Forma w lidze
CSA w tabeli
1. miejsce / 21 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 4 punkty
Przewaga nad 5. miejscem: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
8:3 bramki
1,60 gola/mecz
12 pkt
17:5 bramki
3,40 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Tabela - Grupa J
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSA
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:8 | 21 |
2
|
Juazeirense
|
10 | 5 | 2 | 3 | 12:9 | 17 |
3
|
ASA
|
10 | 4 | 4 | 2 | 11:7 | 16 |
4
|
Jacuipense
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | 13 |
5
|
CSE
|
10 | 2 | 3 | 5 | 10:17 | 9 |
Wyniki CSA
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
04 Wrz Koniec
|
CSA
0
Nacional AM
0
Serie D (Brazylia), finał
|
|
|
28 Sie Koniec
|
Nacional AM
3
CSA
1
Serie D (Brazylia), finał
|
|
|
15 Sie Koniec
|
CSA
0
Uberlandia
2
Serie D (Brazylia), 1/4 finału
|
Ostatnie transfery CSA
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lis 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Paź 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo |
CSA to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie D (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Rei Pelé, który może pomieścić 20 801 widzów. Zespół prowadzi Everton Vanoni. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 100 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CSA w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do CSA trafiło 19 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje CSA w tabeli Serie D (Brazylia)?
CSA zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Serie D (Brazylia) z dorobkiem 21 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CSA?
Ostatni mecz CSA to remis z Nacional AM 0:0 w Serie D (Brazylia), 4 września 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma CSA w tym sezonie?
Bilans CSA w tym sezonie to 20 meczów i wynik 9-6-5 przy 35 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz CSA w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra CSA w sezonie 2026.
Wyniki CSA w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub CSA w sezonie 2026.
Forma i bramki CSA w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
CSA wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Wrz Koniec
|
Serie D (Brazylia), finał
|
0:0 | – | 8/15 | 2/7 | |
|
28 Sie Koniec
|
Serie D (Brazylia), finał
|
3:1 | – | 4/7 | 1/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
Serie D (Brazylia), 1/4 finału
|
0:2 | – | 10/15 | 2/5 | |
|
08 Sie Koniec
|
Serie D (Brazylia), 1/4 finału
|
1:0 | – | 7/8 | 4/6 | |
|
26 Lip Koniec
|
Serie D (Brazylia), 1/8 finału
|
2:1 | – | 7/12 | 3/7 | |
|
19 Lip Koniec
|
Serie D (Brazylia), 1/8 finału
|
0:0 | – | 4/9 | 3/4 | |
|
14 Lip Koniec
|
Serie D (Brazylia), 1/16 finału
|
4:0 | – | 7/10 | 1/10 | |
|
04 Lip Koniec
|
Serie D (Brazylia), 1/16 finału
|
1:0 | – | 6/10 | 2/3 | |
|
27 Cze Koniec
|
Serie D (Brazylia), 1/16 finału
|
2:0 | – | 8/11 | 4/6 | |
|
21 Cze Koniec
|
Serie D (Brazylia), 1/16 finału
|
1:1 | – | 5/8 | 2/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CSA?
Ostatni mecz CSA to remis z Nacional AM 0:0 w Serie D (Brazylia), 4 września 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
CSA – tabela Serie D (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie D (Brazylia) zajmuje CSA w sezonie 2026.
Tabela - Grupa J
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSA
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:8 | 17 | 21 | |
2
|
Juazeirense
|
10 | 5 | 2 | 3 | 12:9 | 3 | 17 | |
3
|
ASA
|
10 | 4 | 4 | 2 | 11:7 | 4 | 16 | |
4
|
Jacuipense
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
5
|
CSE
|
10 | 2 | 3 | 5 | 10:17 | -7 | 9 | |
6
|
Atlético Alagoinhas
|
10 | 1 | 2 | 7 | 5:20 | -15 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSA
|
10 | 6 | 3 | 1 | 25:8 | 17 | 21 | |
2
|
Juazeirense
|
10 | 5 | 2 | 3 | 12:9 | 3 | 17 | |
3
|
ASA
|
10 | 4 | 4 | 2 | 11:7 | 4 | 16 | |
4
|
Jacuipense
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | 13 | |
5
|
CSE
|
10 | 2 | 3 | 5 | 10:17 | -7 | 9 | |
6
|
Atlético Alagoinhas
|
10 | 1 | 2 | 7 | 5:20 | -15 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
ASA
|
5 | 3 | 2 | 0 | 6:1 | 5 | 11 | |
| 2 |
Juazeirense
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 3 |
CSA
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 4 |
Jacuipense
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 5 |
CSE
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 6 |
Atlético Alagoinhas
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CSA
|
5 | 4 | 0 | 1 | 17:5 | 12 | 12 | |
| 2 |
Juazeirense
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
| 3 |
ASA
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 4 |
Jacuipense
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 5 |
CSE
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 6 |
Atlético Alagoinhas
|
5 | 0 | 2 | 3 | 0:7 | -7 | 2 |
Które miejsce zajmuje CSA w tabeli Serie D (Brazylia)?
CSA zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Serie D (Brazylia) z dorobkiem 21 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki CSA w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki CSA na tle ligi w sezonie 2026.
CSA na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,8
- Strzały celne / mecz 5,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,85
- Czyste konta 35%
Rozkład bramek w czasie
Bramki CSA i rywali według minuty w ostatnich 20 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres CSA to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu CSA i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 8-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 6-2-0 |
| Remis do przerwy | 10 | 3-4-3 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy CSA otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla CSA
100% bramek CSA pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
CSA zdobywa w sezonie średnio 1,65 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie CSA
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów CSA, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach CSA
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 10%
W 40% meczów CSA padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
CSA – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla CSA, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie CSA zdobywa 1,90 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 20 meczach CSA ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 66% goli CSA, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 20 meczów.
CSA – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 7,7
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
CSA oddaje 12,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
CSA – posiadanie piłki
- U siebie 61,0%
- Na wyjeździe 50,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 8 z 19
- Mecze z posiadaniem > 55% 12 z 19
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 12 z 19 meczów. Średnio CSA utrzymuje przy piłce 55,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
CSA – czyste konta
- U siebie 5 z 10
- Na wyjeździe 2 z 10
- Stracone / mecz 0,85
- Bez straty do przerwy 85%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 15%
Czyste konto CSA to 35% meczów sezonu (7 z 20), z czego 5 w 10 meczach u siebie.
CSA – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 84%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 37%
- Rożne u siebie / mecz 8,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
CSA wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
CSA – kartki
- Żółte kartki 48
- Pow. 3,5 kartki w meczu 84%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 63%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 0%
CSA ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale CSA – 3,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
CSA według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 2 tabeli | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,00 |
| Środka tabeli (3–4) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,50 | 1,25 |
| Dołu tabeli (5–6) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 4,00 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz CSA zdobywa z drużynami z top 2 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (3–4).
CSA na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,80 2,40 | 1,60 3,40 | 0,60 1,00 |
|
2.
|
2,00 1,40 | 1,40 1,00 | 0,60 1,20 |
|
3.
|
2,20 1,00 | 1,20 1,00 | 0,20 1,20 |
|
4.
|
1,60 1,00 | 1,40 1,00 | 1,40 1,40 |
|
5.
|
0,80 1,00 | 1,00 1,00 | 2,00 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach CSA
Skrajne wyniki i osiągnięcia CSA w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Atlético Alagoinhas - CSA 1:7 Serie D (Brazylia), 14.06.2026
- Najwyższa porażka CSA - Uberlandia 0:2 Serie D (Brazylia), 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Atlético Alagoinhas - CSA 1:7, Serie D (Brazylia), 14.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta CSA - Juazeirense 2:0, Serie D (Brazylia), 2.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+10 minuta CSA - Ipatinga 4:0, Serie D (Brazylia), 14.07.2026
Jakie statystyki ma CSA w tym sezonie?
Bilans CSA w tym sezonie to 20 meczów i wynik 9-6-5 przy 35 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
CSA – zawodnicy
Jak wygląda kadra CSA w sezonie 2026.
Kadra CSA
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Brazylia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
38 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
30 | Brazylia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
33 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
28 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
|
25 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
34 | Brazylia | 0 € | 424 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
34 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
36 | Brazylia | 0 € | 644 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
27 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
28 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
28 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
34 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
36 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
27 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
29 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
27 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
23 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
24 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
28 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry CSA
125 tys. €
śr. 4 tys. € / zawodnika
Ile CSA wydaje na pensje
1,1 mln € rocznie
śr. 37 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Brazylia (29 zawodników)
CSA wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry CSA
CSA – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub CSA w sezonie 2026.
CSA transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Brazylia | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lis 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Paź 2026 |
|
Brazylia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 28 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 21 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Brazylia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Brazylia | 31 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
|
Brazylia | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Brazylia | 21 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 14 Cze 2026 |
![]() |
Brazylia | 22 |
|
koniec wypożyczenia |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CSA w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do CSA trafiło 19 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
