Forma w lidze
Deportivo Santani w tabeli
2. miejsce / 54 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
8 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
25 pkt
21:14 bramki
1,50 gola/mecz
29 pkt
26:13 bramki
1,86 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Deportivo Santani w tabeli Division Intermedia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
General Caballero
|
28 | 17 | 5 | 6 | 56:34 | 56 |
2
|
Deportivo Santani
|
28 | 17 | 3 | 8 | 47:27 | 54 |
3
|
12 de Junio VH
|
28 | 14 | 9 | 5 | 37:28 | 51 |
4
|
Independiente F.b.c.
|
28 | 11 | 10 | 7 | 43:35 | 43 |
5
|
Benjamín Aceval
|
28 | 12 | 6 | 10 | 43:38 | 42 |
Wyniki Deportivo Santani
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
General Caballero
2
Deportivo Santani
1
Division Intermedia, 28. kolejka
|
|
|
07 Paź Koniec
|
Deportivo Santani
1
Guairena FC
0
Division Intermedia, 27. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Resistencia
1
Deportivo Santani
2
Division Intermedia, 26. kolejka
|
Terminarz Deportivo Santani
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 21:30
|
Deportivo Santani
3 de Noviembre
Division Intermedia
|
Ostatnie transfery Deportivo Santani
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Lip 2019 |
![]() |
Paragwaj |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2019 |
|
Paragwaj |
|
wypożyczenie | |
| 01 Lip 2019 |
|
Paragwaj |
|
nieujawniona | |
| 01 Lip 2019 |
|
Paragwaj |
![]() |
nieujawniona |
Deportivo Santani to klub piłkarski z Paragwaju występujący w Division Intermedia. Swoim domowym obiektem jest Estadio Juan José Vázquez, który może pomieścić 8 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Deportivo Santani w tabeli Division Intermedia?
Deportivo Santani zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Division Intermedia z dorobkiem 54 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego General Caballero wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 47:27, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Kiedy Deportivo Santani gra następny mecz?
Najbliższy mecz Deportivo Santani to spotkanie z 3 de Noviembre, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 21:30 na obiekcie Estadio Juan José Vázquez w ramach Division Intermedia.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Deportivo Santani?
Ostatni mecz Deportivo Santani to porażka z General Caballero 2:1 w Division Intermedia, 11 października 2026. Bramkę zdobył Mareco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Deportivo Santani w tym sezonie?
Bilans Deportivo Santani w tym sezonie to 28 meczów i wynik 17-3-8 przy 47 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Deportivo Santani w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Deportivo Santani w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Deportivo Santani
Deportivo Santani terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 21:30
|
Division Intermedia
|
Estadio Juan José Vázquez U siebie | Łatwy |
Kiedy Deportivo Santani gra następny mecz?
Najbliższy mecz Deportivo Santani to spotkanie z 3 de Noviembre, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 21:30 na obiekcie Estadio Juan José Vázquez w ramach Division Intermedia.
Wyniki Deportivo Santani w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Deportivo Santani w sezonie 2026.
Forma i bramki Deportivo Santani w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone

Deportivo Santani wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Deportivo Santani?
Ostatni mecz Deportivo Santani to porażka z General Caballero 2:1 w Division Intermedia, 11 października 2026. Bramkę zdobył Mareco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Deportivo Santani – tabela Division Intermedia
Jakie miejsce w tabeli Division Intermedia zajmuje Deportivo Santani w sezonie 2026.
Miejsce Deportivo Santani w tabeli Division Intermedia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
General Caballero
|
28 | 17 | 5 | 6 | 56:34 | 22 | 56 | |
2
|
Deportivo Santani
|
28 | 17 | 3 | 8 | 47:27 | 20 | 54 | |
3
|
12 de Junio VH
|
28 | 14 | 9 | 5 | 37:28 | 9 | 51 | |
4
|
Independiente F.b.c.
|
28 | 11 | 10 | 7 | 43:35 | 8 | 43 | |
5
|
Benjamín Aceval
|
28 | 12 | 6 | 10 | 43:38 | 5 | 42 | |
6
|
Sportivo Carapeguá
|
28 | 12 | 6 | 10 | 36:41 | -5 | 42 | |
7
|
SOL DE America
|
28 | 9 | 14 | 5 | 35:29 | 6 | 41 | |
8
|
Paraguari AC
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:37 | 3 | 41 | |
9
|
Resistencia
|
28 | 9 | 9 | 10 | 32:33 | -1 | 36 | |
10
|
Atlético Tembetary
|
28 | 10 | 6 | 12 | 39:45 | -6 | 36 | |
11
|
Fernando De La Mora
|
28 | 9 | 7 | 12 | 32:40 | -8 | 34 | |
12
|
Deportivo Capiata
|
28 | 7 | 11 | 10 | 34:38 | -4 | 32 | |
13
|
3 de Noviembre
|
28 | 7 | 8 | 13 | 36:42 | -6 | 29 | |
14
|
Guairena FC
|
28 | 7 | 7 | 14 | 23:36 | -13 | 28 | |
15
|
Tacuary
|
28 | 4 | 12 | 12 | 32:47 | -15 | 24 | |
16
|
Encarnación
|
28 | 6 | 4 | 18 | 25:40 | -15 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
General Caballero
|
28 | 17 | 5 | 6 | 56:34 | 22 | 56 | |
2
|
Deportivo Santani
|
28 | 17 | 3 | 8 | 47:27 | 20 | 54 | |
3
|
12 de Junio VH
|
28 | 14 | 9 | 5 | 37:28 | 9 | 51 | |
4
|
Independiente F.b.c.
|
28 | 11 | 10 | 7 | 43:35 | 8 | 43 | |
5
|
Benjamín Aceval
|
28 | 12 | 6 | 10 | 43:38 | 5 | 42 | |
6
|
Sportivo Carapeguá
|
28 | 12 | 6 | 10 | 36:41 | -5 | 42 | |
7
|
SOL DE America
|
28 | 9 | 14 | 5 | 35:29 | 6 | 41 | |
8
|
Paraguari AC
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:37 | 3 | 41 | |
9
|
Resistencia
|
28 | 9 | 9 | 10 | 32:33 | -1 | 36 | |
10
|
Atlético Tembetary
|
28 | 10 | 6 | 12 | 39:45 | -6 | 36 | |
11
|
Fernando De La Mora
|
28 | 9 | 7 | 12 | 32:40 | -8 | 34 | |
12
|
Deportivo Capiata
|
28 | 7 | 11 | 10 | 34:38 | -4 | 32 | |
13
|
3 de Noviembre
|
28 | 7 | 8 | 13 | 36:42 | -6 | 29 | |
14
|
Guairena FC
|
28 | 7 | 7 | 14 | 23:36 | -13 | 28 | |
15
|
Tacuary
|
28 | 4 | 12 | 12 | 32:47 | -15 | 24 | |
16
|
Encarnación
|
28 | 6 | 4 | 18 | 25:40 | -15 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
General Caballero
|
14 | 11 | 1 | 2 | 34:19 | 15 | 34 | |
| 2 |
Paraguari AC
|
14 | 8 | 2 | 4 | 20:13 | 7 | 26 | |
| 3 |
Deportivo Santani
|
14 | 8 | 1 | 5 | 21:14 | 7 | 25 | |
| 4 |
Deportivo Capiata
|
14 | 7 | 4 | 3 | 25:20 | 5 | 25 | |
| 5 |
12 de Junio VH
|
14 | 6 | 4 | 4 | 19:20 | -1 | 22 | |
| 6 |
Benjamín Aceval
|
14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 3 | 22 | |
| 7 |
Resistencia
|
14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 3 | 22 | |
| 8 |
Sportivo Carapeguá
|
14 | 6 | 3 | 5 | 17:17 | 0 | 21 | |
| 9 |
SOL DE America
|
14 | 4 | 9 | 1 | 16:12 | 4 | 21 | |
| 10 |
Atlético Tembetary
|
14 | 6 | 3 | 5 | 21:22 | -1 | 21 | |
| 11 |
Independiente F.b.c.
|
14 | 5 | 5 | 4 | 15:11 | 4 | 20 | |
| 12 |
3 de Noviembre
|
14 | 4 | 7 | 3 | 21:19 | 2 | 19 | |
| 13 |
Fernando De La Mora
|
14 | 4 | 5 | 5 | 14:18 | -4 | 17 | |
| 14 |
Guairena FC
|
14 | 5 | 2 | 7 | 10:17 | -7 | 17 | |
| 15 |
Tacuary
|
14 | 3 | 4 | 7 | 16:23 | -7 | 13 | |
| 16 |
Encarnación
|
14 | 2 | 3 | 9 | 15:27 | -12 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Deportivo Santani
|
14 | 9 | 2 | 3 | 26:13 | 13 | 29 | |
| 2 |
12 de Junio VH
|
14 | 8 | 5 | 1 | 18:8 | 10 | 29 | |
| 3 |
Independiente F.b.c.
|
14 | 6 | 5 | 3 | 28:24 | 4 | 23 | |
| 4 |
General Caballero
|
14 | 6 | 4 | 4 | 22:15 | 7 | 22 | |
| 5 |
Sportivo Carapeguá
|
14 | 6 | 3 | 5 | 19:24 | -5 | 21 | |
| 6 |
Benjamín Aceval
|
14 | 6 | 2 | 6 | 23:21 | 2 | 20 | |
| 7 |
SOL DE America
|
14 | 5 | 5 | 4 | 19:17 | 2 | 20 | |
| 8 |
Fernando De La Mora
|
14 | 5 | 2 | 7 | 18:22 | -4 | 17 | |
| 9 |
Paraguari AC
|
14 | 4 | 3 | 7 | 20:24 | -4 | 15 | |
| 10 |
Atlético Tembetary
|
14 | 4 | 3 | 7 | 18:23 | -5 | 15 | |
| 11 |
Resistencia
|
14 | 3 | 5 | 6 | 12:16 | -4 | 14 | |
| 12 |
Encarnación
|
14 | 4 | 1 | 9 | 10:13 | -3 | 13 | |
| 13 |
Guairena FC
|
14 | 2 | 5 | 7 | 13:19 | -6 | 11 | |
| 14 |
Tacuary
|
14 | 1 | 8 | 5 | 16:24 | -8 | 11 | |
| 15 |
3 de Noviembre
|
14 | 3 | 1 | 10 | 15:23 | -8 | 10 | |
| 16 |
Deportivo Capiata
|
14 | 0 | 7 | 7 | 9:18 | -9 | 7 |
Które miejsce zajmuje Deportivo Santani w tabeli Division Intermedia?
Deportivo Santani zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Division Intermedia z dorobkiem 54 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego General Caballero wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 47:27, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Deportivo Santani w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Deportivo Santani na tle ligi w sezonie 2026.
Deportivo Santani na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,8
- Strzały celne / mecz 4,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,96
- Czyste konta 50%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Deportivo Santani i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Deportivo Santani to 76–90+ minuta, w której padło 17 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Deportivo Santani i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 18 | 17-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 0-1-7 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 10-0-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 7-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-1-5 |
Gdy Deportivo Santani otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 17 razy na 18 takich meczów.
Jak padają bramki dla Deportivo Santani
94% bramek Deportivo Santani pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Deportivo Santani zdobywa w sezonie średnio 1,93 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,10.
Aktualne serie Deportivo Santani
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Deportivo Santani, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Deportivo Santani
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 21%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 7%
W 50% meczów Deportivo Santani padają co najmniej trzy bramki, a w 36% spotkań trafiają obie drużyny.
Deportivo Santani – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Deportivo Santani, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Deportivo Santani zdobywa 1,79 punktu na mecz wobec 2,07 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Deportivo Santani ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Deportivo Santani, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 14 z 28 meczów.
Deportivo Santani – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
Deportivo Santani oddaje 10,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Deportivo Santani – posiadanie piłki
- U siebie 52,6%
- Na wyjeździe 47,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 28
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 28 meczów. Średnio Deportivo Santani utrzymuje przy piłce 50,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Deportivo Santani – czyste konta
- U siebie 8 z 14
- Na wyjeździe 6 z 14
- Stracone / mecz 0,96
- Bez straty do przerwy 68%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 32%
Czyste konto Deportivo Santani to 50% meczów sezonu (14 z 28), z czego 8 w 14 meczach u siebie.
Deportivo Santani – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 39%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Deportivo Santani wykonuje średnio 5,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Deportivo Santani – kartki
- Żółte kartki 49
- Pow. 3,5 kartki w meczu 54%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 46%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 14%
Deportivo Santani ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Deportivo Santani – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Deportivo Santani według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 4-0-4 | 1,50 | 1,63 | 1,63 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 5-2-4 | 1,55 | 1,64 | 1,18 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 8-1-0 | 2,78 | 1,78 | 0,11 |
Najwięcej punktów na mecz Deportivo Santani zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Deportivo Santani na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,43 1,57 | 2,43 1,57 | 1,36 1,07 |
|
2.
|
1,79 2,07 | 1,50 1,86 | 1,00 0,93 |
|
3.
|
1,57 2,07 | 1,36 1,29 | 1,43 0,57 |
|
4.
|
1,43 1,64 | 1,07 2,00 | 0,79 1,71 |
|
5.
|
1,57 1,43 | 1,43 1,64 | 1,21 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Deportivo Santani
Skrajne wyniki i osiągnięcia Deportivo Santani w tym sezonie
- Najwyższa wygrana 3 de Noviembre - Deportivo Santani 0:4 Division Intermedia, 11.07.2026
- Najwyższa porażka Paraguari AC - Deportivo Santani 3:0 Division Intermedia, 5.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Deportivo Santani - Atlético Tembetary 3:4, Division Intermedia, 29.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 6 meczów z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta Zarate, Deportivo Santani - Independiente F.b.c. 1:2, Division Intermedia, 9.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Atlético Tembetary - Deportivo Santani 1:1, Division Intermedia, 11.05.2026
Jakie statystyki ma Deportivo Santani w tym sezonie?
Bilans Deportivo Santani w tym sezonie to 28 meczów i wynik 17-3-8 przy 47 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Deportivo Santani – zawodnicy
Jak wygląda kadra Deportivo Santani w sezonie 2026.
Kadra Deportivo Santani
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
28 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Paragwaj | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
34 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
29 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
33 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
25 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
48 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
26 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
37 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
34 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
38 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
33 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
28 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
– | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
32 | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
28 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
31 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
36 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
23 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
– | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
![]() |
32 | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
39 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 7 |
![]() |
– | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
36 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
31 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
– | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
![]() |
29 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
40 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
28 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Deportivo Santani
200 tys. €
śr. 6 tys. € / zawodnika
Ile Deportivo Santani wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Paragwaj (31 zawodników)
Deportivo Santani wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Deportivo Santani
Deportivo Santani – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Deportivo Santani w sezonie 2026.
Deportivo Santani transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Lip 2019 |
![]() |
Paragwaj | 39 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2019 |
|
Paragwaj | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Lip 2019 |
|
Paragwaj | 34 |
|
nieujawniona | |
| 01 Lip 2019 |
|
Paragwaj | 34 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lip 2019 |
|
Paragwaj | 31 |
|
nieujawniona | |
| 01 Lip 2019 |
|
Argentyna | 33 |
|
nieujawniona | |
| 31 Sty 2019 |
|
Paragwaj | 35 |
|
nieujawniona | |
| 07 Sty 2019 |
|
Paragwaj | 34 |
|
nieujawniona | |
| 07 Sty 2019 |
|
Paragwaj | 31 |
|
nieujawniona | |
| 01 Sty 2019 |
|
Paragwaj | 34 |
|
nieujawniona |