Porównanie kursów Deportes Limache - Everton de Vina

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Deportes Limache - Everton de Vina dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, zakład bez remisu (DNB), 1. połowę (1X2), żółte kartki oraz na handicap z 29 sierpnia 2026 (w ramach 21. kolejki Primera Division (Chile)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 25 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Deportes Limache po kursie 2,65 w Betfan, remis po kursie 3,60 w LV BET oraz wygrana Everton de Vina po kursie 2,65 w LV BET.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Deportes Limache wystawia Betfan - 2,65, w porównaniu do najniższego 2,40 w LV BET. Daje to 25 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
2,65 3,35 2,40
2,45 3,50 2,60
2,65 3,45 2,41
2,65 3,45 2,40
2,40 3,60 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Limache

kurs 2,65 × 100 zł = 233,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,92 1,75
1,85 1,85
1,77 1,94
1,95 1,77
1,77 1,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,48 1,40 1,26
1,47 1,48 1,30
1,45 1,39 1,27
1,48 1,42 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,15 2,27 2,92
3,10 2,30 3,10
3,15 2,27 2,90
3,20 2,30 2,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,90 2,60 2,70
2,85 2,65 2,65
2,90 2,70 2,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,32 1,28 1,52
1,30 1,30 1,50
1,32 1,29 1,49
1,33 1,30 1,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,37 1,33 1,40
1,38 1,35 1,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
11,00 1,02 4,00 1,19 2,07 1,65 1,43 2,57 1,15 4,55 - -
12,00 1,03 4,00 1,20 2,10 1,67 1,44 2,60 1,16 4,60 1,05 7,75
- - 4,00 1,20 2,09 1,66 1,44 2,60 1,16 4,50 - -
- - 4,05 1,20 2,10 1,65 1,45 2,55 1,17 4,50 - -
9,50 1,02 4,10 1,18 2,10 1,65 1,45 2,55 1,16 4,40 1,06 7,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,30. To o 2,2% więcej niż najniższy kurs 2,25 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,55 2,27
1,56 2,30
1,56 2,28
1,53 2,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,35 3,90 4,00 4,90 12,00 4,50
4,25 4,00 4,30 4,75 12,00 4,80
4,30 3,85 3,90 5,00 13,00 4,50
4,40 4,00 4,05 5,20 14,00 4,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Deportes Limache i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,80 3,15 6,00 3,75 3,70 6,10 3,15 8,60
11,00 2,90 6,40 3,50 3,50 6,25 2,90 10,00
9,80 2,55 6,40 3,60 3,55 6,60 2,95 10,00
11,50 3,05 6,70 3,75 3,75 6,70 3,10 10,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 3,90 4,50 7,70 4,50 7,70 3,45 23,00
12,00 4,00 4,60 9,40 4,60 9,40 3,40 41,00
13,00 3,80 4,40 9,00 4,40 9,00 3,25 40,00
14,00 3,95 4,65 9,20 4,65 9,20 3,35 40,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Everton de Vina i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,30 2,85 5,60 3,40 3,40 5,55 2,90 7,90
11,00 2,90 6,40 3,60 3,60 6,40 2,95 10,50
11,00 3,05 5,80 3,25 3,30 5,80 2,70 9,00
10,50 2,74 6,20 3,35 3,45 5,90 2,82 9,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Deportes Limache - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
4,70 10,50 22,00 1,47 1,15
4,25 - - 1,50 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
4,40 6,75 10,50 4,50 6,90
4,20 - - 4,25 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Everton de Vina - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
1,48 1,16 1,03 4,75 11,00
1,53 - - 4,40 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Deportes Limache - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5
1,52 2,57 1,17 4,85 1,04 8,30
1,47 2,45 1,15 4,70 - -
1,53 2,55 1,18 4,50 - -
1,53 2,55 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Everton de Vina - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5
1,44 2,32 1,14 4,35 1,04 8,70
1,48 2,45 1,16 4,75 - -
1,45 2,35 1,16 4,30 - -
1,45 2,35 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 12,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 11,00, więc różnica między bukmacherami sięga 9,1%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
11,00 9,40 8,80 5,60 13,00 11,00 8,60 8,00 10,00 26,00 22,00 17,00 15,00 23,00 21,00 40,00 70,00 60,00 45,00 40,00 60,00 60,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
12,00 9,80 9,20 5,80 13,50 12,00 8,80 8,40 10,00 27,50 23,00 18,00 16,00 23,00 22,00 40,00 75,00 60,00 49,00 41,00 65,00 55,00 - - - 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 9 rożny. Kurs 2,88 w Fortuna jest wyższy od najniższej oferty 2,67 o 7,9%.

-9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5 -13.5 +13.5
2,67 1,40 2,12 1,63 1,75 1,95 1,50 2,37 1,33 2,95
2,88 1,36 2,21 1,59 1,78 1,92 1,50 2,42 1,31 3,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na żółte kartki

Największa różnica na kartkach pojawia się przy selekcji Minimum 6 kartka. Najwyższy kurs ma Fortuna z ofertą 2,92, a przewaga nad najniższym kursem 1,73 wynosi 119 zł przy przeliczeniu na stawkę 100 zł.

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
- - - - - - 1,92 1,73 - -
3,95 1,20 2,43 1,48 1,71 2,00 1,34 2,92 1,15 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Deportes Limache - Everton de Vina dostępnych jest 392 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 11,4% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 1,95 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 1,75 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Deportes Limache - Everton de Vina ma Betfan, który prowadzi w 16 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.