Porównanie kursów Supra du Quebec - Forge

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Forge.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Supra du Quebec - Forge dla 18 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 2 września 2026 (w ramach półfinału Canadian Championship). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 25 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Supra du Quebec po kursie 3,40 w STS, remis po kursie 3,40 w STS oraz wygrana Forge po kursie 2,07 w Superbet.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Supra du Quebec wystawia STS - 3,40, w porównaniu do najniższego 3,25 w Betfan. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
3,30 3,20 2,07
3,40 3,40 2,05
3,25 3,20 2,05
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Supra Quebec

kurs 3,40 × 100 zł = 299,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,30 1,47
2,40 1,52
2,35 1,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,62 1,26 1,27
1,67 1,30 1,30
1,58 1,27 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,60 2,17 2,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,45 2,50 2,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,36 1,20 1,54
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,45 1,22 1,41
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
7,90 1,01 3,35 1,22 1,88 1,80 1,32 2,82 1,09 5,00 - -
9,90 1,04 3,50 1,25 1,90 1,82 1,35 2,95 1,12 5,40 1,03 8,90
- - 3,60 1,23 1,90 1,77 1,35 2,80 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,07. To o 1,0% więcej niż najniższy kurs 2,05 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,66 2,07
1,68 2,05
1,67 2,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,60 4,00 3,85 5,60 9,30 3,60
6,00 4,00 3,90 5,75 9,90 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Supra du Quebec i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,00 4,10 6,40 4,90 4,20 8,30 - -
11,00 4,10 7,25 5,25 4,25 10,50 3,60 17,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,90 4,00 4,10 8,40 4,10 8,40 - -
9,90 4,00 4,10 10,50 4,10 10,50 3,20 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Forge i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,10 2,52 4,60 3,15 2,87 5,30 - -
8,40 2,45 4,80 3,10 2,85 5,60 2,35 9,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Supra du Quebec - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
7,25 17,00 1,67 1,23 1,06
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
5,00 8,25 4,00 5,75 9,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Forge - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
1,30 1,07 3,75 8,25 18,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Supra du Quebec - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5
1,64 3,10 1,20
1,67 3,20 1,23
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Forge - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
1,26 1,97 3,50
1,30 2,05 3,75
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Supra du Quebec - Forge dostępnych jest 151 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 18 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 7,5% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 3,60 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 3,35 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Supra du Quebec - Forge ma Superbet, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.