9. kolejka
1 : 2
Koniec, 30.05.26 22:00

Porównanie kursów Moto Club - Maracanã

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Moto Club - Maracanã dla 19 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, podwójną szansę, 2. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 30 maja 2026 (w ramach 9. kolejki Serie D (Brazylia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 20 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Moto Club po kursie 2,75 w LV BET, remis po kursie 2,80 w STS oraz wygrana Maracany po kursie 2,80 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Maracany wystawia LV BET - 2,80, w porównaniu do najniższego 2,68 w Betclic. Daje to 12 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,55 2,80 2,80
2,58 2,63 2,68
2,70 2,70 2,75
2,65 2,65 2,70
2,75 2,70 2,80
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Maracany

kurs 2,80 × 100 zł = 246,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,80 1,90
1,79 1,81
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,36 1,40 1,37
1,36 1,37 1,31
1,35 1,37 1,37
1,33 1,33 1,34
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,28 1,81 3,32
3,40 1,84 3,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,93 2,08 2,97
3,00 2,12 3,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,22 1,22 1,63
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,27 1,27 1,49
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
6,00 1,11 2,40 1,50 1,45 2,55 - -
5,00 1,09 2,33 1,45 1,42 2,40 1,14 4,10
- - 2,32 1,47 - - - -
- - 2,35 1,50 1,45 2,47 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 2,10. To o 5% więcej niż najniższy kurs 2,00 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,10 1,65
2,00 1,61
2,02 1,62
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
6,75 4,25 7,00 3,80 6,00 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Moto Club i liczbę goli

-1.5 +1.5
6,75 3,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5
6,00 4,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Maracany i liczbę goli

-1.5 +1.5
6,90 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Moto Club - handicap

0:1
6,00
6,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1
4,00
4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Maracanę - handicap

0:1
1,40
1,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Moto Club - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
1,36 2,48 4,85
- 2,55 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Maracanę - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
2,60 1,39 1,10
1,39 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
4,50 5,00 5,10 4,05 9,00 9,25 8,50 8,50 13,00 24,00 25,00 23,00 23,00 43,00 43,00 100,00 90,00 95,00 85,00 85,00 150,00 150,00 450,00 450,00 1 000,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Moto Club - Maracanã dostępnych jest 126 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 19 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 7,8% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 2,75 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 2,55 w STS.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Moto Club - Maracanã ma eToto, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.