Forma w lidze
Goiatuba EC w tabeli
2. miejsce / 19 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 4 punkty
Przewaga nad 5. miejscem: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
4 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
9:2 bramki
1,80 gola/mecz
6 pkt
4:5 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Tabela - Grupa D
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Capital Brasilia
|
10 | 7 | 2 | 1 | 16:6 | 23 |
2
|
Goiatuba EC
|
10 | 5 | 4 | 1 | 13:7 | 19 |
3
|
Mixto
|
10 | 2 | 6 | 2 | 10:9 | 12 |
4
|
Ceilândia
|
10 | 3 | 3 | 4 | 9:10 | 12 |
5
|
União Rondonópolis
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | 9 |
Wyniki Goiatuba EC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
03 Wrz Koniec
|
Goiatuba EC
1
São José
1
Serie D (Brazylia), finał
|
|
|
27 Sie Koniec
|
São José
0
Goiatuba EC
0
Serie D (Brazylia), finał
|
|
|
16 Sie Karne
|
ASA
1
(5)
Goiatuba EC
1
(4)
Serie D (Brazylia), 1/4 finału
|
Goiatuba EC to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie D (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Divino Garcia Rosa, który może pomieścić 15 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Goiatuba EC w tabeli Serie D (Brazylia)?
Goiatuba EC zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Serie D (Brazylia) z dorobkiem 19 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Capital Brasilia wynosi 4 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Goiatuba EC?
Ostatni mecz Goiatuba EC to remis z São José 1:1 w Serie D (Brazylia), 3 września 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Goiatuba EC w tym sezonie?
Bilans Goiatuba EC w tym sezonie to 20 meczów i wynik 9-8-3 przy 23 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 11,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Goiatuba EC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Goiatuba EC w sezonie 2026.
Wyniki Goiatuba EC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Goiatuba EC w sezonie 2026.
Forma i bramki Goiatuba EC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Goiatuba EC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Wrz Koniec
|
Serie D (Brazylia), finał
|
1:1 | – | 8/9 | 5/9 | |
|
27 Sie Koniec
|
Serie D (Brazylia), finał
|
0:0 | – | 4/7 | 2/5 | |
|
16 Sie Karne
|
Serie D (Brazylia), 1/4 finału
|
1:1 | – | 2/5 | 3/4 | |
|
08 Sie Koniec
|
Serie D (Brazylia), 1/4 finału
|
0:0 | – | 7/9 | 1/3 | |
|
26 Lip Koniec
|
Serie D (Brazylia), 1/8 finału
|
1:2 | – | 4/15 | 0/2 | |
|
18 Lip Koniec
|
Serie D (Brazylia), 1/8 finału
|
3:0 | – | 4/10 | 2/4 | |
|
12 Lip Karne
|
Serie D (Brazylia), 1/16 finału
|
1:2 | – | 7/9 | 6/8 | |
|
04 Lip Koniec
|
Serie D (Brazylia), 1/16 finału
|
0:1 | – | 5/7 | 2/6 | |
|
27 Cze Koniec
|
Serie D (Brazylia), 1/16 finału
|
1:0 | – | 6/11 | 3/5 | |
|
21 Cze Koniec
|
Serie D (Brazylia), 1/16 finału
|
0:0 | – | 6/15 | 4/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Goiatuba EC?
Ostatni mecz Goiatuba EC to remis z São José 1:1 w Serie D (Brazylia), 3 września 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Goiatuba EC – tabela Serie D (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie D (Brazylia) zajmuje Goiatuba EC w sezonie 2026.
Tabela - Grupa D
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Capital Brasilia
|
10 | 7 | 2 | 1 | 16:6 | 10 | 23 | |
2
|
Goiatuba EC
|
10 | 5 | 4 | 1 | 13:7 | 6 | 19 | |
3
|
Mixto
|
10 | 2 | 6 | 2 | 10:9 | 1 | 12 | |
4
|
Ceilândia
|
10 | 3 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 12 | |
5
|
União Rondonópolis
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | |
6
|
CEOV Operário
|
10 | 1 | 2 | 7 | 7:16 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Capital Brasilia
|
10 | 7 | 2 | 1 | 16:6 | 10 | 23 | |
2
|
Goiatuba EC
|
10 | 5 | 4 | 1 | 13:7 | 6 | 19 | |
3
|
Mixto
|
10 | 2 | 6 | 2 | 10:9 | 1 | 12 | |
4
|
Ceilândia
|
10 | 3 | 3 | 4 | 9:10 | -1 | 12 | |
5
|
União Rondonópolis
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | |
6
|
CEOV Operário
|
10 | 1 | 2 | 7 | 7:16 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Goiatuba EC
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:2 | 7 | 13 | |
| 2 |
Capital Brasilia
|
5 | 4 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 12 | |
| 3 |
Mixto
|
5 | 1 | 4 | 0 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 4 |
Ceilândia
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 5 |
União Rondonópolis
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 6 |
CEOV Operário
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Capital Brasilia
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 11 | |
| 2 |
Ceilândia
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 3 |
Goiatuba EC
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 4 |
Mixto
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 5 |
União Rondonópolis
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 4 | |
| 6 |
CEOV Operário
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:5 | -2 | 4 |
Które miejsce zajmuje Goiatuba EC w tabeli Serie D (Brazylia)?
Goiatuba EC zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Serie D (Brazylia) z dorobkiem 19 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Capital Brasilia wynosi 4 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Goiatuba EC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Goiatuba EC na tle ligi w sezonie 2026.
Goiatuba EC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,3
- Strzały celne / mecz 4,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,60
- Czyste konta 50%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Goiatuba EC i rywali według minuty w ostatnich 20 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Goiatuba EC to 16–30 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Goiatuba EC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 8-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 6-2-0 |
| Remis do przerwy | 9 | 3-4-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-2-1 |
Gdy Goiatuba EC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Goiatuba EC
95% bramek Goiatuba EC pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Goiatuba EC zdobywa w sezonie średnio 1,75 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Goiatuba EC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Goiatuba EC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Goiatuba EC
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 25%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 5%
- Powyżej 5,5 5%
W 25% meczów Goiatuba EC padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Goiatuba EC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Goiatuba EC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Goiatuba EC zdobywa 2,10 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 20 meczach Goiatuba EC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Goiatuba EC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 20 meczów.
Goiatuba EC – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 7,1
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,7
Goiatuba EC oddaje 11,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,7 strzału.
Goiatuba EC – posiadanie piłki
- U siebie 53,7%
- Na wyjeździe 47,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 18
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 18
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 18 meczów. Średnio Goiatuba EC utrzymuje przy piłce 50,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Goiatuba EC – czyste konta
- U siebie 6 z 10
- Na wyjeździe 4 z 10
- Stracone / mecz 0,60
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 10%
Czyste konto Goiatuba EC to 50% meczów sezonu (10 z 20), z czego 6 w 10 meczach u siebie.
Goiatuba EC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 5,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Goiatuba EC wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 3,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Goiatuba EC – kartki
- Żółte kartki 45
- Pow. 3,5 kartki w meczu 72%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 61%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 11%
Goiatuba EC ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Goiatuba EC – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Goiatuba EC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 2 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,50 |
| Środka tabeli (3–4) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 0,75 | 0,75 |
| Dołu tabeli (5–6) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 2,00 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Goiatuba EC zdobywa z drużynami z top 2 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (3–4).
Goiatuba EC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,40 2,20 | 1,20 2,00 | 0,40 0,80 |
|
2.
|
2,60 1,20 | 1,80 0,80 | 0,40 1,00 |
|
3.
|
1,40 1,00 | 1,40 0,60 | 1,00 0,80 |
|
4.
|
1,00 1,40 | 0,60 1,20 | 0,80 1,20 |
|
5.
|
1,00 0,80 | 1,20 1,00 | 1,40 2,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Goiatuba EC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Goiatuba EC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Goiatuba EC - União Rondonópolis 5:1 Serie D (Brazylia), 2.05.2026
- Najwyższa porażka Mixto - Goiatuba EC 2:0 Serie D (Brazylia), 16.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Goiatuba EC - União Rondonópolis 5:1, Serie D (Brazylia), 2.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Goiatuba EC - Brasiliense 1:0, Serie D (Brazylia), 27.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Goiatuba EC - União Rondonópolis 5:1, Serie D (Brazylia), 2.05.2026
Jakie statystyki ma Goiatuba EC w tym sezonie?
Bilans Goiatuba EC w tym sezonie to 20 meczów i wynik 9-8-3 przy 23 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 11,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Goiatuba EC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Goiatuba EC w sezonie 2026.
Kadra Goiatuba EC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
25 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| – |
![]() |
25 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
29 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
34 | Brazylia | 0 € | 161 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
34 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Goiatuba EC
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Goiatuba EC wydaje na pensje
161 tys. € rocznie
śr. 32 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Brazylia (5 zawodników)
