Porównanie kursów Newport County - Tranmere Rovers

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Newport County - Tranmere Rovers dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), rzuty rożne, dokładny wynik, liczbę goli oraz na handicap z 29 sierpnia 2026 (w ramach 3. kolejki League Two). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 30 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Newport County po kursie 2,60 w Betfan, remis po kursie 3,20 w STS oraz wygrana Tranmere Rovers po kursie 2,80 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Tranmere Rovers wystawia LV BET - 2,80, w porównaniu do najniższego 2,67 w Fortuna. Daje to 13 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,57 3,15 2,70
2,50 3,20 2,75
2,54 3,10 2,67
2,60 3,10 2,70
2,55 3,15 2,70
2,60 3,05 2,80
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Tranmere

kurs 2,80 × 100 zł = 246,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,80 1,88
1,80 1,90
1,92 1,82
1,80 1,90
1,82 1,92
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,41 1,45 1,32
1,43 1,47 1,34
1,37 1,40 1,29
1,40 1,43 1,33
1,39 1,43 1,31
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,20 2,07 3,35
3,25 2,05 3,40
3,25 2,06 3,40
3,25 2,05 3,35
3,30 2,07 3,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,92 2,35 3,00
2,90 2,44 3,05
2,90 2,45 3,00
2,90 2,44 3,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,25 1,27 1,63
1,26 1,28 1,60
1,27 1,29 1,62
1,27 1,30 1,62
1,27 1,29 1,62
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,30 1,32 1,48
1,33 1,35 1,47
1,33 1,35 1,46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
7,40 1,05 2,95 1,34 1,66 2,07 1,24 3,60 1,06 6,90 1,01 14,00 1,00 30,00
7,90 1,06 2,95 1,34 1,67 2,05 1,25 3,60 1,08 6,60 1,02 10,50 - -
7,10 1,06 2,97 1,34 1,68 2,08 1,25 3,60 1,07 6,60 - - - -
7,10 1,06 3,00 1,33 1,68 2,05 1,25 3,55 1,08 6,60 - - - -
6,75 1,06 2,95 1,33 1,66 2,05 1,25 3,50 1,07 6,50 1,02 9,50 - -
- - 2,90 1,35 1,65 2,10 1,22 3,80 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 1,88. To o 1,6% więcej niż najniższy kurs 1,85 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,83 1,88
1,82 1,88
1,79 1,85
1,80 1,88
1,81 1,86
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,00 4,10 5,20 4,00 7,60 4,20
5,25 4,10 5,50 4,10 7,90 4,30
5,20 4,20 5,60 4,10 8,80 4,30
5,20 4,10 5,50 4,15 8,80 4,35
5,20 4,10 5,40 4,10 8,60 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Newport County i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,80 3,30 4,75 4,20 3,15 7,60 2,80 12,00
8,00 3,25 5,00 4,30 3,10 9,00 2,70 16,00
8,00 3,25 5,00 4,30 3,10 9,00 2,70 16,00
8,00 3,25 5,10 4,25 3,15 8,80 2,71 16,00
7,80 3,25 4,90 4,20 3,10 9,00 2,65 16,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,40 4,10 3,65 9,80 3,65 9,80 3,05 37,00
7,90 4,10 3,60 13,00 3,60 13,00 2,95 50,00
8,80 4,10 3,65 13,00 3,60 13,00 2,95 80,00
8,80 4,05 3,65 12,50 3,60 12,50 2,92 50,00
8,60 4,10 3,60 13,00 3,60 13,00 2,90 80,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Tranmere Rovers i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,00 3,50 4,90 4,40 3,30 7,90 2,92 13,00
8,25 3,50 5,25 4,50 3,25 9,75 2,80 17,00
8,20 3,45 5,20 4,50 3,25 9,60 2,80 17,00
8,40 3,45 5,30 4,50 3,30 9,60 2,84 17,00
8,20 3,45 5,20 4,50 3,20 9,60 2,80 17,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Newport County - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
5,00 11,00 28,00 - 1,43 1,12 - -
5,10 13,00 27,00 - 1,43 1,12 - -
5,20 - - - - - - -
5,40 14,00 30,00 45,00 1,44 1,12 1,02 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
4,00 6,80 14,00 - 4,15 7,10 - -
4,20 6,90 10,50 - 4,30 7,10 - -
4,10 - - - - - - -
4,30 7,20 12,00 14,00 4,40 7,60 12,00 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Tranmere Rovers - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
1,47 1,13 1,02 - 5,25 12,00 - -
1,47 1,13 1,02 - 5,50 14,00 - -
1,45 - - - - - - -
1,48 1,14 1,03 1,01 6,00 15,00 35,00 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Newport County - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,43 2,47 1,12 5,00 11,00
1,43 2,50 1,12 5,10 -
1,46 2,55 - - -
1,43 2,50 - - -
1,43 2,45 1,12 4,80 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Tranmere Rovers - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,47 2,60 1,13 5,25 1,02
1,47 2,60 1,13 5,50 -
1,50 2,70 - - -
1,47 2,60 - - -
1,47 2,55 1,13 5,00 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Newport County - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,18 4,30
1,16 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Tranmere Rovers - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,21 4,70
1,19 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 7,70. Najniższa oferta na ten sam wynik to 7,20, więc różnica między bukmacherami sięga 6,9%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
7,20 6,60 6,80 5,00 10,00 11,00 8,60 8,80 12,00 24,00 27,00 20,00 21,00 30,00 35,00 70,00 80,00 90,00 60,00 70,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
7,70 7,10 7,30 5,20 11,00 11,50 9,00 9,20 13,00 25,50 28,00 21,00 22,00 34,00 35,00 70,00 80,00 90,00 65,00 70,00 100,00 100,00 - - - 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
7,50 6,75 7,00 5,00 11,00 11,00 9,00 9,00 13,00 25,00 28,00 21,00 22,00 35,00 35,00 73,00 78,00 90,00 65,00 70,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-6.5 +6.5 -7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5 -13.5 +13.5
4,40 1,16 3,15 1,30 2,37 1,51 1,88 1,80 1,58 2,22 1,37 2,80 1,24 3,60 1,14 4,75
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Newport County - Tranmere Rovers dostępnych jest 511 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 8,6% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 3,80 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,50 w eToto.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Newport County - Tranmere Rovers ma Betfan, który prowadzi w 10 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.