Forma w lidze
Agropecuario w tabeli
13. miejsce / 40 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 19 punktów
Strata do 8. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
29 pkt
17:9 bramki
1,06 gola/mecz
11 pkt
10:26 bramki
0,59 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Agropecuario
Wartość drużyny: 375 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Argentyna | 31 | napastnik | 24 | 375 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Argentyna | 37 | napastnik | 30 | 25 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 5,20 średnia ocena | Argentyna | 28 | pomocnik | 12 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2536 minut | Argentyna | 24 | obrońca | 32 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Agropecuario 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Agropecuario w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 40 |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 38 |
| ··· | |||||||
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | 19 |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | 19 |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | 16 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 59 |
2
|
Atlanta
|
34 | 18 | 4 | 12 | 40:33 | 58 |
| ··· | |||||||
12
|
Almagro
|
33 | 11 | 8 | 14 | 30:39 | 41 |
13
|
Agropecuario
|
33 | 10 | 10 | 13 | 27:35 | 40 |
14
|
Quilmes
|
34 | 10 | 9 | 15 | 30:29 | 39 |
Wyniki Agropecuario
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Quilmes
0
Agropecuario
1
Primera Nacional (Argentyna), 33. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Agropecuario
0
Midland
0
Primera Nacional (Argentyna), 32. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Atlanta
1
Agropecuario
0
Primera Nacional (Argentyna), 31. kolejka
|
Terminarz Agropecuario
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 20:00
|
Agropecuario
Colegiales
Primera Nacional (Argentyna), 34. kolejka
|
|
|
25 Paź 20:00
|
Patronato
Agropecuario
Primera Nacional (Argentyna), 35. kolejka
|
|
|
31 Paź 21:00
|
Agropecuario
Almagro
Primera Nacional (Argentyna), 36. kolejka
|
Ostatnie transfery Agropecuario
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna |
![]() |
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna |
|
za darmo |
Agropecuario to klub piłkarski z Argentyny występujący w Primera Nacional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio Ofelia Rosenzuaig, który może pomieścić 5 000 widzów. Zespół prowadzi Gabriel Gómez. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 375 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Agropecuario w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Agropecuario trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Agropecuario w tabeli Primera Nacional?
Agropecuario zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 40 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Temperley wynosi 19 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 27:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Agropecuario?
W wyjściowym ustawieniu Agropecuario między słupkami staje G. Salort, a linię obrony najczęściej tworzą F. Sanchez, T. Lecanda, A. Perez oraz M. Ramos. W środku pola grają R. Mosqueira, R. Castro, J. Vega, S. Gallucci oraz F. Perez, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Gagliardi. Trener Gabriel Gómez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Agropecuario gra następny mecz?
Najbliższy mecz Agropecuario to spotkanie z Colegiales, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Estadio Ofelia Rosenzuaig w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Agropecuario?
Ostatni mecz Agropecuario to wygrana z Quilmes 0:1 w Primera Nacional, 10 października 2026. Bramkę zdobył Vega. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Agropecuario w tym sezonie?
Bilans Agropecuario w tym sezonie to 33 mecze i wynik 10-10-13 przy 27 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Agropecuario w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Agropecuario w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Agropecuario
Agropecuario terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 20:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 34. kolejka
|
Estadio Ofelia Rosenzuaig U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 20:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 35. kolejka
|
Estadio Presbítero Bartolomé Grella Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 21:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 36. kolejka
|
Estadio Ofelia Rosenzuaig U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Agropecuario gra następny mecz?
Najbliższy mecz Agropecuario to spotkanie z Colegiales, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Estadio Ofelia Rosenzuaig w ramach Primera Nacional (34. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Agropecuario w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Agropecuario w sezonie 2026.
Forma i bramki Agropecuario w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Agropecuario wyniki
Agropecuario ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 13 z 33 meczów, ze średnią 0,69 punktu. W pozostałych ustawieniach Agropecuario zdobywa 1,55 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Agropecuario?
Ostatni mecz Agropecuario to wygrana z Quilmes 0:1 w Primera Nacional, 10 października 2026. Bramkę zdobył Vega. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Agropecuario – tabela Primera Nacional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Primera Nacional (Argentyna) zajmuje Agropecuario w sezonie 2026.
Miejsce Agropecuario w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 8 | 2 | 0 | 22:6 | 16 | 26 | |
| 2 |
Deportivo Moron
|
10 | 7 | 3 | 0 | 16:6 | 10 | 24 | |
| 3 |
Colon Santa Fe
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:5 | 11 | 22 | |
| 4 |
Godoy Cruz
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 22 | |
| 6 |
Colegiales
|
10 | 6 | 3 | 1 | 15:5 | 10 | 21 | |
| 7 |
Atlanta
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
| 8 |
Almirante Brown
|
10 | 6 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 20 | |
| 9 |
Atletico Mitre
|
10 | 6 | 2 | 2 | 11:6 | 5 | 20 | |
| 10 |
Deportivo Maipu
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:7 | 5 | 19 | |
| 11 |
Almagro
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:6 | 6 | 19 | |
| 12 |
Temperley
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:12 | 2 | 18 | |
| 13 |
Quilmes
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
| 14 |
Racing Cordoba
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
| 15 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 5 | 1 | 10:6 | 4 | 17 | |
| 16 |
Los Andes
|
11 | 4 | 5 | 2 | 9:4 | 5 | 17 | |
| 17 |
San Martin Tucuman
|
10 | 4 | 5 | 1 | 12:5 | 7 | 17 | |
| 18 |
Gimnasia Y Tiro
|
11 | 4 | 5 | 2 | 12:9 | 3 | 17 | |
| 19 |
Chacarita Juniors
|
10 | 5 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 17 | |
| 20 |
Ferro Carril Oeste
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
| 21 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:7 | 3 | 16 | |
| 22 |
Deportivo Madryn
|
10 | 4 | 4 | 2 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 23 |
All Boys
|
10 | 3 | 7 | 0 | 7:4 | 3 | 16 | |
| 24 |
San Martin S.J.
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | 3 | 15 | |
| 25 |
Nueva Chicago
|
10 | 3 | 6 | 1 | 11:6 | 5 | 15 | |
| 26 |
San Miguel
|
10 | 4 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 15 | |
| 27 |
San Telmo
|
11 | 4 | 2 | 5 | 11:13 | -2 | 14 | |
| 29 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:11 | 0 | 13 | |
| 30 |
Patronato
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:8 | 1 | 13 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 3 | 4 | 3 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 33 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 2 | 6 | 2 | 6:8 | -2 | 12 | |
| 34 |
Central Norte
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
| 36 |
Chaco For Ever
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:12 | -1 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ferro Carril Oeste
|
11 | 7 | 3 | 1 | 14:6 | 8 | 24 | |
| 2 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 4 | 5 | 1 | 8:5 | 3 | 17 | |
| 3 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 4 | 2 | 7:5 | 2 | 16 | |
| 4 |
Los Andes
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:4 | 6 | 15 | |
| 5 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 2 | 4 | 8:9 | -1 | 14 | |
| 6 |
Colon Santa Fe
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 13 | |
| 7 |
Atlanta
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:9 | 0 | 13 | |
| 8 |
Temperley
|
11 | 2 | 7 | 2 | 5:5 | 0 | 13 | |
| 9 |
Deportivo Madryn
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
| 10 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:16 | -6 | 12 | |
| 11 |
San Martin Tucuman
|
10 | 3 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 12 | |
| 12 |
Deportivo Moron
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:13 | 0 | 11 | |
| 13 |
San Martin S.J.
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:12 | -2 | 11 | |
| 14 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:10 | -2 | 11 | |
| 15 |
Almirante Brown
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:7 | -2 | 10 | |
| 16 |
Nueva Chicago
|
9 | 3 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 10 | |
| 17 |
San Miguel
|
10 | 1 | 7 | 2 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 19 |
Deportivo Maipu
|
10 | 2 | 3 | 5 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 20 |
Patronato
|
10 | 1 | 6 | 3 | 4:9 | -5 | 9 | |
| 21 |
Gimnasia Y Tiro
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:12 | -5 | 8 | |
| 22 |
Central Norte
|
11 | 2 | 2 | 7 | 5:14 | -9 | 8 | |
| 23 |
Atletico Mitre
|
10 | 1 | 4 | 5 | 4:10 | -6 | 7 | |
| 25 |
Godoy Cruz
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:11 | -7 | 6 | |
| 26 |
Almagro
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:16 | -12 | 6 | |
| 27 |
Quilmes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 28 |
Racing Cordoba
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:15 | -9 | 6 | |
| 29 |
Chacarita Juniors
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 30 |
San Telmo
|
9 | 0 | 6 | 3 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:15 | -8 | 6 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:16 | -10 | 6 | |
| 33 |
Chaco For Ever
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 34 |
All Boys
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 36 |
Colegiales
|
9 | 0 | 2 | 7 | 3:14 | -11 | 2 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 13 | 59 | |
2
|
Atlanta
|
34 | 18 | 4 | 12 | 40:33 | 7 | 58 | |
3
|
Tristan Suarez
|
32 | 14 | 14 | 4 | 29:14 | 15 | 56 | |
4
|
Gimnasia Jujuy
|
33 | 15 | 10 | 8 | 50:42 | 8 | 55 | |
5
|
Gimnasia Y Tiro
|
34 | 14 | 10 | 10 | 37:31 | 6 | 52 | |
6
|
Midland
|
33 | 14 | 9 | 10 | 38:26 | 12 | 51 | |
7
|
Deportivo Maipu
|
33 | 13 | 9 | 11 | 40:32 | 8 | 48 | |
8
|
Colegiales
|
33 | 13 | 8 | 12 | 32:31 | 1 | 47 | |
9
|
San Martin S.J.
|
33 | 12 | 10 | 11 | 35:33 | 2 | 46 | |
10
|
Atletico Rafaela
|
34 | 12 | 9 | 13 | 28:34 | -6 | 45 | |
11
|
San Martin Tucuman
|
33 | 10 | 13 | 10 | 35:33 | 2 | 43 | |
12
|
Almagro
|
33 | 11 | 8 | 14 | 30:39 | -9 | 41 | |
13
|
Agropecuario
|
33 | 10 | 10 | 13 | 27:35 | -8 | 40 | |
14
|
Quilmes
|
34 | 10 | 9 | 15 | 30:29 | 1 | 39 | |
15
|
Patronato
|
33 | 7 | 16 | 10 | 29:32 | -3 | 37 | |
16
|
Nueva Chicago
|
33 | 9 | 9 | 15 | 24:32 | -8 | 36 | |
17
|
Chacarita Juniors
|
33 | 9 | 6 | 18 | 25:35 | -10 | 33 | |
18
|
Club Atlético Güemes
|
32 | 5 | 8 | 19 | 22:53 | -31 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 13 | 59 | |
2
|
Atlanta
|
34 | 18 | 4 | 12 | 40:33 | 7 | 58 | |
3
|
Tristan Suarez
|
32 | 14 | 14 | 4 | 29:14 | 15 | 56 | |
4
|
Gimnasia Jujuy
|
33 | 15 | 10 | 8 | 50:42 | 8 | 55 | |
5
|
Gimnasia Y Tiro
|
34 | 14 | 10 | 10 | 37:31 | 6 | 52 | |
6
|
Midland
|
33 | 14 | 9 | 10 | 38:26 | 12 | 51 | |
7
|
Deportivo Maipu
|
33 | 13 | 9 | 11 | 40:32 | 8 | 48 | |
8
|
Colegiales
|
33 | 13 | 8 | 12 | 32:31 | 1 | 47 | |
9
|
San Martin S.J.
|
33 | 12 | 10 | 11 | 35:33 | 2 | 46 | |
10
|
Atletico Rafaela
|
34 | 12 | 9 | 13 | 28:34 | -6 | 45 | |
11
|
San Martin Tucuman
|
33 | 10 | 13 | 10 | 35:33 | 2 | 43 | |
12
|
Almagro
|
33 | 11 | 8 | 14 | 30:39 | -9 | 41 | |
13
|
Agropecuario
|
33 | 10 | 10 | 13 | 27:35 | -8 | 40 | |
14
|
Quilmes
|
34 | 10 | 9 | 15 | 30:29 | 1 | 39 | |
15
|
Patronato
|
33 | 7 | 16 | 10 | 29:32 | -3 | 37 | |
16
|
Nueva Chicago
|
33 | 9 | 9 | 15 | 24:32 | -8 | 36 | |
17
|
Chacarita Juniors
|
33 | 9 | 6 | 18 | 25:35 | -10 | 33 | |
18
|
Club Atlético Güemes
|
32 | 5 | 8 | 19 | 22:53 | -31 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Temperley
|
17 | 12 | 3 | 2 | 32:19 | 13 | 39 | |
| 2 |
Gimnasia Jujuy
|
17 | 11 | 5 | 1 | 32:15 | 17 | 38 | |
| 3 |
Colegiales
|
17 | 11 | 5 | 1 | 26:9 | 17 | 38 | |
| 4 |
Midland
|
17 | 11 | 3 | 3 | 23:7 | 16 | 36 | |
| 5 |
Atletico Rafaela
|
17 | 11 | 3 | 3 | 22:12 | 10 | 36 | |
| 6 |
Atlanta
|
17 | 11 | 2 | 4 | 22:10 | 12 | 35 | |
| 7 |
Gimnasia Y Tiro
|
17 | 9 | 6 | 2 | 20:10 | 10 | 33 | |
| 8 |
Deportivo Maipu
|
17 | 9 | 5 | 3 | 20:11 | 9 | 32 | |
| 9 |
Tristan Suarez
|
16 | 8 | 7 | 1 | 18:7 | 11 | 31 | |
| 10 |
Quilmes
|
17 | 9 | 4 | 4 | 19:7 | 12 | 31 | |
| 11 |
San Martin S.J.
|
16 | 8 | 5 | 3 | 21:13 | 8 | 29 | |
| 12 |
Agropecuario
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17:9 | 8 | 29 | |
| 13 |
Chacarita Juniors
|
16 | 8 | 3 | 5 | 17:11 | 6 | 27 | |
| 14 |
San Martin Tucuman
|
16 | 6 | 8 | 2 | 21:11 | 10 | 26 | |
| 15 |
Almagro
|
17 | 7 | 4 | 6 | 18:15 | 3 | 25 | |
| 16 |
Patronato
|
17 | 6 | 7 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
| 17 |
Nueva Chicago
|
16 | 5 | 8 | 3 | 16:11 | 5 | 23 | |
| 18 |
Club Atlético Güemes
|
15 | 4 | 3 | 8 | 11:21 | -10 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tristan Suarez
|
16 | 6 | 7 | 3 | 11:7 | 4 | 25 | |
| 2 |
Atlanta
|
17 | 7 | 2 | 8 | 18:23 | -5 | 23 | |
| 3 |
Temperley
|
16 | 4 | 8 | 4 | 8:8 | 0 | 20 | |
| 4 |
Gimnasia Y Tiro
|
17 | 5 | 4 | 8 | 17:21 | -4 | 19 | |
| 5 |
Gimnasia Jujuy
|
16 | 4 | 5 | 7 | 18:27 | -9 | 17 | |
| 6 |
San Martin S.J.
|
17 | 4 | 5 | 8 | 14:20 | -6 | 17 | |
| 7 |
San Martin Tucuman
|
17 | 4 | 5 | 8 | 14:22 | -8 | 17 | |
| 8 |
Deportivo Maipu
|
16 | 4 | 4 | 8 | 20:21 | -1 | 16 | |
| 9 |
Almagro
|
16 | 4 | 4 | 8 | 12:24 | -12 | 16 | |
| 10 |
Midland
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15:19 | -4 | 15 | |
| 11 |
Nueva Chicago
|
17 | 4 | 1 | 12 | 8:21 | -13 | 13 | |
| 12 |
Patronato
|
16 | 1 | 9 | 6 | 7:17 | -10 | 12 | |
| 13 |
Agropecuario
|
17 | 2 | 5 | 10 | 10:26 | -16 | 11 | |
| 14 |
Colegiales
|
16 | 2 | 3 | 11 | 6:22 | -16 | 9 | |
| 15 |
Atletico Rafaela
|
17 | 1 | 6 | 10 | 6:22 | -16 | 9 | |
| 16 |
Quilmes
|
17 | 1 | 5 | 11 | 11:22 | -11 | 8 | |
| 17 |
Club Atlético Güemes
|
17 | 1 | 5 | 11 | 11:32 | -21 | 8 | |
| 18 |
Chacarita Juniors
|
17 | 1 | 3 | 13 | 8:24 | -16 | 6 |
Które miejsce zajmuje Agropecuario w tabeli Primera Nacional?
Agropecuario zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 40 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Temperley wynosi 19 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 27:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Agropecuario w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Agropecuario na tle ligi w sezonie 2026.
Agropecuario na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 3,6
- Asysty / mecz 0,48
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,06
- Czyste konta 39%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Agropecuario
-
Brian Blando 6
-
Alejandro Gagliardi 5
-
Juan Cruz Vega 5

-
Tomas Lecanda 2
-
Jorge Valdez 2
-
Diego Vasquez 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Agropecuario i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Agropecuario to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Agropecuario - Colegiales Po przerwie pada 74% bramek Agropecuario.Przebieg meczu Agropecuario i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 7-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 17 | 3-3-11 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 17 | 2-8-7 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 3-2-6 |
Gdy Agropecuario otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Agropecuario
81% bramek Agropecuario pada z gry. Z karnych odpowiadają za 19% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Agropecuario zdobywa w sezonie średnio 1,21 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Agropecuario
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 6 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 4 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Agropecuario, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Agropecuario wygra mecz Agropecuario - Colegiales Agropecuario nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Agropecuario
- Powyżej 0,5 82%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 27%
- Powyżej 3,5 6%
- Powyżej 4,5 6%
- Powyżej 5,5 0%
W 27% meczów Agropecuario padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Agropecuario - Colegiales Powyżej 2,5 bramki padło w 27% meczów Agropecuario.Agropecuario – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Agropecuario fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Agropecuario, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Agropecuario zdobywa 1,81 punktu na mecz wobec 0,65 na wyjeździe.
Agropecuario wygra mecz Agropecuario - Colegiales Agropecuario zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 22%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach Agropecuario ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 74% goli Agropecuario, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 33 meczów.
Agropecuario wygra drugą połowę meczu Agropecuario - Colegiales Drugą połowę Agropecuario wygrywał w 11 z 33 meczów.Agropecuario – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 12,0
Agropecuario oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 12,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Agropecuario - Colegiales Agropecuario oddaje 9,8 strzałów na mecz.Agropecuario – posiadanie piłki
- U siebie 52,4%
- Na wyjeździe 46,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 33
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 33 meczów. Średnio Agropecuario utrzymuje przy piłce 49,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Agropecuario wygra mecz Agropecuario - Colegiales Agropecuario utrzymuje średnio 49,2% posiadania piłki.Agropecuario – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Agropecuario wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Agropecuario – czyste konta
- U siebie 10 z 16
- Na wyjeździe 3 z 17
- Stracone / mecz 1,06
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto Agropecuario to 39% meczów sezonu (13 z 33), z czego 10 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Agropecuario - Colegiales Czyste konto Agropecuario zachowuje w 39% meczów.Agropecuario – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 79%
- Pow. 8,5 w meczu 55%
- Pow. 10,5 w meczu 42%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Agropecuario wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 55% spotkań.
Agropecuario – kartki
- Żółte kartki 70
- Pow. 3,5 kartki w meczu 64%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 39%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 12%
Agropecuario ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Agropecuario – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Agropecuario według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 12 | 2-4-6 | 0,83 | 0,50 | 1,08 |
| Środka tabeli (7–12) | 10 | 4-1-5 | 1,30 | 1,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 9 | 3-4-2 | 1,44 | 1,11 | 0,78 |
Najwięcej punktów na mecz Agropecuario zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Agropecuario na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,63 1,00 | 1,31 0,82 | 0,69 1,29 |
|
12.
|
1,47 1,00 | 1,06 0,75 | 0,88 1,50 |
|
13.
|
1,81 0,65 | 1,06 0,59 | 0,56 1,53 |
|
14.
|
1,82 0,47 | 1,12 0,65 | 0,41 1,29 |
|
15.
|
1,47 0,75 | 1,29 0,44 | 0,88 1,06 |
Ciekawe rekordy w meczach Agropecuario
Skrajne wyniki i osiągnięcia Agropecuario w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Agropecuario - Club Atlético Güemes 3:0 Primera Nacional (Argentyna), 8.08.2026
- Najwyższa porażka Atletico Rafaela - Agropecuario 4:1 Primera Nacional (Argentyna), 21.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Atletico Rafaela - Agropecuario 4:1, Primera Nacional (Argentyna), 21.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Lecanda, Agropecuario - Gimnasia Jujuy 1:2, Primera Nacional (Argentyna), 12.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Blando, Agropecuario - San Martin Tucuman 2:0, Primera Nacional (Argentyna), 26.04.2026
Jakie statystyki ma Agropecuario w tym sezonie?
Bilans Agropecuario w tym sezonie to 33 mecze i wynik 10-10-13 przy 27 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Agropecuario – zawodnicy
Jak wygląda kadra Agropecuario w sezonie 2026.
Przewidywany skład Agropecuario 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra Agropecuario
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
31 | Argentyna | 375 tys. € | 222 tys. € | 24 | 73% | 6 | 1 | 1 441' | 8 | 0 | |||||||
| 20 |
|
31 | Argentyna | 100 tys. € | – | 8 | 24% | 0 | 0 | 173' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
37 | Argentyna | 25 tys. € | 258 tys. € | 30 | 91% | 5 | 4 | 2 013' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
31 | Argentyna | 100 tys. € | – | 33 | 100% | 1 | 3 | 2 360' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
|
35 | Argentyna | 100 tys. € | – | 27 | 82% | 1 | 0 | 965' | 8 | 3 | |||||||
| 17 |
![]() |
26 | Argentyna | 100 tys. € | 18 tys. € | 12 | 36% | 2 | 0 | 246' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
28 | Argentyna | 100 tys. € | 80 tys. € | 12 | 36% | 5 | 0 | 907' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
33 | Argentyna | 225 tys. € | – | 32 | 97% | 0 | 1 | 2 203' | 6 | 0 | |||||||
| 0 |
|
32 | Argentyna | 325 tys. € | 160 tys. € | 28 | 85% | 2 | 0 | 1 140' | 4 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | Argentyna | 75 tys. € | 36 tys. € | 14 | 42% | 0 | 0 | 392' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
37 | Angola | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
35 | Argentyna | 100 tys. € | – | 15 | 45% | 1 | 0 | 1 350' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
32 | Argentyna | 125 tys. € | – | 29 | 88% | 0 | 1 | 2 510' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Argentyna | 150 tys. € | 338 tys. € | 32 | 97% | 2 | 0 | 2 536' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
23 | Argentyna | 100 tys. € | – | 25 | 76% | 0 | 0 | 1 396' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
35 | Argentyna | 50 tys. € | 107 tys. € | 31 | 94% | 0 | 0 | 1 952' | 3 | 1 | |||||||
| 4 |
![]() |
22 | Argentyna | 175 tys. € | – | 31 | 94% | 0 | 0 | 1 077' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
33 | Argentyna | 50 tys. € | 160 tys. € | 18 | 55% | 0 | 0 | 472' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
38 | Argentyna | 10 tys. € | – | 2 | 6% | 0 | 0 | 172' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
38 | Argentyna | 10 tys. € | – | 33 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Argentyna | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Agropecuario
2,3 mln €
śr. 110 tys. € / zawodnika
Ile Agropecuario wydaje na pensje
1,4 mln € rocznie
śr. 66 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Argentyna (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Agropecuario w sezonie 2026
Agropecuario wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Agropecuario
Jak wygląda skład Agropecuario?
W wyjściowym ustawieniu Agropecuario między słupkami staje G. Salort, a linię obrony najczęściej tworzą F. Sanchez, T. Lecanda, A. Perez oraz M. Ramos. W środku pola grają R. Mosqueira, R. Castro, J. Vega, S. Gallucci oraz F. Perez, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Gagliardi. Trener Gabriel Gómez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Agropecuario – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Agropecuario w sezonie 2026.
Agropecuario transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 22 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna | 28 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 38 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 35 |
|
za darmo | |
| 12 Lut 2026 |
|
Argentyna | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Lut 2026 |
![]() |
Argentyna | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 03 Lut 2026 |
![]() |
Argentyna | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sty 2026 |
|
Paragwaj | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sty 2026 |
![]() |
Argentyna | 27 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Agropecuario
Agropecuario bilans transferowy
- 0 € 2026
- +33 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Agropecuario
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Agropecuario w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Agropecuario trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.