 2026
-
Virtus Verona 2025 – 2026
-
Juventus U23 2023 – 2025
-
Juventus U19 2022 – 2023
-
Vicenza Virtus 2020 – 2022
-
Venezia Primavera 2020 – 2020

-
Vicenza Youth do 2020

Historia transferów Tommaso Mancini
Pierwszy transfer Tommaso Mancini w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Vicenzy Virtus do Juventus U19 za 2 miliony euro.
Tommaso Mancini – forma
W ostatnich 5 meczach Tommaso Mancini zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,62. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Tommaso Mancini 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.62.
W ostatnich 10 meczach Tommaso Mancini 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.57.
W jakiej formie jest Tommaso Mancini?
Tommaso Mancini jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.62 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.91). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Tommaso Mancini – zarobki
Tommaso Mancini gra w Livorno na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 35 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Tommaso Mancini – kontuzje
W trakcie kariery Tommaso Mancini zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 33 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Tommaso Mancini
-
Złamanie kości śródstopia
18.11.24 – 20.02.25 (95 dni)
Juventus U23 opuszczone: 11 meczów
-
Uraz
21.12.23 – 23.12.23 (3 dni)
Juventus opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
05.11.23 – 06.12.23 (32 dni)
Juventus opuszczone: 7 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.03.22 – 22.05.22 (53 dni)
Vicenza Virtus opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
12.03.22 – 17.03.22 (6 dni)
Vicenza Virtus opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.11.21 – 07.12.21 (10 dni)
Vicenza Virtus opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
26.10.21 – 03.11.21 (9 dni)
Vicenza Virtus opuszczone: 1 mecz
Czy Tommaso Mancini ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Tommaso Mancini nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tommaso Mancini to złamanie kości śródstopia z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 95 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Tommaso Mancini – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Tommaso Mancini wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Tommaso Mancini na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Tommaso Mancini?
Wycena Tommaso Mancini wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Tommaso Mancini wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 300 tys. €.