wtorek, 29 listopada 2022
Najnowsze: 200 PLN w STS na Polska - Argentyna (30.11)

forBET Zakłady Bukmacherskie - rejestracja

forBET - legalny, bezpieczny bukmacher z licencją MF. Wysoki bonus powitalny z kodem promocyjnym - promocja na listopad 2022.

Odbierz kod promocyjny forBET
Oferta na bonus forBET VIP ważna do 30 listopada 2022
Spis treści
Rozwiń
 1. Czy bukmacher forBET jest legalny?
 2. Strona internetowa bukmachera forBET
 3. forBET – aplikacja mobilna
 4. Jak założyć konto gracza w forBET
  1. Rejestracja forBET krok po kroku
 5. Oferta zakładów u bukmachera forBET
 6. Bonusy i promocje w forBET
  1. Promocje dla stałych graczy
 7. forBET – metody płatności
 8. forBET jak sprawdzić kupon
 9. Czy warto stawiać zakłady wzajemne w forBET
 10. forBET – jak wypłacić wygraną
 11. forBET Zakłady Bukmacherskie
 12. Punkty stacjonarne bukmachera forBET
 13. FAQ - bukmacher forBET w pytaniach i odpowiedziach
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • 2080 zł za depozyt 100% więcej
 • 1200 zł bonus bez ryzyka
 • 30 zł darmowy zakład
 • 30 dni gry bez podatku

3310 zł

forBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT

Specjalnie dla Was zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące legalnego, sprawdzonego i wiarygodnego bukmachera forBET. Chcecie wiedzieć, jakie są extra bonusy i super promocje forBET lub czy bukmacher działa legalnie i jak odebrać ekskluzywny kod bonusowy forBET? Zapraszamy do lektury!

Czy bukmacher forBET jest legalny?

Bukmacher forBET, który działa w Polsce od 2016 roku, prowadzi swoją działalność na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w pełni legalnie. Posiada on bowiem koncesję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.10.2016 na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową, która przyznana została 4 maja 2016 roku.

Z kolei od kwietnia 2018 bukmacher posiada również zezwolenie na prowadzenie działalności w punktach stacjonarnych. Bukmacher forBET stale rozwija sieć lokali naziemnych, których posiada na terenie całego kraju kilkadziesiąt, m.in. w Krośnie, Warszawie oraz Wrocławiu. Pełna lista punktów dostępna jest na stronie buka w zakładce „Punkty”.

forBET jest legalnym polskim bukmacherem z licecją MF

W związku z faktem, że bukmacher forBET jest licencjonowanym bukmacherem online, udostępnia on na swojej stronie www zatwierdzony przez MF regulamin odpowiedzialnej gry, w którym znaleźć można m.in. informacje na temat mechanizmów umożliwiającym uczestnikom gry kontrolę swojej aktywności.

Co więcej, główny sponsor Śląska Wrocław wprowadził także forBET limity bukmacherskie, wynikające ze wspomnianego regulaminu. Dzięki temu narzędziu typer  online zyskuje możliwość ustawienia maksymalnej stawki za jeden zakład sportowy, limitu stawek dziennych i miesięcznych oraz czasu spędzonego na grze w ciągu jednego dnia lub miesiąca.

Fragment regulaminu odpowiedzialnej gry w forBET Online

(...) 5. Osobom poniżej 18. roku życia zakazuje się:

 • wstępu na stronę internetową FORBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE - www.iforbet-pl, przeznaczoną do urządzania zakładów wzajemnych - bukmacherskich za pośrednictwem sieci internet,
 • rejestracji i zakładania na stronie internetowej FORBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE - www.iforbet-pl, eKonta służącego do udziału w zakładach wzajemnych - bukmacherskich
 • uczestnictwa w zakładach wzajemnych - bukmacherskich

Strona internetowa bukmachera forBET

Strona internetowa forBET dostępna jest pod adresem url www.iforbet.pl - to właśnie tam znaleźć można najnowsze informacje na temat tego operatora zakładów bukmacherskich i wszystkich jego usług, a także pełną i aktualną ofertę zakładów sportowych. Sam serwis jest wyjątkowo intuicyjny, czemu szczególnie sprzyja wyraźne wydzielenie m.in. takich zakładek jak zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, sporty wirtualne czy promocje.

W razie jakichkolwiek wątpliwości gracz skorzystać może także z mega pomocnej zakładki pomoc, gdzie dowie się wszystkiego, co najważniejsze na temat m.in. wpłat i wypłat oraz zawierania zakładów bukmacherskich. We wspomnianej zakładce "pomoc" nie zabrakło także informacji dotyczących np. poprawnego przejścia procesu rejestracyjnego, a tym samym założenia darmowego "forBET eKonto".

Aby odebrać wyjątkowo zyskowny i najnowszy bonus powitalny dla nowych klientów w wersji VIP, należy podczas rejestracji w forBET wpisać korzystny kod promocyjny forbet, jakim jest hasło LEGALSPORT. Jest ono darmowe i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Dlaczego warto stawiać zakłady online w forBET

Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że strona internetowa bukmachera forBET pozwala przede wszystkim na całodobowe obstawianie zakładów bukmacherskich, zarówno tych przedmeczowych, jak i długoterminowych, na najważniejsze wydarzenia sportowe na całym świecie. Mowa więc tutaj zarówno o takich dyscyplinach sportowych jak piłka nożna i tenis, jak i rugby czy badminton, które co prawda nie cieszą się aż tak dużą popularnością kibiców, ale są równie ciekawe i mogą zapewnić zysk z zakładów sportowych.

Bez wątpienia sporym udogodnieniem witryny jest iforBET live chat, który dostępny jest do dyspozycji graczy każdego dnia od godziny 8:00 do 24:00. Poza tymi godzinami z konsultantem skontaktować się można za pomocą formularza zgłoszeniowego. Odpowiedź na takie zapytanie otrzymacie prawdopodobnie w ciągu kilku godzin. Trudno się więc dziwić, że legalny bukmacher forBET zajmuje wysokie miejsca w rankingu TOP bukmacherów internetowych w Polsce, a opinie typerów na temat tego buka są bardzo pozytywne.

forBET – aplikacja mobilna

Legalny i w 100% bezpieczny bukmacher forBET Zakłady Bukmacherskie regularnie wdraża nowe udogodnienia dla swoich graczy, wśród których wymienić należy aplikację mobilną. Korzystać z niej można 24 godziny i 7 dni w tygodniu. Co więcej, aplikacja bukmacherska forBET jest dostępna zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS.

Główną zaletą aplikacji mobilnej od forBET Polska jest przede wszystkim jej prostota, która sprawia, że żaden użytkownik nie powinien mieć najmniejszych problemów z jej obsługą. Jej mocną stroną jest bez wątpienia także tzw. forBET match tracker, który pozwala na wizualizację poszczególnych wydarzeń sportowych, a tym samym śledzenie ich akcja po akcji. Na aplikacji bukmacherskiej online forBET można również korzystać z funkcjonalnej i wyjątkowo zyskownej wyszukiwarki typów, która umożliwia szybkie dotarcie do wybranych zakładów sportowych według frazy oraz daty.

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera forBET online

Uwadze graczy z pewnością nie ujdzie także zakładka z zakładami na żywo, których obstawianie zawsze wiąże się z dodatkowymi emocjami i szybkim zyskiem online. Co istotne, zaraz po obstawieniu kuponu sportowego można go obejrzeć i sprawdzić, które wydarzenia okazały trafione lub nietrafione. Na koniec warto wspomnieć, że z poziomu internetowej aplikacji forBET możliwe jest nie tylko doładowanie stanu swojego konta (m.in. za pomocą PayU, tPay, SkyCash), ale również zlecenie szybkiej wypłaty środków na indywidualny rachunek bankowy.

Warto wspomnieć, że forBET aplikacja mobilna na iOS dostępna jest do pobrania w sklepie App Store, natomiast gracze, chcący korzystać z niej na systemie operacyjnym Android, mogą pobrać plik instalacyjny bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Nie można jej pobrać ze sklepu Google, albowiem aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google Play. I tutaj warto wspomnieć, że na Google Play nie znajdziecie żadnej aplikacji bukmacherskiej. Jest to spowodowane ograniczeniami Google'a.

Jak założyć konto gracza w forBET

Rejestracja konta typerskiego w forBET jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie kilka minut. Można ją przeprowadzić zarówno z poziomu strony www bukmachera, jak i intuicyjnej apki bukmacherskiej na urządzenia mobilne. Formularz rejestracyjny jest przejrzysty i wymaga podania tylko podstawowych danych. Poniżej przedstawiamy Wam krótką instrukcję, jaksię zarejestrować w forBET krok po kroku.

Rejestracja forBET krok po kroku

By rozpocząć proces zakładania darmowego konta do obstawiania zakładów bukmacherskich w forBET, wystarczy kliknąć w ten link aktywacyjny do forBET. Wówczas zostaniecie przeniesieni do prostego formularza rejestracyjnego, składającego się z trzech kroków.

zakładam konto gracza
Odbieram maksymalny bonus na start z kodem LEGALSPORT
forBET - krok pierwszy formularza rejestracyjnego
 • Krok 1 - W tym kroku musimy podać swoje dane do logowania, a więc login, email i hasło. WAŻNE! W tym kroku należy również potwierdzić, że chcemy odebrać bonus powitalny od forBET, co bukmacher zresztą sam nam podpowiada - w tym celu zaznaczone jest na zielono pole "Chcę skorzystać z bonusu powitalnego".

Poniżej znajduje się pole, w które należy wpisać / wkleić nasz najlepszy kod bonusowy, czyli LEGALSPORT (działa też u innych legalnych buków online, np. w Fortunie, STS czy Superbet). Jeśli przejdziecie do rejestracji z naszego linka polecającego, to nie musicie już pamiętać o kodzie, ponieważ będzie on automatycznie zaszyty w formularzu rejestracyjnym. Kod ma duże znaczenie, ponieważ tylko z nim otrzymacie maksymalny wariant bonusu powitalnego forBET, który wynosi nawet 3310 zł. Gdy już uzupełniliście wszystkie wymagane pola, wystarczy kliknąć zielony button Dalej.

 • Krok 2 - Po kliknięciu zielonego buttona zostaniemy przekierowani do drugiego kroku formularza rejestracyjnego, gdzie musimy podać:
 • Imię i nazwisko
 • Numer telefonu
 • Obywatelstwo (domyślnie wybrane polskie)
 • Numer PESEL
 • Numer konta bankowego
 • Datę urodzn
 • Dane adresowe
 • Numer i serię dokumentu tożsamości

Dodatkowo w tym kroku formularza rejestracyjnego musimy załączyć zdjęcia lub skany naszego dokumentu tożsamości. Ważne by były one w dobrej jakości, tak by bukmacher miał możliwość zweryfikowania danych, które podaliśmy w formularzu.

Formularz rejestracyjny forBET - krok2

Po uzupełnieniu wszystkich danych pozostaje nam już tylko naciśnięcie zielonego buttona "Dalej", by przejść do trzeciego, ostatniego kroku formularza rejestracyjnego.

 • Krok 3 - Ten krok zawiera zgody i oświadczenia, które musimy zatwierdzić, by móc aktywować bezpłatne konto gracza w forBET online. Musimy potwierdzić naszą pełnoletniość oraz fakt, że środki przeznaczane na typowanie zakładów bukmacherskich forBET pochodzą z legalnego źródła. Inne oświadczenia to m.in. potwierdzenie, że nie zajmujemy wysokiego stanowiska politycznego, oświadczenie potwierdzające naszą znajomość regulaminu i polityki prywatności bukmachera czy zgoda na otrzymanie informacji o bonusach i promocjach.

Po założeniu profilu musimy już tylko poczekać na jego weryfikację przez bukmachera, co trwa zazwyczaj kilka minut. Następnie na nasz adres email otrzymamy link aktywacyjny, który jest potwierdzeniem naszego konta typerskiego w forBET.

Oferta zakładów u bukmachera forBET

Bukmacher forBET pochwalić się może wyjątkowo bogatą ofertą internetowych zakładów bukmacherskich. Dla swoich graczy forBET Zakłady Bukmacherskie przygotował typy sportowe na kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportowych. Wśród nich, z oczywistych względów, królują wydarzenia z piłki nożnej, z których stworzyć można naprawdę ciekawy kupon bukmacherski.

Znaleźć się na nim mogą zarówno zakłady na piłkarskie rozgrywki europejskie forBET, takie jak Premier League czy Bundesligę, jak i te bardziej egzotyczne, do których zaliczyć z pewnością można np. Liga Nacional de Futbol de Guatemala czy Championnat National de Premiere Division (liga algierska). W ofercie sportowej forBET znajdziemy również internetowe zakłady na piłkę ręczną, koszykówkę (m.in. amerykańską ligę NBA), hokej na lodzie czy boks i MMA. Z kolei spośród bardziej niszowych dyscyplin sportowych warszawski operator bukmacherski forBET proponuje zakłady m.in. na curling, piłkę wodną, a nawet szachy.

Na uwagę zasługują oferowane przez bukmachera forBET zakłady na e-sporty: operator umożliwia bowiem typowanie najważniejszych wydarzeń z zakresu aż siedmiu gier e-sportowych, wśród których, oprócz rozgrywek w League of Legends, Dota 2, Counter Strike (obstawiać można m.in. zwycięzcę turnieju Supernova Malta czy United Masters League) czy Overwatch znajdziemy też propozycje dotyczące rozgrywek w Rainbow Six, Rocket League i StarCraft Broodwar (m.in. zakłady na zwycięzcę Korea StarCraft League).

Zakłady bukmacherskie forBET

Chcesz obstawiać nie tylko piłkę nożną czy koszykówkę, ale też sporty motorowe czy futsal?
W ofercie forBET online znajdziesz zakłady na ponad 30 dyscyplin sportowych!

Zakładam nowe forBET konto za darmo

Z lewej strony witryny buk forBET Zakłady Bukmacherskie udostępnił graczom tzw. filtr czasu, który w prosty i szybki sposób pozwala wyszukać na stronie forBET np. typy na dziś i jutro. Bez wątpienia mocną stroną głównego sponsora Śląska Wrocław są także zakłady specjalne, dzięki którym obstawiać można m.in. rozstrzygnięcia w najważniejszych piłkarskich nagrodach indywidualnych.

Tym samym swoją intuicję można sprawdzić typując np. zwycięzcę Złotej Piłki. Z oferty forBET zadowoleni będą również miłośnicy zakładów na żywo oraz zakładów na sporty wirtualne, czyli zdarzeń komputerowo generowanych. Na koniec warto dodać, że ten warszawski operator zyskuje sporo w oczach graczy także z powodu kursów bukmacherskich, które stoją na całkiem wysokim poziomie. Całościowo więc oferta bukmacherska forBET prezentuje się naprawdę okazale, dzięki czemu coś dla siebie znajdą nawet najbardziej wybredni typerzy.

Bonusy i promocje w forBET

Bukmacher forBET, oprócz wyjątkowo bogatej oferty dotyczącej zakładów wzajemnych, przygotował dla swoich graczy wiele akcji promocyjnych. Co ważne, organizowane przez forBET bonusy i promocje adresowane są one zarówno do stałych graczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem bukmacherskim.

Pakiet dla nowych graczy z kodem

Nowych graczy bukmacher forBET Polska przyciąga przede wszystkim mega bonusem powitalnym, który pozwala na zyskanie nawet 3310 zł (maksymalny bonus z kodem rejestracyjnym LEGALSPORT). Zasady tej internetowej promocji bukmacherskiej online forBET są bardzo proste. W pierwszej kolejności, aby móc cieszyć się ze wspomnianych extra vipowskich środków na saldzie bonusowym i depozytowym, należy założyć darmowe konto klienta i dokonać depozytu, na przykład za pomocą karty kredytowej/debetowej VISA lub MasterCard.

Pierwsza wpłata nagrodzona zostanie premią 100%, więc im więcej wpłacimy, tym większy otrzymamy bonus (maksymalnie do 2080 zł + dodatkowe 80 PLN za użycie kodu. Następnie otrzymamy MaxiZysk od drugiego depozytu do kwoty 200 zł, będzie też dla nas aktywna gra bez podatku na start +14% aktywna przez 30 dni po aktywacji profilu.

Pakiet powitalny forBET dla nowych graczy z kodem

Do tego są jeszcze specjalne premie finansowe za użycie kodu - bonus od depozytu 30 zł i cashback 1200 złJeśli jesteś zainteresowany to mega zyskowną ofertą, tu znajdziesz dokładną instrukcję ==> Jak odebrać bonus forBET na start krok po kroku).

Promocje dla stałych graczy

Jak już wspomnieliśmy, warszawski bukmacher forBET nie zapomina także o bardziej doświadczonych typerach, którzy skorzystać mogą z wielu okazałych promocji. Systematycznie w ofercie bonusowej forBET Online pojawia się promocja bukmacherska na grę bez podatku czy znany nam już z pakietu powitalnego mnożnik wygranej MaxiZysk.

Regularnie wznawiana jest także lubiana przez typerów akcja promocyjna „forBET Nocą”, czyli promocja pozwalająca na zdobycie m.in. bonusu w kwocie 25 złotych lub zwrotu stawki w wysokości 49 złotych za zawieranie zakładów wzajemnych na takie sporty amerykańskie, jak NBA, NHL, NFL, MLB i MLS. Nie mniej interesująco przedstawia się akcja „Kto rano wstaje temu forBET daje!”, która jak sama nazwa wskazuje nagradza fanów porannego zawierania zakładów. I tak każda osoba, która zagra kupon na minimum trzy zdarzenia w godzinach 6:00-10:00 i wygrywa, otrzyma bonus w postaci zwiększenie wygranej o aż 14%.

Oprócz tego legalny bukmacher forBET systematycznie przygotowuje dla typerów bonusy okazjonalne, najczęściej związane z najważniejszymi wydarzeniami ze świata sportu. Sprawdziliśmy dla Was, z jakimi dyscyplinami związane są bonusy forBET w poszczególnych miesiącach - te informacje zebraliśmy w poniższej tabeli.

Bonusy forBET online na poszczególne miesiące - 2022 rok
Miesiąc obowiązywania promocji Kod do promocji Na jakie sporty obowiązuje bonus forBET
styczeń 2022 r. LEGALSPORT extra kasa na sporty zimowe
luty 2022 r. LEGALSPORT freebet na hokej na lodzie
marzec  2022 r. LEGALSPORT bonusy na mecze siatkówki
kwiecień 2022 r. LEGALSPORT dodatkowa kasa na koszykówkę
maj 2022 r. LEGALSPORT dodatkowy bonus na Ligę Mistrzów
czerwiec 2022 r. LEGALSPORT freebet na piłkarską Ligę Europy
lipiec 2022 r. LEGALSPORT bonusy na MMA i boks
sierpień 2022 r. LEGALSPORT promocja na e-sport
wrzesień 2022 r. LEGALSPORT bonus na sporty wirtualne
październik 2022 r. LEGALSPORT bonus 100% na koszykarską lige NBA
listopad 2022 r. LEGALSPORT promocja bukmacherska na ligę NHL
grudzień 2022 r. LEGALSPORT cashback na skoki narciarskie

Pamiętajcie, że w forBET promocje tymczasowe są ruchome, tak więc aktualną listę bonusów dla stałych graczy powinniście śledzić po rejestracji z kodem LEGALSPORT na stronie internetowej bukmachera forBET.

Warto dodać, że również inni legalni bukmacherzy internetowi w Polsce oferują typerom atrakcyjne bonusy na start oraz promocje bukmacherskie. Jeśli więc ekskluzywny pakiet powitalny forBET online z kodem promocyjnym VIP to dla nas za mało, bez problemu możemy założyć konta typerskie również u innych legalnych buków online. Bardzo atrakcyjną ofertę ma dla polskich graczy m.in. legalny bukmacher Betclic Polska, gdzie na start można zgarnąć cashback ze zwrotem na konto bonusowe 200 zł - jeśli nasz pierwszy kupon bukmacherski w Betclic online okaże się nietrafiony, buk zwróci nam stawkę.

Świetnie prezentuje się też pakiet powitalny który dla graczy przygotował LVBET Zakłady Bukmacherskie: u tego operatora internetowego możemy otrzymać klasyczny bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1500 zł, bonus z mnożnikiem x50 od drugiej wpłaty do kwoty 1500 zł, cashback 333 zł i darmowy zakład 20 zł .

forBET – metody płatności

Przy wyborze odpowiedniego legalnego polskiego bukmachera nierzadko kierujemy się tym, w jaki sposób możemy na konto danego operatora wpłacić pieniądze. I tak forBET, jako nowoczesny i innowacyjny bukmacher internetowy, przygotował dla swoich graczy możliwość natychmiastowego doładowania konta za pomocą przelewu w ponad 30 różnych bankach.

Aby zasilić swoje konto bukmacherskie online przez internet w forBET, wystarczy tylko zalogować się na stronie www bukmachera i kliknąć zakładkę "Wpłaty/wypłaty". Dokonać tego można za pośrednictwem trzech metod płatności, które dostępne są przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu: PayU, Dotpay lub tPay. Co istotne, korzystanie ze wspomnianych systemów obarczone nie jest żadnymi dodatkowymi opłatami.

Ponadto forBET zapewnia również swoim graczom możliwość korzystania z tzw. portmonetek elektronicznych, a więc Paysafecard i SkyCash, które dostępne są poprzez metodę płatności Dotpay. W tym miejscu warto dodać, że sponsor tytularny Włókniarza Częstochowa najniższą możliwość wartość wpłaty ustalił na poziomie 1 złotego.

Na koniec należy wspomnieć, że bukmacher forBET do chwili obecnej nie wprowadził możliwości opłacenia depozytów przez Skrill, który bez wątpienia jest bardzo wygodnym i rozpowszechnionym rozwiązaniem w branży typowania wyników sportowych online. Gracze mają jednak nadzieję, że już wkrótce będą mogli zasilać swoje konta w forBET za pomocą Skrill. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, jak wpłacić pieniądze do forBET, informacje znajdziesz w tekście o wpłatach do forBET  - znajdziesz tu m.in. informacje o tym, czy forBET pobiera prowizje od depozytów.

forBET jak sprawdzić kupon

Strona internetowa bukmachera forBET jest wyjątkowo przejrzysta, więc jej obsługa nie powinna sprawić problemów nawet osobom, które na co dzień nie mają do czynienia z komputerami. Podobnie jest ze sprawdzeniem samego kuponu sportowego, co jest wyjątkowo proste.

By sprawdzić kupon bukmacherski online forBET wystarczy zalogować się na swoje konto bukmacherskie i wyszukać zakładkę „Historia kuponów”. Zakłady wytypowane poprawnie oznaczone będą jako zielone, z kolei przy tych przegranych widniał będzie kolor czerwony.

Warszawski operator zakładów bukmacherskich oferuje swoje usługi również w punktach stacjonarnych, więc i tam można sprawdzić postawiony wcześniej kupon. W tym celu wystarczy skorzystać ze specjalnych terminali dostępnych na miejscu. Po przyłożeniu kuponu do czytnika na ekranie wyświetlą się jego wszystkie zdarzenia i ich stan. Poprawność kuponu zweryfikować można również bezpośrednio u kasjera, który zajmuje się również m.in. wypłatami wygranych.

Czy warto stawiać zakłady wzajemne w forBET

Wielu graczy, chcących założyć konto gracza u bukmachera, zastanawia się czy warto stawiać zakłady w forBET. Na podstawie opinii graczy na temat forBET Online bez wątpienia można stwierdzić, że jak najbardziej warto. Podobny wniosek można wysnuć równie na podstawie analizy odpowiedzi z poświęconego bukmacherowi forBET forum. Typerzy podkreślają, że forBET posiada wyjątkowo rozbudowaną ofertę bukmacherską, dotyczącą zarówno wydarzeń sportowych prematch, jak i zakładów obstawianych LIVE.

Operator zakładów sportowych forBET cieszy się dużym uznaniem bukmacherskich graczy również ze względu na regularnie organizowane akcje promocyjne i forBET bonusy bukmacherskie, które dedykowane są nie tylko do nowych graczy, ale także typerów, którzy regularnie puszczają swoje kupony online na stronie internetowej tego buka lub aplikacji mobilnej >>>   ZAKŁADAM KONTO GRACZA W FORBET I ODBIERAM BONUS 2110 PLN  . Taka promocja działa tylko z kodem promocyjnym forBET, jakim jest hasło bonusowe LEGALSPORT. 

Część graczy, rozważających porównanie konkretnych bukmacherów, stawia sobie pytanie - forBET czy Fortuna? Naszym zdaniem w tym zestawieniu lepiej wypada warszawski operator, który znacznie szybciej uzupełnia swoją ofertę niż główny sponsor Legii Warszawa. Podobnie sprawa przedstawia się w przypadku porównaniu forBETu do firmy bukmacherskiej STS, która nie wytrzymuje m.in. konkurencji w kwestii liczby zakładów długoterminowych na poszczególne rozgrywki piłkarskie.

Dlaczego warto wybrać legalnego bukmacxhera forBET?

Dlatego odpowiedź na pytanie "forBET czy STS" naszym zdaniem brzmi: forBET. Nie zmienia to jednak faktu, że wszyscy wyżej wymienieni organizatorzy zakładów sportowych mają swoje mocne strony, a ich wybór zależy tak naprawdę od indywidualnych oczekiwań graczy. Dlatego bardzo ważna jest indywidualna ocena każdego legalnego bukmachera z osobna.

Warto również dodać, że sponsor tytularny Włókniarza Częstochowa jest tak prężnie rozwijającą się marką, że nie odstaje on od m.in. takiego potentata na rynku zakładów wzajemnych, jakim bez wątpienia jest Betclic. Zastanawiając się "forBET czy Betclic" typerzy mają przed sobą ciężką decyzję, ponieważ każdy z tych internetowych operatorów bukmacherskich ma swoje silne strony - w przypadku forBET jest to np. rozbudowana giełda kuponów bukmacherskich Betmarket czy opcja Szybki Kupon. Również legalny bukmacher PZBuk, choć posiada wiele zalet, według znacznej ilośi typerów przegrywa w konkurencji z forBET.

chce typowac online
Korzystam z wysokich kursów i zyskownych bonusów dla graczy

Graczy, polecających stawianie zakładów wzajemnych u bukmachera forBET, nie zraża nawet fakt, że buk ten nałożyć może na gracza limity bukmacherskie. Nie jest to bowiem nic dziwnego i dotyczy każdego bukmachera. Warto jednak wiedzieć, że forBET, podobnie jak inni operatorzy, nie decyduje się na nakładanie limitów często - mogą się z nimi spotkać szczególnie typerzy, którzy decydują się na obstawianie niższych klas rozgrywkowych, gdzie nie brakuje wysokich kursów. I to właśnie z uwagi na ryzyko zawierania sporej liczby takich zakładów buk wprowadzić może wspomniane limity.

Podsumowując, opinie typerów o forBET są bardzo pozytywne, a gracze zgodnie twierdzą, że forBET zakłady Bukmacherskie to jeden z najciekawszych legalnych operatorów bukmacherskich online w Polsce.

forBET – jak wypłacić wygraną

Możliwość powiększenia stanu swojego konta bukmacherskiego to jeden z głównych elementów, przyciągających graczy do firm bukmacherskich. Nie inaczej jest więc w przypadku operatora zakładów sportowych forBET, który obecnie oferuje swoje usługi zarówno poprzez Internet, jak i w punktach naziemnych.

Warto więc wiedzieć, jak wypłacić ewentualnie zarobione pieniądze, szczególnie że wygrane u bukmacherów wcale nie należą do rzadkości. Warszawski operator udostępnia swoim graczom nie tylko wypłatę środków online, ale także stacjonarnie. W pierwszym przypadku wystarczy wejść na indywidualne konto oraz kliknąć w ikonkę „Wypłaty”. Wówczas należy jedynie wpisać kwotę wypłaty i potwierdzić operację swoim hasłem. Standardowo wypłata na konto trwa do trzech dni roboczy.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy wygraną odebrać można także w punktach naziemnych tego buka. Opcja to dostępna jest jednak wyłącznie dla graczy, którzy zdecydowali się zawszeć zakład stacjonarnie. W tym celu należy udać się do wybranego lokalu i poprosić kasjera o rozliczenie kuponu. W chwili obecnej u głównego sponsora Śląska Wrocław minimalna kwota wypłaty wynosi 1 zloty. Z kolei maksymalna wygrana na jednym kuponie u buka forBET wynosi 200 000 złotych.

forBET Zakłady Bukmacherskie

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (NIP: 5482487290, REGON: 240448217) powstała w 2016 roku. W tym samym roku - dokładnie 4 maja - Minister Finansów przyznał jej licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich online o numerze PS4.6831.10.2016. W chwili obecnej bukmacher oferuje swoje usługi zarówno w Internecie, jak i w punktach stacjonarnych. Spółka wpisana jest do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000263257. Prezesem Zarządu jest Mariusz Świętochowski.

Siedziba firmy bukmacherskiej forBET zlokalizowana jest w Warszawie przy ulicy Złotej 61/100 (00-819 Warszawa). Co ważne, warszawski operator zakładów sportowych nie stroni od wspierania polskiego sportu. Jest on sponsorem m.in. piłkarzy Śląska Wrocław oraz żużlowców Włókniarza Częstochowa.

Punkty stacjonarne bukmachera forBET

Od kwietnia 2018 roku forBET posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na działalność stacjonarną, natomiast pierwsze lokale naziemne tego operatora zakładów wzajemnych otwarte zostały w sierpniu 2018 roku. Na terenie naszego kraju funkcjonuje ich już kilkadziesiąt. Znaleźć je można w takich miastach jak m.in. Elbląg, Krosno czy Wrocław. Oczywiście zabraknąć ich nie mogło również w stolicy Polski, czyli Warszawie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że sieć punktów naziemnych stale się rozwija, dlatego zachęcamy Was do odwiedzania strony www tego warszawskiego buka – pełna lista punktów dostępna jest na w zakładce „Punkty”.

FAQ - bukmacher forBET w pytaniach i odpowiedziach

Szukacie rzetelnych i wyczerpujących informacji na temat bukmachera forBET? Dobrze trafiliście! specjalnie dla Was zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania, dotyczące tego operatora zakładów wzajemnych, a także przygotowaliśmy na nie eksperckie odpowiedzi. Nie jesteście pewni, czy forBET jest legalnym i bezpiecznym bukmacherem z licencją MF albo czy jego oferta obejmuje również punkty stacjonarne? Tego wszystkiego dowiecie się, czytając dotyczące bukmachera forBET pytania i odpowiedzi. Zapraszamy do lektury!

1️⃣ Dlaczego warto wybrać kod promocyjny forBET?

Bukmacher forBET przyciąga do siebie graczy przede wszystkim wyjątkowo bogatą ofertą zakładów sportowych, która obejmuje zarówno zdarzenia z najpopularniejszych sportów, w tym np. piłki nożnej, koszykówki czy piłki ręcznej, jak i tych bardziej niszowych, do których zaliczyć można m.in. snooker, tenis stołowy czy unihokej. W forBET możemy typować zakłady typu prematch oraz LIVE, a w ofercie typów przedmeczowych znajdziemy niezwykle wiele podtypów krótko- oraz długoterminowych.

Coś dla siebie znajdą fani sportów wirtualnych, silnie reprezentowane są również rozgrywko e-sportowe, co również przemawia na korzyść forBETu. Niewątpliwie mocną stronę tego buka jest również krótki czas aktualizowania swojej oferty, co najlepiej widać m.in. na przykładzie zakładów długoterminowych, które u konkurencji uzupełniane są znacznie później.

Nie bez znaczenia dla typerów jest również fakt, że warszawski podmiot bardzo dobrze wypada pod kątem bonusów bukmacherskich i akcji promocyjnych tymczasowych oraz okazjonalnych, które kieruje do nowych, jak i stałych graczy.

2️⃣ Czy forBET to legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów?

Tak, forBET jest legalnym podmiotem na polskim rynku bukmacherskim. Funkcjonuje on bowiem na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.10.2016, które wydane zostało na sześć lat i dotyczy działalności online. Działalność internetowa forBET realizowana jest za pośrednictwem zatwierdzonej przez MF strony internetowej oraz aplikacji mobilnej, dostępnej dla systemów operacyjnych Android i iOS. Z kolei działalność stacjonarna odbywa się za pośrednictwem stale rozrastającej się sieci kilkudziesięciu punktów naziemnych. 

Jak każdy legalny bukmacher, forBET zobowiązany jest do przestrzegania zapisów znowelizowanej ustawy hazardowej. Z tego względu forBET prowadzi weryfikację wieku i tożsamości graczy (jest to element ochrony nieletnich przed negatywnymi skutkami hazardu), typerzy mogą też nie obawiać się o swoje dane osobowe, ponieważ są one u bukmachera w pełni bezpieczne. Podobnie rzecz ma się z wpłaconymi do bukmachera pieniędzmi - są one odpowiednio zabezpieczone, a operator posiada zabezpieczenia finansowe na poczet wypłacanych wygranych, dzięki czemu jest wypłacalny. Bukmacher forBET udostępnia graczom regulamin odpowiedzialnej gry oraz związane z nimi limity bukmacherskie, dzięki którym każdy gracz może kontrolować, jak często i za jakie kwoty stawia zakłady wzajemne u tego buka.

3️⃣ Czy w forBET warto założyć swoje pierwsze konto gracza z kodem?

Z pewnością tak. Bukmacher forBET posiada wiele zalet, które przyciągną nowych graczy, w tym bardzo rozbudowaną ofertę sportową, w której coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy najpopularniejszych dyscyplin sportowych, jak i fani sportów bardziej niszowych, jak futbol australijski, krykiet czy piłka wodna. Również kursy bukmacherskie w forBET stoją na zadowalającym poziomie, co ma znaczenie zarówno dla nowych, jak i stałych graczy.

Bukmacher forBET to doskonały bukmacher dla nowych graczy również z uwagi na fakt, że strona internetowa tego operatora jest bardzo przejrzysta i intuicyjna w obsłudze, podobnie jest z procesem zakładania konta bukmacherskiego do gry. Rejestracja darmowego forBET eKonta trwa zaledwie kilkanaście minut i nie sprawia problemu nawet niedoświadczonym graczom, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich. Aktualny kod bonusowy na listopad 2022 do bukmachera forBET to: LEGALSPORT.

Dodatkową zaletą legalnego polskiego bukmachera forBET z licencją Ministerstwa Finansów, którą z pewnością docenią nowi gracze, jest sprawnie działający zespół obsługi klienta, który szybko i kompetentnie odpowiada na wszystkie pytania, dotyczące typowania zakładów wzajemnych u tego bukmachera.

Jeśli macie problem z przejściem procesu rejestracyjnego, nie wiecie jak postawić kupon lub jak wypłacić wygraną, konsultanci forBET z pewnością Wam pomogą. Możecie się z nimi skontaktować przez forBET livechat, który jest do Waszej dyspozycji od 8.00 do 24.00, a także mailowo i za pośrednictwem dostępnego na stronie internetowej operatora formularza zgłoszeniowego. Dodatkowo na stronie znajduje się obszerny dział FAQ gdzie zamieszczone są wyczerpujące odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

4️⃣ Ile trwa rejestracja konta z kodem w forBET?

Założenie darmowego konta online przez internet u bukmachera forBET trwa zaledwie kilkanaście minut, a sam proces jest bardzo prosty. By go rozpocząć wystarczy kliknąć w ten specjalny link aktywacyjny >>> forBET rejestracja po ekskluzywny bonus z kodem (aktualny kod bonusowy forbet na listopad 2022 - LEGALSPORT), który przeniesie Was do strony powitalnej panelu rejestracyjnego. To oszczędność czasu, bo nie musicie szukać guzika "Rejestracja" na stronie bukmachera.

W czasie rejestracji należy podać swoje dane osobowe, czyli np. imię i nazwisko, oraz teleadresowe, w skład których wchodzi adres zamieszkania, adres e-mail i numer telefonu. Warto przy tym pamiętać, że podczas zakładania nowego konta gracza potrzebny będzie również numer PESEL, numer konta bankowego (na które wypłacane będą nasze wygrane) oraz skan dokumentu tożsamości - np. dowodu osobistego lub paszportu.

Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych pól należy poczekać, aż konto zostanie zweryfikowane przez pracowników bukmachera. Jeśli wszystkie dane zostały wypełnione poprawnie, a skan dowodu jest wyraźny i czytelny, nie zajmie to więcej niż kilkanaście minut. Jeśli mamy jakieś wątpliwości, zawsze możemy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta forBET.

5️⃣ Czy do założenia konta potrzebny jest skan dowodu tożsamości?

Tak, skan dowodu tożsamości jest wymagany podczas procesu zakładania konta gracza w forBET, ponieważ to właśnie on stanowi podstawę do weryfikacji konta. Podobnie jak numer PESEL, skan dokumentu tożsamości (może to być dowód osobisty lub paszport) pozwala zidentyfikować gracza oraz potwierdzić jego wiek, co stanowi element ochrony nieletnich przez negatywnymi skutkami hazardu.

Warto tutaj jednak dodać, że nie wszystkie dane, zawarte w dowodzie osobistym, musiy bukmacherowi udostępnić. Do pełnej rejestracji konta gracza w forBET wymagana jest tylko część danych: widoczne na nim powinno być na nim imię, nazwisko, data urodzenia, numer PESEL oraz numer i data ważności dokumenty. Wszystkie pozostałe dane oraz zdjęcie mogą zostać zakryte.

6️⃣ Czy obsługa klienta pomoże mi założyć konto ?

Proces rejestracji nowego konta gracza w forBET jest wyjątkowo prosty i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Gdybyśmy jednak mieli jakiekolwiek problemy z założeniem konta, warto skorzystać z dostępnych na stronie internetowej operatora opcji pomocy. Dla ułatwienia sprawy warszawski bukmacher umieścił wiele niezbędnych informacji w zakładce „FAQ”. Dodatkowo można liczyć na obsługę klienta forBET, z którą skontaktować się można przez czat lub formularz kontaktowy.

Pracownicy Działu Obsługi Klienta forBET są rzeczowi i kompetentni, a proces rejestracji konta gracza nie ma przed nimi tajemnic. Szybko i sprawnie odpowiadają na wszystkie pytania. Najprościej skontaktować się z nimi przez forBET livechat, dostępny od 8.00 do 24.00.

7️⃣ Czy rejestracja w forBET ale bez konta bankowego jest możliwa?

Nie ma możliwości typowania zakładów sportowych u bukmachera forBET online bez podania konta bankowego. Jest to jeden z elementów koniecznych, by poprawnie przejść proces zakładania nowego konta gracza. Na podane podczas rejestracji konto bankowe wypłacane będą wszystkie nasze wygrane.

Co więcej, wypłata na prywatne konto bankowe to jedyna dostępna w forBET metoda wypłaty pieniędzy, więc jeśli chcemy mieć możliwość przelania wygranych pieniędzy poza konto bukmachera, musimy podać numer swojego konta bankowego. Jest to wymagane przez polskie prawo i nie da się z tym nic zrobić.

Warto jednak wiedzieć, że forBET dopuszcza możliwość zmiany numeru konta bankowego dla istniejącego już indywidualnego konta klienta. Aby tego dokonać należy skontaktować się z bukmacherem – wówczas przekazane zostaną dalsze instrukcje. Jest to ważne, albowiem przelew na zły numer konta może skończyć się utratą środków, dlatego też zwracajcie na to szczególną uwagę.

8️⃣ Jak wpłacić pieniądze do forBETu?

Bukmacher forBET umożliwia swoim graczom natychmiastowe zasilenie konta za pośrednictwem przelewu w ponad 30 różnych bankach. Dokonać tego można korzystając z takich metod jak PayU, Dotpay lub tPay. Dodatkowo główny sponsor ekstraklasowego Śląska Wrocław zapewnia typerom skorzystanie z Paysafecard i SkyCash, czyli tzw. portmonetek elektronicznych.

9️⃣ Jak odebrać wygraną z kuponu bukmacherskiego w forBET?

Jeśli chcecie odebrać wygraną z kuponu bukmacherskiego, który okazał się trafiony, nie musiecie robić zupełnie nic. Wygrana w sposób automatycznie zostanie dopisana do salda na Waszym koncie gracza zaraz po tym, jak wszystkie wydarzenia z kuponu zostaną rozstrzygnięte.

1️⃣0️⃣ Jak wypłacić pieniądze z forBETu?

Wypłata wygranych pieniędzy u legalnego bukmachera forBET to bardzo szybki oraz prosty proces. Na początku warto wspomnieć, że odbiór wygranej warunkuje sposób zawarcia zakładu wzajemnego. Jeżeli nasz wygrany kupon sportowy online postawiliśmy za pośrednictwem strony www, wówczas należy zalogować się na swoje konto gracza, kliknąć w ikonę "Wypłaty" i zgłosić dyspozycję przelewu na konto bankowe. W przypadku poprawnego wytypowania zdarzeń w punkcie stacjonarny to właśnie tam można odebrać wygraną.

Warto wiedzieć, że wygrane, uzyskane z kuponów, postawionych na stronie internetowej bukmachera, można wypłacić tylko i wyłącznie na konto bankowe, podane podczas rejestracji konta gracza. Nie ma możliwości przelania pieniędzy na inne konto lub np. do portfela elektronicznego. Minimalna kwota wypłaty w forBET wynosi 1 zł, a dyspozycje przelewów realizowane są w ciągu trzech dni roboczych (na ogół jednak trwa to znacznie krócej). Bukmacher nie pobiera żadnych opłat za wypłatę wygranych.

1️⃣1️⃣ Czy forBET umożliwia grę bez podatku?

W regularnej ofercie bonusowej bukmachera forBET nie ma promocji, umożliwiającej grę bez podatku. Warto jednak wiedzieć, że gracze skorzystać mogą z akcji „Kto rano wstaje temu forBET daje!” lub promocji w ramach "Extra Tygodnia". Akcje co jakiś czas się wymieniają lub wchodzą nowe - zmienia się jednak tylko nazwa, albowiem zawsze oferowana jest za ich pomocą gra bez podatku.

Kupony bukmacherskie online postawione w ramach gry bez podatku mają zwiększaną wygraną aż o 14%. Dzięki temu stawia się każdy zakład sportowy przez internet za 100% stawki, a nie jak standardowo za 88%. Warto również dodać, że legalny bukmacher forBET regularnie organizuje dla swoich graczy atrakcyjne bonusy i promocje bukmacherskie, w których do wygrania są m.in. doładowania konta gracza, freebety - czyli darmowe zakłady bez wpłaty własnej gotówki na konto online - lub nagrody rzeczowe, a w niektórych promocjach również gra bez podatku.

Dlatego warto śledzić stronę internetową tego operatora oraz naszą zakładkę "forBET bonusy i promocje", gdzie znajdziecie zawsze aktualne informacje na temat akcji bonusowych, organizowanych przez forBET. Dzięki temu możecie być pewni, że żadna interesująca promocja - również forBET gra bez podatku - Was nie ominie!

1️⃣2️⃣ Czy forBET posiada własne kasyno?

Nie, bukmacher forBET nie posiada własnego kasyna. Wynika to z faktu, że według art. 5 ust. 1b ustawy hazardowej urządzanie gier hazardowych przez sieć Internet, z wyjątkiem zakładów wzajemnych i loterii promocyjnych, jest objęte monopolem państwa. Monopolistą w tej sferze jest Totalizator Sportowy. W związku z tym, to właśnie ta spółka Skarbu Państwa otworzyć może jedynie legalne kasyno online na terenie naszego kraju.

Bukmacher forBET nie prowadzi również kasyna stacjonarnego, ponieważ wymaga to posiadania odrębnej licencji, podczas gdy forBET uzyskał jedynie zezwolenie na organizację zakładów bukmacherskich. Nie jest powiedziane, że forBET Kasyno stacjonarne nigdy nie będzie istnieć, nie są jednak znane konkretne plany operatora w tym zakresie. Możecie być pewni, że jeśli jakiekolwiek informacje na temat kasyna w forbet zakłady bukmacherskie się pojawią, z naszej strony dowiecie się tego jako pierwsi.

do góry

Inni czytali również

Przeczytaj artykuły o bukmacherze forBET

Oferta na żużel w forBET

Oferta na żużel w forBET

409
81
Żużel w naszym kraju ma niezwykle silną pozycję i cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród kibiców, ale i typerów. Ma to oczywiście związek z sukcesami polskich zawodników na arenie międzynarodowej. Duży potencjał w tej dyscyplinie dostrzega także operator forBET, który udostępnia bogatą propozycję selekcji bukmacherskich na wyścigi motocyklowe. Sprawdziliśmy, jaka jest oferta na żużel w forBET online i jakie typy są najbardziej opłacalne.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Dlaczego warto stawiać zakłady w forBET

Dlaczego warto stawiać zakłady w forBET

221
21
Na polskim rynku zakładów wzajemnych nie brakuje bukmacherów znacząco wykraczających poza typowe standardy bukmacherskie. Bez wątpienia jednym z nich jest forBET, którego gracze cenią praktycznie za każdy element jego usług. Jeśli interesuje Was, co kryje się za wyjątkowością tego buka i co przemawia za korzystaniem z jego oferty sportowej, to ten tekst jest właśnie dla Was.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Jak zarejestrować się w forBET

Jak zarejestrować się w forBET

5270
90
Praktyczny poradnik dla graczy jak zarejestrować darmowe konto w forBET Zakłady Bukmacherskie. Jak przy rejestracji zagwarantować najwyższe bonusy VIP dla nowych klientów. Pamiętaj, aby w trakcie zakładania konta uzupełnić pole z kodem do nagrody 3310 zł.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Cashback w forBET

Cashback w forBET

1609
45
Przyzwyczailiśmy się, że cashbacki to rodzaj promocji często spotykany w popularnych bankach czy na stacjach benzynowych, jak Orlen. Jednak zwrot części wydanych pieniędzy w postaci nagrody, to również coraz popularniejsza praktyka wśród legalnych polskich bukmacherów internetowych. Jednym z takich bukmacherów, który oferuje zwrot środków jest forBET.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Premia w forBET na sporty wirtualne

Premia w forBET na sporty wirtualne

1131
43
Sporty wirtualne zyskują coraz większą popularność wśród graczy bukmacherskich. Wie o tym bardzo dobrze legalny polski bukmacher internetowy forBET, który dla typerów, obstawiających przez internet mega wirtualne rozgrywki, przygotował emocjonujący konkurs z nagrodami! Do wygrania jest ogromna kasa i nagrody rzeczowe o sporej wartości!
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
forBET na Mundial cz.3

forBET na Mundial cz.3

959
32
Jedne z najciekawszych zakładów to zakłady specjalne, dotyczące przeróżnych wydarzeń pozameczowych. Żadne zaś wydarzenie piłkarskie nie generuje tyle nietypowych zakładów, co rozgrywki Mistrzostw Świata. Sprawdźmy co w tym zakresie udostępnia nam forBET oraz jak oferowane przez buka kursy wypadają na tle jego legalnej konkurencji.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
forBET na Mundial cz.2

forBET na Mundial cz.2

1086
33
Mundial daje nam doskonałą okazję do typowania rywalizacji na najwyższym poziomie. Z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej bukmacherzy dysponują coraz bogatszą ofertą, obejmującą nie tylko zakłady na zwycięzców poszczególnych etapów turnieju, ale też zakłady na liczbę bramek, zakłady z handicapem czy mundialowe zakłady specjalne. Sprawdźmy, jak pod tym względem prezentuje się oferta bukmachera forBET.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
forBET na Mundial cz.1

forBET na Mundial cz.1

1062
32
Największy piłkarski turniej świata zbliża się nieuchronnie. Póki mundialowe szaleństwo nie rozgorzało z całą siłą, sprawdźmy na chłodno, co i u kogo można oraz warto obstawić. W niniejszym materiale zaprezentujemy ofertę na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, przygotowaną przez legalnego bukmachera internetowego forBET.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Czy opłaca się obstawiać piłkę nożną w forBET

Czy opłaca się obstawiać piłkę nożną w forBET

124
24
Obstawianie piłki nożnej w forBET jest bardzo opłacalne ze względu na wysokie współczynniki bukmacherskie na futbolowe mecze w ofercie tego operatora. Opłaca się także wykorzystać niskie marże, dzięki którym rosną nasze wygrane z futbolowych kuponów. 
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Dlaczego gracze wybierają forBET?

Dlaczego gracze wybierają forBET?

147
25
Podstawowym zadaniem typera stawiającego pierwsze kroki w zakładach sportowych jest wybór odpowiedniego bukmachera. Na polskim rynku konkuruje ze sobą wiele podmiotów, jednak jednym z najbardziej wyróżniających się spośród wszystkich jest legalny operator forBET. Co sprawia, że warszawska firma jest tak chętnie wybierana przez graczy online?
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Oferta na krykiet w forBET

Oferta na krykiet w forBET

200
18
Wydawać by się mogło, że krykiet w Polsce nie interesuje praktycznie nikogo. Jest jednak zupełnie inaczej o czym doskonale świadczą coraz szersze oferty legalnych bukmacherów, w których na ten sport drużynowy nie brakuje intratnych selekcji. Szczególnie dobrze pod tym względem prezentuje się propozycja renomowanego operatora forBET, u którego każdy typer, chcący obstawiać zakłady bukmacherskie na krykiet, znajdzie coś dla siebie.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Sporty walki w forBET

Sporty walki w forBET

185
29
Szeroko pojęte sporty walki z każdym kolejnym dniem zyskują nowych kibiców. Nic więc dziwnego, że licencjonowani bukmacherzy poświęcają im coraz więcej miejsca w swoich ofertach. Jednym z wiodącym podmiotów pod tym względem jest forBET, u którego typować można całą gamę zyskownych selekcji wzajemnych. Co dokładnie obejmuje propozycja forBET w tym zakresie? Sprawdziliśmy!
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Oferta na baseball w forBET

Oferta na baseball w forBET

187
13
Baseball nie należy do ulubionych sportów Polaków, mimo to coraz więcej typerów decyduje się na obstawianie właśnie tej dyscypliny. To z kolei przekłada się na rozwój ofert bukmacherskich, co najlepiej widać po propozycji organizatora zakładów wzajemnych forBET, który dla swoich graczy przygotował całą gamę baseballowych typów i podtypów. Jakie  selekcje na baseball znaleźć możecie u tego buka i jak prezentują się one na tle oferty innych legalnych buków online?
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Zakłady specjalne w forBET

Zakłady specjalne w forBET

254
27
Podczas obstawiania ulubionych wydarzeń sportowych gracze chcieliby mieć jak największy wybór selekcji, dlatego koncesjonowany operator forBET postanowił wzbogacić swoją podstawową ofertę online o typy specjalne. Takie niestandardowe rynki to szansa na naprawdę duży zysk, stąd też amatorzy zakładów bukmacherskich coraz chętniej korzystają z dodatkowych rozwiązań.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Oferta na snooker w forBET

Oferta na snooker w forBET

231
23
Rynek zakładów wzajemnych jest na tyle bogaty, że mało który typer kurczowo obstawia tylko jedną dyscyplinę sportową. Wśród licznych sportów znajduje się między innymi snooker, który już na stałe wpisał się do ofert legalnych bukmacherów. Sprawdziliśmy jaką propozycję typów i podtypów na pojedynki snookerzystów udostępnia sprawdzony operator forBET i okazuje się, że należy ona do jednych z najlepszych w kraju. Co obejmuje? O wszystkim piszemy w poniższym artykule.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Oferta na kolarstwo w forBET

Oferta na kolarstwo w forBET

219
10
Ostatnie lata obfitują w mniejsze lub większe sukcesy polskich kolarzy, co bezpośrednio przekłada się na wzrost popularności tej dyscypliny sportu. Nic więc dziwnego, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się kolarskie zakłady wzajemne u licencjonowanych podmiotów bukmacherskich. Idealnie widać to u buka forBET, który rywalizacji najlepszych cyklistów świata poświęcił naprawdę sporo miejsca w swojej ofercie. Jak zatem dokładnie prezentuje się ta propozycja i jakie selekcje wypadają w niej najlepiej?
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Darts - oferta w forBET

Darts - oferta w forBET

302
30
W Wielkiej Brytanii jest jedną z najbardziej popularnych dyscyplin do obstawiania, a w naszym kraju zyskuje coraz większe uznanie w oczach typerów. Dart - bo o nim mówimy - poprzez swoją specyfikę może generować nie tylko mnóstwo emocji, ale i również konkretne zyski finansowe z zakładów. W związku z tym powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na legalnego bukmachera forBET, który dla graczy przygotował rozszerzoną ofertę typów i podtypów na sport powszechnie znany też jako rzutki lub lotki.
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
forBET - oferta na futbol amerykański

forBET - oferta na futbol amerykański

236
14
Wbrew powszechnym opiniom futbol amerykański wcale nie jest pomijany przez miłośników obstawiania i coraz częściej związane z nim selekcje lądują na kuponach bukmacherskich. Sporo z nich puszczanych jest w forBET, co wynika z faktu, że ten legalny organizator zakładów wzajemnych pochwalić się może wręcz fantastyczną ofertą w tym zakresie. Co zatem dokładnie ona obejmuje i jakie znaleźć w niej można typy?
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Oferta na piłkę ręczną w forBET

Oferta na piłkę ręczną w forBET

242
17
Piłce ręcznej daleko do popularności futbolu, ale i tak w naszym kraju nie brakuje miłośników tej dyscypliny sportowej. Trudno zatem dziwić się temu, że renomowani operatorzy zakładów wzajemnych bardzo poważnie podchodzą do tej rywalizacji. Doskonałym tego przykładem jest oferta forBET na piłkę ręczną - ten buk dla swoich graczy przygotował wiele atrakcyjnych rozstrzygnięć. Jakie selekcje możecie stawiać u tego legalnego buka i jak prezentują się one na tle konkurencji?
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
forBET - oferta na boks

forBET - oferta na boks

309
18
Nieustanny rozwój organizatorów zakładów wzajemnych sprawił, że w ich ofertach pojawia się coraz więcej dyscyplin sportu. Wśród nich nie brakuje oczywiście boksu, który w Polsce cieszy się sporą popularnością. Dziś postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej, jak ten sport walki prezentuje się u jednego z najlepszych na rynku bukmacherów, czyli forBET online. Jeśli więc interesuje Was ten temat, to zapraszamy do lektury!
czytaj więcej ➜ Przeczytaj
Komentarze (0)
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.