niedziela, 9 maja 2021
Najnowsze: Zakłady z mega kursami na mecz LA Galaxy - LAFC

Bonusy powitalne | maj 2021

Zakłady bukmacherskie z premią na start. Aktywne kody do bonusu u bukmacherów internetowych na maj 2021. Bonusy na start + freebet.

Odbierz kod promocyjny eToto Oferta na bonus eToto VIP ważna do 31 maja 2021

Najnowsza ekskluzywna lista bonusów bukmacherskich z kodami bonusowymi, rejestracyjnymi i kodami promocyjnymi do najlepszych polskich legalnych bukmacherów online (z rankingu TOP10 na 2021). Pakiet bonus VIP - jeden kod promocyjny do wszystkich internetowych zakładów bukmacherskich w Polsce. Nagroda powitalna - ponad 15 000 zł dodatkowej kasy z rekomendowanym kodem promocyjnym na internetowe zakłady bukmacherskie: LEGALSPORT.

Czytaj więcej
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus powitalny z kodem dla nowych graczy - maj 2021
 2. Kod promocyjny do bonusu - co to jest
 3. Gdzie wpisać kod bonusowy, aby odebrać maksymalny bonus
 4. Jak wpisać kod promocyjny, aby wygenerować bonus
 5. Kod promocyjny wpisujemy przy rejestracji
 6. Kody do bonusów legalnych bukmacherów
 7. Fortuna kod promocyjny - maj 2021
 8. PZBuk kod bonusowy w promocji powitalnej 2021
 9. LVBET kod promocyjny do bonusu
 10. Promocja z kodem rejestracyjnym forBET
 11. Kod promocyjny eToto
 12. Kod bonusowy Totolotek Zakłady Bukmacherskie
 13. Kod do Betclic - aktywny na 2021
 14. Bonus za kod do STS
 15. Rejestracja w Betfan z kodem
 16. Totalbet kod promocyjny
 17. eWinner bonus powitalny z kodem
 18. Milenium kod promocyjny do bonusu
 19. Kiedy najlepiej się zarejestrować i odebrać kod promocyjny
 20. Na jakie zdarzenia można wykorzystać bonusy powitalne
 21. FAQ - pytania o kody i bonusy powitalne

W jednym miejscu zebraliśmy najlepsze, prestiżowe bonusy powitalne dla nowych graczy oraz początkujących typerów - extra bonusy na polskim rynku z kodem promocyjnym. Dzięki zestawieniu "Kody promocyjne na maj 2021" bez problemów porównacie sobie wszystkie dostępne "opcje bonusowe z kodem na start" oraz zaznajomicie się z wymaganymi obrotami, minimalnymi kursami oraz innymi zasadami regulaminowymi obowiązującymi przy tworzeniu kuponów bukmacherskich do obrotu za bonus startowy z użyciem kodu (np. minimalna liczba zdarzeń czy minimalny kurs ogólny).

Wskazówka! Bonus z kodem promocyjnym podwaja budżet na grę. 
Zastosuj kod promocyjny, kod bonusowy lub kod rejestracyjny
- wszystkie zwroty oznaczają ten sam rodzaj kodu do bonusu bukmacherskiego.

W efekcie będziecie mogli wybrać dla siebie, i to z ogromną łatwością, najlepsze i legalne bonusy na start online z kodem promocyjnym  do wszystkich legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce: LEGALSPORT. Wyselekcjonowane promocje powitalne na 100% idealnie wkomponują się w Waszą indywidualną strategię gry, nastawioną na regularny zysk z zakładów bukmacherskich, i pozwolą w dłuższej perspektywie ograć bukmachera. Wybierzcie mądrze i ograjcie buka stosując kod promocji. Powodzenia!

Bonus powitalny z kodem dla nowych graczy - maj 2021

Kod bonusowy jest specjalną promocją istniejącą na rynku zakładów bukmacherskich. Legalni bukmacherzy online honorują specjalne kody promowane na stronach internetowych swoich partnerów (tzw. afiliacja bukmacherska). Dzięki temu gracze mają gwarancję i 100% pewność uzyskania dodatkowych korzyści po rejestracji darmowego konta. 

Najlepszy kod bonusowy i wszyscy legalni bukmacherzy - promocja VIP
Kod bonusowy VIP do najlepszych bukmacherów w Polsce

Kody bonusowe na polskim rynku bukmacherskim funkcjonują od wielu lat i umożliwiają odbiór bonusów powitalnych powiększonych o extra kasę (mnożnik 100%, 150% LUB 200%). Co ważne, korzyści premiowe z kodu bonusowego są większe niż bonus standardowy na stronie startowej każdego bukmachera - łączna różnica na Waszą korzyść to kilka tysięcy złotych! Te pieniądze extra otrzymacie tylko po zastosowaniu kodu promocyjnego przy rejestracji: LEGALSPORT. Z kodem powitalnym VIP jest do wzięcia także darmowa kasa w postaci bonusów bez depozytu (popularnych gratisowych freebetów bukmacherskich bez wymaganej wpłaty) - wszystkie bonusy otrzymacie w pakiecie powitalnym od wybranych bukmacherów. Dokładne kwoty i wymagania opisane zostały w widocznej powyżej tabeli kodów promocji i kodów do bonusu.

Kod promocyjny do bonusu - co to jest

Czym jest kod bonusowy? Wszyscy o tym mówią i piszą, używając różnych określeń na ten rodzaj promocji: kod rabatowy, rejestracja z kodem, promo kod czy bonusowy kod. Inne spotykane formy internetowych promocji to kod zniżkowy (rabat) czy specjalny kod rejestracyjny (dodatkowe pieniądze 500 zł lub 1000 zł za założenie konta). Wszystkie rodzaje kodu mają jeden element wspólny - po zastosowaniu kodu otrzymujemy specjalne przywileje (zniżki), korzyści finansowe (dodatkowe 20 zł czy 40 zł) lub gratisy (druga para za darmo, bezpłatny pakiet VIP). 

Kod bonusowy (PROMOCYJNY) jest słowem, frazą lub cyfrą którą możemy zastosować w czasie realizacji wpłaty lub zakładania konta na serwisach internetowych: sklepach, serwisach rezerwacyjnych, portalach turystycznych czy serwisach dla grających w gry losowe (gry kasynowe online, zakłady bukmacherskie, wzajemne i sportowe) [źródło]

Największe serwisy internetowe dające maksymalne rabaty z użyciem kodu to Groupon, MyDeal, czy KupBon ; aktualnie nie proponują na swoich stronach internetowych kodów (kuponów) promocyjnych na zakłady bukmacherskie. Z uwagi na wymogi prawne Ustawy hazardowej dotyczące legalności reklamy i promocji, kody promocji i bonusy bukmacherskie oferują wyspecjalizowane serwisy z legalnymi grami losowymi na pieniądze - przede wszystkim specjalistyczne portale bukmacherskie, takie jak Legalsport.pl.

Gdzie wpisać kod bonusowy, aby odebrać maksymalny bonus

Bardzo często w internecie szukacie odpowiedzi na pytanie "Gdzie wpisać kod promocyjny bukmachera?" - w tym miejscu podpowiemy Wam, jak to skutecznie zrobić.

Kod promocyjny, który uprawnia do odbioru ulepszonego bonusu na start dla nowych graczy u wybranego bukmachera internetowego, należy wpisać podczas zakładania nowego konta bukmacherskiego na internetowym formularzu rejestracyjnym online w specjalnie wydzielonym polu "kod promocyjny". Na wszystkich stronach internetowych oferujących legalne zakłady bukmacherskie to pole nazywa się tak samo, więc nie powinniście mieć żadnych problemów odnalezieniem pozycji "kod promocji". Podobnie jest w aplikacji mobilnej - miejsce na wpisanie kodu do bonusu opisane jest jako "kod promocyjny". 

W razie jakichkolwiek problemów, skontaktujcie się z działem obsługi klienta danego bukmachera, poprzez czat, apkę lub infolinię, który pomoże Wam przejść przez cały proces rejestracji nowego konta z bonusem.

Jak wpisać kod promocyjny, aby wygenerować bonus

Kod bonusowy można wpisać na formularzu rejestracyjnym online na 2 proste sposoby. Pierwszą opcją jest wybranie odpowiednich liter z klawiatury komputera, tabletu lub telefonu komórkowego.

najlepszy kod do bukmachera
Kod afiliacyjny LEGALSPORT to dodatkowe bonusy na typowanie

Drugi sposób na wpisanie kodu promocyjnego, zdecydowanie bardziej bezpieczniejszy, polega na przekopiowaniu całego kodu promocyjnego za pomocą sprawdzonego systemu "Ctrl+C i Ctrl+V" (metoda kopiuj / wklej). Rekomendujemy 2 opcję przede na wpisanie, przede wszystkim ze względu na to, że eliminuje ona ewentualne błędy, literówki i inne tego typu pomyłki, które uniemożliwiają odbiór internetowego i co ważne - powiększonego bonusu na start u legalnego bukmachera.

Kod promocyjny wpisujemy przy rejestracji

Specjalny kod promocyjny, zapewniający u internetowego bukmachera bonus po rejestracji za kod i unikalne korzyści oraz sporo darmowej kasy na obstawianie dodatkowych zakładów bukmacherskich, musicie wpisać podczas rejestracji. W czasie zakładania konta nowego użytkownika online na stronie internetowej legalnego bukmachera (kod bonusowy trzeba wpisać dokładnie w polu "kod promocyjny").

Jest to jedyny moment, w którym możecie aktywować przynoszący ponadstandardowe korzyści kod bonusowy, gdyż według reguł i zasad, zapisanych w regulaminie u każdego bukmachera, kod rejestracyjny u danego buka można wpisać i użyć tylko raz. Oczywiście u pozostałych bukmacherów można wpisać ten sam kod bonusowy (LEGALSPORT), także tylko jeden raz na początku procesu rejestracyjnego.

Później, po aktywacji konta online nie można już uzupełnić specjalnego kodu promocyjnego, dlatego też nie mogą z niego skorzystać na przykład stali klienci, którzy wcześniej zdecydowali się na rejestrację nowego konta bukmacherskiego przez internet. W takim przypadku polecamy założenie nowego konta online u innego buka z licencją Ministerstwa Finansów, który zapewnia extra bonus startowy z kodem bonusowym. Najnowszą listę operatorów zakładów bukmacherskich z obowiązującymi kodami na extra bonusy i promocje powitalne możecie znaleźć powyżej w tabeli.

Kody do bonusów legalnych bukmacherów

Legalni bukmacherzy w Polsce - kod promocyjny, który działa u wszystkich
Kod promocyjny do legalnych polskich zakładów bukmacherskich

Wszyscy legalni bukmacherzy internetowi w Polsce akceptują kod promocyjny do rejestracji dla nowych grających (maj 2021). Kod zwiększa bonus od wpłaty depozytu standardowo 100%. Z kodem promocyjnym dodatkowe korzyści to freebety bez ryzyka na darmowe zakłady bukmacherskie oraz  bonus za kod Polskich Zakładów Bukmacherskich.

Promocje legalnych polskich zakładów bukmacherskich z licencjami Ministerstwa Finansów są zgodne z prawem i zapisami Ustawy Hazardowej, dopuszczającej stosowanie akcji reklamowych i promocyjnych.

Co istotne i pozytywnie niestandardowe na polskim rynku bukmacherskim - kod promocyjny LEGALSPORT akceptują wszyscy legalni, polscy operatorzy zakładów bukmacherskich na czele z Fortuna Online, STS i Polskie Zakłady Bukmacherskie PZbuk. Jak działa kod u każdego z tych bezpiecznych i wiarygodnych bukmacherów przeczytacie w artykule poniżej.

Fortuna kod promocyjny - maj 2021

Specjalny kod bonusowy do Fortuna Zakłady Bukmacherskie to LEGALSPORT, gwarancja odbioru wyższego bonusu powitalnego online u tego legalnego bukmachera. Kod bonusowy Fortuna należy wpisać, po przejściu na stronę www fortuny - na internetowym formularzu rejestracyjnym - w polu „Kod promocyjny” wpisujemy LEGALSPORT. Dzięki kodowi promocyjnemu LEGALSPORT w Fortunie można zgarnąć podwojenie pierwszej wpłaty do 2000 złotych (bonus od wpłaty 100%), a także zakład bez ryzyka przegranej o wartości 210 zł (pamiętajcie, że trzeba go aktywować w ciągu trzech dni)  oraz powiększony o extra bonus dla klientów Fortuna VIP - bon o wartości 20 zł. 

Kod bonusowy LEGALSPORT do Fortuna Zakłady Bukmacherskie - żółty baner z napisem
Kod bonusowy na Fortuna Zakłady Bukmacherskie - promocja na start


Hitowy zakład bez ryzyka 210 PLN, jak i bonus powitalny 100% od pierwszego depozytu, można przeznaczyć na dowolne typy bukmacherskie znajdujące się w ofercie bukmacherskiej eFortuna Online. Można zawrzeć na przykład internetowy kupon sportowy z selekcjami na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, czy też hokej na lodzie, który w Fortunie opatrzony jest wysokimi kursami. Pamiętajcie, że Fortuna promocyjnie wysokie kursy wystawia na: Ligę Mistrzów, ligę angielską Premier League, ligę niemiecką (Bundesliga), skoki narciarskie (Fortuna to sponsor Polskiego Związku Narciarskiego) oraz mecze amerykańskiej zawodowej ligi koszykówki NBA.

Kody bonusowe do Fortuna (legalny polski bukmacher) spotykane w internecie, jak megabonus, vipbonus czy fortunavip mogą pomagać graczom uzyskać więcej korzyści. Kodów promocyjnych tych jest tak dużo, że trudno zliczyć, lepiej zapamiętać jeden i ten sam kod, który można stosować u wszystkich bukmacherów, jak np zakłady Fortuna kod promocyjny: LEGALSPORT - taki sam kod jest do STS

PZBuk kod bonusowy w promocji powitalnej 2021

Kod promocyjny akceptowany przez PZBuk (Polskie Zakłady Bukmacherskie), sponsora serwisu Legalsport.pl należy wpisać, bądź wkleić za pomocą sprawdzonego systemu "kopiuj i wklej", na formularzu rejestracyjnym PZBuk online, który znajduje się na oficjalnej stronie internetowej pzbuk, w specjalnie wydzielonym polu "Kod promocyjny". Dzięki specjalnemu kodowi rejestracyjnemu w PZBuk typer może zgarnąć na start bonus 500 zł za 200 zł lub internetowy zakład bez depozytu w wysokości 50 zł z kodem PZBuk, który można wykorzystać w dowolny sposób: można na przykład puścić kupon akumulowany AKO składający się z pięciu zdarzeń na piłkę nożną lub koszykówkę lub Solo. Aktualny bonus powitalny od PZBuk to cashback do 200 zł.

Czerwony baner z kodem do bonusu Polskich Zakładów Bukmacherskich - legalnego bukmachera
Kod bonusowy na PZBuk Polskie Zakłady Bukmacherskie

 

Największą zaletą tego internetowego bonusu bez depozytu PZBuk jest to, że nie jest on objęty żadnymi warunkami regulaminowymi dotyczącymi obrotu bukmacherskiego. A to oznacza, że pełną wygraną uzyskaną z mega promocji bez wpłaty w PZBuk (fribet 50 zł) można od razu wypłacić na swoje indywidualne konto bankowe. Oczywiście można też stawiać kolejne kupony bukmacherskie online na stronie PZBuk. Wybór w ostatecznym rozrachunku należy do gracza i to jest największa zaleta internetowego bukmachera PZBuk. Założenie nowego użytkownika na witrynie www PZBuk z kodem promocyjnym rekomendujemy zarówno początkującym obstawiającym, jak i doświadczonym typerom, dzięki temu szybko aktywujecie bonus 500 zł za 200 zł lub aktualny bonus cashback 200 zł (aktywacja z kodem do promocji).

LVBET kod promocyjny do bonusu

Pełna aktywacja specjalnego kodu promocyjnego LVBET Zakłady Bukmacherskie jest bardzo prosta i intuicyjna, dlatego też jesteśmy pewni, że z całą pewnością każdy gracz, zarówno ten początkujący, jak i doświadczony, poradzi sobie z tym zadaniem bez najmniejszego problemu. Gdzie wpisać internetowy kod rejestracyjny zapewniający ulepszony bonus na start online u bukmachera LV BET?

Kod rabatowy LVBET (w promicji VIP to kod: LEGALSPORT), zapewnia nowym klientom nie tylko bonus od pierwszego depozytu 1000 zł czy dodatkowy bonus bukmacherski od drugiej wpłaty 500 zł, a także specjalny i darmowy zakład bukmacherski online w wysokości 20 zł. Kod promocji bonusowej u bukmachera trzeba wpisać na internetowym formularzu rejestracyjnym LV BET w polu "Kod promocyjny". Wówczas legalny i w pełni wiarygodny bukmacher LV BET automatycznie zakwalifikuje Was do wyjątkowej oferty startowej VIP.

Kod do promocji LVBET
Kod promocyjny LVBET


Dodatkowy freebet 20 zł od LVBET Online można przeznaczyć na dowolne zdarzenia sportowe (w LVBET polecamy przede wszystkim ofertę na piłkę nożną, typy na koszykówkę oraz selekcje na hokej na lodzie), znajdujące się w internetowej ofercie bukmacherskiej tego licencjonowanego i sprawdzonego operatora zakładów sportowych. Pamiętajcie, że aby odebrać bonus bez wpłaty środków własnych o wartości 20 PLN w LV BET, należy - po pełnej aktywacji konta bukmacherskiego - wysłać dodatkowego maila na adres mailowy działu promocji lvbet (promocje@lvbet) wpisując w tytule Bonus bez Depozytu. Freebet 20 zł dopisywany jest na bukmacherskie konto gracza online w ciągu kilku minut. 

Promocja z kodem rejestracyjnym forBET

Kod promocyjny forBET Zakłady Bukmacherskie (polski bukmacher) jakim jest słowo: LEGALSPORT gwarantuje wszystkim nowym graczom, zakładającym indywidualne konto bukmacherskie przez internet na stronie iforbet, specjalny pakiet premii finansowych. Oprócz standardowej paczki bonusów (gra bez podatku przez 14 dni, bonus 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł oraz mnożnik wygranej MaxiZysk 200 zł od drugiej wpłaty), otrzymacie też extra nagrody na 120 zł.

W skład dodatkowej kwoty wchodzi bonus za kod o wartości 50 złotych, darmowy zakład 20 zł (przy pierwszej wpłacie co najmniej 50 zł) oraz cashback 50 zł - te premie zostaną przez legalnego bukmachera forBET dopisane do Waszej listy bonusów bukmacherskich. Jeżeli chcecie skorzystać z mega promocji na start online u bukmachera forBET z kodem promocyjnym, to musicie hasło rabatowe LEGALSPORT wpisać lub wkleić na formularzu rejestracyjnym online w pole "Kod promocyjny" - pamiętajcie, że do raz pominiętego pola "kod promocyjny" nie można w przyszłości wrócić!

Zielona reklama kodu do zakładów bukmacherskich forBET - legalnego bukmachera
Kod promcyjny forBET Zakłady Bukmacherskie

 

Obecnie rekomendujemy, abyście swój pierwszy depozyt na koncie bukmacherskim forBET złożyli w kwocie minimum 250 złotych. Taka wpłata pieniędzy na konto bankowe legalnego bukmachera forBET pozwoli nie tylko aktywować dodatkowy bonus forBET 50 PLN (Aby otrzymać dodatkowe 50 zł do bonusu powitalnego, należy dokonać depozytu na kwotę co najmniej 100 zł), ale również umożliwi swobodną i nieograniczoną grę w ramach bonusu 100% od pierwszego depozytu. Na co warto stawiać w forBET Zakłady Bukmacherskie? Rekomendujemy w pierwszej kolejności ofertę sportową na futbol, koszykówkę oraz piłkę ręczną - te dyscypliny w forBET online opatrzone są między innymi wysokimi kursami bukmacherskimi oraz niezwykle interesującymi typami, które ułatwiają dobór odpowiedniej stawki bukmacherskiej.

Warunki bonusu forBET z kodem promocyjnym - jak to działa

Wypłata bonusu bukmacherskiego na start online w forBET Zakłady Bukmacherskie na swoje konto bankowe, wymaga czterokrotnego obrotu. 4-krotny obrót oznacza, że trzeba zagrać za kwotę bonusu x4 - przykładowo odebraliśmy bonus 200 zł z wpłatą własną 200 zł, mamy w sumie 400 zł. Stawiamy na przykład typy z oferty bukmacherskiej przedmeczowej czy LIVE na standardowe 1-X-2 lub handicapy, każde z kursem 1.30 lub wyższym.

Wyjaśnienie do bonusu iForbet:

Liczy się tylko obrót bonusem, czyli powinniśmy zagrać za 800 zł, zawierając kilkukrotnie kupony sportowe składające się z minimum 3 zdarzeń. Stawiamy kupon za 170 zł, wygraliśmy 250 zł, do obrotu liczy się 170 zł. Na kolejnym kuponie postawiliśmy zakłady za 230 zł, sumaryczny dwukrotny obrót wynosi 400 zł. Takim samym systemem powinniśmy zrealizować pozostałą część obrotu, jaką wymaga regulamin forBET. Pamiętajcie, że podane powyżej kwoty są przykładowe - możecie wg tej podpowiedzi wybierać własne stawki bukmacherskie.

Legalny i wiarygodny bukmacher forBET ustalił w ostatecznym rozrachunku, że każdy obstawiający ma 30 dni na obrót bonusem – czas liczony jest od momentu aktywacji promocji powitalnej.


Bonus powitalny forBET - formularz rejestracyjny [ aktywacja kodu] 
   Kod bonusowy LEGALSPORT wpisz lub wklej w polu "Kod promocyjny" na stronie forBET


Pamiętajcie, że w tym czasie wszystkie zdarzenia na internetowych kuponach sportowych przez Was zawartych muszą zostać zakończone i rozliczone w 100%. Dlatego też w tym momencie odradzamy stawianie na zakłady długoterminowe, gdyż ich rozliczenie może zostać przeprowadzone w czasie dłuższym niż regulaminowy 1 miesiąc. Dodatkowo warto wspomnieć, że jeżeli bonus na start online, który zostanie dopisany do Waszego konta bonusowego forBET – Wasze kolejne wpłaty będą zapisywane na koncie depozytowym, trafi do tak zwanej kolejki bonusowej, to czas na jego aktywację wynosi 30 dni. Po tym czasie straci on swoją ważność i przestanie być w pełni aktywny.

Kod promocyjny eToto

Bukmacher eToto oferuje swoim nowym klientom innowacyjny bonus powitalny z kodem promocyjnym, który można odebrać zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej na swoim smartfonie. Trzeba jednak pamiętać, aby podczas zakładania nowego konta bukmacherskiego online na formularzu rejestracyjnym wpisać w pole "kod promocyjny" hasło rabatowe LEGALSPORT, gdyż tylko ono uprawnia do odbioru promocji na start z kodem rabatowym.

Niebieska infografika z kodem bonusowy do bukmachera eToto
Bonusowy kod na zakłady bukmacherskie eToto

Oferta na start z kodem bonusowym eToto: LEGALSPORT, u tego bukmachera wyspecjalizowanego w piłce nożnej obejmuje bonus 200% od pierwszego depozytu, gdzie do zgarnięcia jest max. 200 zł extra od wpłaty. Dokonując pierwszego zasilenia konta na kwotę 100 zł, otrzymamy 200% tej kwoty gratis, a więc wpłacajc 100 zł będziemy mogli grać za 300 zł - taka suma pozwala na rozsądną i swobodą grę.

Kod bonusowy Totolotek Zakłady Bukmacherskie

Legalny i w pełni wiarygodny bukmacher Totolotek z licencją Ministerstwa Finansów posiada w swojej internetowej ofercie startowej kod promocyjny LEGALSPORT, dzięki któremu można zyskać podwojenie pierwszej wpłaty do 500 zł oraz specjalny bonus bez depozytu o wartości 25 zł (maj 2021). Aby zdobyć dodatkowe korzyści wynikające z bonusu powitalnego online dla nowych graczy w Totolotku, należy podczas zakładania nowego konta bukmacherskiego wpisać lub wkleić na internetowym formularzu rejestracyjnym w polu "kod promocyjny" hasło rabatowe LEGALSPORT.

I to wystarczy, aby odebrać bonus na start w Totolotek Zakłady Bukmacherskie z kodem rabatowym, który zapewnia darmową kasę na zakłady sportowe online. Pieniądze z promocji startowej w Totolotku możecie przeznaczyć na dowolne typy bukmacherskie z wysokimi kursami bukmacherskimi. Możecie bez problemów postawić selekcje bukmacherskie związane z piłką nożną, koszykówką, Formułą 1, czy MMA.

Czarny baner reklamowy Totolotka z kodem bonusowym na start
Kod bonusowy na Totolotek Zakłady Bukmacherskie

Dodatkowo warto zaznaczyć, że Totolotek Online, jako jeden z nielicznych legalnych operatorów zakładów sportowych z koncesją Ministerstwa Finansów, oferuje swoim klientom grę bez podatku, który odliczany jest od stawki każdego kuponu bukmacherskiego stawianego za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji mobilnej, czy też strony mobilnej www.

Dzięki zastosowaniu aktualnego kodu promocyjnego w Totolotku na maj 2021, można wygrywać zdecydowanie więcej pieniędzy, które następnie można w przyszłości przeznaczyć na przykład na 100% pewniaki, czyli surebety. Jak obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku legalnie w Totolotku? Wystarczy tylko założyć darmowe konto bukmacherskie na stronie internetowej totolotek lub przez aplikację mobilną z kodem promocyjnym do Totolotka: LEGALSPORT.

Kod do Betclic - aktywny na 2021

Najnowszy promocyjny kod Betclic na maj 2021 gwarantuje w promocji online u tego bukmachera internetowego nie tylko cashback 50 zł bez obrotu (z kodem LEGALSPORT) lub do 500 z z warunkami obrotowymi za kod LEGALSPORTPL (kiedyś bonus 1000 zł od depozytu 100%), ale również specjalne oferty mobilne, okazjonalne i na weekend - mogą to być freebety na 20 zł lub 30 zł. Obowiązujące promocje są zawsze aktualne i odświeżane na stronie internetowej Betclic - w dziale Bonusy i promocje. Kod promocyjny do Betclic to: LEGALSPORT, nie działają stare kombinacje jak Betklik Kod, podobnie błędna jest fraza Betclik MaxBonus czy bonus1000betklik. 

Kod promocji bonusowych w zakładach bukmacherskich Betclic
Kod promocyjny Betclic Zakłady Bukmacherskie

Betclic kod rejestracyjny na maj 2021 przygotował w nowej promocji VIP - jest obecnie legalnym zagranicznym bukmacherem w Polsce, z promocjami i pakietem powitalnym na poziomie bonusu z kodem w STS, Fortuna czy forBET. Kod Betclic można wykorzystać z urządzenia mobilnego na Androidzie i IOS, wpisując w formularz rejestracyjny korzystając z linka polecającego (ref link do kodu). Bonusy za kod Betclic w aplikacji mobilnej są szybsze do realizacji niż przez standardowy proces rejestracji z komputera pod systemem operacyjnym Windows.

Bonus za kod do STS

Bukmacher Star-Typ Sport, znany jako po prostu STS, posiada aktywny kod bonusowy LEGALSPORT, który umożliwia odbiór ulepszonego bonusu na start online. Z promocji powitalnej online mogą skorzystać nowi użytkownicy strony internetowej sts oraz aplikacji mobilnej. Obecnie hasło promocyjne LEGALSPORT do STS, które należy wpisać na internetowym formularzu rejestracyjnym w specjalnym polu "Kod promocyjny", gwarantuje aż cztery bonusy na start: podwojenie pierwszego depozytu do aż 1200 zł, specjalny bonus 20 zł na BetGames, cashback 34 zł oraz freebet 25 zł - można go wykorzystać dowolnie: bez problemów stworzycie na przykład jeden zakład akumulowany, składający się z sześciu zdarzeń/meczów lub dwa kupony bukmacherskie AKO po 12,50 zł. Możecie wybrać dowolną kombinacje kuponów sportowych. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby koniec końców zmieścić się w kwocie 25 złotych.

Granatowa infografika z żółtym przyciskiem Odbieram kod bonusowy w STS
Bonusowy kod na STS Zakłady Bukmacherskie - wyższy bonus na start


Warto w tym miejscu również zaznaczyć, że internetowy bonus powitalny na start z kodem promocyjnym STS: LEGALSPORT został opatrzony mega korzystnymi warunkami i zasadami regulaminowymi.

Jak wypłacić pieniądze z bonusu powitalnego STS za kod promocyjny? U bukmachera STS jest to banalnie proste. Wystarczy, że wykonacie trzy obroty kwotą bonusu bukmacherskiego i od razu będziecie mogli wypłacić kasę na indywidualne konto bankowe - wpłacacie 200 zł, musicie zagrać za 600 złotych.

Pamiętajcie jednak, że nie wszystkie zakłady sportowe zawarte przez stronę www lub aplikację mobilną w STS liczą się do obrotu bukmacherskiego. Aby kupon bukmacherski za bonus promocyjny z kodem mógł zostać w ostatecznym rozrachunku zaliczony do obrotu, to musi on zostać rozliczony, jako wygrany, i mieć łączny kurs wynoszący co najmniej 1.91. I to wystarczy do wypłaty bonusu STS.

Rejestracja w Betfan z kodem

Zakłady bukmacherskie na telefon i komputer wg najnowszych technologii to oferta BetFan. W pakiecie nie zabrakło bonusu na start ani gry bez podatku. Jedna i druga promocja wychodzi korzystniej za kod promocyjny Betfan (aktywna fraza promocyjna do serwisu Betfan na maj 2021 to LEGALSPORT). Po rejestracji z kodem na start można odebrać bonusy od trzech pierwszych depozytów (łącznie nawet 3000 zł) oraz zakłąd bez ryzyka 100 zł bez warunków obrotu (działa jak freebet).

ZAkłady bukmacherskie - kod promocyjny Betfan
Betfan kod promocyjny

Rejestracja Betfan z kodem promocyjnym generuje jeszcze możliwość gry bez podatku w ramach ciekawych opcji bukmacherskich na zakłady w Betfan, dla nowych i stałych typerów.

Totalbet kod promocyjny

Totalbet w swojej promocji bonusowej akceptuje kod promocyjny - w pakiecie bonusu VIP odbierasz 5000 zł od depozytu + zestaw freebetów, czyli darmowych zakładów z komputera lub komórki (mobilny) na 50 zł.

Kod promocji w Totalbecie - bonus na start dla nowych
Totalbet - kod do promocji

Dla nowych i regularnych typujących z Xiaomi, Iphone, Samsunga lub Huawei ten bezpieczny operator w promocji Kasomania, Sporty Wirtualne, Bezpieczny Zakład oraz Super Total Bonus przygotował więcej atrakcji - wszystkie promocje mobilne dostępne po zastosowaniu niezawodnego kodu promocyjnego Totalbet: LEGALSPORT. Aktualne nagrody w promocji Totalbet za kod bonusowy uruchomisz bez dodatkowego hasła lub PIN-u.

eWinner bonus powitalny z kodem

eWinner swój kod uruchomił w promocji Hat Trick, gdzie pod zastosowaniu kodu do rejestracji jest do zagarnięcia zakład bez ryzyka 155 zł ze zwrotem na konto główne a także 500 zł jakobonus 50% za drugi depozyt (okresowo aktywowany jest też powitalny freebet 25 zł od Marcina Gortata, będącego ambasadorem buka).

eWinner Zakłady Bukmacherskie - kod do powitalnego pakietu 655 zł
Najlepszy kod promocyjny do powitalnego pakietu korzyści w eWinner

Dzięki bonusom i inwencji bukmachera, możesz postawić Custom Bet - personalizowany zakład bukmacherski na ciekawe zdarzenia jak wybory prezydenckie czy odwołanie Marszałka Sejmu. Rynek zdarzeń na eWinner jest naprawdę spory. Kod promocyjny aktywujący nagrodę powitalną eWinner możesz zweryfikować online w sekcji z kodami. Inne profity w tym wyszukiwarka kursów oraz Radar eWinner zmonetyzujesz już bezpośrednio na stronie internetowej bukmachera, na zakładach under / over, 1X2 czy handicapowych.

Milenium kod promocyjny do bonusu

Specjalny kod promocyjny LEGALSPORT do Milenium Zakłady Bukmacherskie, legalnego i sprawdzonego polskiego operatora zakładów sportowych, to gwarancja odbioru ulepszonego bonusu powitalnego na start dla nowych klientów. Gdzie wpisać kod rabatowy, nazywany także kodem rejestracyjnym?

Internetowy kod promocyjny do Milenium należy wpisać lub wkleić za pomocą sprawdzonego systemu "kopiuj i wklej", po przejściu na stronę internetową Milenium, na formularzu rejestracyjnym online w polu "Kod promocyjny". Jak poprawnie zrealizujemy aktywację kodu rabatowego Milenium, to wówczas ten legalny bukmacher automatycznie przypisze Was do promocji powitalnej online, która składa się z 3 niezwykle korzystnych bukmacherskich elementów.

Kod bonusowy na Zakłady Bukmacherskie Milenium - powiększa bonus powitalny

Dzięki kodowi promocyjnemu Milenium VIP  można zyskać extra bonus 100% od wpłaty pierwszego depozytu do 760 zł, bonus specjalny o wartości 20 zł, a także zakład bez ryzyka przegranej własnych pieniędzy w wysokości 10 złotych. Wszystkie elementy bonusu startowego w Milenium można przeznaczyć na typy bukmacherskie znajdujące się w internetowej ofercie bukmacherskiej Milenium. Pamiętajcie, że im więcej kasy wpłacicie na konto legalnego bukmachera Milenium, tym więcej darmowej kasy na grę od buka otrzymacie.

Kiedy najlepiej się zarejestrować i odebrać kod promocyjny

Kod promocyjny w internetowych zakładach bukmacherskich jest ściśle związany z bonusem powitalnym. Legalni bukmacherzy online, starają się promować swoje pakiety nagród na start korzystając z medialnych wydarzeń jak gala FAME MMA, wybory prezydenckie czy Oscary. Innym wsparciem marketingowym bonusu powitalnego są ważne mecze jak Finał Ligi Mistrzów, mistrzostwa Europy czy mistrzostwa świata w koszykówce, Igrzyska Olimpijskie czy finał mistrzostw krajowych lub puchar kontynentalny.

Poniższa tabela przedstawia rozkład ilości bonusów z kodem promocyjnym w ujęciu rocznym:

   Promocje u bukmacherów online z kodem promocyjnym - zestawienie na rok 2021  
Miesiąc   Ilość bonusów          Gdzie zarejestrować konto i wykorzystać kod promocyjny  Wybór kodu

Styczeń 2021

22  Fortuna, STS, Betfan, Betclic, PZbuk Zobacz kod 

Luty 2021

25 Totolotek, LVBET, STS Zobacz kod 

Marzec 2021

27 Betclic, Forbet, Betfan  Zobacz kod 

Kwiecień 2021

26 PZbuk, Totalbet, eToto, Fortuna  Zobacz kod 

Maj 2021

24 Betfan, Milenium, PZBuk, Forbet  Zobacz kod 

Czerwiec 2021

28 Totolotek, Betclic, LVBET  Zobacz kod 

Lipiec 2021

20 LVBET, Forbet, STS, Betclic  Zobacz kod 

Sierpień 2021

20 Fortuna, Forbet, Totalbet, eToto  Zobacz kod 

Wrzesień 2021

26 PZbuk, Betclic, Betfan, Totolotek  Zobacz kod 

Październik 2021

30 STS, LVBET, Totolotek, Milenium  Zobacz kod 

Listopad 2021

28 PZbuk, eToto, STS, Betfan  Zobacz kod 

Grudzień 2021

24 Fortuna, LVBET, Totalbet  Zobacz kod 

 

Jak widać, ilość kodów promocyjnych atrakcyjnych dla nowych, startujących typerów jest różna, podobnie jak wysokość bonusu na start, ilość freebetów bez wymaganej wypłaty depozytu oraz bonusy typu cashback na ubezpieczony zakład bez ryzyka (przykładowo 120 zł bonus bez ryzyka na eFortuna).

Na jakie zdarzenia można wykorzystać bonusy powitalne

Regulaminy bukmacherskich promocji (dotyczy iFortuna, STS, PZBuk, Betclic, BEtfan oraz LVBET)zwykle określają minimalną ilość zdarzeń na kuponie czy minimalny kurs, nie ograniczają natomiast rodzaju zdarzenia.

Bonusy na start można więc wykorzystać na mecze Ligi Mistrzów (eliminacje, grupowe czy Finał Champions League), na galę Fame MMA LVBET, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, Turniej Czterech Skoczni jak i finał tenisowego Wimbledonu.

FAQ - pytania o kody i bonusy powitalne

Kody i premie z bonusami to ważna część oferty powitalnej dla nowych graczy. Najistotniejsze pytania o te korzyści zebraliśmy poniżej - mam nadzieję że będą pomocne przed wyborem bonusu i decyzją jak go obrócić przed wypłatą.

1. Czy kody do bonusów działają przez cały rok?

Tak, kody bonusowe do internetowych zakładów bukmacherskich działają przez cały rok. Bonus z kodem działa w sposób automatyczny, więc przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu i przez 24h można korzystać z nagród jakie są przypisane do kodu promocji w zakładach bukmacherskich.

2. Gdzie można pobrać aktywny kod bukmachera?

Aktywne kody są do skopiowania na serwisach eksperckich, do których należy Legalsport.pl. Porównanie działających kodów bukmacherskich znajdziesz w specjalnym dziale, gdzie zebrane zostały wszystkie kody do polskich licencjonowanych zakładów bukmacherskich. Przeczytaj warunki rejestracji i bonusu na start, wybierając ekskluzywny kod do promocji VIP.

3. W którym miejscu wpisać kod do bonusu?

U wszystkich legalnych bukmacherów internetowych proces aktywacji kodu wygląda tak samo. Uruchomienie kodu bonusowego do ponadstandardowych i pięciogwiazdkowych promocji na start wykonuje się poprzez wpisanie/wklejenie hasła promocyjnego w pole „Kod promocyjny” lub „Kod bonusowy”. Oba pola do aktywacji kodu znajdują się na formularzu rejestracyjnym, który wypełnia się podczas zakładania nowego profilu gracza.

4. Który kod promocyjny jest najlepszy?

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich w internecie popularny jest jeden, ten który działa w sposób najbardziej uniwersalny. Ten kod to praktyczne hasło  generujące premię dla nowych klientów: LEGALSPORT (lub w wersji z końcówką PL w Betclic: LEGALSPORTPL). Kod jest najlepszy bowiem nie trzeba się głowić na kombinacjami słów, a zapamiętać i wpisać przy rejestracji wystarczy tylko jedno słowo.
Nie trzeba dodawać, że bonusy za ten kod są w wersji MAX, zarówno w apce mobilnej jak i na standardowej stronie internetowej. 

5. Czy wszystkie zakłady bukmacherskie mają swój kod?

Każdy legalny polski bukmacher internetowy posiada w swojej ofercie pakiet nagród, które aktywuje kod. Hasło promocyjne do maksymalnych premii startowych za rejestrację przez internet akceptują legalne zakłady wzajemne. Najlepszy kod bonusowy na rynku to : LEGALSPORT. Ten aktywny kod działa u wszystkich operatorów online z licencją MF. Wyjątkiem jest Betclic Polska Zakłady Bukmacherskie, gdzie na stronie internetowej betclic.pl aktywuje się kod promocyjny, ale z końcowką PL. W tym wypadku prawidłowy kod do bukmachera, sponsora polskich siatkarzy to: LEGALSPORTPL.

Przeczytaj artykuły z kategorii "Bonusy powitalne"

Czy kod rejestracyjny i promocyjny to jest to samo?

Czy kod rejestracyjny i promocyjny to jest to samo?

Kody promocyjne w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością wśród graczy, którzy obstawiają zakłady sportowe. Nic w tym dziwnego – użycie takiego kodu powoduje,... przeczytaj
Korzyści stosowania kodu promocyjnego

Korzyści stosowania kodu promocyjnego

Zysk finansowy jest najbardziej pożądanym elementem w zakładach bukmacherskich. Użycie kodu bonusowego online przy rejestracji konta bukmacherskiego umożliwia realizację tego celu.... przeczytaj
Kod promocyjny w zakładach bukmacherskich

Kod promocyjny w zakładach bukmacherskich

Bonus – na takie hasło zareaguje każda osoba, która kiedykolwiek obstawiała zakłady sportowe przez internet. Rozbudowana oferta typów i dobre kursy bukmacherskie... przeczytaj

Komentarze i opinie (7)

Bonusy powitalne | maj 2021
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Grubcio23
skomentowano ponad miesiąc temu
Kod do total kasyno na darmowe spiny by się jeszcze przydał, w końcu tez jest legalne ;)
MłodyWojownik
skomentowano ponad miesiąc temu
To wszyscy legalni bukmacherzy? myślałem że jest ich więcej
Hunter
skomentowano ponad miesiąc temu
Kiedy Betclic wchodzi na rynek? Już nie mogę się doczekać. Pewnie już na starcie zgniotą rynek.
Adek23
skomentowano ponad miesiąc temu
na forum pisza ze betclic mial zaczac w styczniu, jak na razie cisza w tym temacie
BukManiak
skomentowano ponad miesiąc temu
Nie wiedziałem, że aż tyle darmowej kasy można zebrać od bukmacherów :D Teraz to można sobie grać xD
xBuk90
skomentowano ponad miesiąc temu
Wykorzystałem już wszystkie :/ Przydałaby się nowa partia darmowej kasy :D
theNINE
skomentowano ponad miesiąc temu
Czy jak bukmacher wprowadzi nowy bonus, to można sobie odebrać bonus jeszcze raz? Na zdrowy rozsądek to tak, ale wolę się upewnić..........
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.