Forma w lidze
Atlético Tembetary w tabeli
10. miejsce / 36 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 20 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
21 pkt
21:22 bramki
1,50 gola/mecz
15 pkt
18:23 bramki
1,29 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Atlético Tembetary w tabeli Division Intermedia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
General Caballero
|
28 | 17 | 5 | 6 | 56:34 | 56 |
2
|
Deportivo Santani
|
28 | 17 | 3 | 8 | 47:27 | 54 |
| ··· | |||||||
9
|
Resistencia
|
28 | 9 | 9 | 10 | 32:33 | 36 |
10
|
Atlético Tembetary
|
28 | 10 | 6 | 12 | 39:45 | 36 |
11
|
Fernando De La Mora
|
28 | 9 | 7 | 12 | 32:40 | 34 |
Wyniki Atlético Tembetary
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Independiente F.b.c.
3
Atlético Tembetary
0
Division Intermedia, 28. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Atlético Tembetary
3
Tacuary
2
Division Intermedia, 27. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
Atlético Tembetary
2
![]()
Paraguari AC
1
Division Intermedia, 26. kolejka
|
Terminarz Atlético Tembetary
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Atlético Tembetary
Deportivo Capiata
Division Intermedia
|
Atlético Tembetary to klub piłkarski z Paragwaju występujący w Division Intermedia. Swoim domowym obiektem jest Estadio La Catedral, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Arturo Villasanti. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Paragwaju.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Atlético Tembetary w tabeli Division Intermedia?
Atlético Tembetary zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Division Intermedia z dorobkiem 36 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego General Caballero wynosi 20 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:45, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Atlético Tembetary gra następny mecz?
Najbliższy mecz Atlético Tembetary to spotkanie z Deportivo Capiata, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Estadio La Catedral w ramach Division Intermedia.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Atlético Tembetary?
Ostatni mecz Atlético Tembetary to porażka z Independiente F.b.c. 3:0 w Division Intermedia, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Atlético Tembetary w tym sezonie?
Bilans Atlético Tembetary w tym sezonie to 28 meczów i wynik 10-6-12 przy 39 zdobytych bramkach i 45 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 7,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Atlético Tembetary w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Atlético Tembetary w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Atlético Tembetary
Atlético Tembetary terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Division Intermedia
|
Estadio La Catedral U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Atlético Tembetary gra następny mecz?
Najbliższy mecz Atlético Tembetary to spotkanie z Deportivo Capiata, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Estadio La Catedral w ramach Division Intermedia.
Wyniki Atlético Tembetary w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Atlético Tembetary w sezonie 2026.
Forma i bramki Atlético Tembetary w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone



Atlético Tembetary wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Atlético Tembetary?
Ostatni mecz Atlético Tembetary to porażka z Independiente F.b.c. 3:0 w Division Intermedia, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Atlético Tembetary – tabela Division Intermedia
Jakie miejsce w tabeli Division Intermedia zajmuje Atlético Tembetary w sezonie 2026.
Miejsce Atlético Tembetary w tabeli Division Intermedia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
General Caballero
|
28 | 17 | 5 | 6 | 56:34 | 22 | 56 | |
2
|
Deportivo Santani
|
28 | 17 | 3 | 8 | 47:27 | 20 | 54 | |
3
|
12 de Junio VH
|
28 | 14 | 9 | 5 | 37:28 | 9 | 51 | |
4
|
Independiente F.b.c.
|
28 | 11 | 10 | 7 | 43:35 | 8 | 43 | |
5
|
Benjamín Aceval
|
28 | 12 | 6 | 10 | 43:38 | 5 | 42 | |
6
|
Sportivo Carapeguá
|
28 | 12 | 6 | 10 | 36:41 | -5 | 42 | |
7
|
SOL DE America
|
28 | 9 | 14 | 5 | 35:29 | 6 | 41 | |
8
|
Paraguari AC
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:37 | 3 | 41 | |
9
|
Resistencia
|
28 | 9 | 9 | 10 | 32:33 | -1 | 36 | |
10
|
Atlético Tembetary
|
28 | 10 | 6 | 12 | 39:45 | -6 | 36 | |
11
|
Fernando De La Mora
|
28 | 9 | 7 | 12 | 32:40 | -8 | 34 | |
12
|
Deportivo Capiata
|
28 | 7 | 11 | 10 | 34:38 | -4 | 32 | |
13
|
3 de Noviembre
|
28 | 7 | 8 | 13 | 36:42 | -6 | 29 | |
14
|
Guairena FC
|
28 | 7 | 7 | 14 | 23:36 | -13 | 28 | |
15
|
Tacuary
|
28 | 4 | 12 | 12 | 32:47 | -15 | 24 | |
16
|
Encarnación
|
28 | 6 | 4 | 18 | 25:40 | -15 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
General Caballero
|
28 | 17 | 5 | 6 | 56:34 | 22 | 56 | |
2
|
Deportivo Santani
|
28 | 17 | 3 | 8 | 47:27 | 20 | 54 | |
3
|
12 de Junio VH
|
28 | 14 | 9 | 5 | 37:28 | 9 | 51 | |
4
|
Independiente F.b.c.
|
28 | 11 | 10 | 7 | 43:35 | 8 | 43 | |
5
|
Benjamín Aceval
|
28 | 12 | 6 | 10 | 43:38 | 5 | 42 | |
6
|
Sportivo Carapeguá
|
28 | 12 | 6 | 10 | 36:41 | -5 | 42 | |
7
|
SOL DE America
|
28 | 9 | 14 | 5 | 35:29 | 6 | 41 | |
8
|
Paraguari AC
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:37 | 3 | 41 | |
9
|
Resistencia
|
28 | 9 | 9 | 10 | 32:33 | -1 | 36 | |
10
|
Atlético Tembetary
|
28 | 10 | 6 | 12 | 39:45 | -6 | 36 | |
11
|
Fernando De La Mora
|
28 | 9 | 7 | 12 | 32:40 | -8 | 34 | |
12
|
Deportivo Capiata
|
28 | 7 | 11 | 10 | 34:38 | -4 | 32 | |
13
|
3 de Noviembre
|
28 | 7 | 8 | 13 | 36:42 | -6 | 29 | |
14
|
Guairena FC
|
28 | 7 | 7 | 14 | 23:36 | -13 | 28 | |
15
|
Tacuary
|
28 | 4 | 12 | 12 | 32:47 | -15 | 24 | |
16
|
Encarnación
|
28 | 6 | 4 | 18 | 25:40 | -15 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
General Caballero
|
14 | 11 | 1 | 2 | 34:19 | 15 | 34 | |
| 2 |
Paraguari AC
|
14 | 8 | 2 | 4 | 20:13 | 7 | 26 | |
| 3 |
Deportivo Santani
|
14 | 8 | 1 | 5 | 21:14 | 7 | 25 | |
| 4 |
Deportivo Capiata
|
14 | 7 | 4 | 3 | 25:20 | 5 | 25 | |
| 5 |
12 de Junio VH
|
14 | 6 | 4 | 4 | 19:20 | -1 | 22 | |
| 6 |
Benjamín Aceval
|
14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 3 | 22 | |
| 7 |
Resistencia
|
14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 3 | 22 | |
| 8 |
Sportivo Carapeguá
|
14 | 6 | 3 | 5 | 17:17 | 0 | 21 | |
| 9 |
SOL DE America
|
14 | 4 | 9 | 1 | 16:12 | 4 | 21 | |
| 10 |
Atlético Tembetary
|
14 | 6 | 3 | 5 | 21:22 | -1 | 21 | |
| 11 |
Independiente F.b.c.
|
14 | 5 | 5 | 4 | 15:11 | 4 | 20 | |
| 12 |
3 de Noviembre
|
14 | 4 | 7 | 3 | 21:19 | 2 | 19 | |
| 13 |
Fernando De La Mora
|
14 | 4 | 5 | 5 | 14:18 | -4 | 17 | |
| 14 |
Guairena FC
|
14 | 5 | 2 | 7 | 10:17 | -7 | 17 | |
| 15 |
Tacuary
|
14 | 3 | 4 | 7 | 16:23 | -7 | 13 | |
| 16 |
Encarnación
|
14 | 2 | 3 | 9 | 15:27 | -12 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Deportivo Santani
|
14 | 9 | 2 | 3 | 26:13 | 13 | 29 | |
| 2 |
12 de Junio VH
|
14 | 8 | 5 | 1 | 18:8 | 10 | 29 | |
| 3 |
Independiente F.b.c.
|
14 | 6 | 5 | 3 | 28:24 | 4 | 23 | |
| 4 |
General Caballero
|
14 | 6 | 4 | 4 | 22:15 | 7 | 22 | |
| 5 |
Sportivo Carapeguá
|
14 | 6 | 3 | 5 | 19:24 | -5 | 21 | |
| 6 |
Benjamín Aceval
|
14 | 6 | 2 | 6 | 23:21 | 2 | 20 | |
| 7 |
SOL DE America
|
14 | 5 | 5 | 4 | 19:17 | 2 | 20 | |
| 8 |
Fernando De La Mora
|
14 | 5 | 2 | 7 | 18:22 | -4 | 17 | |
| 9 |
Paraguari AC
|
14 | 4 | 3 | 7 | 20:24 | -4 | 15 | |
| 10 |
Atlético Tembetary
|
14 | 4 | 3 | 7 | 18:23 | -5 | 15 | |
| 11 |
Resistencia
|
14 | 3 | 5 | 6 | 12:16 | -4 | 14 | |
| 12 |
Encarnación
|
14 | 4 | 1 | 9 | 10:13 | -3 | 13 | |
| 13 |
Guairena FC
|
14 | 2 | 5 | 7 | 13:19 | -6 | 11 | |
| 14 |
Tacuary
|
14 | 1 | 8 | 5 | 16:24 | -8 | 11 | |
| 15 |
3 de Noviembre
|
14 | 3 | 1 | 10 | 15:23 | -8 | 10 | |
| 16 |
Deportivo Capiata
|
14 | 0 | 7 | 7 | 9:18 | -9 | 7 |
Które miejsce zajmuje Atlético Tembetary w tabeli Division Intermedia?
Atlético Tembetary zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Division Intermedia z dorobkiem 36 punktów po 28 kolejkach. Strata do prowadzącego General Caballero wynosi 20 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:45, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Atlético Tembetary w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Atlético Tembetary na tle ligi w sezonie 2026.
Atlético Tembetary na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,5
- Strzały celne / mecz 3,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,61
- Czyste konta 11%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Atlético Tembetary i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Atlético Tembetary to 46–60 minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 9 trafieniami.
Przebieg meczu Atlético Tembetary i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 17 | 10-4-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 0-1-9 |
| Prowadził do przerwy | 11 | 8-2-1 |
| Remis do przerwy | 12 | 2-4-6 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-0-5 |
Gdy Atlético Tembetary otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 17 takich meczów.
Jak padają bramki dla Atlético Tembetary
95% bramek Atlético Tembetary pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Atlético Tembetary zdobywa w sezonie średnio 1,29 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Atlético Tembetary
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Atlético Tembetary, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Atlético Tembetary
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 79%
- Powyżej 2,5 57%
- Powyżej 3,5 32%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 11%
W 57% meczów Atlético Tembetary padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Atlético Tembetary – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Atlético Tembetary, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Atlético Tembetary zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,07 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Atlético Tembetary ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 49% goli Atlético Tembetary, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 28 meczów.
Atlético Tembetary – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,4
Atlético Tembetary oddaje 7,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,4 strzału.
Atlético Tembetary – posiadanie piłki
- U siebie 51,6%
- Na wyjeździe 46,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 9 z 28
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 9 z 28 meczów. Średnio Atlético Tembetary utrzymuje przy piłce 49,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
Atlético Tembetary – czyste konta
- U siebie 1 z 14
- Na wyjeździe 2 z 14
- Stracone / mecz 1,61
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 46%
Czyste konto Atlético Tembetary to 11% meczów sezonu (3 z 28), z czego 1 w 14 meczach u siebie.
Atlético Tembetary – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 32%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Atlético Tembetary wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
Atlético Tembetary – kartki
- Żółte kartki 62
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 54%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 7%
Atlético Tembetary ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Atlético Tembetary – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Atlético Tembetary według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 2-3-5 | 0,90 | 1,50 | 2,10 |
| Środka tabeli (6–11) | 9 | 3-2-4 | 1,22 | 1,11 | 1,11 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 5-1-3 | 1,78 | 1,56 | 1,56 |
Najwięcej punktów na mecz Atlético Tembetary zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Atlético Tembetary na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
8.
![]() |
1,86 1,07 | 1,43 1,43 | 0,93 1,71 |
|
9.
|
1,57 1,00 | 1,43 0,86 | 1,21 1,14 |
|
10.
|
1,50 1,07 | 1,50 1,29 | 1,57 1,64 |
|
11.
|
1,21 1,21 | 1,00 1,29 | 1,29 1,57 |
|
12.
|
1,79 0,50 | 1,79 0,64 | 1,43 1,29 |
Ciekawe rekordy w meczach Atlético Tembetary
Skrajne wyniki i osiągnięcia Atlético Tembetary w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Resistencia - Atlético Tembetary 1:3 Division Intermedia, 5.04.2026
- Najwyższa porażka 3 de Noviembre - Atlético Tembetary 3:0 Division Intermedia, 17.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Atlético Tembetary - Benjamín Aceval 4:3, Division Intermedia, 30.05.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Deportivo Santani - Atlético Tembetary 3:4, Division Intermedia, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Deportivo Santani - Atlético Tembetary 3:4, Division Intermedia, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Atlético Tembetary w tym sezonie?
Bilans Atlético Tembetary w tym sezonie to 28 meczów i wynik 10-6-12 przy 39 zdobytych bramkach i 45 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 7,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Atlético Tembetary – zawodnicy
Jak wygląda kadra Atlético Tembetary w sezonie 2026.
Kadra Atlético Tembetary
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
![]() |
24 | Paragwaj | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 8 |
|
38 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
31 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
24 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
24 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
33 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
38 | Paragwaj | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
38 | Paragwaj | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
31 | Urugwaj | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 22 |
|
29 | Paragwaj | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
36 | Paragwaj | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
28 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 29 |
|
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
37 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
|
34 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Atlético Tembetary
450 tys. €
śr. 26 tys. € / zawodnika
Ile Atlético Tembetary wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Paragwaj (10 zawodników)