Porównanie kursów Deportivo Santani - Resistencia

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Deportivo Santani - Resistencia dla 19 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), 1. połowę (1X2), dokładny wynik, liczbę goli oraz na handicap z 4 czerwca 2026 (w ramach 11. kolejki Division Intermedia). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 130 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Deportivo Santani po kursie 2,80 w Betclic, remis po kursie 2,80 w Betfan oraz wygrana Resistencia po kursie 3,00 w Superbet.

Najwyższy kurs na wygraną Resistencia wystawia Superbet - 3,00, w porównaniu do najniższego 2,68 w Betclic. Daje to 32 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 255 zł w bonusach.

1 X 2
2,42 2,77 3,00
2,43 2,74 2,86
2,80 2,57 2,68
2,45 2,80 2,90
2,40 2,75 2,85
2,70 2,65 2,75
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Resistencia

kurs 3,00 × 100 zł = 264 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 255 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,61 2,05
1,95 1,67
1,80 1,77
1,67 1,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,29 1,44 1,34
1,29 1,37 1,31
1,37 1,36 1,37
1,32 1,42 1,35
1,30 1,39 1,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,15 1,93 3,65
3,55 1,75 3,48
3,10 1,90 3,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,85 2,21 3,20
3,13 2,02 3,08
2,80 2,19 3,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,25 1,30 1,71
1,23 1,23 1,63
1,21 1,25 1,59
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,29 1,28 1,48
1,25 1,30 1,46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,65 1,12 2,60 1,40 1,51 2,32 1,16 4,00 - -
5,00 1,07 2,44 1,39 1,47 2,23 1,16 3,80 1,04 6,20
4,75 1,12 2,15 1,58 1,35 2,80 1,11 5,10 1,02 8,25
- - 2,10 1,58 1,49 2,28 - - - -
- - 2,37 1,47 1,47 2,40 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Betclic wycenia na 2,23. To o 17,4% więcej niż najniższy kurs 1,90 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,97 1,75
1,90 1,69
2,23 1,54
1,92 1,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,40 4,10 6,40 3,70 6,30 4,50
6,25 3,53 6,10 3,13 4,30 3,07
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Deportivo Santani i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
6,20 3,40 4,25 4,40 2,95 8,50
5,25 3,53 3,45 4,95 2,47 12,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
6,30 4,10 3,30 11,00 3,25 11,00
4,30 3,53 2,28 14,75 2,28 14,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Resistencia i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
7,10 4,20 5,10 5,45 3,55 11,00
5,10 3,45 3,38 4,85 2,43 12,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Deportivo Santani - handicap

0:1 1:0
5,40 1,38
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 1:0
4,00 4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Resistencia - handicap

0:1 1:0
1,46 6,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Deportivo Santani - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,38 2,36 - -
1,38 2,65 1,09 5,40
1,38 2,36 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Resistencia - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,46 2,60 - -
2,53 1,35 5,00 1,07
1,46 2,60 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Superbet kursem 6,90. Najniższa oferta na ten sam wynik to 5,10, więc różnica między bukmacherami sięga 35,3%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
6,20 6,00 6,90 5,15 8,60 11,00 8,10 9,40 12,00 17,00 22,00 16,00 19,00 24,00 28,00 45,00 40,00 50,00 38,00 50,00 55,00 60,00 80,00 85,00 100,00
5,60 5,80 6,40 4,60 9,40 12,00 8,80 9,80 14,00 23,00 30,00 22,00 27,00 40,00 45,00 90,00 80,00 100,00 70,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
4,30 5,25 5,10 4,50 10,50 10,00 10,50 10,50 17,75 30,00 30,00 33,00 30,00 65,00 65,00 175,00 125,00 125,00 125,00 125,00 250,00 250,00 800,00 800,00 1 000,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Deportivo Santani - Resistencia dostępnych jest 263 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 19 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 34,2% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 5,10 w Betclic przewyższa najniższą selekcję 3,80 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Deportivo Santani - Resistencia ma Betclic, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.