Forma w lidze
Orange County SC w tabeli
7. miejsce / 39 punktów Play-off (1/8 finału)
Strata do lidera: 11 punktów
Przewaga nad 9. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
3 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
18 pkt
15:20 bramki
1,07 gola/mecz
21 pkt
22:24 bramki
1,57 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Orange County SC
Wartość drużyny: 1,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Senegal | 25 | – | 26 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | USA | 24 | pomocnik | 28 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,81 średnia ocena | USA | 25 | obrońca | 24 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2520 minut | USA | 25 | bramkarz | 28 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Orange County SC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
El Paso Locomotive
|
28 | 15 | 5 | 8 | 48:36 | 50 |
2
|
New Mexico United
|
28 | 14 | 7 | 7 | 44:33 | 49 |
| ··· | |||||||
6
|
Colorado Springs
|
28 | 11 | 8 | 9 | 41:38 | 41 |
7
|
Orange County SC
|
28 | 10 | 9 | 9 | 37:44 | 39 |
8
|
San Antonio
|
28 | 9 | 12 | 7 | 29:29 | 39 |
Wyniki Orange County SC
Terminarz Orange County SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 04:00
|
Orange County SC
Phoenix Rising
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
25 Paź 02:30
|
San Antonio
Orange County SC
USL Championship (USA), kolejka
|
Ostatnie transfery Orange County SC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Kanada |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
USA | – | za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
![]() |
za darmo | ||
| 30 Cze 2026 |
![]() |
USA |
![]() |
250 tys. € |
Orange County SC to klub piłkarski z USA występujący w USL Championship (USA). Swoim domowym obiektem jest Championship Soccer Stadium, który może pomieścić 6 000 widzów. Zespół prowadzi Dekel Keinan. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Orange County SC?
Klub piłkarski Orange County SC zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał USL Cup oraz Mistrzostwo USL Championship.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Orange County SC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Orange County SC trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 250 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Pedro Guimaraes do Eintracht Frankfurt II za 250 tys. €.
Które miejsce zajmuje Orange County SC w tabeli USL Championship?
Orange County SC zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 39 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego El Paso Locomotive wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 37:44, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Orange County SC?
W wyjściowym ustawieniu Orange County SC między słupkami staje A. Rando, a linię obrony najczęściej tworzą J. Lindsey, T. Brewitt, N. Benalcazar oraz R. Doghman. W środku pola grają E. Solis, M. Palomino, O. Sylla, K. Partida oraz C. Hegardt, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Wathuta. Trener Dekel Keinan ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w USL Championship (USA) i pucharach.
Kiedy Orange County SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Orange County SC to spotkanie z Phoenix Rising, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 04:00 na obiekcie Championship Soccer Stadium w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Orange County SC?
Ostatni mecz Orange County SC to porażka z El Paso Locomotive 2:1 w USL Championship, 11 października 2026. Bramki zdobyli Moreno, Farkarlun oraz Hegardt. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Orange County SC w tym sezonie?
Bilans Orange County SC w tym sezonie to 28 meczów i wynik 10-9-9 przy 37 zdobytych bramkach i 44 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Orange County SC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Orange County SC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Orange County SC
Orange County SC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 04:00
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Championship Soccer Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 02:30
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Toyota Field Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Orange County SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Orange County SC to spotkanie z Phoenix Rising, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 04:00 na obiekcie Championship Soccer Stadium w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Orange County SC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Orange County SC w sezonie 2026.
Forma i bramki Orange County SC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Orange County SC wyniki
Orange County SC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 10 z 28 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Orange County SC zdobywa 1,61 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Orange County SC?
Ostatni mecz Orange County SC to porażka z El Paso Locomotive 2:1 w USL Championship, 11 października 2026. Bramki zdobyli Moreno, Farkarlun oraz Hegardt. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Orange County SC – tabela USL Championship (USA)
Jakie miejsce w tabeli USL Championship (USA) zajmuje Orange County SC w sezonie 2026.
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
El Paso Locomotive
|
28 | 15 | 5 | 8 | 48:36 | 12 | 50 | |
2
|
New Mexico United
|
28 | 14 | 7 | 7 | 44:33 | 11 | 49 | |
3
|
Sacramento Republic
|
28 | 11 | 12 | 5 | 38:26 | 12 | 45 | |
4
|
Lexington
|
28 | 13 | 5 | 10 | 49:33 | 16 | 44 | |
5
|
FC Tulsa
|
28 | 11 | 10 | 7 | 32:25 | 7 | 43 | |
6
|
Colorado Springs
|
28 | 11 | 8 | 9 | 41:38 | 3 | 41 | |
7
|
Orange County SC
|
28 | 10 | 9 | 9 | 37:44 | -7 | 39 | |
8
|
San Antonio
|
28 | 9 | 12 | 7 | 29:29 | 0 | 39 | |
9
|
Phoenix Rising
|
28 | 9 | 9 | 10 | 39:42 | -3 | 36 | |
10
|
Las Vegas Lights
|
28 | 10 | 6 | 12 | 37:41 | -4 | 36 | |
11
|
Oakland Roots
|
28 | 8 | 11 | 9 | 33:35 | -2 | 35 | |
12
|
Monterey Bay
|
28 | 5 | 6 | 17 | 30:50 | -20 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
El Paso Locomotive
|
28 | 15 | 5 | 8 | 48:36 | 12 | 50 | |
2
|
New Mexico United
|
28 | 14 | 7 | 7 | 44:33 | 11 | 49 | |
3
|
Sacramento Republic
|
28 | 11 | 12 | 5 | 38:26 | 12 | 45 | |
4
|
Lexington
|
28 | 13 | 5 | 10 | 49:33 | 16 | 44 | |
5
|
FC Tulsa
|
28 | 11 | 10 | 7 | 32:25 | 7 | 43 | |
6
|
Colorado Springs
|
28 | 11 | 8 | 9 | 41:38 | 3 | 41 | |
7
|
Orange County SC
|
28 | 10 | 9 | 9 | 37:44 | -7 | 39 | |
8
|
San Antonio
|
28 | 9 | 12 | 7 | 29:29 | 0 | 39 | |
9
|
Phoenix Rising
|
28 | 9 | 9 | 10 | 39:42 | -3 | 36 | |
10
|
Las Vegas Lights
|
28 | 10 | 6 | 12 | 37:41 | -4 | 36 | |
11
|
Oakland Roots
|
28 | 8 | 11 | 9 | 33:35 | -2 | 35 | |
12
|
Monterey Bay
|
28 | 5 | 6 | 17 | 30:50 | -20 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
New Mexico United
|
15 | 9 | 3 | 3 | 26:18 | 8 | 30 | |
| 2 |
Lexington
|
15 | 9 | 2 | 4 | 28:14 | 14 | 29 | |
| 3 |
Sacramento Republic
|
14 | 8 | 4 | 2 | 24:12 | 12 | 28 | |
| 4 |
FC Tulsa
|
14 | 7 | 4 | 3 | 14:8 | 6 | 25 | |
| 5 |
Colorado Springs
|
14 | 7 | 4 | 3 | 23:15 | 8 | 25 | |
| 6 |
Phoenix Rising
|
14 | 7 | 4 | 3 | 26:20 | 6 | 25 | |
| 7 |
El Paso Locomotive
|
13 | 7 | 3 | 3 | 23:20 | 3 | 24 | |
| 8 |
San Antonio
|
13 | 5 | 5 | 3 | 14:12 | 2 | 20 | |
| 9 |
Las Vegas Lights
|
14 | 5 | 5 | 4 | 15:14 | 1 | 20 | |
| 10 |
Orange County SC
|
14 | 5 | 3 | 6 | 15:20 | -5 | 18 | |
| 11 |
Oakland Roots
|
15 | 4 | 6 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
| 12 |
Monterey Bay
|
13 | 4 | 3 | 6 | 17:20 | -3 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
El Paso Locomotive
|
15 | 8 | 2 | 5 | 25:16 | 9 | 26 | |
| 2 |
Orange County SC
|
14 | 5 | 6 | 3 | 22:24 | -2 | 21 | |
| 3 |
New Mexico United
|
13 | 5 | 4 | 4 | 18:15 | 3 | 19 | |
| 4 |
San Antonio
|
15 | 4 | 7 | 4 | 15:17 | -2 | 19 | |
| 5 |
FC Tulsa
|
14 | 4 | 6 | 4 | 18:17 | 1 | 18 | |
| 6 |
Sacramento Republic
|
14 | 3 | 8 | 3 | 14:14 | 0 | 17 | |
| 7 |
Oakland Roots
|
13 | 4 | 5 | 4 | 16:17 | -1 | 17 | |
| 8 |
Colorado Springs
|
14 | 4 | 4 | 6 | 18:23 | -5 | 16 | |
| 9 |
Las Vegas Lights
|
14 | 5 | 1 | 8 | 22:27 | -5 | 16 | |
| 10 |
Lexington
|
13 | 4 | 3 | 6 | 21:19 | 2 | 15 | |
| 11 |
Phoenix Rising
|
14 | 2 | 5 | 7 | 13:22 | -9 | 11 | |
| 12 |
Monterey Bay
|
15 | 1 | 3 | 11 | 13:30 | -17 | 6 |
Które miejsce zajmuje Orange County SC w tabeli USL Championship?
Orange County SC zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 39 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego El Paso Locomotive wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 37:44, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Orange County SC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Orange County SC na tle ligi w sezonie 2026.
Orange County SC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,6
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 0,75
- Udane dryblingi / mecz 5,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,57
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 11,7
- Przechwyty / mecz 7,0
- Wybicia / mecz 29,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,7
Strzelcy Orange County SC
-
Ousmane Sylla 6
-
Christopher Hegardt 4
-
L. Mackinnon 4
-
Stephen Kelly 3
-
Nicholas Enrique Benalcazar 3
-
Garrison Tubbs 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Orange County SC i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Orange County SC to 46–60 minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Orange County SC - Phoenix Rising Po przerwie pada 65% bramek Orange County SC.Przebieg meczu Orange County SC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 8-4-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 2-4-7 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 2-2-2 |
| Remis do przerwy | 13 | 8-5-0 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 0-2-7 |
Gdy Orange County SC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Orange County SC
89% bramek Orange County SC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Orange County SC zdobywa w sezonie średnio 1,39 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie Orange County SC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Orange County SC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Orange County SC wygra mecz Orange County SC - Phoenix Rising Orange County SC przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Orange County SC
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 79%
- Powyżej 2,5 46%
- Powyżej 3,5 32%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 11%
W 46% meczów Orange County SC padają co najmniej trzy bramki, a w 61% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Orange County SC - Phoenix Rising Powyżej 2,5 bramki padło w 46% meczów Orange County SC.Orange County SC – faule i karne
- Faule / mecz 12,9
- Faule rywali / mecz 15,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Orange County SC fauluje średnio 12,9 razy na mecz, a wymusza 15,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Orange County SC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Orange County SC zdobywa 1,29 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Orange County SC wygra mecz Orange County SC - Phoenix Rising Orange County SC zdobywa u siebie 43% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Orange County SC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 65% goli Orange County SC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 28 meczów.
Orange County SC wygra drugą połowę meczu Orange County SC - Phoenix Rising Drugą połowę Orange County SC wygrywał w 12 z 28 meczów.Orange County SC – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,8
Orange County SC oddaje 7,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Orange County SC - Phoenix Rising Orange County SC oddaje 7,6 strzałów na mecz.Orange County SC – posiadanie piłki
- U siebie 49,3%
- Na wyjeździe 43,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 28
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 28 meczów. Średnio Orange County SC utrzymuje przy piłce 46,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Orange County SC wygra mecz Orange County SC - Phoenix Rising Orange County SC utrzymuje średnio 46,5% posiadania piłki.Orange County SC – podania
- Kluczowe / mecz 7,8
- Dośrodkowania / mecz 16,2
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 42%
Orange County SC wymienia średnio 373 podań na mecz przy celności 81%, z czego 7,8 to podania kluczowe.
Orange County SC – czyste konta
- U siebie 5 z 14
- Na wyjeździe 2 z 14
- Stracone / mecz 1,57
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 46%
Czyste konto Orange County SC to 25% meczów sezonu (7 z 28), z czego 5 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Orange County SC - Phoenix Rising Czyste konto Orange County SC zachowuje w 25% meczów.Orange County SC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 4,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Orange County SC wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 6,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Orange County SC - Phoenix Rising Powyżej 8,5 rożnego padło w 64% meczów Orange County SC.Orange County SC – kartki
- Żółte kartki 44
- Pow. 3,5 kartki w meczu 61%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 39%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 14%
Orange County SC ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Orange County SC – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Orange County SC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 8 | 1-3-4 | 0,75 | 0,88 | 1,75 |
| Środka tabeli (5–8) | 5 | 3-1-1 | 2,00 | 1,40 | 1,40 |
| Dołu tabeli (9–12) | 9 | 4-3-2 | 1,67 | 1,44 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Orange County SC zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Orange County SC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,79 1,29 | 1,00 1,29 | 0,57 1,21 |
|
6.
|
1,79 1,14 | 1,64 1,29 | 1,07 1,64 |
|
7.
|
1,29 1,50 | 1,07 1,57 | 1,43 1,71 |
|
8.
|
1,54 1,27 | 1,08 1,00 | 0,92 1,13 |
|
9.
|
1,79 0,79 | 1,86 0,93 | 1,43 1,57 |
Ciekawe rekordy w meczach Orange County SC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Orange County SC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Orange County SC - San Antonio 2:0 USL Championship (USA), 9.04.2026
- Najwyższa porażka Lexington - Orange County SC 6:0 USL Championship (USA), 20.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Miami FC - Orange County SC 2:4, USL Championship (USA), 25.06.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Sylla, Orange County SC - Monterey Bay 1:2, USL Championship (USA), 4.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Solis, Miami FC - Orange County SC 2:4, USL Championship (USA), 25.06.2026
Jakie statystyki ma Orange County SC w tym sezonie?
Bilans Orange County SC w tym sezonie to 28 meczów i wynik 10-9-9 przy 37 zdobytych bramkach i 44 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Orange County SC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Orange County SC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Orange County SC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Orange County SC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
25 | Senegal | 125 tys. € | 63 tys. € | 26 | 93% | 6 | 1 | 1 818' | 4 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Kanada | 175 tys. € | 111 tys. € | 11 | 39% | 0 | 1 | 335' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | USA | 225 tys. € | 173 tys. € | 23 | 82% | 0 | 1 | 651' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
22 | Kanada | – | – | 4 | 14% | 0 | 0 | 184' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
18 | USA | – | – | 18 | 64% | 0 | 1 | 366' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Szwajcaria | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
23 | USA | 0 € | 107 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
20 | USA | 450 tys. € | 101 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
21 | Kanada | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
24 | USA | 250 tys. € | 76 tys. € | 28 | 100% | 4 | 5 | 2 191' | 4 | 0 | |||||||
| 19 |
|
31 | USA | 150 tys. € | 51 tys. € | 11 | 39% | 0 | 0 | 716' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
25 | USA | 200 tys. € | 75 tys. € | 22 | 79% | 0 | 3 | 952' | 3 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
18 | – | – | 26 | 93% | 1 | 0 | 921' | 3 | 0 | ||||||||
| 14 |
|
29 | Norwegia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
26 | Somalia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
|
20 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
25 | USA | 250 tys. € | 61 tys. € | 24 | 86% | 3 | 1 | 2 082' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Anglia | 175 tys. € | 65 tys. € | 27 | 96% | 1 | 0 | 2 385' | 7 | 1 | |||||||
| 23 |
![]() |
29 | Norwegia | 200 tys. € | – | 21 | 75% | 0 | 1 | 1 569' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
26 | USA | 300 tys. € | 245 tys. € | 6 | 21% | 0 | 0 | 435' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | USA | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
29 | Serbia | 150 tys. € | 76 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
21 | USA | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | USA | 200 tys. € | 72 tys. € | 28 | 100% | 0 | 0 | 2 520' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 34 |
|
– | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
![]() |
20 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Orange County SC
3,4 mln €
śr. 121 tys. € / zawodnika
Ile Orange County SC wydaje na pensje
1,3 mln € rocznie
śr. 46 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: USA (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Orange County SC w sezonie 2026
Orange County SC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Orange County SC
Jak wygląda skład Orange County SC?
W wyjściowym ustawieniu Orange County SC między słupkami staje A. Rando, a linię obrony najczęściej tworzą J. Lindsey, T. Brewitt, N. Benalcazar oraz R. Doghman. W środku pola grają E. Solis, M. Palomino, O. Sylla, K. Partida oraz C. Hegardt, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Wathuta. Trener Dekel Keinan ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w USL Championship (USA) i pucharach.
Orange County SC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Orange County SC w sezonie 2026.
Orange County SC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Kanada | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
USA | 26 | – | za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
18 |
![]() |
za darmo | ||
| 30 Cze 2026 |
![]() |
USA | 18 |
![]() |
250 tys. € | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
18 |
![]() |
koniec wypożyczenia | ||
| 30 Kwi 2026 |
|
Kanada | 24 |
|
za darmo | |
| 12 Mar 2026 |
|
USA | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Mar 2026 |
![]() |
18 |
![]() |
wypożyczenie | ||
| 05 Lut 2026 |
|
USA | 25 |
|
za darmo | |
| 02 Lut 2026 |
|
Serbia | 29 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Orange County SC
Orange County SC bilans transferowy
- +250 tys. € 2026
- +365 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +400 tys. € 2023
- +736 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Orange County SC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Orange County SC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Orange County SC trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 250 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Pedro Guimaraes do Eintracht Frankfurt II za 250 tys. €.
Orange County SC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Orange County SC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Orange County SC?
Klub piłkarski Orange County SC zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał USL Cup oraz Mistrzostwo USL Championship.