piątek, 22 października 2021
Najnowsze: Darmowy kod do PPV na Punchdown 5

forBET bonus na start - jak odebrać MAX premię ?

W forBET Zakłady Bukmacherskie do odbioru 2120 zł bonus. Premia na start z kodem promocyjnym | Aktualizacja październik 2021

Powitalny bonus 2120 zł +freebet 20 zł Premia dla nowych klientów - wpisz kod LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. forBET bonusy na start
 2. Bonus powitalny iForbet online: 3 kroki jak odebrać
 3. Warunki bonusu forBET
 4. Warunki bonusu forBET bez ryzyka
 5. Czy warto odebrać forBET bonus na październik 2021
 6. Opinie o bonusie powitalnym forBET
 7. FAQ - najczęstsze pytania o forBET bonus z kodem promocyjnym
 8. Warto wiedzieć o bonusie na start forBET Online
Bonus Forbet na start z kodem promocyjnym VIP - infografika
Jak odebrać bonus powitalny forBET z kodem promo

Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się oferta powitalna forBET dla nowych graczy - zobacz, jakie korzyści możesz zyskać, zakładając nowe konto internetowe u buka forBET i odbierając bonus powitalny na start z kodem promo VIP!

REJESTRACJA W FORBET - AKTYWACJA
Kliknij i aktywuj promocję powitalną na zakłady sportowe

forBET Zakłady Bukmacherskie (nr legalnej licencji Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016), licencjonowany bukmacher i sponsor drużyny piłkarskiej Śląska Wrocław posiada wszechstronną ofertę zakładów sportowych online. Kibice mogą stawiać zakłady bukmacherskie w aplikacji mobilnej forBET i z komputera, nie tylko na najciekawsze mecze np. piłkarskiej Ligi Mistrzów czy Ligi Narodów, ale także na mniej popularne zdarzenia sportowe, ale z wyższymi kursami i większymi szansami na wygrany kupon - piłkarskie ligi izraelskie czy ligi rosyjskie.

Bardzo pomocne w tym zakresie mogą być forBET-u bonusy powitalne i specjalne, ekskluzywne promocje, jakie bukmacher przygotował dla zakładających nowe konto online na iForbet z kodem promocyjnym VIP (ten kod to LEGALSPORT).

forBET bonusy na start

Obecnie bukmacher forBET (gracze często używają nazwy bukmachera pisanej jako 4BET albo ifor-bet) stara się dotrzeć do klientów za pomocą czterech promocji bonusowych ze specjalnym, ekskluzywnym forBET kodem promocyjnym VIP:

 • pierwsza promocja forBET skierowana jest wyłącznie do nowych oraz początkujących graczy i obejmuje bonusy 2050 zł, aż za trzy wpłacone depozyty, powiększone o bonus dodatkowy 50 zł za kod promocyjny forBET (ten kod promocyjny bukmachera to LEGALSPORT).
 • druga promocja z kodem forBET obejmuje zakład bez ryzyka 50 zł  (bezpieczny kupon forBET) - zwrot za nietrafiony kupon solo lub AKO postawiony za pierwszy depozyt
 • trzecia promocja forBET z kodem do freebetu jest dla nowych rejestrujących konto użytkowników z depozytem minimum 50 zł - w każdym miesiącu freebet 10 zł przyznawany po rejestracji z użyciem kodu promocyjnego Forbet Zakłady Bukmacherskie
 • w ostatniej, czwartej promocji forBET - już po założeniu konta z kodem promocyjnym do forBET i regularnym typowaniu, na urodziny bukmacher przydzieli Tobie specjalny bonus bez depozytu 20 zł (freebet urodzinowy forBET)

Oferta dla tej drugiej grupy obejmuje promocje, jaką buk przygotował od poniedziałku do piątku oraz na sobotę i niedzielę. Więcej informacji na temat aktualnych promocji można w dziale - bonusy i promocje na październik 2021.

Kod promocyjny forBET
forBET kod promocyjny do bonusu

Z kolei „Mistrzowski start bonus 2110 złotych” (bonus powiększony o aż 110 zł z kodem promocyjnym forBET: LEGALSPORT) to oferta specjalna VIP forBET, która przysługuje nowym graczom w ramach MAXbonus forBET oraz tym, którzy posiadają już aktywne konto online u tego legalnego i w pełni wiarygodnego, polskiego bukmachera, ale nigdy nie dokonali pierwszej wpłaty depozytu.

Aby przystąpić do akcji promocyjnej forBET należy się zarejestrować na stronie internetowej iforbet, a trzy pierwsze wykonane na konto gracza depozyty online będą nagradzane bonusem startowym (pierwszy bonus 100% od wpłaty, drugi bonus 75% od wpłaty oraz trzeci bonus za depozyt 50%  – każdy maksymalny bonus powitalny od forBET Zakłady Bukmacherskie wynosi 1000, 500 zł i 500 zł zł). Za forBET kod promocyjny VIP otrzymasz dodatkowy bonus 50 zł od depozytu, zakład bez ryzyka forBET (internetowy bezpieczny kupon) na 50 zł oraz unikalne freebety bez depozytu 10 zł i 20 zł dla najlepszych klientów.

Bonus powitalny iForbet online: 3 kroki jak odebrać

Chcąc wziąć udział w promocji powitalnej, obejmującej bonus od depozytu 100% forBET, jaką dla graczy rozpoczynających swoją przygodę w bukmacherce przygotował forBET, legalny organizator zakładów m.in. piłkarskich i koszykarskich - postępuj według następujących wskazówek w poniższej instrukcji:

Krok 1) Kliknij w ten link aktywacyjny bonusu FORBET w celu uzyskania najwyższych internetowych bonusów powitalnych z kodem promocyjnym forBET (w aktualnej promocji na październik 2021 wpisujesz bonus kod: LEGALSPORT)

Krok 2) Po przejściu na stronę internetową forBET, legalnego bukmachera z licencją, załóż nowe konto na iForbet z kodem promocyjnym (szczegółowa instrukcja, jak zarejestrować konto forBET).

Krok 3) Dokonaj pierwszej wpłaty depozytu na kwotę nie mniejszą niż 50 zł na koncie forBET poprzez Przelewy24, PayU, przelewem z mBanku, ING lub innego, kartą kredytową Visa / debetową MasterCard na swoje indywidualne konto iForbet online (po trzech pierwszych depozytach bonus startowy forBET zostaje przyznany automatycznie wraz z bonusem dodatkowym od depozytu, bonusem forBET dla nowych bez ryzyka i freebetami bez konieczności wpłaty).

Chcąc odblokować bonus powitalny forBET do gry online dokonaj jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2.00 i dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie.

Jak wypłacić bonus na start forBET? Aby wypłacić bonus forBET dokonaj czterokrotnego obrotu, stawiając kupony sportowe zawierające minimum trzy zdarzenia, każde z kursem 1.30 lub wyższym. Pamiętaj o czasie obrotu, który wg warunków regulaminu internetowego forBET wynosi 30 dni od jego aktywacji. Po tych realizacji zasad, spełniasz warunki do szybkiej wypłaty bonusu forBET.

forBET - jak odebrać bonus za kod promocyjny
forBET bonus - jak odebrać

Wszystkich graczy, chcących odebrać powitalny forBET bonus z kodem promocyjnym, zachęcamy też do zapoznania się z warunkami regulaminu promocji iForbet, która dostępna jest na stronie internetowej bukmachera. Wówczas będziecie mieć pewność, że nic Was nie zaskoczy (nie będzie pytań: nie dostałem bonusu forBET, o co chodzi). Regulamin promocji forBET możecie znaleźć na stronie www bukmachera.

Warunki bonusu forBET

Podstawowym warunkiem odbioru extra pakietu powitalnego u legalnego TOP bukmachera internetowego forBET jst rejestracja konta typerskiego z kodem bonusowym (w formularzu rejestracji należy wpisać / wkleić najlepszy akceptowany przez forBET kod bonusowy, który brzmi "LEGALSPORT") oraz dokonanie pierwszego depozytu. To ważne, ponieważ bonus na start forBET online przyznawany jest właśnie od depozytu (premiowane są aż trzy pierwsze wpłaty).

Wpłaty do forBET dokonać można poprzez przelew bankowy lub za pomocą jednej z metod płatniczych (Przelewy24, DOTPAY, tPay, BLiK lub PayU) lub elektronicznych portmonetek (PaySafeCard lub SkyCash). Warto tutaj podkreślić, że minimalna kwota pierwszego depozytu klienta forBET musi wynosić 20 zł, a jeśli chcecie otrzymać dodatkowy freebet 10 zł, to należy wpłacić co najmniej 50 zł. Bonus forBET zostanie odblokowany w chwili, gdy dokonacie jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2.00 na dowolną liczbę kuponów równą deponowanej kwocie.

W celu wyjaśnienia wątpliwości wytłumaczymy to na przykładzie, jak działa bonus forBET. Jeśli gracz wpłaca 400 zł, to aby dokonać obrotu, należy postawić całą kwotę po kursie minimalnym lub kilka kuponów z mniejszymi stawkami (ich suma powinna wynieść 400 zł).

Infografika przedstawiająca jak odebrać bonus bukmacherski
Zakłady bukmacherskie forBET - kod promocyjny

W celu wypłacenia bonusu powitalnego forBET należy dokonać czterokrotnego obrotu (4x), zawierając kupony na minimum trzy zdarzenia – każde z minimalnym kursem 1.30. Czas na  obrót bonusu wynosi 30 dni od jego aktywacji (w tym czasie wszystkie wydarzenia znajdujące się na kuponach zaliczanych do obrotu muszą zostać zakończone i rozliczone).

Promocja forBET tyczy się trzech pierwszych wpłat i umożliwia uzyskanie łącznie aż 2110 PLN bonusu na start (forBET Olimpijski bonus dla nowych graczy) w tym dodatkowy bonus ponad standard 110 zł zł - ekstra 50 zł bonusu za użycie kodu promocyjnego, 50 zł zakładu bez ryzyka i freebet 30 zł składający się z 2 części: 10 zł na start po rejestracji (otrzymujemy go po zarejestrowaniu konta typerskiego oraz dokonaniu depozytu minimum 50 zł) i 20 zł freebet forBET na urodziny. Każdy kolejny forBET bonus zostanie przyznany automatycznie zaraz po dokonaniu depozytu i zostanie zablokowany do momentu jego wykorzystania.

Warunki bonusu forBET bez ryzyka

Zgodnie z regulaminem forBET do bonusu bez ryzyka, przedstawiamy warunki tej promocji dla graczy VIP:

 • zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na iforbet z kodem promocyjnym: LEGALSPORT
 • zwrot stawki przysługuje tylko za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
 • kupon online musi być zagrany ze środków z salda głównego
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 50 PLN
 • zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym 2.00
 • pierwszy depozyt na iForbet powinien być nie mniejszy niż 50 zł
 • aby otrzymać zwrot napisz na adres marketingu forBET i podaj swój login, w tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”

Fragment regulaminu bonusu powitalnego forBET Zakłady Bukmacherskie: 

3. Po każdym depozycie bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykonania obrotu depozytem.

4. Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)

5. Minimalna kwota depozytu to 20 PLN.

6. Do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe oraz zakłady z oferty Sportów Wirtualnych II

Czy warto odebrać forBET bonus na październik 2021

Oferta forBET należy do najwyższych na rynku legalnych bukmacherów online - w porównaniu z bonusem 1259 zł w STS (ponadstandardowy pakiet powitalny STS z kodem promocyjnym - bez kodu w STS otrzymamy na start 1200 zł w ramach bonusu 100% od depozytu oraz freebet 25 zł, a za kod zgarniemy dodatkowo cashback STS 34 zł) czy powitalną promocją bonusową 1520 zł w LV BET - wygląda bardzo atrakcyjnie. Na pewno jest to oferta warta rozważenia dla nowych i niedoświadczonych graczy, z uwagi na to, że zarówno aplikacja mobilna jak i strona internetowa bukmachera są bardzo intuicyjne i przyjazne użytkownikowi.    

Zakłady bukmacherskie forBET

Promocja forBET na październik 2021

Odbieram bonusy - przechodzę do forBET

Polecamy założyć konto u kilku bukmacherów i odebrać maksymalne bonusy z kodem promocyjnym VIP (to kod: LEGALSPORT), z uwagi na różnice kursowe i ofertowe. Podsumowując, najlepiej w danym momencie grać u tego bukmachera internetowego, który ma najwyższe kursy i najlepsze promocje.

Do kompletu z forBET rekomendujemy bonus Fortuna październik 2021 (ten legalny bukmacher internetowy oferuje typerom najlepsze kursy na wiele spotkań, a także atrakcyjny pakiet na start z kodem bonusowym: bonus 100% do 1000 zł, cashback 120 zł oraz freebet 20 zł, czyli łącznie 1140 zł na start) i bonus w eToto - 200% (wpłacasz 50 zł - dostajesz dodatkowo 100 zł - potrojona pierwsza wpłata; oprócz tego bonusu eToto ma też da nowych graczy bonus 100% od drugiego depozytu do maksymalnej kwoty 900 zł oraz dwa freebety mobilne po 20 zł, a więc łazcna kwota bonusu na start to 1040 zł) oraz najnowszy, rewelacyjny pakiet powitalny - cashback za 500 zł, czyli bonus Betclic Polska. Bardzo dobrze oceniany przez typerów jest również bonus powitalny STS z kodem promo VIP, o którym wspominaliśmy wyżej - jeśli jesteście nim zainteresowani, w sekcji STS dostępna jest rekomendacja i szczegółowa instrukcja Jak odebrać bonus.

Warto dodać, że wszyscy wymienieni bukmacherzy są ujęci w zestawieniu TOP10 bukmacherów w Polsce. Dobrze jest poczytać o warunkach odbioru i wypłat bonusów, zrobić selekcję promocji bukmacherskich oraz wybrać najlepszy pakiet z prestiżowymi nagrodami finansowymi (PromoCode 2021).

Opinie o bonusie powitalnym forBET

Pakiet powitalny forBET z kodem promocyjnym VIP to jeden z najwyższych, ale też najlepiej ocenianych przez typerów bonusów na start na polskim rynku bukmacherskim. W zdecydowanej większości opinie graczy o bonusie powitalnym forBET z kodem bonusowym są bardzo pozytywne: typerzy podkreślają że ten legalny polski TOP bukmacher internetowy premiuje nie tylko pierwszy depozyt, ale aż trzy pierwsze wpłaty, co należy do rzadkości. Bardzo pozytywnie wypowiadają się również gracze na temat warunków obrotu bonusem, które uważają za proste do zrealizowania.

Bardzo dobre recenzje zbiera też akceptowany przez forBET kod promocyjny LEGALSPORT, który pozwala podnieść bonus na start w forBET Zakłady Bukmacherskie aż o 110 zł. Gracze podkreślają na forach bukmacherskich, że dodatkowo za kod rejestracyjny forBET VIP można otrzymać aż trzy różne bonusy: zakład bez ryzyka (tzw, forBET cashback) 50 zł, extra bonus za użycie kodu 50 zł oraz freebet 10 zł. To bardzo wzbogaca powitalny pakiet forBETu dla nowych graczy - uważają oni, że dzięki użyciu kodu bonusowego staje się on znacznie bardziej atrakcyjny i różnorodny, dzięki czemu pozwala wykorzystać różne typy promocji.

FAQ - najczęstsze pytania o forBET bonus z kodem promocyjnym

Bonus powitalny forBET online z kodem promo VIP cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród typerów. Z tego względu na forach internetowych często pojawiają się pytania graczy o forBET bonus na start. Sprawdziliśmy, o co typerzy pytają najczęściej.

1. Chcę ForBET bonus na start - jakie są zasady ?

Legalny bukmacher forBET przygotował dla swoich nowych klientów bardzo proste zasady odbioru bonusu powitalnego. Aby otrzymać od buka darmową kasę na grę, trzeba tylko założyć konto bukmacherskie online z kodem promocyjnym forBET oraz wpłacić swój pierwszy depozyt nie mniejszy niż 100 PLN.

Wówczas otrzymamy nie tylko bonus 100% od pierwszej wpłaty, ale również trzy extra bonusy za kod promocyjny: cashback forBET 50 zł, bonus za kod 50 zł oraz dodatkowy freebet 10 zł, co łącznie zapewni nam aż 110 zł dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie w forBET online.

2. Gdzie znajdę regulamin z warunkami do bonusu w forBET?

Szczegółowy regulamin bonusu na start forBET można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej tego organizatora zakładów bukmacherskich - iForbet. Bezpośredni link do strony internetowej iforBET.pl z regulaminem bonusu od depozytu na start znajdziecie w sekcji z bonusami bukmacherskimi.

3. 50 PLN dodatkowy bonus za kod forBET - co to jest?

Wszyscy nowi gracze, którzy zarejestrują się z użyciem kodu promocyjnego forBET: LEGALSPORT (wystarczy wpisać hasło w pole "kod promocyjny" podczas rejestracji nowego konta, ważne aby to nie było tzw multikonto), zyskają dodatkowo 50 PLN do swojej pierwszej wpłaty - minimalny depozyt uprawniający do odbioru tego dodatkowego extra bonusu to 100 PLN. Wówczas przy przelewie i wpłacie nowego depozytu na przykład 500 złotych dostaniecie do wykorzystania na zakłady bukmacherskie aż 550 PLN i to na dobrych warunkach obrotowych, więc warto się tym bonusem bukmacherskim forBET zainteresować w pierwszej kolejności.

Plus do tego dostaniecie oczywiście podwojenie pierwszej wpłaty 100%, czyli w sumie będziecie mieć na start 1050 PLN na grę i perspektywę kolejnych dwóch depozytów z bonusem od wpłaty - odpowiednio 75% i 50%. Kwoty robią wrażenie - taki bonus na start to MEGA forBET promocja z darmową kasą na grę + freebety / bonusy bez depozytu, które buk także organizuje.

4. Bonus powitalny forBET a bonus na start - czy to jest to samo?

Tak, oba sformułowania do bonusów z kodem forBET znaczą dokładnie to samo. Zarówno bonus powitalny forBET, jak i bonus na start oznaczają promocję dostępną tylko i wyłącznie dla nowych, niezarejestrowanych jeszcze na stronie iforbet obstawiających. Pamiętajcie, że z takiego promocyjnego bonusu możecie skorzystać tylko raz.

Zachęcamy do analizy warunków wpłaty, obrotu i wypłaty forBET - w porównaniu z innymi bukmacherami, jak Fortuna (w Fortuna bonus powitalny z kodem promocyjnym VIP wynosi 1140 zł) czy STS (z kodem za rejestrację w SS można zyskać 1259 zł bonusu powitalnego), ten bonus warto wykorzystać w całości. Wasza pierwsza wpłata powinna być możliwie największa, gdyż bukmacher gwarantuje podwojenie pierwszego depozytu (maksymalne wykorzystanie bonusu od depozytu 100%).

5. Ile bonusów powitalnych oferuje forBET?

Legalny bukmacher forBET oferuje swoim graczom jeden bonus na start oraz mnóstwo cyklicznych i krótkoterminowych bonusów (freebety, zakłady specjalne, bez ryzyka), które w ostatecznym rozrachunku gwarantują wyższe wygrane. Warto jednak dodać, że bonus na start forBET online dla nowych graczy składa się aż z kilku różnych części - zwłaszcza jeśli w formularzu rejestracji wykorzystamy unikalny, akceptowany przez forBET kod promocyjny LEGALSPORT, podnoszący bonus na start do ponadstandardowego poziomu. Wówczas otrzymamy:

 • bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1000 zł
 • bonus 75% od drugiej wpłaty do 500 zł
 • bonus 50% od trzeciej wpłaty do 500 zł
 • extra bonus za kod 50 zł
 • zakład bez ryzyka 50 zł
 • freebet 10 zł

Łącznie możemy więc zgarnąć pakiet powitalny forBET z kodem bonusowym w wysokości 2100 zł - przyznacie, że obok takiej oferty naprawdę trudno przejść obojętnie!

6. Promocje forBET - jakie akcje specjalne organizuje bukmacher?

forBET Zakłady Bukmacherskie na bieżąco uzupełnia swoje specjalne akcje promocyjne, które gwarantują wyższe wygrane dla regularnych graczy: zalicza się do nich na przykład bonus "FORBET NOCĄ NA ŻYWO" lub cykliczne bonusy okazjonalne, związane z najważniejszymi wydarzeniami ze świata sportu (np. forBET bonus na Ligę Mistrzów, promocja na NB czy akcja bonusowa na skoki narciarskie). Dlatego też jesteśmy w stu procentach przekonani, że każdy zawsze znajdzie coś dla siebie.

7. Szybka ocena bonusu forBET

Wysokość bonusu na start od forBET z kodem promocyjnym z oferty VIP, podobnie jak i jego warunki obrotu, należy ocenić pozytywnie. Pakiet powitalny forBET dla nowych graczy jest całkowicie legalny i wyższy niż u wielu innych licencjonowanych  polskich bukmacherów, ujętych w rankingu specjalnych kodów bonusowo-promocyjnych. Między innymi dlatego, że mogą z niego skorzystać zarówno doświadczeni, jak i początkujący typujący. Poza tym, w tym momencie na naszym polskim rynku nie jest łatwo znaleźć wyższą promocję powitalną niż forBET 2110 PLN.

Porównaj ofertę forBET Zakłady Bukmacherskie Online w rankingu z innymi bonusami na start i wybierz najlepszą dla siebie opcję.

8. Czy za bonus forBET można grać w zakładach LIVE?

Jak najbardziej tak. Za otrzymane środki bonusowe można zawierać na stronie internetowej forBET zakłady LIVE (na żywo). Co więcej, za te pieniądze można postawić mega kupon bukmacherski, który zapewni Wam okazałą potencją wygraną. Warto zaznaczyć, że oferta LIVE bukmachera forBET należy do topowych na rynku polskich buków internetowych. 

9. Jak szybko wypłacić bonus forbet?

Pierwsze zlecenie wypłaty bonusu można wykonać po dokonaniu obrotu, który jest zapisany w regulaminie promocji forbetowych. Wówczas przechodzimy do sekcji "wypłaty" - dotyczy wygranych i bonusów, a następnie wpisujemy kwotę, jaką chcemy przelać na swoje konto bankowe. Potem już tylko akceptujemy całą transakcję i czekamy na gotówkę na swoim rachunku w PKO, Aliorze czy Millennium.

10. ForBET a bonus bez depozytu

W tym momencie forBET oferuje 20 zł na zakład bez depozytu (freebet 20 PLN) w Promocji Urodzinowej. Ponadto można zgarnąć 10 zł bez depozytu za darmową rejestrację nowego konta. Dodatkowo warto dodać, że ten legalny buk internetowy regularnie wprowadza do swojej oferty tygodniowe i weekendowe akcje promocyjne, w których rozdawane są freebety bez depozytu. Jak tylko pojawi się taki kolejny bonus bez depozytu w ofercie forBET, to od razu Was o tym poinformujemy w dziale Promocje bukmacherskie, dlatego też zachęcamy Was do regularnego odwiedzania strony LegalSport.pl.

11. O co chodzi z bonusem 2000 forBET?

Legalny TOP bukmacher internetowy forBET podniósł standardowy bonus 1200 zł (z kodem promocyjnym forBET: LEGALSPORT było 1250 zł a potem 1300 zł) na 2000 zł. Promocja wprowadzona błyskawicznie, za co gratulujemy forBET. Odpowiadamy że bonus forBET 2000 zł to jest ten sam bonus co 1250 zł tylko podwyższony: w promocji z kodem VIP aktualny forBET bonus to 2110 zł (zawiera zakład bez ryzyka 50 zł i bonus gratisowy 50 zł).

Warto wiedzieć o bonusie na start forBET Online

 • Legalny bukmacher internetowy forBET przygotował dla nowych graczy ekskluzywny pakiet bonusów powitalnych od trzech pierwszych depozytów - łącznie do zdobycia jest aż 2000 zł
 • Wykorzystując podczas rejestracji w forBET kod promocyjny LEGALSPORT można zyskać dodatkowo 110 extra bonusów - zakład bez ryzyka 50 zł, bonus za kod 50 zł i freebet 10 zł, co w sumie daje 2100 zł na start w forBET Online
 • Bonus powitalny forBET Zakłady Bukmacherski jest wysoko oceniany przez typerów, którzy uważają że plasuje się on w czołówce internetowych bonusów na start

Inni czytali również

Komentarze i opinie (4)

forBET bonus na start - jak odebrać MAX premię ?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Michal W.
skomentowano ponad miesiąc temu
Ten bonus na 20 zł to mogę dostać zaraz po rejestracji?
forbet bonus
skomentowano ponad miesiąc temu
Niestety nie jest to możliwe. Musisz pamiętać, że aby dostać frebet 20 zł od forbet, to musisz najpierw w sumie zagrać za 100 zł - dzień przed urodzinami forBET sprawdzi Twoje konto :) Mimo wszystko się opłaca, mają jeszcze inne ciekawe promocje
AG
skomentowano ponad miesiąc temu
Jak to jest ? "Zawierając kupony na minimum trzy zdarzenia – każde z minimalnym kursem 1,30" - czyli np. 4 zdarzenie może być już po kursie 1,10 ?? i mimo to zostanie zaliczony taki kupon na czas wykonanego obrotu na poczet bonusu?
Patryk
skomentowano ponad miesiąc temu
AG - wszystkie mecze z 1.30. Trzy zdarzenia to tylko minimum obrane przez buka :) Jak walniesz 100 meczów, to każdy musi mieć kurs 1.30 - jak wszędzie niestety :/
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.