Forma w lidze
Independiente F.b.c. w tabeli
4. miejsce / 43 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
20 pkt
15:11 bramki
1,07 gola/mecz
23 pkt
28:24 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Independiente F.b.c. w tabeli Division Intermedia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
General Caballero
|
28 | 17 | 5 | 6 | 56:34 | 56 |
2
|
Deportivo Santani
|
28 | 17 | 3 | 8 | 47:27 | 54 |
3
|
12 de Junio VH
|
28 | 14 | 9 | 5 | 37:28 | 51 |
4
|
Independiente F.b.c.
|
28 | 11 | 10 | 7 | 43:35 | 43 |
5
|
Benjamín Aceval
|
28 | 12 | 6 | 10 | 43:38 | 42 |
Wyniki Independiente F.b.c.
Terminarz Independiente F.b.c.
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
21 Paź 00:00
|
Tacuary
Independiente F.b.c.
Division Intermedia
|
Ostatnie transfery Independiente F.b.c.
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sty 2019 |
|
Paragwaj |
|
nieujawniona | |
| 31 Sty 2019 |
|
Paragwaj |
|
nieujawniona | |
| 04 Sty 2019 |
![]() |
Paragwaj |
|
nieujawniona | |
| 01 Sty 2019 |
![]() |
Paragwaj |
|
nieujawniona |
Independiente F.b.c. to klub piłkarski z Paragwaju występujący w Division Intermedia. Swoim domowym obiektem jest Estadio Ricardo Gregor, który może pomieścić 4 000 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Paragwaju.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Independiente F.b.c. w tabeli Division Intermedia?
Independiente F.b.c. zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Division Intermedia z dorobkiem 43 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego General Caballero wynosi 13 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 43:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Kiedy Independiente F.b.c. gra następny mecz?
Najbliższy mecz Independiente F.b.c. to spotkanie z Tacuary, które odbędzie się 21 października 2026 o godzinie 00:00 na obiekcie Estadio Toribio Vargas w ramach Division Intermedia.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Independiente F.b.c.?
Ostatni mecz Independiente F.b.c. to wygrana z Atlético Tembetary 3:0 w Division Intermedia, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Independiente F.b.c. w tym sezonie?
Bilans Independiente F.b.c. w tym sezonie to 28 meczów i wynik 11-10-7 przy 43 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Independiente F.b.c. w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Independiente F.b.c. w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Independiente F.b.c.
Independiente F.b.c. terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
21 Paź 00:00
|
Division Intermedia
|
Estadio Toribio Vargas Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Independiente F.b.c. gra następny mecz?
Najbliższy mecz Independiente F.b.c. to spotkanie z Tacuary, które odbędzie się 21 października 2026 o godzinie 00:00 na obiekcie Estadio Toribio Vargas w ramach Division Intermedia.
Wyniki Independiente F.b.c. w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Independiente F.b.c. w sezonie 2026.
Forma i bramki Independiente F.b.c. w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone


Independiente F.b.c. wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Independiente F.b.c.?
Ostatni mecz Independiente F.b.c. to wygrana z Atlético Tembetary 3:0 w Division Intermedia, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Independiente F.b.c. – tabela Division Intermedia
Jakie miejsce w tabeli Division Intermedia zajmuje Independiente F.b.c. w sezonie 2026.
Miejsce Independiente F.b.c. w tabeli Division Intermedia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
General Caballero
|
28 | 17 | 5 | 6 | 56:34 | 22 | 56 | |
2
|
Deportivo Santani
|
28 | 17 | 3 | 8 | 47:27 | 20 | 54 | |
3
|
12 de Junio VH
|
28 | 14 | 9 | 5 | 37:28 | 9 | 51 | |
4
|
Independiente F.b.c.
|
28 | 11 | 10 | 7 | 43:35 | 8 | 43 | |
5
|
Benjamín Aceval
|
28 | 12 | 6 | 10 | 43:38 | 5 | 42 | |
6
|
Sportivo Carapeguá
|
28 | 12 | 6 | 10 | 36:41 | -5 | 42 | |
7
|
SOL DE America
|
28 | 9 | 14 | 5 | 35:29 | 6 | 41 | |
8
|
Paraguari AC
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:37 | 3 | 41 | |
9
|
Resistencia
|
28 | 9 | 9 | 10 | 32:33 | -1 | 36 | |
10
|
Atlético Tembetary
|
28 | 10 | 6 | 12 | 39:45 | -6 | 36 | |
11
|
Fernando De La Mora
|
28 | 9 | 7 | 12 | 32:40 | -8 | 34 | |
12
|
Deportivo Capiata
|
28 | 7 | 11 | 10 | 34:38 | -4 | 32 | |
13
|
3 de Noviembre
|
28 | 7 | 8 | 13 | 36:42 | -6 | 29 | |
14
|
Guairena FC
|
28 | 7 | 7 | 14 | 23:36 | -13 | 28 | |
15
|
Tacuary
|
28 | 4 | 12 | 12 | 32:47 | -15 | 24 | |
16
|
Encarnación
|
28 | 6 | 4 | 18 | 25:40 | -15 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
General Caballero
|
28 | 17 | 5 | 6 | 56:34 | 22 | 56 | |
2
|
Deportivo Santani
|
28 | 17 | 3 | 8 | 47:27 | 20 | 54 | |
3
|
12 de Junio VH
|
28 | 14 | 9 | 5 | 37:28 | 9 | 51 | |
4
|
Independiente F.b.c.
|
28 | 11 | 10 | 7 | 43:35 | 8 | 43 | |
5
|
Benjamín Aceval
|
28 | 12 | 6 | 10 | 43:38 | 5 | 42 | |
6
|
Sportivo Carapeguá
|
28 | 12 | 6 | 10 | 36:41 | -5 | 42 | |
7
|
SOL DE America
|
28 | 9 | 14 | 5 | 35:29 | 6 | 41 | |
8
|
Paraguari AC
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:37 | 3 | 41 | |
9
|
Resistencia
|
28 | 9 | 9 | 10 | 32:33 | -1 | 36 | |
10
|
Atlético Tembetary
|
28 | 10 | 6 | 12 | 39:45 | -6 | 36 | |
11
|
Fernando De La Mora
|
28 | 9 | 7 | 12 | 32:40 | -8 | 34 | |
12
|
Deportivo Capiata
|
28 | 7 | 11 | 10 | 34:38 | -4 | 32 | |
13
|
3 de Noviembre
|
28 | 7 | 8 | 13 | 36:42 | -6 | 29 | |
14
|
Guairena FC
|
28 | 7 | 7 | 14 | 23:36 | -13 | 28 | |
15
|
Tacuary
|
28 | 4 | 12 | 12 | 32:47 | -15 | 24 | |
16
|
Encarnación
|
28 | 6 | 4 | 18 | 25:40 | -15 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
General Caballero
|
14 | 11 | 1 | 2 | 34:19 | 15 | 34 | |
| 2 |
Paraguari AC
|
14 | 8 | 2 | 4 | 20:13 | 7 | 26 | |
| 3 |
Deportivo Santani
|
14 | 8 | 1 | 5 | 21:14 | 7 | 25 | |
| 4 |
Deportivo Capiata
|
14 | 7 | 4 | 3 | 25:20 | 5 | 25 | |
| 5 |
12 de Junio VH
|
14 | 6 | 4 | 4 | 19:20 | -1 | 22 | |
| 6 |
Benjamín Aceval
|
14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 3 | 22 | |
| 7 |
Resistencia
|
14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 3 | 22 | |
| 8 |
Sportivo Carapeguá
|
14 | 6 | 3 | 5 | 17:17 | 0 | 21 | |
| 9 |
SOL DE America
|
14 | 4 | 9 | 1 | 16:12 | 4 | 21 | |
| 10 |
Atlético Tembetary
|
14 | 6 | 3 | 5 | 21:22 | -1 | 21 | |
| 11 |
Independiente F.b.c.
|
14 | 5 | 5 | 4 | 15:11 | 4 | 20 | |
| 12 |
3 de Noviembre
|
14 | 4 | 7 | 3 | 21:19 | 2 | 19 | |
| 13 |
Fernando De La Mora
|
14 | 4 | 5 | 5 | 14:18 | -4 | 17 | |
| 14 |
Guairena FC
|
14 | 5 | 2 | 7 | 10:17 | -7 | 17 | |
| 15 |
Tacuary
|
14 | 3 | 4 | 7 | 16:23 | -7 | 13 | |
| 16 |
Encarnación
|
14 | 2 | 3 | 9 | 15:27 | -12 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Deportivo Santani
|
14 | 9 | 2 | 3 | 26:13 | 13 | 29 | |
| 2 |
12 de Junio VH
|
14 | 8 | 5 | 1 | 18:8 | 10 | 29 | |
| 3 |
Independiente F.b.c.
|
14 | 6 | 5 | 3 | 28:24 | 4 | 23 | |
| 4 |
General Caballero
|
14 | 6 | 4 | 4 | 22:15 | 7 | 22 | |
| 5 |
Sportivo Carapeguá
|
14 | 6 | 3 | 5 | 19:24 | -5 | 21 | |
| 6 |
Benjamín Aceval
|
14 | 6 | 2 | 6 | 23:21 | 2 | 20 | |
| 7 |
SOL DE America
|
14 | 5 | 5 | 4 | 19:17 | 2 | 20 | |
| 8 |
Fernando De La Mora
|
14 | 5 | 2 | 7 | 18:22 | -4 | 17 | |
| 9 |
Paraguari AC
|
14 | 4 | 3 | 7 | 20:24 | -4 | 15 | |
| 10 |
Atlético Tembetary
|
14 | 4 | 3 | 7 | 18:23 | -5 | 15 | |
| 11 |
Resistencia
|
14 | 3 | 5 | 6 | 12:16 | -4 | 14 | |
| 12 |
Encarnación
|
14 | 4 | 1 | 9 | 10:13 | -3 | 13 | |
| 13 |
Guairena FC
|
14 | 2 | 5 | 7 | 13:19 | -6 | 11 | |
| 14 |
Tacuary
|
14 | 1 | 8 | 5 | 16:24 | -8 | 11 | |
| 15 |
3 de Noviembre
|
14 | 3 | 1 | 10 | 15:23 | -8 | 10 | |
| 16 |
Deportivo Capiata
|
14 | 0 | 7 | 7 | 9:18 | -9 | 7 |
Które miejsce zajmuje Independiente F.b.c. w tabeli Division Intermedia?
Independiente F.b.c. zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Division Intermedia z dorobkiem 43 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego General Caballero wynosi 13 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 43:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Independiente F.b.c. w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Independiente F.b.c. na tle ligi w sezonie 2026.
Independiente F.b.c. na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,1
- Strzały celne / mecz 4,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,25
- Czyste konta 36%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Independiente F.b.c. i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Independiente F.b.c. to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 9 trafieniami.
Przebieg meczu Independiente F.b.c. i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 16 | 9-5-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 2-2-5 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-1-1 |
| Remis do przerwy | 14 | 6-6-2 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 1-3-4 |
Gdy Independiente F.b.c. otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 16 takich meczów.
Jak padają bramki dla Independiente F.b.c.
98% bramek Independiente F.b.c. pada z gry. Z karnych odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Independiente F.b.c. zdobywa w sezonie średnio 1,54 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Independiente F.b.c.
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Independiente F.b.c., najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Independiente F.b.c.
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 79%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 32%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 7%
W 50% meczów Independiente F.b.c. padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Independiente F.b.c. – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Independiente F.b.c., 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Independiente F.b.c. zdobywa 1,43 punktu na mecz wobec 1,64 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Independiente F.b.c. ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Independiente F.b.c., a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 28 meczów.
Independiente F.b.c. – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,6
Independiente F.b.c. oddaje 10,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,6 strzału.
Independiente F.b.c. – posiadanie piłki
- U siebie 51,9%
- Na wyjeździe 46,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 28
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 28 meczów. Średnio Independiente F.b.c. utrzymuje przy piłce 49,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Independiente F.b.c. – czyste konta
- U siebie 7 z 14
- Na wyjeździe 3 z 14
- Stracone / mecz 1,25
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 39%
Czyste konto Independiente F.b.c. to 36% meczów sezonu (10 z 28), z czego 7 w 14 meczach u siebie.
Independiente F.b.c. – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 43%
- Pow. 10,5 w meczu 21%
- Rożne u siebie / mecz 4,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,1
Independiente F.b.c. wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 43% spotkań.
Independiente F.b.c. – kartki
- Żółte kartki 73
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 39%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 11%
Independiente F.b.c. ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Independiente F.b.c. – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Independiente F.b.c. według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 3-1-4 | 1,25 | 1,63 | 1,63 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 3-6-2 | 1,36 | 1,18 | 0,82 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 5-3-1 | 2,00 | 1,89 | 1,44 |
Najwięcej punktów na mecz Independiente F.b.c. zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Independiente F.b.c. na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
1,79 2,07 | 1,50 1,86 | 1,00 0,93 |
|
3.
|
1,57 2,07 | 1,36 1,29 | 1,43 0,57 |
|
4.
|
1,43 1,64 | 1,07 2,00 | 0,79 1,71 |
|
5.
|
1,57 1,43 | 1,43 1,64 | 1,21 1,50 |
|
6.
|
1,50 1,50 | 1,21 1,36 | 1,21 1,71 |
Ciekawe rekordy w meczach Independiente F.b.c.
Skrajne wyniki i osiągnięcia Independiente F.b.c. w tym sezonie
- Najwyższa wygrana 12 de Junio VH - Independiente F.b.c. 0:4 Division Intermedia, 20.09.2026
- Najwyższa porażka 3 de Noviembre - Independiente F.b.c. 5:2 Division Intermedia, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek 3 de Noviembre - Independiente F.b.c. 5:2, Division Intermedia, 28.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Deportivo Capiata - Independiente F.b.c. 2:2, Division Intermedia, 4.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Independiente F.b.c. - Resistencia 1:1, Division Intermedia, 7.08.2026
Jakie statystyki ma Independiente F.b.c. w tym sezonie?
Bilans Independiente F.b.c. w tym sezonie to 28 meczów i wynik 11-10-7 przy 43 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Independiente F.b.c. – zawodnicy
Jak wygląda kadra Independiente F.b.c. w sezonie 2026.
Kadra Independiente F.b.c.
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
![]() |
24 | Paragwaj | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
|
31 | Paragwaj | 50 tys. € | 152 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
![]() |
29 | Paragwaj | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 43 |
![]() |
21 | Argentyna | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
22 | Paragwaj | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
30 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
35 | Paragwaj | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
26 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
39 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
23 | Argentyna | 75 tys. € | 45 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
![]() |
23 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
24 | Argentyna | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
23 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
20 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
24 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
39 | Paragwaj | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
32 | Paragwaj | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
35 | Paragwaj | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
36 | Paragwaj | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
43 | Paragwaj | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
27 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
36 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
23 | Paragwaj | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Independiente F.b.c.
1,2 mln €
śr. 49 tys. € / zawodnika
Ile Independiente F.b.c. wydaje na pensje
197 tys. € rocznie
śr. 8 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Paragwaj (21 zawodników)
Independiente F.b.c. wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Independiente F.b.c.
Independiente F.b.c. – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Independiente F.b.c. w sezonie 2026.
Independiente F.b.c. transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sty 2019 |
|
Paragwaj | 35 |
|
nieujawniona | |
| 31 Sty 2019 |
|
Paragwaj | 39 |
|
nieujawniona | |
| 04 Sty 2019 |
![]() |
Paragwaj | 36 |
|
nieujawniona | |
| 01 Sty 2019 |
![]() |
Paragwaj | 39 |
|
nieujawniona | |
| 01 Sty 2019 |
|
Paragwaj | 38 |
|
nieujawniona | |
| 01 Lip 2018 |
|
Paragwaj | 40 |
|
nieujawniona | |
| 01 Lip 2018 |
|
Paragwaj | 35 |
|
nieujawniona | |
| 01 Lip 2018 |
|
Paragwaj | 39 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lip 2018 |
![]() |
Paragwaj | 36 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2018 |
![]() |
Paragwaj | 39 |
|
nieujawniona |