Forma w lidze
Atlanta w tabeli
2. miejsce / 58 punktów Play-offy
Strata do lidera: 1 punkt
Przewaga nad 9. miejscem: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
6 meczów bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
35 pkt
22:10 bramki
1,29 gola/mecz
23 pkt
17:20 bramki
1,06 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Atlanta
Wartość drużyny: 2,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Argentyna | 34 | napastnik | 30 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Argentyna | 34 | napastnik | 30 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 4,40 średnia ocena | Argentyna | 34 | napastnik | 30 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2825 minut | Argentyna | 25 | pomocnik | 32 | 250 tys. € |
Skład i oceny Atlanta w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
- 64' R. Moreira → J. Ostachuk
- 71' F. Romero → F. Caceres
- 71' R. Sosa → D. Arguello
- 78' I. Rodriguez → G. Mendoza
- 78' B. Rivero → C. Bernardi
Atlanta w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 40 |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 38 |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 35 |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 35 |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 33 |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 33 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 59 |
2
|
Atlanta
|
33 | 18 | 4 | 11 | 39:30 | 58 |
3
|
Tristan Suarez
|
32 | 14 | 14 | 4 | 29:14 | 56 |
4
|
Gimnasia Jujuy
|
33 | 15 | 10 | 8 | 50:42 | 55 |
5
|
Midland
|
33 | 14 | 9 | 10 | 38:26 | 51 |
Wyniki Atlanta
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Atlanta
1
San Martin Tucuman
0
Primera Nacional (Argentyna), 33. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
![]()
Atletico Rafaela
2
Atlanta
3
Primera Nacional (Argentyna), 32. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Atlanta
1
Agropecuario
0
Primera Nacional (Argentyna), 31. kolejka
|
Terminarz Atlanta
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 03:00
|
Gimnasia Y Tiro
Atlanta
Primera Nacional (Argentyna), 34. kolejka
|
|
|
25 Paź 20:00
|
Gimnasia Jujuy
Atlanta
Primera Nacional (Argentyna), 35. kolejka
|
|
|
31 Paź 21:00
|
Atlanta
Midland
Primera Nacional (Argentyna), 36. kolejka
|
Ostatnie transfery Atlanta
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia |
Atlanta to klub piłkarski z Argentyny występujący w Primera Nacional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio Don León Kolbovski, który może pomieścić 24 500 widzów. Zespół prowadzi Cristian Pellerano. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Atlanta w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Atlanta trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 85 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Nicolas Medina do Defensor Sporting za 85 tys. €.
Które miejsce zajmuje Atlanta w tabeli Primera Nacional?
Atlanta zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 58 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Temperley wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:30, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Atlanta?
W wyjściowym ustawieniu Atlanta między słupkami staje J. Rago, a linię obrony najczęściej tworzą M. Garcia, R. Moreira, T. Rojas oraz J. Ostachuk. W środku pola grają F. Alvarez, B. Rivero, A. Dramisino, Tomas Castro Ponce oraz I. Rodriguez, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Quintana. Trener Cristian Pellerano ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Atlanta gra następny mecz?
Najbliższy mecz Atlanta to spotkanie z Gimnasia Y Tiro, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio El Gigante del Norte w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Atlanta?
Ostatni mecz Atlanta to wygrana z San Martin Tucuman 1:0 w Primera Nacional, 11 października 2026. Bramkę zdobył Ostachuk. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Atlanta w tym sezonie?
Bilans Atlanta w tym sezonie to 33 mecze i wynik 18-4-11 przy 39 zdobytych bramkach i 30 straconych. Czyste konto padło w 16 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 7,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Atlanta w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Atlanta w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Atlanta
Atlanta terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 03:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 34. kolejka
|
Estadio El Gigante del Norte Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 20:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 35. kolejka
|
Estadio 23 de Agosto Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 21:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 36. kolejka
|
Estadio Don León Kolbovski U siebie | Trudny |
Kiedy Atlanta gra następny mecz?
Najbliższy mecz Atlanta to spotkanie z Gimnasia Y Tiro, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio El Gigante del Norte w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Atlanta w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Atlanta w sezonie 2026.
Forma i bramki Atlanta w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Atlanta wyniki
Atlanta ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 18 z 33 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Atlanta zdobywa 1,47 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Atlanta?
Ostatni mecz Atlanta to wygrana z San Martin Tucuman 1:0 w Primera Nacional, 11 października 2026. Bramkę zdobył Ostachuk. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Atlanta – tabela Primera Nacional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Primera Nacional (Argentyna) zajmuje Atlanta w sezonie 2026.
Miejsce Atlanta w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 8 | 2 | 0 | 22:6 | 16 | 26 | |
| 2 |
Deportivo Moron
|
10 | 7 | 3 | 0 | 16:6 | 10 | 24 | |
| 3 |
Colon Santa Fe
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:5 | 11 | 22 | |
| 4 |
Godoy Cruz
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 22 | |
| 6 |
Colegiales
|
10 | 6 | 3 | 1 | 15:5 | 10 | 21 | |
| 7 |
Atlanta
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
| 8 |
Almirante Brown
|
10 | 6 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 20 | |
| 9 |
Atletico Mitre
|
10 | 6 | 2 | 2 | 11:6 | 5 | 20 | |
| 10 |
Deportivo Maipu
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:7 | 5 | 19 | |
| 11 |
Almagro
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:6 | 6 | 19 | |
| 12 |
Temperley
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:12 | 2 | 18 | |
| 13 |
Quilmes
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
| 14 |
Racing Cordoba
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
| 15 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 5 | 1 | 10:6 | 4 | 17 | |
| 16 |
Los Andes
|
11 | 4 | 5 | 2 | 9:4 | 5 | 17 | |
| 17 |
San Martin Tucuman
|
10 | 4 | 5 | 1 | 12:5 | 7 | 17 | |
| 18 |
Gimnasia Y Tiro
|
11 | 4 | 5 | 2 | 12:9 | 3 | 17 | |
| 19 |
Chacarita Juniors
|
10 | 5 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 17 | |
| 20 |
Ferro Carril Oeste
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
| 21 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:7 | 3 | 16 | |
| 22 |
Deportivo Madryn
|
10 | 4 | 4 | 2 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 23 |
All Boys
|
10 | 3 | 7 | 0 | 7:4 | 3 | 16 | |
| 24 |
San Martin S.J.
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | 3 | 15 | |
| 25 |
Nueva Chicago
|
10 | 3 | 6 | 1 | 11:6 | 5 | 15 | |
| 26 |
San Miguel
|
10 | 4 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 15 | |
| 27 |
San Telmo
|
11 | 4 | 2 | 5 | 11:13 | -2 | 14 | |
| 29 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:11 | 0 | 13 | |
| 30 |
Patronato
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:8 | 1 | 13 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 3 | 4 | 3 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 33 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 2 | 6 | 2 | 6:8 | -2 | 12 | |
| 34 |
Central Norte
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
| 36 |
Chaco For Ever
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:12 | -1 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ferro Carril Oeste
|
11 | 7 | 3 | 1 | 14:6 | 8 | 24 | |
| 2 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 4 | 5 | 1 | 8:5 | 3 | 17 | |
| 3 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 4 | 2 | 7:5 | 2 | 16 | |
| 4 |
Los Andes
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:4 | 6 | 15 | |
| 5 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 2 | 4 | 8:9 | -1 | 14 | |
| 6 |
Colon Santa Fe
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 13 | |
| 7 |
Atlanta
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:9 | 0 | 13 | |
| 8 |
Temperley
|
11 | 2 | 7 | 2 | 5:5 | 0 | 13 | |
| 9 |
Deportivo Madryn
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
| 10 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:16 | -6 | 12 | |
| 11 |
San Martin Tucuman
|
10 | 3 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 12 | |
| 12 |
Deportivo Moron
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:13 | 0 | 11 | |
| 13 |
San Martin S.J.
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:12 | -2 | 11 | |
| 14 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:10 | -2 | 11 | |
| 15 |
Almirante Brown
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:7 | -2 | 10 | |
| 16 |
Nueva Chicago
|
9 | 3 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 10 | |
| 17 |
San Miguel
|
10 | 1 | 7 | 2 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 19 |
Deportivo Maipu
|
10 | 2 | 3 | 5 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 20 |
Patronato
|
10 | 1 | 6 | 3 | 4:9 | -5 | 9 | |
| 21 |
Gimnasia Y Tiro
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:12 | -5 | 8 | |
| 22 |
Central Norte
|
11 | 2 | 2 | 7 | 5:14 | -9 | 8 | |
| 23 |
Atletico Mitre
|
10 | 1 | 4 | 5 | 4:10 | -6 | 7 | |
| 25 |
Godoy Cruz
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:11 | -7 | 6 | |
| 26 |
Almagro
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:16 | -12 | 6 | |
| 27 |
Quilmes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 28 |
Racing Cordoba
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:15 | -9 | 6 | |
| 29 |
Chacarita Juniors
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 30 |
San Telmo
|
9 | 0 | 6 | 3 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:15 | -8 | 6 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:16 | -10 | 6 | |
| 33 |
Chaco For Ever
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 34 |
All Boys
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 36 |
Colegiales
|
9 | 0 | 2 | 7 | 3:14 | -11 | 2 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 13 | 59 | |
2
|
Atlanta
|
33 | 18 | 4 | 11 | 39:30 | 9 | 58 | |
3
|
Tristan Suarez
|
32 | 14 | 14 | 4 | 29:14 | 15 | 56 | |
4
|
Gimnasia Jujuy
|
33 | 15 | 10 | 8 | 50:42 | 8 | 55 | |
5
|
Midland
|
33 | 14 | 9 | 10 | 38:26 | 12 | 51 | |
6
|
Gimnasia Y Tiro
|
33 | 13 | 10 | 10 | 34:30 | 4 | 49 | |
7
|
Deportivo Maipu
|
33 | 13 | 9 | 11 | 40:32 | 8 | 48 | |
8
|
Colegiales
|
33 | 13 | 8 | 12 | 32:31 | 1 | 47 | |
9
|
San Martin S.J.
|
33 | 12 | 10 | 11 | 35:33 | 2 | 46 | |
10
|
San Martin Tucuman
|
33 | 10 | 13 | 10 | 35:33 | 2 | 43 | |
11
|
Atletico Rafaela
|
33 | 11 | 9 | 13 | 27:34 | -7 | 42 | |
12
|
Almagro
|
33 | 11 | 8 | 14 | 30:39 | -9 | 41 | |
13
|
Agropecuario
|
33 | 10 | 10 | 13 | 27:35 | -8 | 40 | |
14
|
Quilmes
|
33 | 10 | 9 | 14 | 30:28 | 2 | 39 | |
15
|
Patronato
|
33 | 7 | 16 | 10 | 29:32 | -3 | 37 | |
16
|
Nueva Chicago
|
33 | 9 | 9 | 15 | 24:32 | -8 | 36 | |
17
|
Chacarita Juniors
|
33 | 9 | 6 | 18 | 25:35 | -10 | 33 | |
18
|
Club Atlético Güemes
|
32 | 5 | 8 | 19 | 22:53 | -31 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 13 | 59 | |
2
|
Atlanta
|
33 | 18 | 4 | 11 | 39:30 | 9 | 58 | |
3
|
Tristan Suarez
|
32 | 14 | 14 | 4 | 29:14 | 15 | 56 | |
4
|
Gimnasia Jujuy
|
33 | 15 | 10 | 8 | 50:42 | 8 | 55 | |
5
|
Midland
|
33 | 14 | 9 | 10 | 38:26 | 12 | 51 | |
6
|
Gimnasia Y Tiro
|
33 | 13 | 10 | 10 | 34:30 | 4 | 49 | |
7
|
Deportivo Maipu
|
33 | 13 | 9 | 11 | 40:32 | 8 | 48 | |
8
|
Colegiales
|
33 | 13 | 8 | 12 | 32:31 | 1 | 47 | |
9
|
San Martin S.J.
|
33 | 12 | 10 | 11 | 35:33 | 2 | 46 | |
10
|
San Martin Tucuman
|
33 | 10 | 13 | 10 | 35:33 | 2 | 43 | |
11
|
Atletico Rafaela
|
33 | 11 | 9 | 13 | 27:34 | -7 | 42 | |
12
|
Almagro
|
33 | 11 | 8 | 14 | 30:39 | -9 | 41 | |
13
|
Agropecuario
|
33 | 10 | 10 | 13 | 27:35 | -8 | 40 | |
14
|
Quilmes
|
33 | 10 | 9 | 14 | 30:28 | 2 | 39 | |
15
|
Patronato
|
33 | 7 | 16 | 10 | 29:32 | -3 | 37 | |
16
|
Nueva Chicago
|
33 | 9 | 9 | 15 | 24:32 | -8 | 36 | |
17
|
Chacarita Juniors
|
33 | 9 | 6 | 18 | 25:35 | -10 | 33 | |
18
|
Club Atlético Güemes
|
32 | 5 | 8 | 19 | 22:53 | -31 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Temperley
|
17 | 12 | 3 | 2 | 32:19 | 13 | 39 | |
| 2 |
Gimnasia Jujuy
|
17 | 11 | 5 | 1 | 32:15 | 17 | 38 | |
| 3 |
Colegiales
|
17 | 11 | 5 | 1 | 26:9 | 17 | 38 | |
| 4 |
Midland
|
17 | 11 | 3 | 3 | 23:7 | 16 | 36 | |
| 5 |
Atlanta
|
17 | 11 | 2 | 4 | 22:10 | 12 | 35 | |
| 6 |
Atletico Rafaela
|
16 | 10 | 3 | 3 | 21:12 | 9 | 33 | |
| 7 |
Deportivo Maipu
|
17 | 9 | 5 | 3 | 20:11 | 9 | 32 | |
| 8 |
Tristan Suarez
|
16 | 8 | 7 | 1 | 18:7 | 11 | 31 | |
| 9 |
Quilmes
|
17 | 9 | 4 | 4 | 19:7 | 12 | 31 | |
| 10 |
Gimnasia Y Tiro
|
16 | 8 | 6 | 2 | 17:9 | 8 | 30 | |
| 11 |
San Martin S.J.
|
16 | 8 | 5 | 3 | 21:13 | 8 | 29 | |
| 12 |
Agropecuario
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17:9 | 8 | 29 | |
| 13 |
Chacarita Juniors
|
16 | 8 | 3 | 5 | 17:11 | 6 | 27 | |
| 14 |
San Martin Tucuman
|
16 | 6 | 8 | 2 | 21:11 | 10 | 26 | |
| 15 |
Almagro
|
17 | 7 | 4 | 6 | 18:15 | 3 | 25 | |
| 16 |
Patronato
|
17 | 6 | 7 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
| 17 |
Nueva Chicago
|
16 | 5 | 8 | 3 | 16:11 | 5 | 23 | |
| 18 |
Club Atlético Güemes
|
15 | 4 | 3 | 8 | 11:21 | -10 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tristan Suarez
|
16 | 6 | 7 | 3 | 11:7 | 4 | 25 | |
| 2 |
Atlanta
|
16 | 7 | 2 | 7 | 17:20 | -3 | 23 | |
| 3 |
Temperley
|
16 | 4 | 8 | 4 | 8:8 | 0 | 20 | |
| 4 |
Gimnasia Y Tiro
|
17 | 5 | 4 | 8 | 17:21 | -4 | 19 | |
| 5 |
Gimnasia Jujuy
|
16 | 4 | 5 | 7 | 18:27 | -9 | 17 | |
| 6 |
San Martin S.J.
|
17 | 4 | 5 | 8 | 14:20 | -6 | 17 | |
| 7 |
San Martin Tucuman
|
17 | 4 | 5 | 8 | 14:22 | -8 | 17 | |
| 8 |
Deportivo Maipu
|
16 | 4 | 4 | 8 | 20:21 | -1 | 16 | |
| 9 |
Almagro
|
16 | 4 | 4 | 8 | 12:24 | -12 | 16 | |
| 10 |
Midland
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15:19 | -4 | 15 | |
| 11 |
Nueva Chicago
|
17 | 4 | 1 | 12 | 8:21 | -13 | 13 | |
| 12 |
Patronato
|
16 | 1 | 9 | 6 | 7:17 | -10 | 12 | |
| 13 |
Agropecuario
|
17 | 2 | 5 | 10 | 10:26 | -16 | 11 | |
| 14 |
Colegiales
|
16 | 2 | 3 | 11 | 6:22 | -16 | 9 | |
| 15 |
Atletico Rafaela
|
17 | 1 | 6 | 10 | 6:22 | -16 | 9 | |
| 16 |
Quilmes
|
16 | 1 | 5 | 10 | 11:21 | -10 | 8 | |
| 17 |
Club Atlético Güemes
|
17 | 1 | 5 | 11 | 11:32 | -21 | 8 | |
| 18 |
Chacarita Juniors
|
17 | 1 | 3 | 13 | 8:24 | -16 | 6 |
Które miejsce zajmuje Atlanta w tabeli Primera Nacional?
Atlanta zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 58 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Temperley wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:30, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Atlanta w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Atlanta na tle ligi w sezonie 2026.
Atlanta na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,2
- Strzały celne / mecz 3,0
- Asysty / mecz 0,94
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,91
- Czyste konta 48%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Atlanta
-
Alejandro Gabriel Quintana 7
-
Ignacio Rodriguez 4
-
Federico Alvarez 4

-
Jeremias Puch 4
-
Leonel Galeano 3
-
Rodrigo Moreira 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Atlanta i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Atlanta to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 8 trafieniami.
Przebieg meczu Atlanta i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 19 | 16-0-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 2-1-8 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 7-0-0 |
| Remis do przerwy | 21 | 10-4-7 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 1-0-4 |
Gdy Atlanta otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 16 razy na 19 takich meczów.
Jak padają bramki dla Atlanta
92% bramek Atlanta pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Atlanta zdobywa w sezonie średnio 1,76 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie Atlanta
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Atlanta, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Atlanta
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 55%
- Powyżej 2,5 36%
- Powyżej 3,5 18%
- Powyżej 4,5 6%
- Powyżej 5,5 3%
W 36% meczów Atlanta padają co najmniej trzy bramki, a w 36% spotkań trafiają obie drużyny.
Atlanta – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Atlanta fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Atlanta, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Atlanta zdobywa 2,06 punktu na mecz wobec 1,44 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach Atlanta ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Atlanta, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 15 z 33 meczów.
Atlanta – strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Atlanta oddaje 7,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Atlanta – posiadanie piłki
- U siebie 54,8%
- Na wyjeździe 50,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 13 z 33
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 13 z 33 meczów. Średnio Atlanta utrzymuje przy piłce 52,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Atlanta – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Atlanta wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Atlanta – czyste konta
- U siebie 10 z 17
- Na wyjeździe 6 z 16
- Stracone / mecz 0,91
- Bez straty do przerwy 73%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 27%
Czyste konto Atlanta to 48% meczów sezonu (16 z 33), z czego 10 w 17 meczach u siebie.
Atlanta – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 64%
- Pow. 8,5 w meczu 48%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 4,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,1
Atlanta wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 48% spotkań.
Atlanta – kartki
- Żółte kartki 63
- Pow. 3,5 kartki w meczu 73%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 52%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 9%
Atlanta ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Atlanta – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Atlanta według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 7 | 4-2-1 | 2,00 | 1,57 | 0,71 |
| Środka tabeli (7–12) | 12 | 7-0-5 | 1,75 | 1,33 | 1,25 |
| Dołu tabeli (13–18) | 12 | 7-2-3 | 1,92 | 0,92 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Atlanta zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Atlanta na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,29 1,25 | 1,88 0,50 | 1,12 0,50 |
|
2.
|
2,06 1,44 | 1,29 1,06 | 0,59 1,25 |
|
3.
|
1,94 1,56 | 1,13 0,69 | 0,44 0,44 |
|
4.
|
2,24 1,06 | 1,88 1,13 | 0,88 1,69 |
|
5.
|
2,12 0,94 | 1,35 0,94 | 0,41 1,19 |
Ciekawe rekordy w meczach Atlanta
Skrajne wyniki i osiągnięcia Atlanta w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Atlanta - Gimnasia Jujuy 3:0 Primera Nacional (Argentyna), 6.06.2026
- Najwyższa porażka Almagro - Atlanta 2:0 Primera Nacional (Argentyna), 20.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Deportivo Maipu - Atlanta 4:2, Primera Nacional (Argentyna), 2.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Castro, Midland - Atlanta 1:2, Primera Nacional (Argentyna), 13.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+10 minuta Rodriguez, Midland - Atlanta 1:2, Primera Nacional (Argentyna), 13.06.2026
Jakie statystyki ma Atlanta w tym sezonie?
Bilans Atlanta w tym sezonie to 33 mecze i wynik 18-4-11 przy 39 zdobytych bramkach i 30 straconych. Czyste konto padło w 16 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 7,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Atlanta – zawodnicy
Jak wygląda kadra Atlanta w sezonie 2026.
Skład i oceny Atlanta w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
- 64' R. Moreira → J. Ostachuk
- 71' F. Romero → F. Caceres
- 71' R. Sosa → D. Arguello
- 78' I. Rodriguez → G. Mendoza
- 78' B. Rivero → C. Bernardi
Kadra Atlanta
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
34 | Argentyna | 175 tys. € | 80 tys. € | 30 | 91% | 7 | 5 | 2 471' | 6 | 1 | |||||||
| 10 |
|
21 | Urugwaj | 225 tys. € | – | 32 | 97% | 4 | 4 | 1 912' | 4 | 2 | |||||||
| 19 |
|
27 | Argentyna | 25 tys. € | 53 tys. € | 13 | 39% | 0 | 1 | 371' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
33 | Argentyna | 175 tys. € | 53 tys. € | 30 | 91% | 2 | 1 | 722' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
25 | Argentyna | 100 tys. € | – | 29 | 88% | 4 | 2 | 1 461' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
|
36 | Argentyna | 75 tys. € | 276 tys. € | 25 | 76% | 1 | 1 | 900' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | Argentyna | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
31 | Argentyna | 350 tys. € | – | 22 | 67% | 3 | 0 | 1 895' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
26 | Argentyna | 350 tys. € | – | 7 | 21% | 1 | 1 | 347' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Argentyna | 250 tys. € | 214 tys. € | 32 | 97% | 0 | 3 | 2 825' | 4 | 0 | |||||||
| 5 |
|
30 | Argentyna | 125 tys. € | 241 tys. € | 27 | 82% | 2 | 1 | 1 148' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Argentyna | 75 tys. € | 27 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
26 | Argentyna | 350 tys. € | 89 tys. € | 4 | 12% | 0 | 0 | 22' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
28 | Argentyna | 275 tys. € | 160 tys. € | 32 | 97% | 0 | 3 | 2 671' | 5 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
24 | Argentyna | 350 tys. € | – | 29 | 88% | 0 | 1 | 2 371' | 6 | 1 | |||||||
| 2 |
|
30 | Argentyna | 175 tys. € | – | 24 | 73% | 3 | 1 | 1 962' | 4 | 0 | |||||||
| 13 |
|
35 | Argentyna | 225 tys. € | 80 tys. € | 25 | 76% | 3 | 0 | 826' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Argentyna | 275 tys. € | 321 tys. € | 30 | 91% | 1 | 0 | 922' | 3 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
31 | Argentyna | 125 tys. € | – | 33 | 100% | 0 | 1 | 357' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
23 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
37 | Argentyna | 75 tys. € | – | 32 | 97% | 0 | 0 | 2 632' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Argentyna | 0 € | 107 tys. € | 33 | 100% | 0 | 1 | 338' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Atlanta
3,9 mln €
śr. 171 tys. € / zawodnika
Ile Atlanta wydaje na pensje
1,7 mln € rocznie
śr. 74 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Argentyna (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Atlanta w sezonie 2026
Atlanta wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Atlanta
Jak wygląda skład Atlanta?
W wyjściowym ustawieniu Atlanta między słupkami staje J. Rago, a linię obrony najczęściej tworzą M. Garcia, R. Moreira, T. Rojas oraz J. Ostachuk. W środku pola grają F. Alvarez, B. Rivero, A. Dramisino, Tomas Castro Ponce oraz I. Rodriguez, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Quintana. Trener Cristian Pellerano ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Atlanta – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Atlanta w sezonie 2026.
Atlanta transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 23 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 22 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Wrz 2026 |
![]() |
Argentyna | 26 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna | 25 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 11 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna | 25 |
![]() |
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Atlanta
Atlanta bilans transferowy
- +85 tys. € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +550 tys. € 2023
- +650 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Atlanta
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Atlanta w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Atlanta trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 85 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Nicolas Medina do Defensor Sporting za 85 tys. €.