Porównanie kursów Temperley - Deportivo Maipu

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Deportivo Maipu.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Temperley - Deportivo Maipu dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, 2. połowę (1X2) oraz 1. połowę (1X2) z 9 maja 2026 (w ramach 13. kolejki Primera Nacional). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na 1. połowę (1X2) i przy stawce 100 zł daje 9 728 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Temperley po kursie 55,00 w Fortuna, remis po kursie 13,50 w Fortuna oraz wygrana Deportivo Maipu po kursie 4,45 w LV BET.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Temperley wystawia Fortuna - 55,00, w porównaniu do najniższego 2,00 w Betclic. Daje to 5 300 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 525 zł w bonusach.

1 X 2
2,05 2,85 4,10
55,00 13,50 1,00
2,00 2,73 3,93
2,05 2,75 3,95
2,05 2,75 3,95
2,02 2,70 4,45
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Temperley

kurs 55,00 × 100 zł = 4 840 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 525 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,42 2,65
1,00 35,00
1,40 2,60
1,40 2,65
1,41 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,22 1,67 1,38
11,00 1,00 1,00
1,21 1,67 1,32
1,20 1,58 1,35
1,21 1,58 1,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,80 1,90 4,90
100,00 9,50 1,00
2,72 1,85 4,70
2,75 1,86 4,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,85 2,60 5,80
2,50 2,12 4,05
2,50 2,13 4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,16 1,34 1,70
8,80 1,00 1,00
1,16 1,38 1,63
1,16 1,34 1,69
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,08 1,80 1,40
1,20 1,45 1,49
1,20 1,40 1,54
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
5,40 1,12 2,30 1,54 1,42 2,70 1,13 5,10 1,03 9,25 1,01 12,00 - -
5,20 1,10 2,25 1,58 4,85 1,13 4,05 1,17 3,60 1,24 1,63 2,06 1,17 4,25
5,10 1,10 2,28 1,51 1,40 2,58 1,13 4,65 1,03 7,75 1,01 43,00 - -
5,40 1,10 2,35 1,52 1,42 2,60 1,13 4,75 - - - - - -
- - 2,26 1,52 1,39 2,60 - - - - - - - -
- - 2,30 1,52 1,42 2,60 - - - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Fortuna wycenia na 2,54. To o 63,9% więcej niż najniższy kurs 1,55 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,25 1,57
1,45 2,54
2,20 1,55
2,25 1,57
2,20 1,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,75 4,50 10,50 2,85 5,40 5,40
5,20 4,30 9,80 2,70 5,80 5,40
4,85 3,85 8,75 2,80 5,90 4,90
5,60 4,30 10,00 2,70 5,40 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Temperley i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
5,40 2,90 3,40 4,20 2,35 9,60 2,10 20,00
5,40 2,70 3,30 3,80 2,27 8,40 2,00 17,00
4,65 2,53 2,95 3,55 2,07 7,75 - -
5,20 2,80 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
5,40 4,50 2,95 19,00 2,95 19,00 2,60 50,00
5,80 4,30 2,95 18,00 2,90 17,00 2,55 100,00
5,90 3,85 2,58 16,00 2,58 16,00 - -
5,40 4,30 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Deportivo Maipu i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,50 6,40 6,10 9,10 4,20 26,00 3,90 50,00
8,20 6,00 6,00 8,40 4,10 23,00 3,70 45,00
7,00 5,40 5,10 7,50 3,55 21,00 - -
8,00 6,20 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Temperley - Deportivo Maipu dostępnych jest 245 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 3 576,5% i dotyczy rynku na 1. połowę (1X2), gdzie kurs 100,00 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 2,72 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Temperley - Deportivo Maipu ma Fortuna, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.