Forma w lidze
Monterey Bay w tabeli
12. miejsce / 21 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 29 punktów
Strata do 8. miejsca: 18 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
17:20 bramki
1,31 gola/mecz
6 pkt
13:30 bramki
0,87 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Monterey Bay
Wartość drużyny: 2,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | USA | 34 | pomocnik | 26 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | USA | 24 | napastnik | 27 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,87 średnia ocena | USA | 34 | pomocnik | 26 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2255 minut | USA | 24 | napastnik | 27 | 175 tys. € |
Przewidywany skład Monterey Bay 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
El Paso Locomotive
|
28 | 15 | 5 | 8 | 48:36 | 50 |
2
|
New Mexico United
|
28 | 14 | 7 | 7 | 44:33 | 49 |
| ··· | |||||||
11
|
Oakland Roots
|
28 | 8 | 11 | 9 | 33:35 | 35 |
12
|
Monterey Bay
|
28 | 5 | 6 | 17 | 30:50 | 21 |
Wyniki Monterey Bay
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
New Mexico United
3
Monterey Bay
1
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Orange County SC
1
Monterey Bay
2
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Monterey Bay
2
Lexington
3
USL Championship (USA), kolejka
|
Terminarz Monterey Bay
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 04:00
|
Monterey Bay
Colorado Springs
USL Championship (USA), kolejka
|
|
|
25 Paź 03:00
|
Monterey Bay
Las Vegas Lights
USL Championship (USA), kolejka
|
Ostatnie transfery Monterey Bay
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
|
Guyana |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Nowa Zelandia |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja |
|
koniec wypożyczenia |
Monterey Bay to klub piłkarski z USA występujący w USL Championship (USA). Swoim domowym obiektem jest Cardinale Stadium, który może pomieścić 6 000 widzów. Zespół prowadzi Alex Covelo. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Monterey Bay w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Monterey Bay trafiło 18 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Monterey Bay w tabeli USL Championship?
Monterey Bay zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 21 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego El Paso Locomotive wynosi 29 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:50, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Monterey Bay?
W wyjściowym ustawieniu Monterey Bay między słupkami staje J. Jackson, a linię obrony najczęściej tworzą Q. Elliot, K. Egwu, Z. Farnsworth oraz S. Ritchie. W środku pola grają F. Barajas, N. Ross, S. Lletget, R. Nakamura oraz O. Glasgow, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Paul. Trener Alex Covelo ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w USL Championship (USA) i pucharach.
Kiedy Monterey Bay gra następny mecz?
Najbliższy mecz Monterey Bay to spotkanie z Colorado Springs, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 04:00 na obiekcie Cardinale Stadium w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Monterey Bay?
Ostatni mecz Monterey Bay to porażka z New Mexico United 3:1 w USL Championship, 11 października 2026. Bramki zdobyli Dennis, Dennis, Hurst oraz Lletget. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Monterey Bay w tym sezonie?
Bilans Monterey Bay w tym sezonie to 28 meczów i wynik 5-6-17 przy 30 zdobytych bramkach i 50 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Monterey Bay w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Monterey Bay w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Monterey Bay
Monterey Bay terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 04:00
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Cardinale Stadium U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 03:00
|
USL Championship (USA), kolejka
|
Cardinale Stadium U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Monterey Bay gra następny mecz?
Najbliższy mecz Monterey Bay to spotkanie z Colorado Springs, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 04:00 na obiekcie Cardinale Stadium w ramach USL Championship (kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Monterey Bay w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Monterey Bay w sezonie 2026.
Forma i bramki Monterey Bay w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Monterey Bay wyniki
Monterey Bay ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 19 z 28 meczów, ze średnią 0,74 punktu. W pozostałych ustawieniach Monterey Bay zdobywa 0,78 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Monterey Bay?
Ostatni mecz Monterey Bay to porażka z New Mexico United 3:1 w USL Championship, 11 października 2026. Bramki zdobyli Dennis, Dennis, Hurst oraz Lletget. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Monterey Bay – tabela USL Championship (USA)
Jakie miejsce w tabeli USL Championship (USA) zajmuje Monterey Bay w sezonie 2026.
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
El Paso Locomotive
|
28 | 15 | 5 | 8 | 48:36 | 12 | 50 | |
2
|
New Mexico United
|
28 | 14 | 7 | 7 | 44:33 | 11 | 49 | |
3
|
Sacramento Republic
|
28 | 11 | 12 | 5 | 38:26 | 12 | 45 | |
4
|
Lexington
|
28 | 13 | 5 | 10 | 49:33 | 16 | 44 | |
5
|
FC Tulsa
|
28 | 11 | 10 | 7 | 32:25 | 7 | 43 | |
6
|
Colorado Springs
|
28 | 11 | 8 | 9 | 41:38 | 3 | 41 | |
7
|
Orange County SC
|
28 | 10 | 9 | 9 | 37:44 | -7 | 39 | |
8
|
San Antonio
|
28 | 9 | 12 | 7 | 29:29 | 0 | 39 | |
9
|
Phoenix Rising
|
28 | 9 | 9 | 10 | 39:42 | -3 | 36 | |
10
|
Las Vegas Lights
|
28 | 10 | 6 | 12 | 37:41 | -4 | 36 | |
11
|
Oakland Roots
|
28 | 8 | 11 | 9 | 33:35 | -2 | 35 | |
12
|
Monterey Bay
|
28 | 5 | 6 | 17 | 30:50 | -20 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
El Paso Locomotive
|
28 | 15 | 5 | 8 | 48:36 | 12 | 50 | |
2
|
New Mexico United
|
28 | 14 | 7 | 7 | 44:33 | 11 | 49 | |
3
|
Sacramento Republic
|
28 | 11 | 12 | 5 | 38:26 | 12 | 45 | |
4
|
Lexington
|
28 | 13 | 5 | 10 | 49:33 | 16 | 44 | |
5
|
FC Tulsa
|
28 | 11 | 10 | 7 | 32:25 | 7 | 43 | |
6
|
Colorado Springs
|
28 | 11 | 8 | 9 | 41:38 | 3 | 41 | |
7
|
Orange County SC
|
28 | 10 | 9 | 9 | 37:44 | -7 | 39 | |
8
|
San Antonio
|
28 | 9 | 12 | 7 | 29:29 | 0 | 39 | |
9
|
Phoenix Rising
|
28 | 9 | 9 | 10 | 39:42 | -3 | 36 | |
10
|
Las Vegas Lights
|
28 | 10 | 6 | 12 | 37:41 | -4 | 36 | |
11
|
Oakland Roots
|
28 | 8 | 11 | 9 | 33:35 | -2 | 35 | |
12
|
Monterey Bay
|
28 | 5 | 6 | 17 | 30:50 | -20 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
New Mexico United
|
15 | 9 | 3 | 3 | 26:18 | 8 | 30 | |
| 2 |
Lexington
|
15 | 9 | 2 | 4 | 28:14 | 14 | 29 | |
| 3 |
Sacramento Republic
|
14 | 8 | 4 | 2 | 24:12 | 12 | 28 | |
| 4 |
FC Tulsa
|
14 | 7 | 4 | 3 | 14:8 | 6 | 25 | |
| 5 |
Colorado Springs
|
14 | 7 | 4 | 3 | 23:15 | 8 | 25 | |
| 6 |
Phoenix Rising
|
14 | 7 | 4 | 3 | 26:20 | 6 | 25 | |
| 7 |
El Paso Locomotive
|
13 | 7 | 3 | 3 | 23:20 | 3 | 24 | |
| 8 |
San Antonio
|
13 | 5 | 5 | 3 | 14:12 | 2 | 20 | |
| 9 |
Las Vegas Lights
|
14 | 5 | 5 | 4 | 15:14 | 1 | 20 | |
| 10 |
Orange County SC
|
14 | 5 | 3 | 6 | 15:20 | -5 | 18 | |
| 11 |
Oakland Roots
|
15 | 4 | 6 | 5 | 17:18 | -1 | 18 | |
| 12 |
Monterey Bay
|
13 | 4 | 3 | 6 | 17:20 | -3 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
El Paso Locomotive
|
15 | 8 | 2 | 5 | 25:16 | 9 | 26 | |
| 2 |
Orange County SC
|
14 | 5 | 6 | 3 | 22:24 | -2 | 21 | |
| 3 |
New Mexico United
|
13 | 5 | 4 | 4 | 18:15 | 3 | 19 | |
| 4 |
San Antonio
|
15 | 4 | 7 | 4 | 15:17 | -2 | 19 | |
| 5 |
FC Tulsa
|
14 | 4 | 6 | 4 | 18:17 | 1 | 18 | |
| 6 |
Sacramento Republic
|
14 | 3 | 8 | 3 | 14:14 | 0 | 17 | |
| 7 |
Oakland Roots
|
13 | 4 | 5 | 4 | 16:17 | -1 | 17 | |
| 8 |
Colorado Springs
|
14 | 4 | 4 | 6 | 18:23 | -5 | 16 | |
| 9 |
Las Vegas Lights
|
14 | 5 | 1 | 8 | 22:27 | -5 | 16 | |
| 10 |
Lexington
|
13 | 4 | 3 | 6 | 21:19 | 2 | 15 | |
| 11 |
Phoenix Rising
|
14 | 2 | 5 | 7 | 13:22 | -9 | 11 | |
| 12 |
Monterey Bay
|
15 | 1 | 3 | 11 | 13:30 | -17 | 6 |
Które miejsce zajmuje Monterey Bay w tabeli USL Championship?
Monterey Bay zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli USL Championship z dorobkiem 21 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego El Paso Locomotive wynosi 29 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:50, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Monterey Bay w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Monterey Bay na tle ligi w sezonie 2026.
Monterey Bay na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,8
- Strzały celne / mecz 3,4
- Asysty / mecz 0,71
- Udane dryblingi / mecz 5,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,79
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 11,7
- Przechwyty / mecz 8,3
- Wybicia / mecz 23,3
- Zablokowane strzały / mecz 2,9
Strzelcy Monterey Bay
-
Sebastian Lletget 6
-
Ilijah Paul 5
-
Riley Bidois 4

-
Wesley Leggett 3

-
Zack Farnsworth 2
-
Ryuga Nakamura 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Monterey Bay i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Monterey Bay to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Monterey Bay - Colorado Springs Po przerwie pada 63% bramek Monterey Bay.Przebieg meczu Monterey Bay i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 4-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 19 | 1-3-15 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Remis do przerwy | 15 | 2-4-9 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 1-1-7 |
Gdy Monterey Bay otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Monterey Bay
90% bramek Monterey Bay pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Monterey Bay zdobywa w sezonie średnio 0,75 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie Monterey Bay
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Monterey Bay, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Monterey Bay wygra mecz Monterey Bay - Colorado Springs Monterey Bay przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Monterey Bay
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 54%
- Powyżej 3,5 36%
- Powyżej 4,5 21%
- Powyżej 5,5 4%
W 54% meczów Monterey Bay padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Monterey Bay - Colorado Springs Powyżej 2,5 bramki padło w 54% meczów Monterey Bay.Monterey Bay – faule i karne
- Faule / mecz 16,8
- Faule rywali / mecz 13,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Monterey Bay fauluje średnio 16,8 razy na mecz, a wymusza 13,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Monterey Bay, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Monterey Bay zdobywa 1,15 punktu na mecz wobec 0,40 na wyjeździe.
Monterey Bay wygra mecz Monterey Bay - Colorado Springs Monterey Bay zdobywa u siebie 38% możliwych punktów, na wyjeździe 13%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Monterey Bay ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Monterey Bay, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 28 meczów.
Monterey Bay wygra drugą połowę meczu Monterey Bay - Colorado Springs Drugą połowę Monterey Bay wygrywał w 5 z 28 meczów.Monterey Bay – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,3
Monterey Bay oddaje 7,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Monterey Bay - Colorado Springs Monterey Bay oddaje 7,8 strzałów na mecz.Monterey Bay – posiadanie piłki
- U siebie 49,4%
- Na wyjeździe 50,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 28
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 28 meczów. Średnio Monterey Bay utrzymuje przy piłce 50,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Monterey Bay wygra mecz Monterey Bay - Colorado Springs Monterey Bay utrzymuje średnio 50,0% posiadania piłki.Monterey Bay – podania
- Kluczowe / mecz 7,6
- Dośrodkowania / mecz 16,7
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 39%
Monterey Bay wymienia średnio 397 podań na mecz przy celności 82%, z czego 7,6 to podania kluczowe.
Monterey Bay – czyste konta
- U siebie 3 z 13
- Na wyjeździe 1 z 15
- Stracone / mecz 1,79
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 46%
Czyste konto Monterey Bay to 14% meczów sezonu (4 z 28), z czego 3 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Monterey Bay - Colorado Springs Czyste konto Monterey Bay zachowuje w 14% meczów.Monterey Bay – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 43%
- Pow. 10,5 w meczu 32%
- Rożne u siebie / mecz 4,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,2
Monterey Bay wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 43% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Monterey Bay - Colorado Springs Powyżej 8,5 rożnego padło w 43% meczów Monterey Bay.Monterey Bay – kartki
- Żółte kartki 73
- Pow. 3,5 kartki w meczu 68%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 39%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 7%
Monterey Bay ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Monterey Bay – 1,6. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Monterey Bay według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 10 | 1-2-7 | 0,50 | 1,10 | 2,30 |
| Środka tabeli (5–8) | 7 | 1-2-4 | 0,71 | 0,71 | 1,57 |
| Dołu tabeli (9–12) | 5 | 0-2-3 | 0,40 | 0,80 | 1,40 |
Najwięcej punktów na mecz Monterey Bay zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z dołu tabeli (9–12).
Monterey Bay na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,54 1,27 | 1,08 1,00 | 0,92 1,13 |
|
9.
|
1,79 0,79 | 1,86 0,93 | 1,43 1,57 |
|
10.
|
1,43 1,14 | 1,07 1,57 | 1,00 1,93 |
|
11.
|
1,20 1,31 | 1,13 1,23 | 1,20 1,31 |
|
12.
|
1,15 0,40 | 1,31 0,87 | 1,54 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Monterey Bay
Skrajne wyniki i osiągnięcia Monterey Bay w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Monterey Bay - Loudoun United 4:1 USL Championship (USA), 31.05.2026
- Najwyższa porażka Monterey Bay - El Paso Locomotive 0:3 USL Championship (USA), 15.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Monterey Bay - New Mexico United 2:5, USL Championship (USA), 9.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Lletget, Lexington - Monterey Bay 3:2, USL Championship (USA), 2.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Paul, Monterey Bay - El Paso Locomotive 1:0, USL Championship (USA), 21.06.2026
Jakie statystyki ma Monterey Bay w tym sezonie?
Bilans Monterey Bay w tym sezonie to 28 meczów i wynik 5-6-17 przy 30 zdobytych bramkach i 50 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Monterey Bay – zawodnicy
Jak wygląda kadra Monterey Bay w sezonie 2026.
Przewidywany skład Monterey Bay 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Monterey Bay
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
24 | USA | 175 tys. € | 60 tys. € | 27 | 96% | 5 | 5 | 2 255' | 6 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Peru | 150 tys. € | – | 10 | 36% | 1 | 0 | 278' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Dania | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
31 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 88 |
|
34 | USA | 400 tys. € | 711 tys. € | 26 | 93% | 6 | 3 | 1 970' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Guyana | 400 tys. € | – | 24 | 86% | 1 | 4 | 1 937' | 3 | 0 | |||||||
| 15 |
|
20 | Meksyk | 1,8 mln € | 249 tys. € | 12 | 43% | 1 | 1 | 703' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
34 | Szkocja | 100 tys. € | – | 26 | 93% | 0 | 0 | 1 990' | 4 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
25 | Japonia | 125 tys. € | – | 27 | 96% | 2 | 0 | 1 985' | 5 | 0 | |||||||
| 47 |
|
22 | – | – | 14 | 50% | 0 | 1 | 737' | 5 | 0 | ||||||||
| 16 |
|
27 | Nikaragua | 150 tys. € | 133 tys. € | 8 | 29% | 0 | 1 | 303' | 0 | 0 | |||||||
| 93 |
|
33 | Brazylia | 0 € | 222 tys. € | 5 | 18% | 0 | 0 | 108' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
24 | USA | – | – | 21 | 75% | 1 | 1 | 513' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
26 | USA | 175 tys. € | – | 10 | 36% | 0 | 0 | 83' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | USA | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
29 | USA | 200 tys. € | 60 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
28 | Czarnogóra | 125 tys. € | – | 11 | 39% | 0 | 0 | 772' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
24 | – | – | 28 | 100% | 2 | 0 | 2 190' | 9 | 0 | ||||||||
| 5 |
![]() |
24 | Montserrat | 200 tys. € | 115 tys. € | 18 | 64% | 0 | 1 | 1 378' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | USA | – | – | 23 | 82% | 0 | 0 | 1 020' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Kanada | 125 tys. € | – | 27 | 96% | 0 | 0 | 1 562' | 7 | 2 | |||||||
| 0 |
|
24 | Australia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
34 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 98 |
|
26 | USA | 100 tys. € | 92 tys. € | 15 | 54% | 0 | 0 | 1 305' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
20 | Meksyk | 100 tys. € | – | 18 | 64% | 0 | 0 | 990' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
28 | USA | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Monterey Bay
4,9 mln €
śr. 188 tys. € / zawodnika
Ile Monterey Bay wydaje na pensje
1,6 mln € rocznie
śr. 63 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: USA (10 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Monterey Bay w sezonie 2026
Monterey Bay wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Monterey Bay
Jak wygląda skład Monterey Bay?
W wyjściowym ustawieniu Monterey Bay między słupkami staje J. Jackson, a linię obrony najczęściej tworzą Q. Elliot, K. Egwu, Z. Farnsworth oraz S. Ritchie. W środku pola grają F. Barajas, N. Ross, S. Lletget, R. Nakamura oraz O. Glasgow, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Paul. Trener Alex Covelo ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w USL Championship (USA) i pucharach.
Monterey Bay – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Monterey Bay w sezonie 2026.
Monterey Bay transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
|
Guyana | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Nowa Zelandia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Brazylia | 33 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Tunezja | 18 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 06 Sie 2026 |
|
Gruzja | 24 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Nikaragua | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 28 Lip 2026 |
|
Peru | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Lip 2026 |
|
Meksyk | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Cze 2026 |
|
22 |
|
wypożyczenie |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Monterey Bay w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Monterey Bay trafiło 18 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy.