Forma w lidze
General Caballero w tabeli
1. miejsce / 56 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
9 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
34 pkt
34:19 bramki
2,43 gola/mecz
22 pkt
22:15 bramki
1,57 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
General Caballero w tabeli Division Intermedia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
General Caballero
|
28 | 17 | 5 | 6 | 56:34 | 56 |
2
|
Deportivo Santani
|
28 | 17 | 3 | 8 | 47:27 | 54 |
3
|
12 de Junio VH
|
28 | 14 | 9 | 5 | 37:28 | 51 |
4
|
Independiente F.b.c.
|
28 | 11 | 10 | 7 | 43:35 | 43 |
5
|
Benjamín Aceval
|
28 | 12 | 6 | 10 | 43:38 | 42 |
Wyniki General Caballero
Terminarz General Caballero
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 21:30
|
Encarnación
General Caballero
Division Intermedia
|
Ostatnie transfery General Caballero
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Lip 2026 |
|
Paragwaj |
![]() |
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
|
Paragwaj |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Brazylia |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Paragwaj |
![]() |
za darmo |
General Caballero to klub piłkarski z Paragwaju występujący w Division Intermedia. Swoim domowym obiektem jest Estadio Hugo Bogado Vaceque, który może pomieścić 7 000 widzów. Zespół prowadzi Humberto Ovelar. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 275 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski General Caballero w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do General Caballero trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje General Caballero w tabeli Division Intermedia?
General Caballero zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Division Intermedia z dorobkiem 56 punktów po 28 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 56:34, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy General Caballero gra następny mecz?
Najbliższy mecz General Caballero to spotkanie z Encarnación, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 21:30 w ramach Division Intermedia.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz General Caballero?
Ostatni mecz General Caballero to wygrana z Deportivo Santani 2:1 w Division Intermedia, 11 października 2026. Bramkę zdobył Mareco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma General Caballero w tym sezonie?
Bilans General Caballero w tym sezonie to 28 meczów i wynik 17-5-6 przy 56 zdobytych bramkach i 34 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz General Caballero w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra General Caballero w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań General Caballero
General Caballero terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 21:30
|
Division Intermedia
|
Wyjazd | Łatwy |
Kiedy General Caballero gra następny mecz?
Najbliższy mecz General Caballero to spotkanie z Encarnación, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 21:30 w ramach Division Intermedia.
Wyniki General Caballero w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub General Caballero w sezonie 2026.
Forma i bramki General Caballero w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone

General Caballero wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz General Caballero?
Ostatni mecz General Caballero to wygrana z Deportivo Santani 2:1 w Division Intermedia, 11 października 2026. Bramkę zdobył Mareco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
General Caballero – tabela Division Intermedia
Jakie miejsce w tabeli Division Intermedia zajmuje General Caballero w sezonie 2026.
Miejsce General Caballero w tabeli Division Intermedia
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
General Caballero
|
28 | 17 | 5 | 6 | 56:34 | 22 | 56 | |
2
|
Deportivo Santani
|
28 | 17 | 3 | 8 | 47:27 | 20 | 54 | |
3
|
12 de Junio VH
|
28 | 14 | 9 | 5 | 37:28 | 9 | 51 | |
4
|
Independiente F.b.c.
|
28 | 11 | 10 | 7 | 43:35 | 8 | 43 | |
5
|
Benjamín Aceval
|
28 | 12 | 6 | 10 | 43:38 | 5 | 42 | |
6
|
Sportivo Carapeguá
|
28 | 12 | 6 | 10 | 36:41 | -5 | 42 | |
7
|
SOL DE America
|
28 | 9 | 14 | 5 | 35:29 | 6 | 41 | |
8
|
Paraguari AC
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:37 | 3 | 41 | |
9
|
Resistencia
|
28 | 9 | 9 | 10 | 32:33 | -1 | 36 | |
10
|
Atlético Tembetary
|
28 | 10 | 6 | 12 | 39:45 | -6 | 36 | |
11
|
Fernando De La Mora
|
28 | 9 | 7 | 12 | 32:40 | -8 | 34 | |
12
|
Deportivo Capiata
|
28 | 7 | 11 | 10 | 34:38 | -4 | 32 | |
13
|
3 de Noviembre
|
28 | 7 | 8 | 13 | 36:42 | -6 | 29 | |
14
|
Guairena FC
|
28 | 7 | 7 | 14 | 23:36 | -13 | 28 | |
15
|
Tacuary
|
28 | 4 | 12 | 12 | 32:47 | -15 | 24 | |
16
|
Encarnación
|
28 | 6 | 4 | 18 | 25:40 | -15 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
General Caballero
|
28 | 17 | 5 | 6 | 56:34 | 22 | 56 | |
2
|
Deportivo Santani
|
28 | 17 | 3 | 8 | 47:27 | 20 | 54 | |
3
|
12 de Junio VH
|
28 | 14 | 9 | 5 | 37:28 | 9 | 51 | |
4
|
Independiente F.b.c.
|
28 | 11 | 10 | 7 | 43:35 | 8 | 43 | |
5
|
Benjamín Aceval
|
28 | 12 | 6 | 10 | 43:38 | 5 | 42 | |
6
|
Sportivo Carapeguá
|
28 | 12 | 6 | 10 | 36:41 | -5 | 42 | |
7
|
SOL DE America
|
28 | 9 | 14 | 5 | 35:29 | 6 | 41 | |
8
|
Paraguari AC
|
28 | 12 | 5 | 11 | 40:37 | 3 | 41 | |
9
|
Resistencia
|
28 | 9 | 9 | 10 | 32:33 | -1 | 36 | |
10
|
Atlético Tembetary
|
28 | 10 | 6 | 12 | 39:45 | -6 | 36 | |
11
|
Fernando De La Mora
|
28 | 9 | 7 | 12 | 32:40 | -8 | 34 | |
12
|
Deportivo Capiata
|
28 | 7 | 11 | 10 | 34:38 | -4 | 32 | |
13
|
3 de Noviembre
|
28 | 7 | 8 | 13 | 36:42 | -6 | 29 | |
14
|
Guairena FC
|
28 | 7 | 7 | 14 | 23:36 | -13 | 28 | |
15
|
Tacuary
|
28 | 4 | 12 | 12 | 32:47 | -15 | 24 | |
16
|
Encarnación
|
28 | 6 | 4 | 18 | 25:40 | -15 | 22 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
General Caballero
|
14 | 11 | 1 | 2 | 34:19 | 15 | 34 | |
| 2 |
Paraguari AC
|
14 | 8 | 2 | 4 | 20:13 | 7 | 26 | |
| 3 |
Deportivo Santani
|
14 | 8 | 1 | 5 | 21:14 | 7 | 25 | |
| 4 |
Deportivo Capiata
|
14 | 7 | 4 | 3 | 25:20 | 5 | 25 | |
| 5 |
12 de Junio VH
|
14 | 6 | 4 | 4 | 19:20 | -1 | 22 | |
| 6 |
Benjamín Aceval
|
14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 3 | 22 | |
| 7 |
Resistencia
|
14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 3 | 22 | |
| 8 |
Sportivo Carapeguá
|
14 | 6 | 3 | 5 | 17:17 | 0 | 21 | |
| 9 |
SOL DE America
|
14 | 4 | 9 | 1 | 16:12 | 4 | 21 | |
| 10 |
Atlético Tembetary
|
14 | 6 | 3 | 5 | 21:22 | -1 | 21 | |
| 11 |
Independiente F.b.c.
|
14 | 5 | 5 | 4 | 15:11 | 4 | 20 | |
| 12 |
3 de Noviembre
|
14 | 4 | 7 | 3 | 21:19 | 2 | 19 | |
| 13 |
Fernando De La Mora
|
14 | 4 | 5 | 5 | 14:18 | -4 | 17 | |
| 14 |
Guairena FC
|
14 | 5 | 2 | 7 | 10:17 | -7 | 17 | |
| 15 |
Tacuary
|
14 | 3 | 4 | 7 | 16:23 | -7 | 13 | |
| 16 |
Encarnación
|
14 | 2 | 3 | 9 | 15:27 | -12 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Deportivo Santani
|
14 | 9 | 2 | 3 | 26:13 | 13 | 29 | |
| 2 |
12 de Junio VH
|
14 | 8 | 5 | 1 | 18:8 | 10 | 29 | |
| 3 |
Independiente F.b.c.
|
14 | 6 | 5 | 3 | 28:24 | 4 | 23 | |
| 4 |
General Caballero
|
14 | 6 | 4 | 4 | 22:15 | 7 | 22 | |
| 5 |
Sportivo Carapeguá
|
14 | 6 | 3 | 5 | 19:24 | -5 | 21 | |
| 6 |
Benjamín Aceval
|
14 | 6 | 2 | 6 | 23:21 | 2 | 20 | |
| 7 |
SOL DE America
|
14 | 5 | 5 | 4 | 19:17 | 2 | 20 | |
| 8 |
Fernando De La Mora
|
14 | 5 | 2 | 7 | 18:22 | -4 | 17 | |
| 9 |
Paraguari AC
|
14 | 4 | 3 | 7 | 20:24 | -4 | 15 | |
| 10 |
Atlético Tembetary
|
14 | 4 | 3 | 7 | 18:23 | -5 | 15 | |
| 11 |
Resistencia
|
14 | 3 | 5 | 6 | 12:16 | -4 | 14 | |
| 12 |
Encarnación
|
14 | 4 | 1 | 9 | 10:13 | -3 | 13 | |
| 13 |
Guairena FC
|
14 | 2 | 5 | 7 | 13:19 | -6 | 11 | |
| 14 |
Tacuary
|
14 | 1 | 8 | 5 | 16:24 | -8 | 11 | |
| 15 |
3 de Noviembre
|
14 | 3 | 1 | 10 | 15:23 | -8 | 10 | |
| 16 |
Deportivo Capiata
|
14 | 0 | 7 | 7 | 9:18 | -9 | 7 |
Które miejsce zajmuje General Caballero w tabeli Division Intermedia?
General Caballero zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Division Intermedia z dorobkiem 56 punktów po 28 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 56:34, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki General Caballero w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki General Caballero na tle ligi w sezonie 2026.
General Caballero na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,6
- Strzały celne / mecz 5,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,21
- Czyste konta 29%
Rozkład bramek w czasie
Bramki General Caballero i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres General Caballero to 76–90+ minuta, w której padło 16 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 14 trafieniami.
Przebieg meczu General Caballero i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 13-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 4-1-6 |
| Prowadził do przerwy | 12 | 11-1-0 |
| Remis do przerwy | 11 | 5-3-3 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 1-1-3 |
Gdy General Caballero otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 13 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla General Caballero
96% bramek General Caballero pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
General Caballero zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie General Caballero
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 8 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów General Caballero, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach General Caballero
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 68%
- Powyżej 3,5 39%
- Powyżej 4,5 29%
- Powyżej 5,5 7%
W 68% meczów General Caballero padają co najmniej trzy bramki, a w 68% spotkań trafiają obie drużyny.
General Caballero – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla General Caballero, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie General Caballero zdobywa 2,43 punktu na mecz wobec 1,57 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach General Caballero ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli General Caballero, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 28 meczów.
General Caballero – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,8
General Caballero oddaje 11,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,8 strzału.
General Caballero – posiadanie piłki
- U siebie 52,9%
- Na wyjeździe 52,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 8 z 28
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 8 z 28 meczów. Średnio General Caballero utrzymuje przy piłce 52,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
General Caballero – czyste konta
- U siebie 3 z 14
- Na wyjeździe 5 z 14
- Stracone / mecz 1,21
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 39%
Czyste konto General Caballero to 29% meczów sezonu (8 z 28), z czego 3 w 14 meczach u siebie.
General Caballero – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
General Caballero wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
General Caballero – kartki
- Żółte kartki 62
- Pow. 3,5 kartki w meczu 68%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 11%
General Caballero ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale General Caballero – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
General Caballero według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 3-2-2 | 1,57 | 1,29 | 0,86 |
| Środka tabeli (6–11) | 12 | 8-2-2 | 2,17 | 2,50 | 1,58 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 6-1-2 | 2,11 | 1,89 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz General Caballero zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
General Caballero na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,43 1,57 | 2,43 1,57 | 1,36 1,07 |
|
2.
|
1,79 2,07 | 1,50 1,86 | 1,00 0,93 |
|
3.
|
1,57 2,07 | 1,36 1,29 | 1,43 0,57 |
|
4.
|
1,43 1,64 | 1,07 2,00 | 0,79 1,71 |
|
5.
|
1,57 1,43 | 1,43 1,64 | 1,21 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach General Caballero
Skrajne wyniki i osiągnięcia General Caballero w tym sezonie
- Najwyższa wygrana General Caballero - Sportivo Carapeguá 6:2 Division Intermedia, 7.04.2026
- Najwyższa porażka General Caballero - 3 de Noviembre 1:3 Division Intermedia, 25.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek General Caballero - Sportivo Carapeguá 6:2, Division Intermedia, 7.04.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta General Caballero - Atlético Tembetary 2:1, Division Intermedia, 19.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+13 minuta General Caballero - Independiente F.b.c. 4:2, Division Intermedia, 3.05.2026
Jakie statystyki ma General Caballero w tym sezonie?
Bilans General Caballero w tym sezonie to 28 meczów i wynik 17-5-6 przy 56 zdobytych bramkach i 34 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
General Caballero – zawodnicy
Jak wygląda kadra General Caballero w sezonie 2026.
Kadra General Caballero
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
26 | Paragwaj | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
31 | Paragwaj | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
33 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
38 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
![]() |
24 | Paragwaj | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
– | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
24 | Paragwaj | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
33 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Paragwaj | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
33 | Paragwaj | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
22 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
36 | Argentyna | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
30 | Paragwaj | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
32 | Paragwaj | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
29 | Paragwaj | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
– | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
24 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
25 | Paragwaj | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
25 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
29 | Brazylia | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
![]() |
25 | Paragwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry General Caballero
1,2 mln €
śr. 52 tys. € / zawodnika
Ile General Caballero wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Paragwaj (18 zawodników)
General Caballero wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry General Caballero
General Caballero – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub General Caballero w sezonie 2026.
General Caballero transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Lip 2026 |
|
Paragwaj | 25 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
|
Paragwaj | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Brazylia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Paragwaj | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Mar 2026 |
|
Argentyna | 34 |
|
za darmo | |
| 11 Lut 2026 |
![]() |
Brazylia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Lut 2026 |
|
Paragwaj | – |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sty 2026 |
|
Paragwaj | 38 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Sty 2026 |
![]() |
Paragwaj | 19 |
|
za darmo | |
| 17 Sty 2026 |
|
Paragwaj | 26 |
|
za darmo |
General Caballero bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +459 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +671 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii General Caballero
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski General Caballero w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do General Caballero trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.