Forma w lidze
Quilmes w tabeli
14. miejsce / 39 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 20 punktów
Strata do 8. miejsca: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
3 mecze bez zwycięstwa
3 mecze bez strzelonej bramki
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
31 pkt
19:7 bramki
1,12 gola/mecz
8 pkt
11:22 bramki
0,65 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Quilmes
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 9 bramek | Argentyna | 30 | napastnik | 31 | 350 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 5 asyst | Argentyna | 24 | pomocnik | 34 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,98 średnia ocena | Argentyna | 32 | obrońca | 31 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2538 minut | Argentyna | 24 | pomocnik | 34 | 200 tys. € |
Skład i oceny Quilmes w ostatnim meczu 4-1-4-1







Zmiany
- 54' A. Ortega → G. Vazquez
- 72' J. Novillo → N. Colazo
- 72' J. Aimale → R. Martinez
Quilmes w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 40 |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 38 |
| ··· | |||||||
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | 25 |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 24 |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | 24 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 59 |
2
|
Atlanta
|
34 | 18 | 4 | 12 | 40:33 | 58 |
| ··· | |||||||
13
|
Agropecuario
|
33 | 10 | 10 | 13 | 27:35 | 40 |
14
|
Quilmes
|
34 | 10 | 9 | 15 | 30:29 | 39 |
15
|
Patronato
|
33 | 7 | 16 | 10 | 29:32 | 37 |
Wyniki Quilmes
Terminarz Quilmes
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 21:00
|
Quilmes
San Martin Tucuman
Primera Nacional (Argentyna), 35. kolejka
|
|
|
31 Paź 21:00
|
Gimnasia Y Tiro
Quilmes
Primera Nacional (Argentyna), 36. kolejka
|
Ostatnie transfery Quilmes
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
![]() |
koniec wypożyczenia |
Quilmes to klub piłkarski z Argentyny występujący w Primera Nacional (Argentyna). Swoim domowym obiektem jest Estadio Centenario Ciudad de Quilmes, który może pomieścić 30 200 widzów. Zespół prowadzi Emanuel Tripodi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Quilmes?
Klub piłkarski Quilmes zdobył w swojej historii 6 trofeów — 6 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Primera Nacional oraz Mistrzostwo Argentyny.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Quilmes w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Quilmes trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy, co przyniosło 53 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Franco Ian Rasso do D. La Serena za 53 tys. €.
Które miejsce zajmuje Quilmes w tabeli Primera Nacional?
Quilmes zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 39 punktów po 34 kolejkach. Strata do prowadzącego Temperley wynosi 20 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:29, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Quilmes?
W wyjściowym ustawieniu Quilmes między słupkami staje G. Marinelli, a linię obrony najczęściej tworzą N. Colazo, A. Kippes, J. Novillo oraz A. Bindella. W środku pola grają A. Lavezzi, A. Batista, A. Bolivar oraz J. Yangali, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Fernandez, A. Spetale. Trener Emanuel Tripodi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Kiedy Quilmes gra następny mecz?
Najbliższy mecz Quilmes to spotkanie z San Martin Tucuman, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio Centenario Ciudad de Quilmes w ramach Primera Nacional (35. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Quilmes?
Ostatni mecz Quilmes to porażka z Atletico Rafaela 1:0 w Primera Nacional, 17 października 2026. Bramkę zdobył Moreno. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Quilmes w tym sezonie?
Bilans Quilmes w tym sezonie to 34 mecze i wynik 10-9-15 przy 30 zdobytych bramkach i 29 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Quilmes w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Quilmes w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Quilmes
Quilmes terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
24 Paź 21:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 35. kolejka
|
Estadio Centenario Ciudad de Quilmes U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 21:00
|
Primera Nacional (Argentyna), 36. kolejka
|
Estadio El Gigante del Norte Wyjazd | Trudny |
Kiedy Quilmes gra następny mecz?
Najbliższy mecz Quilmes to spotkanie z San Martin Tucuman, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio Centenario Ciudad de Quilmes w ramach Primera Nacional (35. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Quilmes w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Quilmes w sezonie 2026.
Forma i bramki Quilmes w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Quilmes wyniki
Quilmes ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 30 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 21 z 34 meczów, ze średnią 1,29 punktu. W pozostałych ustawieniach Quilmes zdobywa 0,92 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Quilmes?
Ostatni mecz Quilmes to porażka z Atletico Rafaela 1:0 w Primera Nacional, 17 października 2026. Bramkę zdobył Moreno. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Quilmes – tabela Primera Nacional (Argentyna)
Jakie miejsce w tabeli Primera Nacional (Argentyna) zajmuje Quilmes w sezonie 2026.
Miejsce Quilmes w tabeli Primera Nacional
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferro Carril Oeste
|
20 | 12 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 40 | |
2
|
Gimnasia Jujuy
|
20 | 11 | 5 | 4 | 32:22 | 10 | 38 | |
3
|
Colon Santa Fe
|
20 | 9 | 8 | 3 | 27:15 | 12 | 35 | |
4
|
Deportivo Moron
|
20 | 10 | 5 | 5 | 29:19 | 10 | 35 | |
5
|
Atlanta
|
19 | 10 | 3 | 6 | 24:15 | 9 | 33 | |
6
|
Tristan Suarez
|
20 | 8 | 9 | 3 | 17:11 | 6 | 33 | |
7
|
Los Andes
|
20 | 8 | 8 | 4 | 19:8 | 11 | 32 | |
8
|
Temperley
|
20 | 7 | 10 | 3 | 19:17 | 2 | 31 | |
10
|
Ciudad de Bolivar
|
20 | 7 | 9 | 4 | 19:16 | 3 | 30 | |
11
|
CA Estudiantes
|
20 | 8 | 6 | 6 | 18:16 | 2 | 30 | |
12
|
Almirante Brown
|
20 | 8 | 6 | 6 | 15:13 | 2 | 30 | |
13
|
Deportivo Madryn
|
20 | 7 | 8 | 5 | 27:22 | 5 | 29 | |
14
|
San Martin Tucuman
|
20 | 7 | 8 | 5 | 19:15 | 4 | 29 | |
15
|
Deportivo Maipu
|
20 | 8 | 4 | 8 | 27:21 | 6 | 28 | |
16
|
Godoy Cruz
|
20 | 7 | 7 | 6 | 20:17 | 3 | 28 | |
17
|
Atletico Mitre
|
20 | 7 | 6 | 7 | 15:16 | -1 | 27 | |
18
|
San Martin S.J.
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:19 | 1 | 26 | |
19
|
Nueva Chicago
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:17 | 0 | 25 | |
20
|
Gimnasia Y Tiro
|
20 | 6 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 25 | |
21
|
San Miguel
|
20 | 5 | 10 | 5 | 17:21 | -4 | 25 | |
22
|
Almagro
|
20 | 7 | 4 | 9 | 16:22 | -6 | 25 | |
23
|
Quilmes
|
20 | 6 | 6 | 8 | 18:16 | 2 | 24 | |
24
|
Racing Cordoba
|
20 | 6 | 6 | 8 | 20:24 | -4 | 24 | |
25
|
Colegiales
|
19 | 6 | 5 | 8 | 18:19 | -1 | 23 | |
26
|
Defensores De Belgrano
|
20 | 5 | 8 | 7 | 14:18 | -4 | 23 | |
27
|
Chacarita Juniors
|
20 | 6 | 5 | 9 | 16:21 | -5 | 23 | |
28
|
Patronato
|
20 | 4 | 10 | 6 | 13:17 | -4 | 22 | |
29
|
All Boys
|
20 | 4 | 9 | 7 | 13:20 | -7 | 21 | |
30
|
San Telmo
|
20 | 4 | 8 | 8 | 16:21 | -5 | 20 | |
31
|
Club Atlético Güemes
|
20 | 5 | 4 | 11 | 15:23 | -8 | 19 | |
32
|
Central Norte
|
20 | 4 | 7 | 9 | 12:21 | -9 | 19 | |
33
|
Agropecuario
|
20 | 4 | 7 | 9 | 14:24 | -10 | 19 | |
36
|
Chaco For Ever
|
20 | 3 | 7 | 10 | 17:26 | -9 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 8 | 2 | 0 | 22:6 | 16 | 26 | |
| 2 |
Deportivo Moron
|
10 | 7 | 3 | 0 | 16:6 | 10 | 24 | |
| 3 |
Colon Santa Fe
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:5 | 11 | 22 | |
| 4 |
Godoy Cruz
|
10 | 6 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 22 | |
| 6 |
Colegiales
|
10 | 6 | 3 | 1 | 15:5 | 10 | 21 | |
| 7 |
Atlanta
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
| 8 |
Almirante Brown
|
10 | 6 | 2 | 2 | 10:6 | 4 | 20 | |
| 9 |
Atletico Mitre
|
10 | 6 | 2 | 2 | 11:6 | 5 | 20 | |
| 10 |
Deportivo Maipu
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:7 | 5 | 19 | |
| 11 |
Almagro
|
10 | 6 | 1 | 3 | 12:6 | 6 | 19 | |
| 12 |
Temperley
|
9 | 5 | 3 | 1 | 14:12 | 2 | 18 | |
| 13 |
Quilmes
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
| 14 |
Racing Cordoba
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 5 | 18 | |
| 15 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 5 | 1 | 10:6 | 4 | 17 | |
| 16 |
Los Andes
|
11 | 4 | 5 | 2 | 9:4 | 5 | 17 | |
| 17 |
San Martin Tucuman
|
10 | 4 | 5 | 1 | 12:5 | 7 | 17 | |
| 18 |
Gimnasia Y Tiro
|
11 | 4 | 5 | 2 | 12:9 | 3 | 17 | |
| 19 |
Chacarita Juniors
|
10 | 5 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 17 | |
| 20 |
Ferro Carril Oeste
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
| 21 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 4 | 2 | 10:7 | 3 | 16 | |
| 22 |
Deportivo Madryn
|
10 | 4 | 4 | 2 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 23 |
All Boys
|
10 | 3 | 7 | 0 | 7:4 | 3 | 16 | |
| 24 |
San Martin S.J.
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | 3 | 15 | |
| 25 |
Nueva Chicago
|
10 | 3 | 6 | 1 | 11:6 | 5 | 15 | |
| 26 |
San Miguel
|
10 | 4 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 15 | |
| 27 |
San Telmo
|
11 | 4 | 2 | 5 | 11:13 | -2 | 14 | |
| 29 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:11 | 0 | 13 | |
| 30 |
Patronato
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:8 | 1 | 13 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 3 | 4 | 3 | 8:8 | 0 | 13 | |
| 33 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 2 | 6 | 2 | 6:8 | -2 | 12 | |
| 34 |
Central Norte
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
| 36 |
Chaco For Ever
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:12 | -1 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ferro Carril Oeste
|
11 | 7 | 3 | 1 | 14:6 | 8 | 24 | |
| 2 |
Ciudad de Bolivar
|
10 | 4 | 5 | 1 | 8:5 | 3 | 17 | |
| 3 |
Tristan Suarez
|
10 | 4 | 4 | 2 | 7:5 | 2 | 16 | |
| 4 |
Los Andes
|
9 | 4 | 3 | 2 | 10:4 | 6 | 15 | |
| 5 |
CA Estudiantes
|
10 | 4 | 2 | 4 | 8:9 | -1 | 14 | |
| 6 |
Colon Santa Fe
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:10 | 1 | 13 | |
| 7 |
Atlanta
|
9 | 4 | 1 | 4 | 9:9 | 0 | 13 | |
| 8 |
Temperley
|
11 | 2 | 7 | 2 | 5:5 | 0 | 13 | |
| 9 |
Deportivo Madryn
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
| 10 |
Gimnasia Jujuy
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:16 | -6 | 12 | |
| 11 |
San Martin Tucuman
|
10 | 3 | 3 | 4 | 7:10 | -3 | 12 | |
| 12 |
Deportivo Moron
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:13 | 0 | 11 | |
| 13 |
San Martin S.J.
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:12 | -2 | 11 | |
| 14 |
Defensores De Belgrano
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:10 | -2 | 11 | |
| 15 |
Almirante Brown
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:7 | -2 | 10 | |
| 16 |
Nueva Chicago
|
9 | 3 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 10 | |
| 17 |
San Miguel
|
10 | 1 | 7 | 2 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 19 |
Deportivo Maipu
|
10 | 2 | 3 | 5 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 20 |
Patronato
|
10 | 1 | 6 | 3 | 4:9 | -5 | 9 | |
| 21 |
Gimnasia Y Tiro
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:12 | -5 | 8 | |
| 22 |
Central Norte
|
11 | 2 | 2 | 7 | 5:14 | -9 | 8 | |
| 23 |
Atletico Mitre
|
10 | 1 | 4 | 5 | 4:10 | -6 | 7 | |
| 25 |
Godoy Cruz
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:11 | -7 | 6 | |
| 26 |
Almagro
|
10 | 1 | 3 | 6 | 4:16 | -12 | 6 | |
| 27 |
Quilmes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 8:13 | -5 | 6 | |
| 28 |
Racing Cordoba
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:15 | -9 | 6 | |
| 29 |
Chacarita Juniors
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 30 |
San Telmo
|
9 | 0 | 6 | 3 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 31 |
Club Atlético Güemes
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:15 | -8 | 6 | |
| 32 |
Agropecuario
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:16 | -10 | 6 | |
| 33 |
Chaco For Ever
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:14 | -8 | 6 | |
| 34 |
All Boys
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 36 |
Colegiales
|
9 | 0 | 2 | 7 | 3:14 | -11 | 2 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 13 | 59 | |
2
|
Atlanta
|
34 | 18 | 4 | 12 | 40:33 | 7 | 58 | |
3
|
Tristan Suarez
|
32 | 14 | 14 | 4 | 29:14 | 15 | 56 | |
4
|
Gimnasia Jujuy
|
33 | 15 | 10 | 8 | 50:42 | 8 | 55 | |
5
|
Gimnasia Y Tiro
|
34 | 14 | 10 | 10 | 37:31 | 6 | 52 | |
6
|
Midland
|
33 | 14 | 9 | 10 | 38:26 | 12 | 51 | |
7
|
Deportivo Maipu
|
33 | 13 | 9 | 11 | 40:32 | 8 | 48 | |
8
|
Colegiales
|
33 | 13 | 8 | 12 | 32:31 | 1 | 47 | |
9
|
San Martin S.J.
|
33 | 12 | 10 | 11 | 35:33 | 2 | 46 | |
10
|
Atletico Rafaela
|
34 | 12 | 9 | 13 | 28:34 | -6 | 45 | |
11
|
San Martin Tucuman
|
33 | 10 | 13 | 10 | 35:33 | 2 | 43 | |
12
|
Almagro
|
33 | 11 | 8 | 14 | 30:39 | -9 | 41 | |
13
|
Agropecuario
|
33 | 10 | 10 | 13 | 27:35 | -8 | 40 | |
14
|
Quilmes
|
34 | 10 | 9 | 15 | 30:29 | 1 | 39 | |
15
|
Patronato
|
33 | 7 | 16 | 10 | 29:32 | -3 | 37 | |
16
|
Nueva Chicago
|
33 | 9 | 9 | 15 | 24:32 | -8 | 36 | |
17
|
Chacarita Juniors
|
33 | 9 | 6 | 18 | 25:35 | -10 | 33 | |
18
|
Club Atlético Güemes
|
32 | 5 | 8 | 19 | 22:53 | -31 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temperley
|
33 | 16 | 11 | 6 | 40:27 | 13 | 59 | |
2
|
Atlanta
|
34 | 18 | 4 | 12 | 40:33 | 7 | 58 | |
3
|
Tristan Suarez
|
32 | 14 | 14 | 4 | 29:14 | 15 | 56 | |
4
|
Gimnasia Jujuy
|
33 | 15 | 10 | 8 | 50:42 | 8 | 55 | |
5
|
Gimnasia Y Tiro
|
34 | 14 | 10 | 10 | 37:31 | 6 | 52 | |
6
|
Midland
|
33 | 14 | 9 | 10 | 38:26 | 12 | 51 | |
7
|
Deportivo Maipu
|
33 | 13 | 9 | 11 | 40:32 | 8 | 48 | |
8
|
Colegiales
|
33 | 13 | 8 | 12 | 32:31 | 1 | 47 | |
9
|
San Martin S.J.
|
33 | 12 | 10 | 11 | 35:33 | 2 | 46 | |
10
|
Atletico Rafaela
|
34 | 12 | 9 | 13 | 28:34 | -6 | 45 | |
11
|
San Martin Tucuman
|
33 | 10 | 13 | 10 | 35:33 | 2 | 43 | |
12
|
Almagro
|
33 | 11 | 8 | 14 | 30:39 | -9 | 41 | |
13
|
Agropecuario
|
33 | 10 | 10 | 13 | 27:35 | -8 | 40 | |
14
|
Quilmes
|
34 | 10 | 9 | 15 | 30:29 | 1 | 39 | |
15
|
Patronato
|
33 | 7 | 16 | 10 | 29:32 | -3 | 37 | |
16
|
Nueva Chicago
|
33 | 9 | 9 | 15 | 24:32 | -8 | 36 | |
17
|
Chacarita Juniors
|
33 | 9 | 6 | 18 | 25:35 | -10 | 33 | |
18
|
Club Atlético Güemes
|
32 | 5 | 8 | 19 | 22:53 | -31 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Temperley
|
17 | 12 | 3 | 2 | 32:19 | 13 | 39 | |
| 2 |
Gimnasia Jujuy
|
17 | 11 | 5 | 1 | 32:15 | 17 | 38 | |
| 3 |
Colegiales
|
17 | 11 | 5 | 1 | 26:9 | 17 | 38 | |
| 4 |
Midland
|
17 | 11 | 3 | 3 | 23:7 | 16 | 36 | |
| 5 |
Atletico Rafaela
|
17 | 11 | 3 | 3 | 22:12 | 10 | 36 | |
| 6 |
Atlanta
|
17 | 11 | 2 | 4 | 22:10 | 12 | 35 | |
| 7 |
Gimnasia Y Tiro
|
17 | 9 | 6 | 2 | 20:10 | 10 | 33 | |
| 8 |
Deportivo Maipu
|
17 | 9 | 5 | 3 | 20:11 | 9 | 32 | |
| 9 |
Tristan Suarez
|
16 | 8 | 7 | 1 | 18:7 | 11 | 31 | |
| 10 |
Quilmes
|
17 | 9 | 4 | 4 | 19:7 | 12 | 31 | |
| 11 |
San Martin S.J.
|
16 | 8 | 5 | 3 | 21:13 | 8 | 29 | |
| 12 |
Agropecuario
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17:9 | 8 | 29 | |
| 13 |
Chacarita Juniors
|
16 | 8 | 3 | 5 | 17:11 | 6 | 27 | |
| 14 |
San Martin Tucuman
|
16 | 6 | 8 | 2 | 21:11 | 10 | 26 | |
| 15 |
Almagro
|
17 | 7 | 4 | 6 | 18:15 | 3 | 25 | |
| 16 |
Patronato
|
17 | 6 | 7 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
| 17 |
Nueva Chicago
|
16 | 5 | 8 | 3 | 16:11 | 5 | 23 | |
| 18 |
Club Atlético Güemes
|
15 | 4 | 3 | 8 | 11:21 | -10 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Tristan Suarez
|
16 | 6 | 7 | 3 | 11:7 | 4 | 25 | |
| 2 |
Atlanta
|
17 | 7 | 2 | 8 | 18:23 | -5 | 23 | |
| 3 |
Temperley
|
16 | 4 | 8 | 4 | 8:8 | 0 | 20 | |
| 4 |
Gimnasia Y Tiro
|
17 | 5 | 4 | 8 | 17:21 | -4 | 19 | |
| 5 |
Gimnasia Jujuy
|
16 | 4 | 5 | 7 | 18:27 | -9 | 17 | |
| 6 |
San Martin S.J.
|
17 | 4 | 5 | 8 | 14:20 | -6 | 17 | |
| 7 |
San Martin Tucuman
|
17 | 4 | 5 | 8 | 14:22 | -8 | 17 | |
| 8 |
Deportivo Maipu
|
16 | 4 | 4 | 8 | 20:21 | -1 | 16 | |
| 9 |
Almagro
|
16 | 4 | 4 | 8 | 12:24 | -12 | 16 | |
| 10 |
Midland
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15:19 | -4 | 15 | |
| 11 |
Nueva Chicago
|
17 | 4 | 1 | 12 | 8:21 | -13 | 13 | |
| 12 |
Patronato
|
16 | 1 | 9 | 6 | 7:17 | -10 | 12 | |
| 13 |
Agropecuario
|
17 | 2 | 5 | 10 | 10:26 | -16 | 11 | |
| 14 |
Colegiales
|
16 | 2 | 3 | 11 | 6:22 | -16 | 9 | |
| 15 |
Atletico Rafaela
|
17 | 1 | 6 | 10 | 6:22 | -16 | 9 | |
| 16 |
Quilmes
|
17 | 1 | 5 | 11 | 11:22 | -11 | 8 | |
| 17 |
Club Atlético Güemes
|
17 | 1 | 5 | 11 | 11:32 | -21 | 8 | |
| 18 |
Chacarita Juniors
|
17 | 1 | 3 | 13 | 8:24 | -16 | 6 |
Które miejsce zajmuje Quilmes w tabeli Primera Nacional?
Quilmes zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Primera Nacional z dorobkiem 39 punktów po 34 kolejkach. Strata do prowadzącego Temperley wynosi 20 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:29, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Quilmes w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Quilmes na tle ligi w sezonie 2026.
Quilmes na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 3,7
- Asysty / mecz 0,65
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,85
- Czyste konta 41%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Quilmes
-
A. Lavezzi 9

-
Aarón Spetale 7
-
Ulises Vera 4

-
Alexis Dominguez 2
-
A. Batista 1

-
Ramiro Nicolas Martinez 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Quilmes i rywali według minuty w ostatnich 34 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Quilmes to 61–75 minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Quilmes i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 9-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 18 | 1-2-15 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 7-0-0 |
| Remis do przerwy | 17 | 3-7-7 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 0-2-8 |
Gdy Quilmes otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Quilmes
90% bramek Quilmes pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Quilmes zdobywa w sezonie średnio 1,15 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Quilmes
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 10 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Quilmes, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Quilmes
- Powyżej 0,5 82%
- Powyżej 1,5 41%
- Powyżej 2,5 29%
- Powyżej 3,5 9%
- Powyżej 4,5 6%
- Powyżej 5,5 6%
W 29% meczów Quilmes padają co najmniej trzy bramki, a w 21% spotkań trafiają obie drużyny.
Quilmes – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Quilmes fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Quilmes, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Quilmes zdobywa 1,82 punktu na mecz wobec 0,47 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 34 meczach Quilmes ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Quilmes, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 34 meczów.
Quilmes – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,5
Quilmes oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,5 strzału.
Quilmes – posiadanie piłki
- U siebie 53,4%
- Na wyjeździe 51,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 34
- Mecze z posiadaniem > 55% 15 z 34
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 15 z 34 meczów. Średnio Quilmes utrzymuje przy piłce 52,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Quilmes – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Quilmes wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Quilmes – czyste konta
- U siebie 10 z 17
- Na wyjeździe 4 z 17
- Stracone / mecz 0,85
- Bez straty do przerwy 71%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 15%
Czyste konto Quilmes to 41% meczów sezonu (14 z 34), z czego 10 w 17 meczach u siebie.
Quilmes – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 68%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 18%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Quilmes wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
Quilmes – kartki
- Żółte kartki 65
- Pow. 3,5 kartki w meczu 62%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 15%
Quilmes ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Quilmes – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Quilmes według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 11 | 3-3-5 | 1,09 | 0,73 | 0,82 |
| Środka tabeli (7–12) | 11 | 3-2-6 | 1,00 | 0,64 | 0,91 |
| Dołu tabeli (13–18) | 10 | 2-4-4 | 1,00 | 0,90 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Quilmes zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Quilmes na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,47 1,00 | 1,06 0,75 | 0,88 1,50 |
|
13.
|
1,81 0,65 | 1,06 0,59 | 0,56 1,53 |
|
14.
|
1,82 0,47 | 1,12 0,65 | 0,41 1,29 |
|
15.
|
1,47 0,75 | 1,29 0,44 | 0,88 1,06 |
|
16.
|
1,44 0,76 | 1,00 0,47 | 0,69 1,24 |
Ciekawe rekordy w meczach Quilmes
Skrajne wyniki i osiągnięcia Quilmes w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Quilmes - Patronato 3:0 Primera Nacional (Argentyna), 15.03.2026
- Najwyższa porażka Chacarita Juniors - Quilmes 3:0 Primera Nacional (Argentyna), 20.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Temperley - Quilmes 3:3, Primera Nacional (Argentyna), 12.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Spetale, Quilmes - San Telmo 3:0, Primera Nacional (Argentyna), 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Ortega, Quilmes - Atlanta 2:1, Primera Nacional (Argentyna), 4.07.2026
Jakie statystyki ma Quilmes w tym sezonie?
Bilans Quilmes w tym sezonie to 34 mecze i wynik 10-9-15 przy 30 zdobytych bramkach i 29 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Quilmes – zawodnicy
Jak wygląda kadra Quilmes w sezonie 2026.
Skład i oceny Quilmes w ostatnim meczu 4-1-4-1







Zmiany
- 54' A. Ortega → G. Vazquez
- 72' J. Novillo → N. Colazo
- 72' J. Aimale → R. Martinez
Kadra Quilmes
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
26 | Argentyna | 75 tys. € | – | 34 | 100% | 7 | 1 | 1 875' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
30 | Argentyna | 350 tys. € | – | 31 | 91% | 9 | 3 | 1 879' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
37 | Argentyna | 25 tys. € | 231 tys. € | 26 | 76% | 0 | 0 | 754' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
28 | Argentyna | 350 tys. € | – | 13 | 38% | 0 | 1 | 210' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
32 | Argentyna | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
39 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
31 | Argentyna | 175 tys. € | 107 tys. € | 10 | 29% | 0 | 1 | 382' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
24 | Argentyna | 200 tys. € | – | 34 | 100% | 1 | 5 | 2 538' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
30 | Argentyna | 200 tys. € | 169 tys. € | 30 | 88% | 1 | 1 | 2 179' | 4 | 1 | |||||||
| 17 |
![]() |
26 | Argentyna | 75 tys. € | 80 tys. € | 29 | 85% | 0 | 0 | 1 168' | 4 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Argentyna | 50 tys. € | – | 14 | 41% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
32 | Argentyna | 250 tys. € | – | 31 | 91% | 1 | 0 | 2 528' | 9 | 0 | |||||||
| 13 |
|
25 | Argentyna | 175 tys. € | 160 tys. € | 31 | 91% | 1 | 1 | 1 699' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
26 | Argentyna | 175 tys. € | – | 29 | 85% | 0 | 3 | 1 909' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
|
31 | Argentyna | 275 tys. € | 133 tys. € | 17 | 50% | 0 | 0 | 990' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
36 | Argentyna | 25 tys. € | 205 tys. € | 15 | 44% | 0 | 0 | 244' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Argentyna | 75 tys. € | – | 26 | 76% | 1 | 0 | 1 396' | 4 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Argentyna | 200 tys. € | 133 tys. € | 14 | 41% | 0 | 0 | 565' | 3 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
37 | Argentyna | 50 tys. € | 276 tys. € | 27 | 79% | 0 | 0 | 2 250' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
27 | Syria | 275 tys. € | – | 24 | 71% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Quilmes
3,2 mln €
śr. 152 tys. € / zawodnika
Ile Quilmes wydaje na pensje
1,5 mln € rocznie
śr. 71 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Argentyna (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Quilmes w sezonie 2026
Quilmes wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Quilmes
Jak wygląda skład Quilmes?
W wyjściowym ustawieniu Quilmes między słupkami staje G. Marinelli, a linię obrony najczęściej tworzą N. Colazo, A. Kippes, J. Novillo oraz A. Bindella. W środku pola grają A. Lavezzi, A. Batista, A. Bolivar oraz J. Yangali, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Fernandez, A. Spetale. Trener Emanuel Tripodi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Nacional (Argentyna) i pucharach.
Quilmes – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Quilmes w sezonie 2026.
Quilmes transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 26 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 26 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna | 26 |
|
53 tys. € | |
| 18 Lip 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Argentyna | 28 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Argentyna | 28 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Quilmes
Quilmes bilans transferowy
- +53 tys. € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +3 tys. € 2023
- +1,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Quilmes
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Quilmes w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Quilmes trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy, co przyniosło 53 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Franco Ian Rasso do D. La Serena za 53 tys. €.
Quilmes – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Quilmes? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Quilmes?
Klub piłkarski Quilmes zdobył w swojej historii 6 trofeów — 6 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Primera Nacional oraz Mistrzostwo Argentyny.