Forma w lidze
Deportivo Maldonado w tabeli
2. miejsce / 29 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
18 pkt
13:6 bramki
1,86 gola/mecz
11 pkt
11:10 bramki
1,38 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Deportivo Maldonado
Wartość drużyny: 2,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Urugwaj | 32 | napastnik | 29 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Urugwaj | 25 | napastnik | 28 | 450 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2600 minut | Argentyna | 24 | obrońca | 32 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Deportivo Maldonado 4-3-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Deportivo Maldonado w tabeli Urugwajskiej Primera Division
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Racing Montevideo
|
15 | 9 | 4 | 2 | 23:14 | 31 |
2
|
Deportivo Maldonado
|
15 | 9 | 2 | 4 | 24:16 | 29 |
3
|
Albion FC
|
15 | 8 | 4 | 3 | 26:16 | 28 |
4
|
Penarol
|
15 | 8 | 3 | 4 | 23:16 | 27 |
5
|
Central Espanol
|
15 | 7 | 3 | 5 | 23:22 | 24 |
Wyniki Deportivo Maldonado
Terminarz Deportivo Maldonado
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Paź 01:00
|
Club Nacional
Deportivo Maldonado
Urugwajska Primera Division, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Deportivo Maldonado
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Urugwaj |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj |
|
koniec wypożyczenia |
Deportivo Maldonado to klub piłkarski z Urugwaju występujący w Urugwajska Primera Division. Swoim domowym obiektem jest Estadio Domingo Burgueño Miguel, który może pomieścić 28 000 widzów. Zespół prowadzi Gabriel di Noia. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Deportivo Maldonado w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Deportivo Maldonado trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 875 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Matias Espindola do Necaxy za 875 tys. €.
Które miejsce zajmuje Deportivo Maldonado w tabeli Urugwajskiej Primera Division?
Deportivo Maldonado zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Urugwajskiej Primera Division z dorobkiem 29 punktów po 15 kolejkach. Strata do prowadzącego Racing Montevideo wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 24:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Deportivo Maldonado?
W wyjściowym ustawieniu Deportivo Maldonado między słupkami staje A. Freitas, a linię obrony najczęściej tworzą J. Ginzo, N. Fuica, F. Tealde oraz J. Ramos. W środku pola grają L. Nunez, C. Tabó, D. Gonzalez oraz S. Cartagena, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Ramirez, Renato Cesar. Trener Gabriel di Noia ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Urugwajska Primera Division i pucharach.
Kiedy Deportivo Maldonado gra następny mecz?
Najbliższy mecz Deportivo Maldonado to spotkanie z Club Nacional, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Estadio Gran Parque Central w ramach Urugwajskiej Primera Division (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Deportivo Maldonado?
Ostatni mecz Deportivo Maldonado to remis z Liverpool Montevideo 1:1 w Urugwajskiej Primera Division, 10 października 2026. Bramki zdobyli Romero Lanz, Ramos. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Deportivo Maldonado w tym sezonie?
Bilans Deportivo Maldonado w tym sezonie to 32 mecze i wynik 17-8-7 przy 50 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Deportivo Maldonado w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Deportivo Maldonado w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Deportivo Maldonado
Deportivo Maldonado terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
20 Paź 01:00
|
Urugwajska Primera Division, 11. kolejka
|
Estadio Gran Parque Central Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Deportivo Maldonado gra następny mecz?
Najbliższy mecz Deportivo Maldonado to spotkanie z Club Nacional, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Estadio Gran Parque Central w ramach Urugwajskiej Primera Division (11. kolejka).
Wyniki Deportivo Maldonado w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Deportivo Maldonado w sezonie 2026.
Forma i bramki Deportivo Maldonado w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Deportivo Maldonado wyniki
Deportivo Maldonado ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 10 z 31 meczów, ze średnią 1,80 punktu. W pozostałych ustawieniach Deportivo Maldonado zdobywa 1,81 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Deportivo Maldonado?
Ostatni mecz Deportivo Maldonado to remis z Liverpool Montevideo 1:1 w Urugwajskiej Primera Division, 10 października 2026. Bramki zdobyli Romero Lanz, Ramos. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Deportivo Maldonado – tabela Urugwajska Primera Division
Jakie miejsce w tabeli Urugwajska Primera Division zajmuje Deportivo Maldonado w sezonie 2026.
Miejsce Deportivo Maldonado w tabeli Urugwajskiej Primera Division
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Racing Montevideo
|
15 | 9 | 4 | 2 | 23:14 | 9 | 31 | |
2
|
Deportivo Maldonado
|
15 | 9 | 2 | 4 | 24:16 | 8 | 29 | |
3
|
Albion FC
|
15 | 8 | 4 | 3 | 26:16 | 10 | 28 | |
4
|
Penarol
|
15 | 8 | 3 | 4 | 23:16 | 7 | 27 | |
5
|
Central Espanol
|
15 | 7 | 3 | 5 | 23:22 | 1 | 24 | |
6
|
Atletico Torque
|
15 | 6 | 5 | 4 | 22:16 | 6 | 23 | |
7
|
Club Nacional
|
15 | 7 | 1 | 7 | 26:21 | 5 | 22 | |
8
|
Defensor Sporting
|
15 | 5 | 6 | 4 | 13:11 | 2 | 21 | |
9
|
Liverpool Montevideo
|
15 | 5 | 5 | 5 | 20:18 | 2 | 20 | |
10
|
Wanderers
|
15 | 6 | 2 | 7 | 16:21 | -5 | 20 | |
11
|
Danubio
|
15 | 4 | 6 | 5 | 17:21 | -4 | 18 | |
12
|
Cerro Largo
|
15 | 5 | 2 | 8 | 16:19 | -3 | 17 | |
13
|
Boston River
|
15 | 5 | 2 | 8 | 14:20 | -6 | 17 | |
14
|
Juventud
|
15 | 4 | 3 | 8 | 17:22 | -5 | 15 | |
15
|
Progreso
|
15 | 2 | 4 | 9 | 12:23 | -11 | 10 | |
16
|
Cerro
|
15 | 2 | 4 | 9 | 8:24 | -16 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Racing Montevideo
|
15 | 9 | 4 | 2 | 23:14 | 9 | 31 | |
2
|
Deportivo Maldonado
|
15 | 9 | 2 | 4 | 24:16 | 8 | 29 | |
3
|
Albion FC
|
15 | 8 | 4 | 3 | 26:16 | 10 | 28 | |
4
|
Penarol
|
15 | 8 | 3 | 4 | 23:16 | 7 | 27 | |
5
|
Central Espanol
|
15 | 7 | 3 | 5 | 23:22 | 1 | 24 | |
6
|
Atletico Torque
|
15 | 6 | 5 | 4 | 22:16 | 6 | 23 | |
7
|
Club Nacional
|
15 | 7 | 1 | 7 | 26:21 | 5 | 22 | |
8
|
Defensor Sporting
|
15 | 5 | 6 | 4 | 13:11 | 2 | 21 | |
9
|
Liverpool Montevideo
|
15 | 5 | 5 | 5 | 20:18 | 2 | 20 | |
10
|
Wanderers
|
15 | 6 | 2 | 7 | 16:21 | -5 | 20 | |
11
|
Danubio
|
15 | 4 | 6 | 5 | 17:21 | -4 | 18 | |
12
|
Cerro Largo
|
15 | 5 | 2 | 8 | 16:19 | -3 | 17 | |
13
|
Boston River
|
15 | 5 | 2 | 8 | 14:20 | -6 | 17 | |
14
|
Juventud
|
15 | 4 | 3 | 8 | 17:22 | -5 | 15 | |
15
|
Progreso
|
15 | 2 | 4 | 9 | 12:23 | -11 | 10 | |
16
|
Cerro
|
15 | 2 | 4 | 9 | 8:24 | -16 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Deportivo Maldonado
|
7 | 6 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 18 | |
| 2 |
Racing Montevideo
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 15 | |
| 3 |
Defensor Sporting
|
7 | 4 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 14 | |
| 4 |
Wanderers
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9:8 | 1 | 14 | |
| 5 |
Albion FC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 13 | |
| 6 |
Central Espanol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 7 |
Atletico Torque
|
7 | 4 | 1 | 2 | 13:9 | 4 | 13 | |
| 8 |
Penarol
|
8 | 3 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 12 | |
| 9 |
Club Nacional
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:5 | 6 | 10 | |
| 10 |
Danubio
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 11 |
Boston River
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 12 |
Juventud
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 13 |
Cerro
|
8 | 2 | 3 | 3 | 5:6 | -1 | 9 | |
| 14 |
Liverpool Montevideo
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 8 | |
| 15 |
Cerro Largo
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 16 |
Progreso
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Racing Montevideo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 16 | |
| 2 |
Albion FC
|
7 | 4 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 15 | |
| 3 |
Penarol
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 15 | |
| 4 |
Club Nacional
|
8 | 4 | 0 | 4 | 15:16 | -1 | 12 | |
| 5 |
Liverpool Montevideo
|
8 | 3 | 3 | 2 | 10:8 | 2 | 12 | |
| 6 |
Deportivo Maldonado
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 11 | |
| 7 |
Central Espanol
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:13 | -2 | 11 | |
| 8 |
Atletico Torque
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:7 | 2 | 10 | |
| 9 |
Cerro Largo
|
8 | 3 | 1 | 4 | 7:10 | -3 | 10 | |
| 10 |
Danubio
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:15 | -8 | 8 | |
| 11 |
Defensor Sporting
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
| 12 |
Boston River
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 7 | |
| 13 |
Wanderers
|
7 | 2 | 0 | 5 | 7:13 | -6 | 6 | |
| 14 |
Juventud
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 5 | |
| 15 |
Progreso
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:9 | -4 | 5 | |
| 16 |
Cerro
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:18 | -15 | 1 |
Które miejsce zajmuje Deportivo Maldonado w tabeli Urugwajskiej Primera Division?
Deportivo Maldonado zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Urugwajskiej Primera Division z dorobkiem 29 punktów po 15 kolejkach. Strata do prowadzącego Racing Montevideo wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 24:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Deportivo Maldonado w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Deportivo Maldonado na tle ligi w sezonie 2026.
Deportivo Maldonado na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 4,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,88
- Czyste konta 44%
Strzelcy Deportivo Maldonado
-
Christian Tabó 10
-
Renato Cesar 7
-
Santiago Ramirez 7
-
Maximiliano Noble 7
-
Facundo Tealde 2
-
Juan Ramos 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Deportivo Maldonado i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Deportivo Maldonado to 76–90+ minuta, w której padło 15 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 11 trafieniami.
Przebieg meczu Deportivo Maldonado i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 19 | 15-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 2-3-5 |
| Prowadził do przerwy | 13 | 10-1-2 |
| Remis do przerwy | 16 | 7-6-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Deportivo Maldonado otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 15 razy na 19 takich meczów.
Jak padają bramki dla Deportivo Maldonado
88% bramek Deportivo Maldonado pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Deportivo Maldonado zdobywa w sezonie średnio 1,84 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Deportivo Maldonado
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Deportivo Maldonado, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Deportivo Maldonado
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 41%
- Powyżej 3,5 19%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 9%
W 41% meczów Deportivo Maldonado padają co najmniej trzy bramki, a w 47% spotkań trafiają obie drużyny.
Deportivo Maldonado – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Deportivo Maldonado, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Deportivo Maldonado zdobywa 2,24 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Deportivo Maldonado ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Deportivo Maldonado, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 15 z 32 meczów.
Deportivo Maldonado – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
Deportivo Maldonado oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Deportivo Maldonado – posiadanie piłki
- U siebie 50,2%
- Na wyjeździe 51,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 8 z 32
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 8 z 32 meczów. Średnio Deportivo Maldonado utrzymuje przy piłce 50,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Deportivo Maldonado – czyste konta
- U siebie 9 z 17
- Na wyjeździe 5 z 15
- Stracone / mecz 0,88
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 28%
Czyste konto Deportivo Maldonado to 44% meczów sezonu (14 z 32), z czego 9 w 17 meczach u siebie.
Deportivo Maldonado – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 47%
- Pow. 10,5 w meczu 31%
- Rożne u siebie / mecz 3,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Deportivo Maldonado wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 47% spotkań.
Deportivo Maldonado – kartki
- Żółte kartki 90
- Pow. 3,5 kartki w meczu 91%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 75%
- Kartki rywali / mecz 2,9
- Mecze bez kartki 3%
Deportivo Maldonado ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Deportivo Maldonado – 2,9. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Deportivo Maldonado według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 2-3-3 | 1,13 | 1,63 | 1,38 |
| Środka tabeli (6–11) | 14 | 9-4-1 | 2,21 | 1,79 | 0,64 |
| Dołu tabeli (12–16) | 10 | 6-1-3 | 1,90 | 1,20 | 0,80 |
Najwięcej punktów na mecz Deportivo Maldonado zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Deportivo Maldonado na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,88 2,29 | 1,63 1,43 | 1,00 0,86 |
|
2.
|
2,57 1,38 | 1,86 1,38 | 0,86 1,25 |
|
3.
|
1,63 2,14 | 2,25 1,14 | 1,50 0,57 |
|
4.
|
1,50 2,14 | 1,63 1,43 | 1,38 0,71 |
|
5.
|
1,86 1,38 | 1,71 1,38 | 1,29 1,63 |
Ciekawe rekordy w meczach Deportivo Maldonado
Skrajne wyniki i osiągnięcia Deportivo Maldonado w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Deportivo Maldonado - Club Nacional 3:0 Urugwajska Primera Division, 31.05.2026
- Najwyższa porażka Cerro Largo - Deportivo Maldonado 3:1 Urugwajska Primera Division, 20.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Racing Montevideo - Deportivo Maldonado 2:4, Urugwajska Primera Division, 8.02.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Perez, Deportivo Maldonado - Boston River 2:1, Urugwajska Primera Division, 11.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Deportivo Maldonado - Club Nacional 4:2, Urugwajska Primera Division, 12.04.2026
Jakie statystyki ma Deportivo Maldonado w tym sezonie?
Bilans Deportivo Maldonado w tym sezonie to 32 mecze i wynik 17-8-7 przy 50 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Deportivo Maldonado – zawodnicy
Jak wygląda kadra Deportivo Maldonado w sezonie 2026.
Przewidywany skład Deportivo Maldonado 4-3-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Deportivo Maldonado
-
Hernan Menosse Obrońca Skręcenie kostki pauzuje od 30 dniopuszczone: 4 mecze
-
Maximiliano Noble Napastnik Zapalenie spojenia łonowego pauzuje od 70 dniopuszczone: 11 meczów
Kadra Deportivo Maldonado
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Urugwaj | 0 € | – | 10 | 67% | 1 | 0 | 101' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Urugwaj | 250 tys. € | – | 15 | 100% | 2 | 0 | 825' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Urugwaj | 500 tys. € | – | 24 | 160% | 7 | 0 | 1 740' | 4 | 0 | |||||||
| 14 |
|
32 | Urugwaj | 300 tys. € | 322 tys. € | 29 | 193% | 10 | 0 | 2 338' | 10 | 0 | |||||||
| 16 |
|
33 | Urugwaj | 200 tys. € | – | 29 | 193% | 7 | 0 | 2 248' | 5 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Urugwaj | 450 tys. € | – | 28 | 187% | 7 | 1 | 1 939' | 6 | 0 | |||||||
| 29 |
|
28 | Urugwaj | 175 tys. € | – | 17 | 113% | 0 | 0 | 132' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
25 | Urugwaj | 300 tys. € | – | 24 | 160% | 0 | 0 | 283' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Argentyna | 300 tys. € | 107 tys. € | 30 | 200% | 1 | 0 | 2 575' | 13 | 1 | |||||||
| 9 |
|
21 | Urugwaj | 150 tys. € | – | 13 | 87% | 0 | 0 | 81' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
26 | Urugwaj | 275 tys. € | – | 19 | 127% | 0 | 0 | 319' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
35 | Urugwaj | 100 tys. € | 367 tys. € | 10 | 67% | 0 | 0 | 333' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
25 | Urugwaj | 325 tys. € | – | 28 | 187% | 1 | 0 | 921' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
24 | Urugwaj | 500 tys. € | – | 21 | 140% | 1 | 1 | 1 364' | 5 | 0 | |||||||
| 80 |
|
21 | Urugwaj | 50 tys. € | – | 5 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
22 | Urugwaj | 300 tys. € | – | 28 | 187% | 1 | 0 | 1 461' | 4 | 0 | |||||||
| 3 |
|
39 | Urugwaj | 10 tys. € | 36 tys. € | 24 | 160% | 0 | 0 | 1 596' | 13 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
24 | Argentyna | 200 tys. € | – | 32 | 213% | 1 | 0 | 2 600' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
37 | Urugwaj | 10 tys. € | – | 26 | 173% | 2 | 0 | 2 045' | 8 | 1 | |||||||
| 22 |
|
30 | Urugwaj | 325 tys. € | 709 tys. € | 25 | 167% | 2 | 0 | 1 964' | 3 | 0 | |||||||
| 32 |
|
31 | Urugwaj | 125 tys. € | – | 31 | 207% | 0 | 0 | 249' | 2 | 1 | |||||||
| 42 |
|
27 | Urugwaj | 300 tys. € | 66 tys. € | 30 | 200% | 1 | 0 | 886' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Argentyna | 125 tys. € | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
29 | Urugwaj | 250 tys. € | – | 30 | 200% | 0 | 0 | 529' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
29 | Urugwaj | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Deportivo Maldonado
5,5 mln €
śr. 205 tys. € / zawodnika
Ile Deportivo Maldonado wydaje na pensje
1,7 mln € rocznie
śr. 62 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Urugwaj (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Deportivo Maldonado w sezonie 2026
Deportivo Maldonado wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Deportivo Maldonado
Jak wygląda skład Deportivo Maldonado?
W wyjściowym ustawieniu Deportivo Maldonado między słupkami staje A. Freitas, a linię obrony najczęściej tworzą J. Ginzo, N. Fuica, F. Tealde oraz J. Ramos. W środku pola grają L. Nunez, C. Tabó, D. Gonzalez oraz S. Cartagena, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Ramirez, Renato Cesar. Trener Gabriel di Noia ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Urugwajska Primera Division i pucharach.
Deportivo Maldonado – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Deportivo Maldonado w sezonie 2026.
Deportivo Maldonado transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Urugwaj | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 26 Sie 2026 |
|
Argentyna | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 35 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Brazylia | 32 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Argentyna | 22 |
|
875 tys. € | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Argentyna | 25 | – | za darmo | |
| 28 Sty 2026 |
|
Urugwaj | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Deportivo Maldonado
Deportivo Maldonado bilans transferowy
- +875 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +450 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +2,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Deportivo Maldonado
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Deportivo Maldonado w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Deportivo Maldonado trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 875 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Matias Espindola do Necaxy za 875 tys. €.