Forma w lidze
New Mexico United w tabeli
2. miejsce / 49 punktów Play-off (1/8 finału)
Strata do lidera: 1 punkt
Przewaga nad 9. miejscem: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
30 pkt
26:18 bramki
1,73 gola/mecz
19 pkt
18:15 bramki
1,38 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy New Mexico United
Wartość drużyny: 1,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 12 bramek | Szkocja | 29 | napastnik | 28 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Antigua i Barbuda | 29 | napastnik | 21 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,01 średnia ocena | Szkocja | 29 | napastnik | 28 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2449 minut | USA | 25 | pomocnik | 28 | 150 tys. € |
Przewidywany skład New Mexico United 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
El Paso Locomotive
|
28 | 15 | 5 | 8 | 48:36 | 50 |
2
|
New Mexico United
|
28 | 14 | 7 | 7 | 44:33 | 49 |
3
|
Sacramento Republic
|
28 | 11 | 12 | 5 | 38:26 | 45 |
4
|
Lexington
|
28 | 13 | 5 | 10 | 49:33 | 44 |
5
|
FC Tulsa
|
28 | 11 | 10 | 7 | 32:25 | 43 |
Wyniki New Mexico United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
New Mexico United
3
Monterey Bay
1
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
05 Paź Koniec
|
New Mexico United
2
Phoenix Rising
1
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
01 Paź Koniec
|
FC Tulsa
1
New Mexico United
0
USL Championship (USA), kolejka
|
Terminarz New Mexico United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 02:30
|
San Antonio
New Mexico United
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
25 Paź 02:00
|
El Paso Locomotive
New Mexico United
USL Championship (USA), kolejka
|
Ostatnie transfery New Mexico United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 28 Cze 2026 |
|
Salwador |
![]() |
wypożyczenie | |
| 08 Mar 2026 |
|
Finlandia |
|
nieujawniona | |
| 12 Lut 2026 |
![]() |
USA | – | za darmo |
New Mexico United to klub piłkarski z USA występujący w USL Championship (USA). Swoim domowym obiektem jest Rio Grande Credit Union Field at Isotopes Park, który może pomieścić 15 247 widzów. Zespół prowadzi Dennis Sanchez. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski New Mexico United w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do New Mexico United trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje New Mexico United w tabeli USL Championship?
New Mexico United zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 49 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego El Paso Locomotive wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 44:33, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Kiedy New Mexico United gra następny mecz?
Najbliższy mecz New Mexico United to spotkanie z San Antonio, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 02:30 na obiekcie Toyota Field w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz New Mexico United?
Ostatni mecz New Mexico United to wygrana z Monterey Bay 3:1 w USL Championship, 11 października 2026. Bramki zdobyli Dennis, Dennis, Hurst oraz Lletget. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma New Mexico United w tym sezonie?
Bilans New Mexico United w tym sezonie to 28 meczów i wynik 14-7-7 przy 44 zdobytych bramkach i 33 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz New Mexico United w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra New Mexico United w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań New Mexico United
New Mexico United terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 02:30
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Toyota Field Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 02:00
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Southwest University Park Wyjazd | Trudny |
Kiedy New Mexico United gra następny mecz?
Najbliższy mecz New Mexico United to spotkanie z San Antonio, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 02:30 na obiekcie Toyota Field w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki New Mexico United w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub New Mexico United w sezonie 2026.
Forma i bramki New Mexico United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
New Mexico United wyniki
New Mexico United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 20 z 28 meczów, ze średnią 1,90 punktu. W pozostałych ustawieniach New Mexico United zdobywa 1,38 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz New Mexico United?
Ostatni mecz New Mexico United to wygrana z Monterey Bay 3:1 w USL Championship, 11 października 2026. Bramki zdobyli Dennis, Dennis, Hurst oraz Lletget. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
New Mexico United – tabela USL Championship (USA)
Jakie miejsce w tabeli USL Championship (USA) zajmuje New Mexico United w sezonie 2026.
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
El Paso Locomotive
|
28 | 15 | 5 | 8 | 48:36 | 12 | 50 | |
2
|
New Mexico United
|
28 | 14 | 7 | 7 | 44:33 | 11 | 49 | |
3
|
Sacramento Republic
|
28 | 11 | 12 | 5 | 38:26 | 12 | 45 | |
4
|
Lexington
|
28 | 13 | 5 | 10 | 49:33 | 16 | 44 | |
5
|
FC Tulsa
|
28 | 11 | 10 | 7 | 32:25 | 7 | 43 | |
6
|
Colorado Springs
|
28 | 11 | 8 | 9 | 41:38 | 3 | 41 | |
7
|
Orange County SC
|
28 | 10 | 9 | 9 | 37:44 | -7 | 39 | |
8
|
San Antonio
|
28 | 9 | 12 | 7 | 29:29 | 0 | 39 | |
9
|
Phoenix Rising
|
28 | 9 | 9 | 10 | 39:42 | -3 | 36 | |
10
|
Las Vegas Lights
|
28 | 10 | 6 | 12 | 37:41 | -4 | 36 | |
11
|
Oakland Roots
|
28 | 8 | 11 | 9 | 33:35 | -2 | 35 | |
12
|
Monterey Bay
|
28 | 5 | 6 | 17 | 30:50 | -20 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
El Paso Locomotive
|
28 | 15 | 5 | 8 | 48:36 | 12 | 50 | |
2
|
New Mexico United
|
28 | 14 | 7 | 7 | 44:33 | 11 | 49 | |
3
|
Sacramento Republic
|
28 | 11 | 12 | 5 | 38:26 | 12 | 45 | |
4
|
Lexington
|
28 | 13 | 5 | 10 | 49:33 | 16 | 44 | |
5
|
FC Tulsa
|
28 | 11 | 10 | 7 | 32:25 | 7 | 43 | |
6
|
Colorado Springs
|
28 | 11 | 8 | 9 | 41:38 | 3 | 41 | |
7
|
Orange County SC
|
28 | 10 | 9 | 9 | 37:44 | -7 | 39 | |
8
|
San Antonio
|
28 | 9 | 12 | 7 | 29:29 | 0 | 39 | |
9
|
Phoenix Rising
|
28 | 9 | 9 | 10 | 39:42 | -3 | 36 | |
10
|
Las Vegas Lights
|
28 | 10 | 6 | 12 | 37:41 | -4 | 36 | |
11
|
Oakland Roots
|
28 | 8 | 11 | 9 | 33:35 | -2 | 35 | |
12
|
Monterey Bay
|
28 | 5 | 6 | 17 | 30:50 | -20 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
New Mexico United
|
15 | 9 | 3 | 3 | 26:18 | 8 | 30 | |
| 2 |
Lexington
|
15 | 9 | 2 | 4 | 28:14 | 14 | 29 | |
| 3 |
Sacramento Republic
|
14 | 8 | 4 | 2 | 24:12 | 12 | 28 | |
| 4 |
FC Tulsa
|
14 | 7 | 4 | 3 | 14:8 | 6 | 25 | |
| 5 |
Colorado Springs
|
14 | 7 | 4 | 3 | 23:15 | 8 | 25 | |
| 6 |
Phoenix Rising
|
14 | 7 | 4 | 3 | 26:20 | 6 | 25 | |
| 7 |
El Paso Locomotive
|
13 | 7 | 3 | 3 | 23:20 | 3 | 24 | |
| 8 |
San Antonio
|
13 | 5 | 5 | 3 | 14:12 | 2 | 20 | |
| 9 |
Las Vegas Lights
|
14 | 5 | 5 | 4 | 15:14 | 1 | 20 | |
| 10 |
Orange County SC
|
14 | 5 | 3 | 6 | 15:20 | -5 | 18 | |
| 11 |
Oakland Roots
|
15 | 4 | 6 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
| 12 |
Monterey Bay
|
13 | 4 | 3 | 6 | 17:20 | -3 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
El Paso Locomotive
|
15 | 8 | 2 | 5 | 25:16 | 9 | 26 | |
| 2 |
Orange County SC
|
14 | 5 | 6 | 3 | 22:24 | -2 | 21 | |
| 3 |
New Mexico United
|
13 | 5 | 4 | 4 | 18:15 | 3 | 19 | |
| 4 |
San Antonio
|
15 | 4 | 7 | 4 | 15:17 | -2 | 19 | |
| 5 |
FC Tulsa
|
14 | 4 | 6 | 4 | 18:17 | 1 | 18 | |
| 6 |
Sacramento Republic
|
14 | 3 | 8 | 3 | 14:14 | 0 | 17 | |
| 7 |
Oakland Roots
|
13 | 4 | 5 | 4 | 16:17 | -1 | 17 | |
| 8 |
Colorado Springs
|
14 | 4 | 4 | 6 | 18:23 | -5 | 16 | |
| 9 |
Las Vegas Lights
|
14 | 5 | 1 | 8 | 22:27 | -5 | 16 | |
| 10 |
Lexington
|
13 | 4 | 3 | 6 | 21:19 | 2 | 15 | |
| 11 |
Phoenix Rising
|
14 | 2 | 5 | 7 | 13:22 | -9 | 11 | |
| 12 |
Monterey Bay
|
15 | 1 | 3 | 11 | 13:30 | -17 | 6 |
Które miejsce zajmuje New Mexico United w tabeli USL Championship?
New Mexico United zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 49 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego El Paso Locomotive wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 44:33, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki New Mexico United w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki New Mexico United na tle ligi w sezonie 2026.
New Mexico United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,3
- Strzały celne / mecz 4,5
- Asysty / mecz 1,32
- Udane dryblingi / mecz 4,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,18
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 10,6
- Przechwyty / mecz 6,9
- Wybicia / mecz 25,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy New Mexico United
Rozkład bramek w czasie
Bramki New Mexico United i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres New Mexico United to 61–75 minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 11 trafieniami.
Przebieg meczu New Mexico United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 11-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 3-2-7 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 5-3-0 |
| Remis do przerwy | 14 | 9-4-1 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-0-6 |
Gdy New Mexico United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla New Mexico United
93% bramek New Mexico United pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
New Mexico United zdobywa w sezonie średnio 1,75 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie New Mexico United
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów New Mexico United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach New Mexico United
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 61%
- Powyżej 2,5 57%
- Powyżej 3,5 32%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 7%
W 57% meczów New Mexico United padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
New Mexico United – faule i karne
- Faule / mecz 13,4
- Faule rywali / mecz 12,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
New Mexico United fauluje średnio 13,4 razy na mecz, a wymusza 12,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla New Mexico United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie New Mexico United zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,46 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach New Mexico United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 59% goli New Mexico United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 28 meczów.
New Mexico United – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
New Mexico United oddaje 9,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
New Mexico United – posiadanie piłki
- U siebie 59,5%
- Na wyjeździe 52,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 9 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 13 z 28
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 13 z 28 meczów. Średnio New Mexico United utrzymuje przy piłce 56,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
New Mexico United – podania
- Kluczowe / mecz 9,2
- Dośrodkowania / mecz 11,7
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 45%
New Mexico United wymienia średnio 440 podań na mecz przy celności 85%, z czego 9,2 to podania kluczowe.
New Mexico United – czyste konta
- U siebie 3 z 15
- Na wyjeździe 5 z 13
- Stracone / mecz 1,18
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 32%
Czyste konto New Mexico United to 29% meczów sezonu (8 z 28), z czego 3 w 15 meczach u siebie.
New Mexico United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 4,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
New Mexico United wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
New Mexico United – kartki
- Żółte kartki 81
- Pow. 3,5 kartki w meczu 86%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 64%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 7%
New Mexico United ogląda średnio 2,9 żółtej kartki na mecz, a rywale New Mexico United – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
New Mexico United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 5 | 3-1-1 | 2,00 | 2,20 | 1,40 |
| Środka tabeli (5–8) | 9 | 4-2-3 | 1,56 | 0,89 | 0,78 |
| Dołu tabeli (9–12) | 8 | 6-0-2 | 2,25 | 2,25 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz New Mexico United zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
New Mexico United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,85 1,73 | 1,77 1,67 | 1,54 1,07 |
|
2.
|
2,00 1,46 | 1,73 1,38 | 1,20 1,15 |
|
3.
|
2,00 1,21 | 1,71 1,00 | 0,86 1,00 |
|
4.
|
1,93 1,15 | 1,87 1,62 | 0,93 1,46 |
|
5.
|
1,79 1,29 | 1,00 1,29 | 0,57 1,21 |
Ciekawe rekordy w meczach New Mexico United
Skrajne wyniki i osiągnięcia New Mexico United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Lexington - New Mexico United 1:4 USL Championship (USA), 16.07.2026
- Najwyższa porażka Phoenix Rising - New Mexico United 3:0 USL Championship (USA), 12.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Birmingham Legion - New Mexico United 4:4, USL Championship (USA), 17.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Keller, New Mexico United - Orange County SC 1:1, USL Championship (USA), 14.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Jabang, New Mexico United - Colorado Springs 3:2, USL Championship (USA), 28.03.2026
Jakie statystyki ma New Mexico United w tym sezonie?
Bilans New Mexico United w tym sezonie to 28 meczów i wynik 14-7-7 przy 44 zdobytych bramkach i 33 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
New Mexico United – zawodnicy
Jak wygląda kadra New Mexico United w sezonie 2026.
Przewidywany skład New Mexico United 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra New Mexico United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
29 | Szkocja | 250 tys. € | – | 28 | 100% | 12 | 3 | 2 165' | 6 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | USA | 125 tys. € | – | 22 | 79% | 0 | 2 | 1 078' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Antigua i Barbuda | 125 tys. € | 50 tys. € | 21 | 75% | 4 | 6 | 1 088' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
23 | USA | 75 tys. € | – | 25 | 89% | 1 | 2 | 806' | 4 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | USA | 200 tys. € | 126 tys. € | 24 | 86% | 1 | 0 | 631' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
33 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 72 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 90 |
![]() |
23 | Kolumbia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
26 | Filipiny | 200 tys. € | 75 tys. € | 24 | 86% | 3 | 3 | 2 055' | 10 | 0 | |||||||
| 15 |
|
25 | USA | 150 tys. € | 60 tys. € | 28 | 100% | 2 | 4 | 2 449' | 9 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Francja | 300 tys. € | – | 19 | 68% | 3 | 3 | 1 394' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
31 | Anglia | 175 tys. € | – | 7 | 25% | 2 | 1 | 366' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
34 | USA | 125 tys. € | – | 10 | 36% | 0 | 0 | 320' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
27 | Francja | 200 tys. € | 67 tys. € | 2 | 7% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
– | Gwatemala | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
|
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 61 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
29 | Finlandia | 250 tys. € | 121 tys. € | 27 | 96% | 0 | 5 | 2 323' | 5 | 2 | |||||||
| 4 |
|
26 | USA | 150 tys. € | 92 tys. € | 25 | 89% | 4 | 0 | 1 935' | 5 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | USA | 250 tys. € | 203 tys. € | 28 | 100% | 0 | 3 | 2 357' | 6 | 0 | |||||||
| 27 |
|
27 | Jamajka | 150 tys. € | – | 19 | 68% | 1 | 0 | 1 074' | 4 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 56 |
|
29 | Kuba | 150 tys. € | – | 17 | 61% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry New Mexico United
2,9 mln €
śr. 131 tys. € / zawodnika
Ile New Mexico United wydaje na pensje
793 tys. € rocznie
śr. 36 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: USA (7 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy New Mexico United w sezonie 2026
New Mexico United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry New Mexico United
New Mexico United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub New Mexico United w sezonie 2026.
New Mexico United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Cze 2026 |
|
Salwador | 25 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 08 Mar 2026 |
|
Finlandia | 29 |
|
nieujawniona | |
| 12 Lut 2026 |
![]() |
USA | 23 | – | za darmo | |
| 25 Sty 2026 |
|
Francja | 27 |
|
za darmo | |
| 22 Sty 2026 |
|
USA | 27 |
|
za darmo | |
| 20 Sty 2026 |
|
USA | 25 |
|
za darmo | |
| 18 Sty 2026 |
|
Kuba | 29 |
|
za darmo | |
| 13 Sty 2026 |
|
Jamajka | 27 |
|
za darmo | |
| 08 Sty 2026 |
|
USA | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery New Mexico United
New Mexico United bilans transferowy
- 0 € 2026
- -23 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii New Mexico United
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski New Mexico United w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do New Mexico United trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.