6. kolejka
0 : 2
Koniec, 09.05.26 23:30

Porównanie kursów Inhumas - Primavera MG

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Inhumas - Primavera MG dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), liczbę goli, 2. połowę (1X2) oraz zakład bez remisu (DNB) z 9 maja 2026 (w ramach 6. kolejki Serie D (Brazylia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 53 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Inhumas po kursie 2,12 w LV BET, remis po kursie 3,10 w STS oraz wygrana Primavera MG po kursie 3,45 w Betfan.

Najwyższy kurs na wygraną Primavera MG wystawia Betfan - 3,45, w porównaniu do najniższego 3,17 w Betclic. Daje to 28 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
2,10 3,10 3,40
2,02 2,87 3,17
2,05 3,00 3,45
2,05 2,95 3,35
2,12 3,05 3,40
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Primavera MG

kurs 3,45 × 100 zł = 303,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,53 2,35
1,47 2,18
1,46 2,36
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,28 1,58 1,32
1,26 1,57 1,24
1,25 1,57 1,30
1,23 1,52 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,72 1,95 3,88
2,65 1,96 4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,47 2,27 3,42
2,43 2,29 3,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,20 1,36 1,51
1,18 1,32 1,56
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,24 1,43 1,39
1,21 1,38 1,42
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 2,80 1,38 1,60 2,20 1,22 3,90 - -
5,25 1,05 2,60 1,32 1,54 2,03 1,19 3,37 1,05 5,40
- - - - 1,56 2,13 - - - -
- - 2,65 1,38 1,57 2,17 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 1,92. To o 5,5% więcej niż najniższy kurs 1,82 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,92 1,78
1,82 1,69
1,89 1,72
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,90 4,25 7,40 3,30 7,75 5,25
3,90 3,42 5,75 2,70 6,40 4,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Inhumas i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
6,75 2,80 - - - -
5,60 2,33 3,28 3,03 2,18 6,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
7,75 4,25 - - - -
6,40 3,42 2,80 10,75 2,80 10,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Primavera MG i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
8,90 4,70 - - - -
7,25 3,70 4,70 4,85 3,08 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Inhumas - Primavera MG dostępnych jest 121 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 15,7% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 3,90 w STS przewyższa najniższą selekcję 3,37 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Inhumas - Primavera MG ma STS, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.