Porównanie kursów Port Vale - Northampton Town
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Port Vale - Northampton Town dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, obie drużyny strzelą (BTTS), 1. połowę (1X2), dokładny wynik oraz na handicap z 26 września 2026 (w ramach 8. kolejki League Two). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 84 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Port Vale po kursie 2,20 w LV BET, remis po kursie 3,25 w STS oraz wygrana Northampton Town po kursie 3,40 w STS.
Najwyższy kurs na wygraną Northampton Town wystawia STS - 3,40, w porównaniu do najniższego 3,10 w Betclic. Daje to 30 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
7,00 | 1,06 | 2,75 | 1,38 | 1,59 | 2,20 | 1,20 | 3,90 | 1,05 | 7,60 | 1,01 | 16,00 | 1,00 | 36,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,25 | 1,07 | 2,75 | 1,40 | 1,60 | 2,20 | 1,22 | 3,90 | 1,06 | 7,25 | 1,01 | 11,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
6,60 | 1,07 | 2,73 | 1,38 | 1,59 | 2,18 | 1,21 | 3,85 | 1,06 | 6,90 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
5,90 | 1,05 | 2,70 | 1,33 | 1,58 | 2,05 | 1,20 | 3,47 | 1,06 | 5,75 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
6,50 | 1,07 | 2,75 | 1,38 | 1,58 | 2,20 | 1,20 | 3,85 | 1,06 | 7,00 | 1,01 | 10,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 2,80 | 1,38 | 1,60 | 2,20 | - | - | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 1,95. To o 5,4% więcej niż najniższy kurs 1,85 dostępny na tę samą opcję.
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Port Vale i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Northampton Town i liczbę goli
Kursy na Port Vale - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Northampton Town - handicap
Kursy na Port Vale - handicap azjatycki
Kursy na Northampton Town - handicap azjatycki
Kursy na Port Vale - handicap azjatycki pełny
Kursy na Northampton Town - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 8,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 6,60, więc różnica między bukmacherami sięga 28,8%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
6,60 | 5,40 | 7,20 | 5,00 | 8,00 | 14,00 | 7,80 | 10,00 | 14,00 | 17,00 | 40,00 | 17,00 | 30,00 | 35,00 | 45,00 | 90,00 | 50,00 | 100,00 | 50,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,50 | 5,00 | 6,25 | 4,65 | 7,25 | 11,75 | 7,00 | 8,75 | 12,25 | 15,75 | 33,00 | 15,00 | 24,00 | 28,00 | 35,00 | 75,00 | 45,00 | 125,00 | 45,00 | 90,00 | 85,00 | 140,00 | 250,00 | 300,00 | 900,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
6,75 | 5,75 | 7,50 | 5,25 | 8,25 | 14,00 | 8,25 | 11,00 | 15,00 | 18,00 | 40,00 | 18,00 | 30,00 | 35,00 | 45,00 | 95,00 | 53,00 | 100,00 | 53,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Port Vale - Northampton Town dostępnych jest 474 kursów od 7 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 55,6% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,35 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,51 w Superbet.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Port Vale - Northampton Town ma STS, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.